JAN  NOLTEN   T R O F E E 

ERE - LIJST

2017   ROEL JETTEN / 40- (meeste aantal punten)

             RON SCHETTERS / 40+

             GEMMA ESSELAAR / VROUWEN

             MAX COURAGE / JEUGD 15-

 

2016  RENIER SCHEEPERS /40- (meeste aantal punten)

            PASCAL EVERS / 40+

            GEMMA ESSELAAR / VROUWEN

            LEVI GLAESMAEKERS / JEUGD

 

2015  STEPHAN LOTZ / 40+ (meeste punten)

            ROEL JETTEN / 40-

            GEMMA ESSELAAR / VROUWEN

            NANNO SIMONIS / 18-

Het idee om een Jan Nolten Trofee te organiseren ontstond vorig jaar toen het boek “De mooiste nederlaag” op het punt stond uit te komen. Op dinsdagavond 17 juni 2014 tijdens zijn boekpresentatie gaf Jan Nolten al het startsein voor zijn eigen koers in 2015 op de wielerbaan in Geleen. Helaas maakte Jan dit niet meer mee want op 13 juli 2014 overleed de 84 jarige legende in het ziekenhuis aan de gevolgen van een hersenbloeding.

 

Jan Nolten:

Als debutant in de Tour de France van 1952 toonde Nolten zich meteen ook een begenadigd klimmer, en was als zodanig ook de eerste Nederlandse wielrenner van wie dat gezegd kon worden. Hij was zelfs de enige in die ronde voor wie de grote Fausto Coppi beducht was geweest. Toch heeft hij de torenhoge verwachtingen later nooit geheel kunnen inlossen, mede door een auto-ongeluk.

 

ROEL JETTEN WINT ZINDERENDE AVOND3DAAGSE 2017.

Eindklassement Bikefitting.com Avond3Daagse Jan Nolten Trofee 2017.

MANNEN 40- 
1 Roel Jetten 57 (Winnaar overall) Dynamische bikefitting, & Jan Nolten Trofee 
2 Rik Kavsek 33 (Statische bikefitting)
3 Remco Esselaar 31 (Pedaalanalyze)
4 Jardy vd. Heuvel 23 
5 Tom Leenaerts 20 
6 Kevin de Roeck 16 
7 Jeroen Erkens 14 
8 Frans Ledoux 13 
9 Rik Timmers 11 
10 Robert de Korte 9 
11 Rick Stultiens 9 
12 Tim Epping 9 
13 Renier Scheepers 8 
14 Ludo Notermans 8 
15 Tom Penders 7 
16 Colin Flemming 7 
17 Sven Bams 7 
18 Ivo Dahlmans 7 
19 Edo v.d. Meer 7 
20 Sander Smeets 7 
21 Robin Lemmens 7 
22 Jules Bremers 2 
23 Ralf Peters 1 
24 Jeroen Dohmen 1 
25 Ruben Heuvelsland 1 
26 Tim Epping 1 
27 Maarten de Ruyter 1 
28 Sven Durlinger 1 
29 Ruben Heinle 1
30 Tim Bruls 1

MANNEN 40+ 
1 Ron Schetters 30 (Dynamische bikefitting, & Jan Nolten Trofee)
2 Wil Sijstermans 17 (Statische bikefitting & bloemen)
3 Henk de Heij 16 (wilde geen prijs  )
4 Jo Hanssen 12 
5 Robert Wendler 10 
6 Rene Fabry 10 
7 Math Roberts 9 
8 Henny Courage 8 
9 Paul Willems 7 
10 Jeroen Engelen 7 
11 Hub Smeets 7 
12 Roy Glaesmaekers 7 
13 Frank Radermacher 7 
14 Giel Snijders 6 
15 Stephan lotz 6 
16 Theo Luijten 5 
17 Math Dohmen 1 
18 Ivan Hengelson 1 
19 Jolle de Vries 1 
20 Raymond Schoenmakers 1

