GLANA VELO CUP (1)

Twee baancompetities worden 1.

Glana Velo Cup is van 23 maart t/m 19 september op Wielerbaan Geleen en beschikt over zo'n 40 ritten. Dit zal voor de klassementsrenner een ware uitdaging worden. Ben je niet geïnteresseerd in het klassement kun je toch zowel dinsdag als ook donderdag mee koersen.

 

Uitslagen

TUSSENSTAND GLANA-VELO CUP NA RIT 31 OP 22-08-2019

MANNEN 40- 
1 Raül Rademakers 184 Gele trui 
2 Kevin de Roeck 146 
3 Tom Lenaertz 55 
4 Lars Wijnands 36 
5 Philip Heijnen 27 
6 Jules Bremers 24 
7 Tim Epping 24 
8 Rick Stultiens 22 
9 Robbin van de Geer 21 
10 Conrad Habets 19 
11 Dylano Smit 18 
12 Hans Schoenmakers 17 
13 Jeroen Dohmen 16 
14 John de Schutter 15 
15 Renier Scheepers 15 
16 Josh Teasdale 14 
17 Jeroen Erkens 13 
18 Michel van de Wall 12 
19 Robin Lemmens 12 
20 Stefan Joosten 12 
21 Bram Linnartz 11 
22 Guido Maat 10 
23 Ludo Notermans 10 
24 Jeremy Ehlen 8 
25 Joep Gerrichhausen 8 
26 Luuk Cox 8 
27 Benno Balter 6 
28 Koen van de Sterren 6 
29 Lennart Jongen 6 
30 Mark Steins 6 
31 Ralf van Hontum 6 
32 Dennis Cremers 5 
33 Geert Jan Hanssen 5 
34 Jeffrey Bakker 5 
35 Patrick Stitzinger 5 
36 Robbie Pala 5 
37 Sven Eussen 5 
38 Wouter Jacobs 5 
39 Jean Pierre Demandt 4 
40 Jeroen Engelen 4 
41 Bram Mennen 3 
42 Luuk Dirix 3 
43 Max Courage 3 
44 Niels Smits 3 
45 Peter Roozemond 3 
46 Robin Boeren 3 
47 Thomas Rieff 3 
45 Arjan Middenveld 2 
46 Frans Ledoux 2 
47 Gianluca Caris 2 
48 Kasper Troquet 2 
49 Kevin Martins 2 
50 Luca Bröcher 2 
51 Rob van Ophoven 2 
52 Ruben Heuvelsland 2

MANNEN 40+ 
1 Erik Heesen 148 Blauwe trui 
2 Jo Hanssen 115 
3 Mark Smeets 84 
4 Frigyes Nagy 48 
5 Victor Widdershoven 36 
6 Jo van de Wall 26 
7 Math Dohmen 25 
8 Roy Glaesmaekers 24 
9 Andreas Plüm 19 
10 Dimitry Geraerts 18 
11 Roger Smeets 17 
12 Ron Schetters 15 
13 Giel Snijders 12 
14 Rob Willems 12 
15 Otto Pisters 12 
16 Ed Meerburg 9 
17 Nico Laugs 9 
18 Jan de Koning 8 
19 John Soenen 8 
20 Patric Cremers 8 
21 Gunter Jekubzik 6 
22 Jos Alberts 6 
23 Pieter Stoop 6 
24 Ronald Broeren 6 
25 Paul Beenkens 6 
26 Dion Dabekaussen 5 
27 Roger Meels 5 
28 Theo Luijten 5 
29 Patrick Strouken 5 
30 Tonny Strouken 5 
31 Danny Havere 5 
32 Huub Smeets 5 
33 Bjorn Slangen 4 
34 Ron Vermeeren 4 
35 Marcel Muyrers 4 
36 Jack Knibbler 3 
37 Jack Knibbler 3 
38 John van de Laar 3 
39 Jurgen Steil 3 
40 Henk de Hey 2 
41 Harrie Schaminee 2

JEUGD
1 Jarne Vannut 91 
2 Bram Beenkens 83 
3 Dirk Darding 55 
4 Jip Franken 31 
5 Jesper Schins 29 
6 Matisse Geraerts 19 
7 Väös Senden 13 
8 Brent Knoben 12 
9 Bram Ledoux 8 
10 Sem Horsten 8 
11 Finn Roumen 8 
12 David Bartelet 6 
13 Joep Mullers 5 
14 Jort Lahaye 4 
15 Luuk Megens 3 
16 Pim van der Sterren 3 
17 Tygo Puijnen 3

VROUWEN 
1 Karina Dortu 45 Roze trui 
2 Karolien Liesens 6 
3 Sophie van Bakel 2 
4 Tamara Janssen 8 
5 Jewel Paumen 8 
6 Maya Kingma 6 
7 Judith Alleleijn 8 
8 Marianne Alleleijn 6

20-08-2019
ERIK HEESEN SNELSTE TIJDENS AVONDKOERS.

