DERNY RACING

  • Inschrijving wordt definitief op het moment dat het bedrag van is ontvangen op rekening NL69RABO0187668108 t.n.v. DERNYRACE

A.U.B. RUGNUMMER AFHALEN BIJ INSCHRIJVING!

DIT ZIJN DE ASFALT HELDEN DIE ZONDAG TIJDENS EEN HETE FORYOUTOUR DERNYRACE DE STRIJD MET ELKAAR AANGAAN VOOR HET GOEDE DOEL Petje af aanwezig bij For You Tour 2018

LET OP: Jeugd t/m fietst al eerder als gepland

Kijk op de website voor de starttijden en welke gangmaker je hebt. Dit kan overigens tot vlak voor de wedstrijd veranderen. Graag op tijd je rugnummer afhalen bij de Limburger bus. 
Wil je met je auto of camper op de baan staan? De Wielerbaan oprijden kan tot 10:45 u.

Rugn. Gangmakers
1 Amber Janssen Adegeest 
2 Dennis Luckerman (B) 
3 Friedhelm Hentzel (D) 
4 Jack Theunissen 
5 Leo Adegeest 
6 Ralph Dahmen 
7 Ralph Schumacher (D) 
8 Rien van Hooijdonk 
9 Thorsten Grohs (D) / Willi Waldenpohl (D) 
10 Vital Timmermans 
11 Walter Huybrechts (B)

RACE 1: 13:00 tot 13:15 u.              RACE 2: 14:40 tot 14:55 u.

Rugn. Renners MANNEN 40-        Leeftijd          Woonplaats                GANGMAKER 
22 Kevin de Roeck                           31                   's Gravenwezelt (B)      Dennis Luckerman (B) 
23 Otto Pisters                                 38                   Neerbeek                      Friedhelm Hentzel (D) 
24 Philip Heijnen                              18                   Oeffelt                           Walter Huybrechts (B) 
25 Ralf Peters                                  36                    Linne                           Jack Theunissen 
26 Raul Rademakers                       18                    Jabeek                         Leo Adegeest 
27 Robin Lemmens                          23                   Groot Genhout              Ralph Dahmen (D)
28 Tim Ramaekers                           26                   Wellen - (B)                   Ralph Schumacher (D)
29 Tom Lenaerts                              28                   Geleen                          Rien van Hooijdonk

 

RACE 1: 13:20 tot 13:35  u.              RACE 2: 15:00 tot 15:15 u.

Rugn. Renners VROUWEN          Leeftijd            Woonplaats               GANGMAKER 
30 Malanie Reynders                      22                     Herk de Stad - (B)       Jack Theunissen 
31 Romy Adegeest                         22                      Woerden                     Amber Janssen Adegeest 
32 Sophie van Bakel                       23                      Maastricht                   Vital Timmermans

Rugn. Renners t/m 16 jaar           Leeftijd             Woonplaats               GANGMAKER 
33 Carl van Dijke                            16                      Geleen                        Walter Huybrechts (B) 
34 Dylano Smit                               16                      Kerkrade                     Ralph Schumacher (D) 
35 Lars Wijnands                            6                        Maastricht                   Friedhelm Hentzel (D)

 

RACE 1: 13:40 tot 13:55 u.            RACE 2: 15:20 tot 15:35 u.

 Rugn. FIXIE                                   Leeftijd             Woonplaats                GANGMAKER 
42 Alex Worgitzki                            32                      Dusseldorf                   Amber Janssen Adegeest 
43 Danny de Langhe                      51                      Evergem                      Dennis Luckerman (B) 
44 Dominik Ratz                             40                      Neuss- Dusseldorf       Friedhelm Hentzel (D) 
45 Joern Höfer                                42                      Dusseldorf                   Leo Adegeest 
46 Koen van de Sterren                  31                      Maastricht                    Ralph Dahmen (D) 
47 Philip Heijnen                             18                      Oeffelt                           Ralph Schumacher (D) 
48 Rick Stultiens                             31                      Limbricht                      Rien van Hooijdonk 
49 Ron Schetters                            48                      Ubachsberg                 Walter Huybrechts (B) 
50 Tim Ramaekers                          26                      Wellen - België             Vital Timmermans

 

RACE 1: 14:00 TOT 14:15 u.        RACE 2: 15:40 tot 15:55 u.