VROUWEN 
1 Gemma Esselaar 56 (Dynamische bikefitting, & Jan Nolten Trofee)
2 Tamara Janssen 46 (3 koersen gereden) (Pedaalanalyze)
3 Sophie van der Most 46 (2 koersen gereden) (Statische bikefitting)
4 Audrey Bams 18 
5 Anna Witteveen 7 
6 Tessa witteveen 7 
7 Karina Dortu 1 
8 Charlotte Willems 1

JEUGD 
1 Max Courage 72 (Jan Nolten Trofee 2017 - Foroxity filmarena cadeaubon )
2 Jaida Nagy 50 (Foroxity filmarena cadeaubon & bloemen)
3 Bam Ledoux 44 (Foroxity filmarena cadeaubon & bloemen)
4 Lance van Goidsenhoven 6

UITLEG AVOND3DAAGSE JAN NOLTEN TROFEE 2017.
Eindklassement telt mee voor Glana en Velo Cup.

Aanvang alle dagen 19:15 uur.

Dinsdag 11 juli: PUNTENKOERS (DAG 1)

 

 In een Puntenkoers rijden alle renners tegelijk op de baan in een wedstrijd met een vastgesteld totaal aantal ronden.  Na een neutralisatie van 30 minuten wordt er iedere keer na 5, 3 & 1 ronden gesprint. Na de sprint komen alle renners weer bij elkaar om zich voor te bereiden op de volgende sprint.

Bij elke sprint krijgen de eerste vier renners respectievelijk 8, 6, 4, 2 punten. Alle andere renners die uit fietsen krijgen 1 punt. LET OP: Dit wordt steeds met ronde borden aangegeven. De renner met de meeste punten staat bovenaan in het 3 Daagse klassement.

 

Woensdag 12 juli: KEIRIN (DAG 2)

Keirin is een discipline in het baanwielrennen, die ontstaan is in Japan, de sport is daar ook populair onder gokkers.
In onze keirinwedstrijd starten maximaal 6 renners achter de derny die na gedurende 5 minuten (6 ronden) zijn snelheid langzaam opvoert van ca. 25 km/h tot ca. 40 km/h, waarna hij de baan verlaat. De renners moeten altijd in groep achter de derny blijven rijden tot deze de baan verlaat, en sprinten dan tot aan de finish verder voor de punten.
De eerste vijf renners in de uitslag krijgen respectievelijk 8, 6, 4, 2, 1 punt.

We starten eerst een neutralisatie met onze 2 gangmakers Jack Theunissen Bernd en John Teheux

Glana en Velo Cup 40+, 40- renners worden worden apart opgesteld en geklasseerd.

 

Donderdag 13 juli: FINALE KOERS (DAG 3)
Na 20 minuten neutralisatie wordt de koers geopend. 20:10 uur worden de laatste 5 ronden ingeluid.

De eerste vier renners categorie 40- en 40+ in de uitslag krijgen respectievelijk 8, 6, 4, 2 punten alle andere deelnemers krijgen bij het uit fietsen van de koers 1 punt.

 

VELO  & GLANA CUP PUNTEN

Deelnemers krijgen bij deelname 5 punten per dag in hun competitie.

 

PRIJZEN
Voor de categorie 40-, 40+,vrouwen en jeugd 15 jaar & jonger:

40+
1. Dynamische bikefitting, & Jan Nolten Trofee 2017
2. Statische bikefitting & bloemen
3. Pedaalanalyze & bloemen

40-
1. Dynamische bikefitting, & Jan Nolten Trofee 2017
2. Statische bikefitting & bloemen
3. Pedaalanalyze & bloemen

VROUWEN
1. Dynamische bikefitting, & Jan Nolten Trofee 2017
2. Statische bikefitting & bloemen
3. Pedaalanalyze.& bloemen 