Glana Velo Cup rit 30.

MANNEN 40+
1. Erik Heesen
2. Victor Widderhoven
3. Mark Smeets
4. Giel Snijders

MANNEN 40-
1. Kevin de Roeck
2. Rick Stultiens
3. Dennis Cremers

JEUGD
1. Jarne Vannut 
Dirk Darding (DNF)

23-07-2019
LARS WIJNANDS WINT TROPISCHE THEO LUIJTEN LEGEND RACE 2019 powered by In Balans - Administratieve en financiële dienstverlening -

Uitslagen Glana Velo Cup rit 29.

MANNEN 40-
1. Lars Wijnands
2. Jules Bremers
3. Raül Rademakers
4. Kevin de Roeck
5. Max Courage

MANNEN 40+
1. Jo Hanssen
2. Roger Smeets
3. Giel Snijders

JEUGD
1. Dirk Darding 
2. Jarne Vannut 
3. Bram Beenkens

Ad Wijnands STRIJDLUST DAGPRIJS 
1. Roger Smeets
2. Jules Bremers 
3. Lars Wijnands

18-07-2019
RAÜL RADEMAKERS & FINN ROUMEN LATEN MET HUN FIETS HET ASFALT ZINGEN.

TAAIE JO VD WALL WINT BIJ MASTERS.

Uitslagen Glana Velo rit 28.

MANNEN 40-
1. Raül Rademakers
2. Robin Lemmens
3. Tom Lenaerts
4. Kevin de Roeck 
5. Joep Gerrichhauzen

JEUGD
1. Finn Roumen
2. Bram Beenkens 
3. Jarne Vannut

MANNEN 40+
1. Jo Van de Wall
2. Jo Hanssen
3. Danny Havere - (doet niet meer mee met de Starterskoers)

VROUWEN
1. Karina Dortu

Ad Wijnands STRIJDLUST DAGPRIJS 
1. Finn Roumen
2. Raül Rademakers 
3. Robin Lemmens 
4. Kevin de Roeck

Tombola - rugnummer is je lot.
Bidon - Danny Havere
Tube - Bram Beenkens.
Overschoenen - Jarne Vannut

16-07-2019 - Waanzinnige wielerweken
RAÜL DUBBELT IEDEREEN DRIE KEER EN WINT OOK NOG LAATSTE EINDSPURT. (Koers ter nagedachtenis aan Rachel Westenberg)

Uitslagen Glana Velo Cup rit 27.

MANNEN 40-
1. Raül Rademakers
2. Kevin de Roeck
3. Geert-Jan Hanssen
4. Conrad Habets
5. Jeroen Dohmen

MANNEN 40+
1. Jo Hanssen
2. Dimitry Geraerts

VROUWEN 
1. Judith Alleleijn
2. Marianne Alleleijn

JEUGD
1. Matisse Geraerts
2. Bram Beenkens
3. Jarne Vannut 
4. Jesper Schins

11-07-2019 - Waanzinnige wielerweken - Rit 26 
RAÜL RADEMAKERS WINT BLOEDSTOLLENDE FINALE DRIEDAAGSE JAN NOLTEN TROFEE 2019.

MATH DOHMEN WINT OVERTUIGEND BIJ DE MASTERS.

BRAM BEENKENS IS BESTE BIJ DE JEUGD.

MANNEN 40-
Raül Rademakers 62
Tom Lenaerts 61
3 Tim Epping 50
Kevin de Roeck 48
Conrad Habets 40
Luca Bröcher 38
Jeroen Dohmen 18
8 Dirk Darding 13
9 Rob van Ophoven 10

MANNEN 40+
1 Math Dohmen 56
Mark Smeets 53
Giel Snijders 41
Jo Hanssen 34
Frigyes Nagy 20
Jo Van de Wall 20

JEUGD.
1 Bram Beenkens 40
2 Pim vd Sterren 36
3 Quintin Smeets 32

VROUWEN. 
1 Karina Dortu 38
Maya Kingma 20

04-07-2019
RAÜL RADEMAKERS WINT KOERS MET WAANZINNIG WEINIG RENNERS.

Uitslagen GLANA-VELO CUP rit 25 - Sponsored by Rob Schiffer Schilder- en Behangwerken

MANNEN 40-
1. Raül Rademakers TOURPAKKET - 10 Euro + Bloemen
2. Kevin de Roeck
3. Tim Epping.
4. Conrad Habets

MANNEN 40+
1. Mark Smeets 10 Euro + Bloemen

VROUWEN
1. Karina Dortu - 10 Euro + Bloemen

02-07-2019 
ERIK HEESEN KIEST DE AANVAL EN WINT.