 Rugn. Renners MANNEN 40+      Leeftijd            Woonplaats                GANGMAKER 
13 Henk de Hey                             ( )                      Guttecoven                   Amber Janssen Adegeest 
14 Jo Hanssen                                53                     Sittard                           Dennis Luckerman (B) 
15 Jolle de Vries                             44                      Margraten                     Friedhelm Hentzel (D) 
16 Jos Alberts                                 56                      Geleen                         Leo Adegeest 
17 Markus Link                               50                      Keulen - Duitsland       Ralph Dahmen (D) 
18 Math Dohmen                            65                      Born                             Ralph Schumacher (D) 
19 Math Roberts                             55                      Sittard                           Rien van Hooijdonk 
20 Peter Vijgen                               55                      Geleen                          Thorsten Grohs (D)/ Willi Waldenpohl 
21 Roy Glaesmaekers                    46                      Urmond                         Vital Timmermans

 

RACE 1: 14:20 tot 14:35               RACE 2: 16:00 tot 16:15

Rugn. Renners t/m 14 jaar            Leeftijd           Woonplaats               GANGMAKER 
36 Bram Beenkens                         14                     Margraten                    Dennis Luckerman (B) 
37 Dirk Darding                               13                     Maastricht                    Friedhelm Hentzel (D) 
38 Jarne Vannut                              12                      Maasmechelen  (B)     Jack Theunissen 
39 Jesper Schins                             13                      Noorbeek                    Leo Adegeest 
40 Joep Mullers                               11                      Maastricht                   Ralph Dahmen 
41 Pim van de Sterren                    10                     Maastricht                   Ralph Schumacher (D)

 

LET OP: GANGMAKERS KUNNEN NOG GEWISSELD WORDEN. IN PRINCIPE IS DIT HET SCHEMA.

Derny race is een wedstrijd waarin gangmaker vóór de renner rijdt om hem op gang te helpen en de luchtweerstand voor hem te verminderen.

INSCHRIJVING SPECTACULAIRE FORYOUTOUR DERNY RACING GEOPEND!

Schrijf je nu in voor de ForYouTour Dernyrace 2018 op zondag 27 mei.

Deelname is 15 Euro tbv Petje Af Zuid Limburg.

Geschikt voor Categorieën: Mannen 40+, Mannen 40-, Vrouwen, Fixies en Jeugd.

Inschrijving sluit zondag Om 20:00u

DEELNEMERS FORYOUTOUR DERNYRACE 2018.

13:00 tot 16:30 u - twee races van elk 15 minuten.

Renners Mannen 40+ / Gangmakers 

1. Jo Hanssen (53) Sittard - Betaald

2. Math Dohmen (65) Born - Betaald

3. Peter Vijgen (55 ) Geleen - Betaald

4. Jos Alberts (56) Geleen - Betaald

5. Jolle de Vries (44) Margraten

6. Roy Glaesmaekers (46) Urmond - Betaald

7. Markus Link (50) Keulen - Duitsland - Betaald

8. Henk de Hey ( )

9. Math Roberts (55) - Betaald

10. 

 

Mannen 40- /Gangmakers 
1. Kevin de Roeck (31)  's Gravenwezelt- België - Betaald
2. Philip Heijnen (18) Oeffelt Betaald

3. Otto Pisters (38 ) Neerbeek - Betaald

4. Tim Ramaekers (26) Wellen - België  - Betaald

5. Ralf Peters (36) Linne - Betaald

6. Raül Rademakers (18) Jabeek

7. Tom Lenaertz (28) Geleen

8. Robin Lemmens (23) Groot Genhout

 

Vrouwen / Gangmakers

1. Romy Adegeest (22) Woerden - Betaald

2. Sophie van Bakel (23) Maastricht - Betaald

3. Melanie Reynders (22) Herk de Stad - België - Betaald

Fixie - Gangmakers

1. Ron Schetters (48) Ubachsberg - Betaald

2. Danny De Langhe (51) Evergem - België - Betaald

3. Philip Heijnen (18) Oeffelt - Betaald

4. Tim Ramaekers (26) Wellen - België  - Betaald

5. Rick Stultiens (31) Limbricht - Betaald

6. Koen van de Sterren (Maastricht)

7. Dominic Ratz (40 ) Neuss - Duitsland

8. Joern Höfer (42) Düsseldorf - Duitsland 

9. Alex Worgitzksi (32) Düsseldorf - Duitsland

 

Jeugd t/m 16 jaar - Gangmakers 

1. Dylano Smit (16) Kerkrade - Betaald

2. Lars Wijnands (16) Maastricht - Betaald

4. Carl van Dijke (15) Geleen - Betaald

 

Jeugd t/m 14 jaar - Gangmakers 

3. Jarne Vannut (12) Maasmechelen (B) - Betaald

5. Joep Mullers (11) Maastricht - Betaald

6. Jesper Schins (13) Noorbeek - Betaald

7. Bram Beenkens (14) Margraten  - Betaald

8. Dirk Darding (13) Maastricht - Betaald

9. Pim van de Sterren ( ) Maastricht

Deelname aan onze activiteiten vindt plaats voor eigen risico. Wielerbaan Geleen kan niet aansprakelijk worden gesteld voor ongevallen, schade, diefstallen en andere calamiteiten. Doormiddel van inschrijving geeft de deelnemer aan hiermee akkoord te gaan.

Opmerking: De met * gemarkeerde velden zijn verplicht.