JEUGD 15 jaar & jonger
1. Jan Nolten Trofee 2017 - Foroxity filmarena cadeaubon 

2. Foroxity filmarena cadeaubon & bloemen
3. Foroxity filmarena cadeaubon & bloemen

Woensdag 12-07-2017

DAG 2: BIKEFITTING.COM AVOND3DAAGSE JAN NOLTEN TROFEE 2017- KEIRIN

UITSLAGEN KEIRIN 
1e RACE
Mannen 40+
1. Ron Schetters
2. Henk de Hey
3. René Fabry
4. Wil Sijstermans
5. Robert Wendler
6. Jo Hanssen
7. Mathias Roberts
8. Giel Snijders

Mannen 40-
1. Roel Jetten
2. Tom Lenaerts
3. Kevin de Roeck
4. Rik Timmers
5. Rick Stultiens

Vrouwen ( Fietste bij 40+ers)
1. Tamara Janssen

Jeugd
1. Max Courage
2. Jaida Nagy

2e RACE
Mannen 40+
1. Ron Schetters
2. Wil Sijstermans
3. Jo Hanssen
4. Henk de Hey
5.Rene Fabry
6. Robert Wendler
7. Math Roberts
8. Giel Snijders

Mannen 40-
1. Roel Jetten
2. Tom Lenaerts.
3. Kevin de Roeck
4. Rik Tummers.
5. Rick Stultiens.

Vrouwen
1. Tamara Janssen.

Jeugd 15-
1. Jaida Nagy.
2. Max Courage.

TUSSENSTAND BIKEFITTING.COM AVOND3DAAGSE JAN NOLTEN TROFEE 2017 NA DAG 2.

MANNEN 40- 
1 Roel Jetten 53
2 Rik Kavsek 33
3 Remco Esselaar 31
4 Jardy vd. Heuvel 23
5 Tom Leenaerts 19
6 Kevin de Roeck 15
7 Jeroen Erkens 14
8 Frans Ledoux 13
9 Rik Timmers 11
10 Robert de Korte 9
11 Rick Stultiens 9
13 Tom Penders 7
14 Colling Flemming 7
15 Sven Bams 7
16 Ivo Dahlmans 7
17 Edo v.d. Meer 7
18 Sander Smeets 7
19 Robin Lemmens 7
20 Ludo Notermans 7
21 Tim Epping 7

MANNEN 40+ 
1 Ron Schetters 23
2 Henk de Heij 15
3 Wil Sijstermans 15
4 Jo Hanssen 12
5 Math Roberts 9
6 Robert Wendler 9
7 Rene Fabry 9
8 Paul Willems 7
9 Jeroen Engelen 7
10 Henny Courage 7
11 Hub Smeets 7
12 Roy Glaesmaekers 7
13 Frank Radermacher 7
14 Theo Luijten 5
15 Giel Snijders 5

VROUWEN
1 Gemma Esselaar 52
2 Sophie van der Most 46
3 Tamara Janssen 40
4 Audrey Bams 18
5 Anna Witteveen 7
6 Tessa witteveen 7

JEUGD 15 & JONGER
1 Max Courage 64
2 Jaida Nagy 46
3 Bam Ledoux 44

Dinsdag 11 juli 2017

DAG 1
Bikefitting.com Avond3Daagse Jan Nolten Trofee - PUNTENKOERS
Spectaculaire Puntenkoers met 7 sprints in 1 uur.

TUSSENSTAND na Dag 1.

VROUWEN 
1 Gemma Esselaar 52 
2 Sophie van der Most 46
3 Tamara Janssen 24
4 Audrey Bams 18
5 Tessa witteveen 7
6 Anna Witteveen 7

JEUGD 15 EN JONGER 
1 Max Courage 50
2 Bam Ledoux 44
3 Jaida Nagy 32

MANNEN 40- 
1 Roel Jetten 37
2 Rik Kavsek 33
3 Remco Esselaar 31
4 Jardy vd. Heuvel 23
5 Jeroen Erkens 14
6 Frans Ledoux 13
7 Robert de Korte 9
8 Colling Flemming 7
9 Edo v.d. Meer 7
10 Ivo Dahlmans 7
11 Kevin de Roeck 7
12 Ludo Notermans 7
13 Rick Stultiens 7
14 Rick Tummers 7
15 Robin Lemmens 7
16 Sander Smeets 7
17 Sven Bams 7
18 Tim Epping 7
19 Tom Leenaerts 7
20 Tom Penders 7