UITSLAGEN GLANA- VELO CUP rit 24 - Sponsored by Automobiel Limburg

MANNEN 40+
1. Erik Heesen - TOUR DE FRANCE PAKKET - BLOEMEN - €10,-
2. Jo Hanssen
3. Mark Smeets

MANNEN 40-
1. Raül Rademakers €10,- en bloemen.
2. Kevin de Roeck
3. Robbie Pala
4. Conrad Habets

JEUGD
1. Bram Beenkens €10,- en Bloemen
2. Jesper Schins.

PREMIESPRINT
1. Jesper Schins €10,-

Ad Wijnands STRIJDLUST DAGPRIJS 
1. Erik Heesen
2. Raül Rademakers 
3. Kevin de Roeck
4. Robbie Pala

27-06-2019
JULES BREMERS WINT ZONNIGE ZOMERAVOND KOERS.

Uitslagen Glana Velo Cup rit 23.

MANNEN 40-
1. Jules Bremers
2. Reinier Scheepers
3. Raül Rademakers
4. Kevin de Roeck
5. Tim Epping

MANNEN 40+
1. Erik Heesen 
2. Jo Hanssen
3. Mark Smeets

VROUWEN
1. Karina Dortu

JEUGD
1. Jip Franken

20-06-2019
FOTOFINISH LAAT ZIEN DAT ERIK HEESEN WINT.

Uitslagen Glana Velo rit 22.

MANNEN 40+
1. Erik Heesen
2. Roger Smeets
3. Jo Hanssen
4. Andreas Plüm 
5. Mark Smeets

MANNEN 40-
1. Raül Rademakers
2. Tom Lenaerts
3. Kevin de Roeck
4. Hans Schoenmakers

VROUWEN 
1. Karina Dortu

JEUGD
1. Jarne Vannut 
2. Jip Franken.

Ad Wijnands STRIJDLUST DAGPRIJS 
1. Kevin de Roeck
2. Roger Smeets
3. Raül Rademakers 
4. Erik Heesen

18-06-2019
Vanuit Heerlen the results of the jury: Robert Wendler Maickel Goossens en Erwin Kerstges.. Mannen bedankt!

Uitslagen Glana- Velo Cup rit 21.

MANNEN 40+ 
1. Erik Heesen (algemeen winnaar) 
2. Victor Widdershoven
3. Jo Hanssen
4. Marcel Muyrers.

MANNEN 40- 
1. Kevin de Roeck
2. Michel van de Wall
3. Patrick Stitzinger
4. Lars Wijnands

JEUGD
1. Dirk Darding.
2. Jesper Schins
3. Jarne Vannut.
4. Jort Lahaye.

13-06-2019
PLANKGAS TIJDENS WINDERIGE KERMISKOERS.

Uitslagen Glana Velo rit 20.

MANNEN 40-
1. Raül Rademakers
2. Kevin de Roeck
3. Guido Maat
4. Roger Smeets

MANNEN 40+
1. Erik Heesen
2. Otto Pisters
3. Jo Hanssen
4. Hans Schoenmakers
5. Mark Smeets

VROUWEN
1. Karina Dortu

JEUGD 
1. Jarne Vannut

Ad Wijnands STRIJDLUST DAGPRIJS 
1. Kevin de Roeck 
2. Hans Schoenmakers 
3. Roger Smeets
4. Raül Rademakers 

11-06-2019
Strouken Koppeltijdrit 2019.

Uitslagen:
MANNEN 40-
1. Raül Rademakers - Kevin de Roeck (Glana) - 3.54.15
2. Mark Steins - Jeremy Ehlen (Glana) - 4.03.10
3. Dylano Smit - Lars Wijnands (Glana) - 4.09.43
4. Jesper Schins - Patrick Strouken - 4.13.31 
5. Lars Wijnands - Bram Beenkens (Glana) - 4.15.41

MANNEN 40+
1. Patrick Strouken - Alain Strouken - 4.06.52
2. Jan de Koning – Hans Schoenmakers - 4.15.38
3. Tonny Strouken - Patrick Strouken - 4.55.75

MAN/VROUW.
1. Jewel Paumen - Luuk Cox  - 04.08.62
2. John De Schutter - Anneleen Peeters - 5.29.10

JEUGD.
1. Sem Horsten- Brent Knoben - 4.44.62

BUITEN CATEGORIE.
1. Kevin de Roeck - Jarne Vannut - 4.17.45

06-06-2019
GELE TRUIDRAGER RADEMAKERS VECHT VOOR ELKE CENTIMETER EN WINT ONOMSTOTELIJK.

Uitslagen Glana Velo Cup rit 18.

MANNEN 40-
1. Raül Rademakers
2. Tom Lenaerts
3. Kevin de Roeck
4. Robin Lemmens
5. Luuk Dirix

MANNEN 40+
1. Erik Heesen 
2. Frigyes Nagy
3. Andreas Plum
4. Patric Cremers
5. Günter Jekubzik

JEUGD
1. Dirk Darding
2. Jarne Vannut 
3. Jip Franken.