ERELIJST

2017 KNWU- FORYOUTOUR DERNYRACING

Renners Mannen 40+ / Gangmakers 

Speaker: Jan Schut

1. Stephan Lotz - Walter Huybrechts

2. Jolle de Vries - Stephan Schumacher

3. Mathew Upton - John Teheux

Mannen 40- /Gangmakers 
1. Philip Heijnen - Walter Huybrechts

2. Martijn van Merode - 

3. Remco Esselaar - John Teheux

Vrouwen / Gangmakers

1. Melissa Robinson - Amber Adegeest

2. Sarah J. Fraser - Ralpf Schumacher

3. Rosalie van der Wolf - Vital Timmermans

Baanfiets - Gangmakers -13:10 tot 13:25u 

1. Philip Heijnen - Walter Huybrechts

2. Koen van der Sterren - Friedhelm Hentschel

3. Bartho van der Heijden - Rien van Hooijdonk

2016 KNWU- FORYOUTOUR DERNYRACING
Vrouwen + Gangmakers: 1. Ilse Miltenburg (Sittard) - Sam Mooij (Heerhugowaard)
2. Carolien de Bruin (Muntendam) - Amber Jansen (Arnhem), 3. Gemma Esselaar (Stein) - Ralf Dahmen (D).

Mannen 40- + Gangmakers: 1. Philip Heijnen (Oefelt) - Peter Mohlmann (Apeldoorn), 2. Luuk Jansen (Arnhem) - Amber Jansen (Arnhem), 3.Frederic Dahmen - Ralf Dahmen (D)

Mannen 40+ Gangmakers: 1. Wim Habets (Sittard) - Amber Jansen (Arnhem), 2. Stephan Lotz (Maasmechelen) - Ralph Schumacher (D), 3. Jolle de Vries (St. Geertruid), Eli Bagerman (Apeldoorn)

Stayerwedstrijd:
1. Christiaan Passenheim (D) - Sam Mooij (Heerhugowaard), 2. James Holland Leader (GB) - Ralph Schumacher (D), 3. Luuk Jansen (Arnhem) - Peter Mohlmann (Apeldoorn).

Categorie Fixie: 
1. Philip Heijnen (Oeffelt)- Peter Mohlmann (Apeldoorn), 2. Bram Linnartz (Stein) - Amber Jansen (Arnhem), 3. Koen vd Sterren (Maastricht) - Ralph Schumacher (D).

2015 FORYOUTOUR
1. Stephan Lotz -  Uwe Smit 

1. Rick van Caldenborgh - Walter Huijbrechts

1. Ilse Miltenburg - Leo Adegeest

 

2014 FORYOUTOUR
1. Eric Maillard - Giel Knops
1. Rick van Caldenborgh - Walter Huijbrechts
1. Koen van de Sterren - Walter Huijbrechts
1. Romy Adegeest - Leo Adegeest
2006
1. Koos Moerenhout - Michael Zijlaard
2005
1. Ludo Diercksens - Joop Zijlaard
1981
1. Herman van Springel
1974
1. Theo Verschueren
1971
1. Peter Post
1970
1. Fred Rompelberg

Zaterdag 1 mei 2015

ForYouTour tbv Stichting Opkikker Derny Race.

Organisator Uwe Smit & Michel van Dijke

 

Gangmakers: Walter Huijbrechts (B), Uwe Smit (NL), Stefan Schumacher (D), Leo Adegeest (NL), Friedhelm Hentschel (D), Jacques Dru (Fr)

Speaker: Michel van Dijke

 

Mannen 40+: Stephan Lotz (Maasmechelen)

Renners 40-: 1. Rick van Caldenborgh (Eijsden) 

Vrouwen: 1. Ilse Miltenburg (Sittard)

 

Zaterdag 3 mei 2014

Organisator Uwe Smit & Michel van Dijke

 

Gangmakers: Walter Huijbrechts (B), Uwe Smit (NL), Kevin Knops (NL), Giel Knops (NL), Stefan Schumacher (D), Leo Adegeest (NL), Amber Adegeest (NL)

 

Speaker: Jo van Deurse

 

ForYouTour Derny Race uitslagen:

 

Renners 40+: 1. Eric Maillard (Maasmechelen)

 

                      1. Julio Jacoba (Vst.)

 

                      1. Gert Jacobs (Emmen)

 

Renners 40-: 1. Rick van Caldenborgh (Eijsden) 

 

Vrouwen: 1. Romy Adegeest (Woerden)

 

 

Categorie Fixie: Koen v/d Sterren (Maastricht)

 

DERNY CRITERIUM 

14 september 2008

Organisator Harm Knol

2007  Organisator Harm Knol

 

1. Ludo Diercksens - Joop Zijlaard

Zondag 27 augustus 2006

Organisator Harm Knol

Gangmakers: Michael Zijlaard , Harm Knol, 

 

Speaker: Wiel Senden

 

Uitslag:

1. Koos Moerenhout

2. Danny Sijen

3. Rik Kavsek

21 juni 2003 

Het NK baan omnium voor jeugd cat. 6 en 7 

Er waren 16 deelnemers die streden om die ene titel.

Gerd Steijn werd winnaar en Nederlands kampioen.

2e en 3e werden Ritchie Motke en Jeff Vermeulen die een gelijk aantal punten behaalden, hier besliste het reglement over de klasseringen

 

We zijn op zoek naar foto's!

JAREN 70