MANNEN 40+ 
1 Frank Radermacher 7
2 Henk De Heij 7
3 Henny Courage 7
4 Hub Smeets 7
5 Jeroen Engelen 7
6 Jo Hanssen 7
7 Math Roberts 7
8 Paul Willems 7
9 Robert Wendler 7
10 Ron Schetters 7
11 Roy Glaesmaekers 7
12 Wil Sijstermans 7
13 Theo Luijten 5
14 Rene Fabry 4
15 Giel Snijders 3

DAG 3

Renier Scheepers Pascal Evers Gemma Esselaar en Levi Glaesmaekers winnen de DRIEDAAGSE JAN NOLTEN TROFEE 2016 sponsored by BIKEFITTING.COM

Maandag 11 juli begon de driedaagse met de zware puntenkoersen. Op dinsdag werd het slecht weer en kon er alleen de neutralisatie worden gereden.
Gisteravond was dan die snoeiharde Finalekoers om de laatste punten te sprokkelen.

Na de uitreiking van de prijzen werd het vuurwerk en een gele rookbom ontstoken (met dank aan Levi) onder de muziek van Dalida.

DAG 2

DAG 2: Driedaagse Jan Nolten Trofee 2016
Omdat de neutralisatie deels is gereden krijgen deelnemers 5 punten.

Tussenstand klassering:

Mannen 40-:
1 Renier Scheepers 54
2 Roel Jetten 48
3 Jeroen Erkens 44
4 Remco Esselaar 39
5 Tom Lenaerts 32
6 Kevin de Roeck 30
7 Jeroen Dohmen 27
8 Geert Jan Hanssen 26
9 George Niddrie 25

Mannen 40+: 
1 Pascal Evers 55
2 Jo van de Wall 48
3 Ron Schetters 44
4 Peter Hindriks 37
5 Henk de Hey 33
6 Ed Meerburg 32
7 Jo Hanssen 32
8 Henny Courage 5
9 Jolle de Vries 5
10 Marco Janssen 5
11 Rob Heijne 5
12 Robert Wendler 5

Vrouwen: 
1 Gemma Esselaar 55

Jeugd 15-: 
1 Levi Glaesmaekers 25
2 Lars Wijnands 5
3 Max Courage 5
4 Raven Pirnay 5
5 Rick Nuy 5
6 Twan Ramackers 5

DAG 1

Jo Honopf Nolten (zus van Jan Nolten) knipt het lint door en opent de Driedaagse

DAG 1: DRIEDAAGSE JAN NOLTEN TROFEE IS GESTART!

SPONSORED BY BIKEFITTING.COM

DAG 1 PUNTENKOERS.
Er werd 5 keer voor de punten gesprint. Een ware slijtage slag!

TUSSENKLASSEMENT JAN NOLTEN TROFEE:

MANNEN 40-:
1 Renier Scheepers 48
2 Roel Jetten 44
3 Jeroen Erkens 39
4 Remco Esselaar 39
5 Jeroen Dohmen 27
6 Tom Lenaerts 27
7 Geert Jan Hanssen 26
8 George Niddrie 25
9 Kevin de Roeck 25

MANNEN 40+: 
1 Pascal Evers 50
2 Jo van de Wall 43
3 Ron Schetters 39
4 Henk de Hey 33
5 Peter Hindriks 32
6 Ed Meerburg 27
7 Jo Hanssen 27

VROUWEN 
1 Gemma Essselaar 50

JEUGD 15- 
1 Levi Glaesmaekers 20

TEVENS KRIJGEN ALLE RENNERS EXTRA 5 PUNTEN VOOR VELO OG GLANA CUP.