Ad Wijnands STRIJDLUST DAGPRIJS 
1. Tom Lenaerts
2. Robin Lemmens
3. Kevin de Roeck
4. Patric Cremers
5. Gunther Jakubzik

 Bram Beenkens30-05-2019
KEVIN DE ROECK WINT OP FEESTDAG HEMELSE KOERS.

Uitslagen Glana Velo Cup rit 17.

MANNEN 40-
1. Kevin de Roeck
2. Koen van der Sterren
3. Jeroen Dohmen

 

MANNEN 40+
1. Frigyes Nagy
2. Paul Beenkens.
3. Mark Smeets

 

 

VROUWEN
1. Tamara Janssen

JEUGD

 

1. Bram Beenkens

Ad Wijnands STRIJDLUST DAGPRIJS.
1. Kevin de Roeck 
2. Bram Beenkens
3. Frigyes Nagy
4. Koen van de Sterren.

Tussenklassement na Glana Velo Cup rit 17 op 30-05-2019.

MANNEN 40-
1 Raül Rademakers 105 (Gele trui)
2 Kevin de Roeck 57 
3 Tom Lenaertz 32
4 Philip Heijnen 27
5 Robbin van de Geer 21
6 Lars Wijnands 18
7 Josh Teasdale 14
8 Rick Stultiens 14
9 Dylano Smit 13
10 Stefan Joosten 12
11 Bram Linnartz 11
12 Ludo Notermans 10
13 Jeroen Erkens 9
14 Jules Bremers 9
15 Renier Scheepers 9
16 Benno Balter 6
17 Michel van de Wall 6
18 Ralf van Hontum 6
19 Tim Epping 6
20 Jeffrey Bakker 5
21 Joep Gerrichhausen 5
22 Sven Eussen 5
23 Wouter Jacobs 5
24 Jean Pierre Demandt 4
25 Jeroen Dohmen 4
26 Jeroen Engelen 4
27 Lennart Jongen 4
28 Bram Mennen 3
29 Niels Smits 3
30 Peter Roozemond 3
31 Robin Boeren 3
32 Thomas Rieff 3
33 Arjan Middenveld 2
34 Conrad Habets 2
35 Frans Ledoux 2
36 Gianluca Caris 2
37 Jeremy Ehlen 2
38 Kasper Troquet 2
39 Robin Lemmens 2
40 Ruben Heuvelsland 2
41 Koen van de Sterren

MANNEN 40+
1 Erik Heesen 80 (Blauwe trui)
2 Jo Hanssen 62
3 Mark Smeets 32
4 Frigyes Nagy 31
5 Victor Widdershoven 28
6 Roy Glaesmaekers 24
7 Ron Schetters 15
8 Dimitry Geraerts 12
9 Jo van de Wall 12
10 Rob Willems 12
11 Andreas Plüm 10
12 Ed Meerburg 9
13 Math Dohmen 9
14 Nico Laugs 9
15 John Soenen 8
16 Jos Alberts 6
17 Pieter Stoop 6
18 Paul Beenkens 6
19 Dion Dabekaussen 5
20 Giel Snijders 5
21 Roger Meels 5
22 Theo Luijten 5
23 Bjorn Slangen 4
24 Patric Cremers 4
25 Ron Vermeeren 4
26 Ronald Broeren 4
27 Gunter Jekubzik 3
28 Jack Knibbler 3
29 Jack Knibbler 3
30 Jan de Koning 3
31 John van de Laar 3
32 Jurgen Steil 3
33 Henk de Hey 2

VROUWEN
1 Karina Dortu 27 (Roze trui)
2 Tamara Janssen 8
3 Karolien Liesens 6
4 Sophie van Bakel 2

JEUGD
1 Jarne Vannut 52
2 Bram Beenkens 47
3 Dirk Darding 17
4 Väös Senden 13
5 Jip Franken 12
6 Matisse Geraerts 11
7 Jesper Schins 9
8 Bram Ledoux 8
9 David Bartelet 6
10 Joep Mullers 5
11 Brent Knoben 4
12 Luuk Megens 3
13 Pim van der Sterren 3
14 Tygo Puijnen 3

 

28-05-2019

HET BEEST VAN OIRSBEEK RAÜL RADEMAKERS SLAAT OPNIEUW TOE.

Raül is aanstaande donderdag tijdens de Hemelse Koers 2019 de grote afwezige.

Uitslagen Glana Velo Cup rit 16.

MANNEN 40-
1. Raül Rademakers
2. Tom Lenaerts
3. Kevin de Roeck
4. Rick Stultiens
5. Jeffrey Bakker

 

MANNEN 40+
1. Erik Heesen 
2. Victor Widdershoven
3. Jo Hanssen
4. Bjorn Slangen.
5. Jack Knibbeler

JEUGD
1. Bram Ledoux
2. Jesper Schins
3. Bram Beenkens
4. Jarne Vannut 
5. Väös Senden.