Voor Glana en Velo Cup renners

JAN NOLTEN TROFEE 2015

 

Dinsdagavond 14 juli en donderdagavond 16 juli is de 1e Jan Nolten Trofee.
Er zijn in deze meerdaagse koers 4 ritten geschikt voor alle categorieën van een half uur. Winnaar krijgt 10 punten, 2e plek 9 pnt, 3e plek 8pnt, 4e plek 7 pnt, 5e plek 6 pnt. Alle andere renners krijgen 5 punten.

Iedere deelnemer die normaal meedoet aan de Glana of Velo Cup krijgt nog eens extra 5 punten per onderstaande koersen voor zijn klassement.

 

Deelnemers mogen ook alleen dinsdag of donderdagavond koersen.
Je maakt natuurlijk dan wel minder kans op de Jan Nolten Trofee en de mooie prijzen.

Dit is het programma:

Dinsdagavond 14 juli 2015: (Daginschrijving mogelijk)

19:15 uur Koos Snijders vertelt over Jan Nolten.

19:30 uur: Neutralisatie 
19:40 uur: MONACO 1952 KOERS (Opening door dochters Mariejan en Lilian)

20:00 uur : Neutralisatie
20:10 uur: BORDEAUX 1953 KOERS

 

Donderdagavond 16 juli 2015: (Daginschrijving mogelijk)

19:15 uur: Neutralisatie
19:20 uur: GIRO 1956 KOERS (Opening door Bram Nolten)

19:50uur : Neutralisatie
20:20uur: PUY DE DOME FINALE KOERS

 

Prijzen:
Winnaar met de meeste punten wint extra €50,-

Winnaars categorie 40+: Jan Nolten Trofee/ SCHERP van Wouter Roosenboom/ Tijdschrift Feminim magazine, Boek Jan Nolten.

Winnaars Categorie 40-:Jan Nolten Trofee/ SCHERP van Wouter Roosenboom/ Tijdschrift Feminim magazine, Boek Jan Nolten.

Winnaar Categorie Vrouwen:Jan Nolten Trofee/ SCHERP van Wouter Roosenboom/ Tijdschrift Feminim magazine, Boek Jan Nolten.

Winnaar categorie 18-:Jan Nolten Trofee/ SCHERP van Wouter Roosenboom/ Tijdschrift Feminim magazine, Boek Jan Nolten.

 



JAN NOLTEN TROFEE 2015 (Meerdaagse puntenkoers)
Eindklassement

Winnaar Stephan Lotz (Maasmechelen)

Mannen 40+: 1. Stephan Lotz (Maasmechelen), 2. Jolle de Vries (St Geertruid), 3. Servé Smeets (Sittard)

Mannen 40-: 1. Roel Jetten (Einighausen), 2. Jeroen Erkens (Brunssum), 3. Robbert Mulder (Maastricht)

Vrouwen: 1. Gemma Esselaar (Stein), 2. Marije Hengeveld (Maastricht), 3. Mary Roos Postma (Maastricht)

Renners 18-: 1. Nanno Simonis (Limbricht), 2. Dirk Darding (maastricht), 3. Philip Heijnen (Oeffelt)


Dinsdag 14 juli 2015 
Jan Nolten Trofee (DAG 1)


Monaco 1952 koers. (1e wedstrijd)

Mannen 40-: 1. Roel Jetten (Einighausen) 10 pnt, 2. Ynze Keulstra (Sittard), 9 pnt, 3. Jeroen Erkens (Brunssum) 8 pnt, 4. Bram Linnartz (Stein)7 pnt, 5. Robbert Mulder (Maastricht) 6 pnt, 6. Michel van de Wall (Munstergeleen) 5pnt, 7. Thomas Lenaerts (Leuven) 4pnt, 8. Geert Jan Hanssen (Geleen) 3 pnt, 9. Cor van Leeuwen (Borger) 2pnt. Donald Hillebregt (Sittard) 1pnt