Aanmoedingsprijs: Väös Senden.

EINDKLASSEMENT OPEN DERNY KAMPIOENSCHAP 2019. Glana Velo Cup rit 15.

EINDSTAND INDIVIDUEEL 
FIXIE 
1. Bartho van der Heijden (53) Urmond 25
Philip Heijnen (19) Oefelt 25
2. Koen van der Sterren (37) Maastricht 20
Ron Schetters (49) Ubachsberg 20

 

 

MANNEN 40+ 
1. Dimitri Geraerts (46) Lanaken 25
Jo Hanssen (53) Sittard 25
Math Dohmen (66) Born 25
2. Giel Snijders (67) Buchten 20
Jos Alberts (57) Geleen 20
Roy Glaesmaekers (47) Urmond 20
3. Ed Meerburg (50) Stein 15

MANNEN 40- 
Kevin de Roeck (32) S' Gravenwezelt (B) 30
Philip Heijnen (19) Oefelt 25
Lars Wijnands (17) Maastricht 20

VROUWEN 
1. Karina Dortu (53) Voerendaal 20

JEUGD 
1. Dirk Darding (14) Maastricht 25
Jarne Vannut (13) Maasmechelen (B) 25
2. Joep Mullers (12) Maasticht 20
Pim van der Sterren (11) Maastricht 20
Matisse Geraerts (14) Lanaken (B) 20

PLEK IN STAND TELT MEE VOOR GLANA-VELO CUP 2019.

Tussenklassement GLANA VELO CUP 2019 na Open Derny Kampioenschap 2019 tijdens ForYouTour tbv Jeugdfietsen

MANNEN 40-
1 Raül Rademakers 96 (Gele trui)
2 Kevin de Roeck 52
3 Philip Heijnen 27
4 Tom Lenaertz 26
5 Robbin van de Geer 21
6 Lars Wijnands 18
7 Josh Teasdale 14
8 Dylano Smit 13
9 Stefan Joosten 12
10 Bram Linnartz 11
11 Ludo Notermans 10
12 Rick Stultiens 10
13 Jeroen Erkens 9
14 Jules Bremers 9
15 Renier Scheepers 9
16 Benno Balter 6
17 Michel van de Wall 6
18 Ralf van Hontum 6
19 Tim Epping 6
20 Joep Gerrichhausen 5
21 Sven Eussen 5
22 Wouter Jacobs 5
23 Jean Pierre Demandt 4
24 Jeroen Dohmen 4
25 Jeroen Engelen 4
26 Jeroen Erkens 4
27 Lennart Jongen 4
28 Bram Mennen 3
29 Niels Smits 3
30 Peter Roozemond 3
31 Thomas Rieff 3
32 Robin Boeren 3
33 Frans Ledoux 2
34 Gianluca Caris 2
35 Jeffrey Batter 2
36 Jeremy Ehlen 2
37 Robin Lemmens 2
38 Ruben Heuvelsland 2
39 Kasper Troquet 2
40 Arjan Middenveld 2
41 Conrad Habets 2

MANNEN 40+
1 Erik Heesen 72 (Blauwe trui)
2 Jo Hanssen 57
3 Mark Smeets 32
4 Frigyes Nagy 31
5 Roy Glaesmaekers 24
6 Victor Widdershoven 22
7 Ron Schetters 15
8 Jo van de Wall 12
9 Rob Willems 12
10 Dimitry Geraerts 12
11 Andreas Plüm 10
12 Nico Laugs 9
13 Ed Meerburg 9
14 Math Dohmen 9
15 John Soenen 8
16 Pieter Stoop 6
17 Jos Alberts 6
18 Dion Dabekaussen 5
19 Giel Snijders 5
20 Theo Luijten 5
21 Roger Meels 5
22 Patric Cremers 4
23 Ron Vermeeren 4
24 Ronald Broeren 4
25 Gunter Jekubzik 3
26 Jack Knibbler 3
27 Jan de Koning 3
28 John van de Laar 3
29 Jurgen Steil 3
30 Henk de Hey 2

VROUWEN
1 Karina Dortu 27 (Roze trui)
2 Karolien Liesens 6
3 Sophie van Bakel 2

JEUGD
1 Jarne Vannut 48
2 Bram Beenkens 33
3 Dirk Darding 17
4 Jip Franken 12
5 Matisse Geraerts 11
6 Väös Senden 10
7 David Bartelet 6
8 Joep Mullers 5
9 Brent Knoben 4
10 Luuk Megens 3
11 Pim van der Sterren 3
12 Tygo Puijnen 3
13 Jesper Schins 3