Mannen 40+: 1. Stephan Lotz (Maasmechelen) 10pnt, 2. Jolle de Vries (St. Geertruid) 9.pnt, 3. Servé Smeets (Sittard) 8 pnt, 4. Rob Heijne (Geleen) 7pnt, 5. Michael van den Berg (Einihausen) 6 pnt, 6. Roy Glaesmaekers (Sittard) 5pnt, 7. Jos van de Linde (Geleen) 4pnt, 8. Luc de Droog (Maasmechelen) 3pnt. 9. Theo Luijten (Stein) 2 pnt, 10. Peter van de Wall (Geleen) 1pnt.

Vrouwen: 1. Gemma Esselaar (Stein) 10pnt, 2. Maya Kingma (Maastricht) 9pnt, 3. Elianne Huitema (Maastricht) 8pnt.

Renners 18- 1. Nanno Simonis (Limbricht) 10pnt, 2. Dirk Darding (Maastricht) 9pnt, 3. Levi Glaesmaekers (Limbricht)


Bordeaux 1953 koers (2e wedstrijd)

Mannen 40+: 1. Stephan Lotz (Maasmechelen) 10pnt, 2. Jolle de Vries (St. Geertruid) 9pnt, 3. Servé Smeets (Sittard) 8 pnt, 4. Roy Glaesmaekers (Sittard) 7pnt, 5. Michael van den Berg (Einighausen) 6pnt, 6. Luc de Droog (Maasmechelen) 5pnt, 7. Rob Heijne (Geleen) 4 pnt. 8. Peter Vijgen (Geleen) 3pnt, 9. Theo Luijten (Stein) 2pnt,

Mannen 40-: 1. Roel Jetten (Einighausen) 10pnt, 2. Jeroen Erkens (Brunssum) 9pnt, 3. Robbert Mulder (Maastricht) 8pnt, 4. Michel van de Wall (Munstergeleen) 7pnt, 5. Bram Linnartz (Stein) 6pnt, 6. Ynze Keulstra (Sittard) 5pnt, 7. Robin Lemmens (Groot Genhout) 4pnt, 8. Thomas Lenaerts (Maastricht) 3pnt, 9. Carlos Lima (Weert) 2pnt, 10. Geert Jan Hanssen (Geleen) 1pnt,

Vrouwen: 1. Gemma Esselaar (Stein) 10pnt, 2. Maya Kingma (Maastricht) 9pnt, 3. Elianne Huitema (Maastricht) 8pnt.

Renners 18- 1. Nanno Simonis (Limbricht) 10pnt, 2. Dirk Darding (Maastricht) 9pnt, 3. Levi Glaesmaekers (Limbricht)


Tussenklassement na eerste twee ritten

JAN NOLTEN TROFEE 2015

Mannen 40+

1 Stephan Lotz 20
2 Jolle de Vries 18
3 Serve Smeets 16
4 Roy Glaesmaekers 12
5 Michel van den Berg 12
6 Rob Heijne 11
7 Luc de Droog 8
8 Jos van de Linde 5
9 Theo Luijten 4
10 Peter Vijgen 4
11 Peter van de Wall 2

Mannen 40-: 
1 Roel Jetten 20
2 Jeroen Erkens 17
3 Robbert Mulder 14
4 Bram Linnartz 13
5 Michel van de Wall 12
6 Ynze Keulstra 9
7 Thomas Lenaerts 8
8 Robin Lemmens 6
9 Geert Jan Hanssen 5
10 Carlos Lima 4
11 Cor van Leeuwen 3
12 Guido Darding 2
13 Roel Sweelsen 2
14 Erwin Koken 2
15 Donald Hillebregt 2

Vrouwen: 
1 Gemma Esselaar 20
2 Maya Kingma 18
3 Elianne Huitema 16

Renners 18-: 
1 Nanno Simonis 20
2 Dirk Darding 18
3 Levi Glaesmaekers 16