Ad Wijnands Strijdlust klassement
1 Raul Rademakers 61
2 Kevin de Roeck 39 (Groene trui)
3 Erik Heesen 27
4 Jo Hanssen 19
5 Tom Lenearts 18
6 Frigyes Nagy 13
7 Lars Wijnands 12
8 Philip Heijnen 11
9 Robbin van de Geer 10
10 Renier Scheepers 8
11 Jules Bremers 7
12 Bram Beenkens 7
13 Michel van de Wall 7
14 Ralf van Hontum 6
15 Dirk Darding 6
16 Jeroen Engelen 5
17 Ron Schetters 5
18 Pieter Stoop 5
19 Sophie van Bakel 5
20 Jarne Vannut 5
21 Dylano Smit 4
22 Roy Glaesmaekers 4

23-05-2019
FRIGYES NAGY BREEKT KOERS OPEN, MAAR HET BEEST VAN OIRSBEEK WINT WEER NA BEROERDE RIT AFGELOPEN DINSDAG.

Uitslagen Glana Velo Cup rit 14.

MANNEN 40-
1. Raül Rademakers
2. Tom Lenaerts
3. Kevin de Roeck
4. Tim Eppink
5. Robin Boeren

 

 

 

MANNEN 40+
1. Frigyes Nagy
2. Erik Heesen 
3. Jo Hanssen
4. Victor Widdershoven
5. Theo Luijten

VROUWEN 
1. Karina Dortu

JEUGD
1. Jarne Vannut 
2. Jip Franken.

Ad Wijnands STRIJDLUST DAGPRIJS 
1. Frigyes Nagy
2. Raül Rademakers 
3. Kevin de Roeck
4. Tom Lenaerts
5. Erik Heesen

Tussenklassement GLANA VELO CUP 2019 na Open Derny Kampioenschap 2019 tijdens ForYouTour tbv Jeugdfietsen

MANNEN 40-
1 Raül Rademakers 96 (Gele trui)
2 Kevin de Roeck 52
3 Philip Heijnen 27
4 Tom Lenaertz 26
5 Robbin van de Geer 21
6 Lars Wijnands 18
7 Josh Teasdale 14
8 Dylano Smit 13
9 Stefan Joosten 12
10 Bram Linnartz 11
11 Ludo Notermans 10
12 Rick Stultiens 10
13 Jeroen Erkens 9
14 Jules Bremers 9
15 Renier Scheepers 9
16 Benno Balter 6
17 Michel van de Wall 6
18 Ralf van Hontum 6
19 Tim Epping 6
20 Joep Gerrichhausen 5
21 Sven Eussen 5
22 Wouter Jacobs 5
23 Jean Pierre Demandt 4
24 Jeroen Dohmen 4
25 Jeroen Engelen 4
26 Jeroen Erkens 4
27 Lennart Jongen 4
28 Bram Mennen 3
29 Niels Smits 3
30 Peter Roozemond 3
31 Thomas Rieff 3
32 Robin Boeren 3
33 Frans Ledoux 2
34 Gianluca Caris 2
35 Jeffrey Batter 2
36 Jeremy Ehlen 2
37 Robin Lemmens 2
38 Ruben Heuvelsland 2
39 Kasper Troquet 2
40 Arjan Middenveld 2
41 Conrad Habets 2

MANNEN 40+
1 Erik Heesen 72 (Blauwe trui)
2 Jo Hanssen 57
3 Mark Smeets 32
4 Frigyes Nagy 31
5 Roy Glaesmaekers 24
6 Victor Widdershoven 22
7 Ron Schetters 15
8 Jo van de Wall 12
9 Rob Willems 12
10 Dimitry Geraerts 12
11 Andreas Plüm 10
12 Nico Laugs 9
13 Ed Meerburg 9
14 Math Dohmen 9
15 John Soenen 8
16 Pieter Stoop 6
17 Jos Alberts 6
18 Dion Dabekaussen 5
19 Giel Snijders 5
20 Theo Luijten 5
21 Roger Meels 5
22 Patric Cremers 4
23 Ron Vermeeren 4
24 Ronald Broeren 4
25 Gunter Jekubzik 3
26 Jack Knibbler 3
27 Jan de Koning 3
28 John van de Laar 3
29 Jurgen Steil 3
30 Henk de Hey 2

VROUWEN
1 Karina Dortu 27 (Roze trui)
2 Karolien Liesens 6
3 Sophie van Bakel 2

JEUGD
1 Jarne Vannut 48
2 Bram Beenkens 33
3 Dirk Darding 17
4 Jip Franken 12
5 Matisse Geraerts 11
6 Väös Senden 10
7 David Bartelet 6
8 Joep Mullers 5
9 Brent Knoben 4
10 Luuk Megens 3
11 Pim van der Sterren 3
12 Tygo Puijnen 3
13 Jesper Schins 3

Ad Wijnands Strijdlust klassement
1 Raul Rademakers 61
2 Kevin de Roeck 39 (Groene trui)
3 Erik Heesen 27
4 Jo Hanssen 19
5 Tom Lenearts 18
6 Frigyes Nagy 13
7 Lars Wijnands 12
8 Philip Heijnen 11
9 Robbin van de Geer 10
10 Renier Scheepers 8
11 Jules Bremers 7
12 Bram Beenkens 7
13 Michel van de Wall 7
14 Ralf van Hontum 6
15 Dirk Darding 6
16 Jeroen Engelen 5
17 Ron Schetters 5
18 Pieter Stoop 5
19 Sophie van Bakel 5
20 Jarne Vannut 5
21 Dylano Smit 4
22 Roy Glaesmaekers 4

21-05-2019

PHILIP HEIJNEN WINT AVONDKOERS EN TOONT VORM VOOR OPEN DERNY KAMPIOENSCHAP 2019 AANSTAANDE ZATERDAG.

MANNEN 40-
1. Philip Heijnen
2. Lars Wijnands
3. Kevin de Roeck
4. Robbin Van de Geer
5. Raül Rademakers

MANNEN 40+
1. Erik Heesen
2. Jo Hanssen
3. Roger Meels
4. Ed Meerburg
5. Dimitry Hersens

 

JEUGD
1. Dirk Darding
2. Matisse Geraerdts 
3. Bram Beenkens 
4. Väös Senden
5. Jesper Schins

Ad Wijnands STRIJDLUST DAGPRIJS 
1. Kevin de Roeck 
2. Lars Wijnands 
3. Dirk Darding 
4. Erik Heesen 
5. Philip Heijnen

16-05-2019
NA SLIMME ONTSNAPPING 3 RENNERS WINT ERIK HEESEN.

Door gele trui drager Raül Rademakers slim af te zijn gingen Jo Van de WallStefan Joosten en Erik Heesen na vertoon van de groene vlag er heel snel vandoor. Iedereen werd gedubbeld incl. gele trui drager na een heroïsch gevecht.

Uitslagen Glana Velo Cup rit 12.
MANNEN 40+
1. Erik Heesen 
2. Jo van de Wall
3. Jo Hanssen
4. Mark Smeets

MANNEN 40-
1. Stefan Joosten.
2. Raül Rademakers 
3. Kevin de Roeck
4. Jeroen Erkens

 

JEUGD 
1. Jarne Vannut 
2. Jip Franken.

Ad Wijnands STRIJDLUST DAGPRIJS 
1. Jip Franken
2. Kevin de Roeck
3. Jarne Vannut

14-05-2019
KAMPIOEN HARDRIJDEN RAÜL RADEMAKERS WINT ELFDE BAANRIT GLANA-VELO CUP.

Uitslagen Glana Velo Cup rit 11.

MANNEN 40-
1. Raül Rademakers
2. Michel van de Wall
3. Kevin de Roeck
4. Lennart Jongen
5. Joep Gerrichhausen

MANNEN 40+
1. Erik Heesen
2. Victor Widdershoven
3. Roy Glaesmaekers
4. Jo Hanssen
5. Pieter Stoop

JEUGD
1. Bram Beenkens
2. Väös Senden
3. Jarne Vannut

Ad Wijnands STRIJDLUST KLASSEMENT
1. Raül Rademakers 
2. Michel van de Wall
3. Erik Heesen
4. Kevin de Roeck 
5. Roy Glaesmaekers

09-05-2019
ERIK HEESEN WINT KLEDDER NATTE KOERS.

Uitslagen GLANA VELO CUP RIT 10.

MANNEN 40+
1. Erik Heesen (boek overTom Dumoulin en bloemen)
2. Ron Schetters
3. Frigyes Nagy
4. Jo Hanssen
5. Pieter Stoop

MANNEN 40-
1. Kevin de Roeck (door foutje volgende keer bloemen)
2. Raül Rademakers
3. Tom Lenaerts

VROUWEN
1. Sophie van Bakel (bloemen)

JEUGD
1. Jarne Vannut (poster van Tom Dumoulin)

Ad Wijnands STRIJDLUST DAGPRIJS.
Alle renners 5 pnt.

07-05-2019
PHILIP HEIJNEN WINT EPISCH GEVECHT OP DÉ OPEN WIELERBAAN.

Uitslagen Glana- Velo Cup 2019 rit 9.

MANNEN 40-
1. Philip Heijnen
2. Robbin Van de Geer
3. Raül Rademakers
4. Jeroen Engelen
5. Kevin de Roeck

MANNEN 40+
1. Jo Hanssen
2. Rob Willems
3. Dion Dabekaussen
4. Mark Smeets
5. Giel Snijders

JEUGD
1. Bram Beenkens
2. Jarne Vannut

Ad Wijnands
1. Kevin de Roeck 
2. Philip Heijnen
3. Raül Rademakers 
4. Jeroen Engelen 
5. Robbin van de Geer

02-05-2019
RAUL RADEMAKERS WINT OP VERBAZENWEKKENDE MANIER MATH DOHMEN BOKAAL 2019.

Het waren 4 renners die er vanavond een spectaculaire echte droge baankoers van maakten. Een bijna sur- place moment en diverse tempo wisselingen maakt deze baanrit tot een genot om te kijken als publiek maar een uitputtingsslag voor de coureurs. Aan het eind maakte de bijna afgeschreven Rademakers een jump waar je u tegen zegt en wint alsnog de Dohmen Bokaal.

UITSLAGEN GLANA VELO CUP RIT 8.

MANNEN 40-
1. Raül Rademakers
2. Bram Linnartz
3. Kevin de Roeck

MANNEN 40+
1. Jo Hanssen

30-04-2019

▪︎ MEESTERAANVALLER RAUL RADEMAKERS SCHRIJFT WEER BAANRIT OP ZIJN NAAM.

▪︎ JO HANSSEN WINT ADEMBENEMENDE EINDSPRINT 40+

▪︎ COMEBACK KEVIN DE ROECK

Uitslagen Glana - Velo Cup rit 7.

MANNEN 40-
1. Raül Rademakers
2. Kevin de Roeck
3. Ludo Notermans.
4. Rick Stultiens
5. Peter Roozemond

MANNEN 40+
1. Jo Hanssen
2. Rob Willems
3. Mark Smeets

JEUGD 
1. Bram Beenkens 
2. Jarne Vannut

AD WIJNANDS STRIJDLUST DAGPRIJS
1. Raül Rademakers 
2. Kevin de Roeck
3. Jo Hanssen.
4. Ludo Notermans

DINSDAG 23 APRIL 2019 (Dag na Pasen)

HET BEEST UIT OIRSBEEK WINT MET OVERMACHT.

Uitslagen GLANA- VELO CUP rit 6

MANNEN 40-
1. Raül Rademakers (Gele trui)
2. Robbin Van de Geer
3. Ludo Notermans.
4. Jean-pierre Demandt
5. Sven Eussen.
6. Bram Beenkens

MANNEN 40+
1. Erik Heesen
2. Roy Glaesmaekers (Blauwe trui)
3. Jo Hanssen
4. Mark Smeets
5. Jack Knibbeler
6. Henk de Hey

Ad Wijnands STRIJDLUST DAGPRIJS
1. Jo Hanssen
2. Bram Beenkens
3. Robbin van dr Geer
4. Raül Rademakers

Powered by Math Salden Bioracer Mulleners Vastgoed BV Rass Banden & Autoservice Geleen Gemeente Sittard-Geleen

agprijs18-04-2019
VOLLE BAK DOORGAAN EN WINNEN WAS HET MOTTO VAN RENIER SCHEEPERS VANAVOND.

Samen met Raül Rademakers in de ontsnapping.
Uitslagen GLANA VELO CUP RIT 5.

MANNEN 40-
1. Renier Scheepers
2. Raül Rademakers 
3. Robbin Van de Geer
4. Stefan Joosten
5. Tom Lenaerts
6. Ralf Van Hontem

MANNEN 40+
1. Erik Heesen 
2. Jo Van de Wall
3. Frigyes Nagy
4. Mark Smeets
5. Nico Laugs

VROUWEN
1. Karina Dortu

AD WIJNANDS STRIJDLUST DAGPRIJS

1. Renier Scheepers

2. Raul Rademakers

16-04-2019
STRATEGISCHE JULES BREMERS WINT ENERGIEKE AVONDKOERS.

ERIK HEESEN PAKT BLAUWE TRUI.

Uitslagen GLANA- VELO CUP 2019 Rit 4.

MANNEN 40-
1. Jules Bremers
2. Lars Wijnands
3. Dylano Smit
4. Raül Rademakers (Gele trui)
5. Tom Lenaerts

 

 

MANNEN 40+
1. Erik Heesen (Blauwe trui)
2. Victor Widdershoven
3. Frigyes Nagy
4. Patric Cremers
5. Jo Hanssen

JEUGD
1. Jarne Vannut

Ad Wijnands STRIJDLUST DAGPRIJS
1. Raül Rademakers (Groene trui)
2. Jules Bremers
3. Erik Heesen
4. Lars Wijnands
5. Dylano Smit

Powered by Math Salden Bioracer Mulleners Vastgoed BV Rass Banden & Autoservice Geleen Gemeente Sittard-Geleen

11-04-2019
EXPLOSIEVE RAÜL RADEMAKERS WINT HUB VINKEN CHALLENGE 2019 OP GROOTSE WIJZE.

Als enkeling iedereen gedubbeld rijdt Raül zijn beste wedstrijd tot nu op Wielerbaan Geleen.

Uitslagen GLANA VELO CUP RIT 3.
MANNEN 40-
1. Raül Rademakers
2. Bram Linnartz
3. Tom Lenaerts
4. Ralf Van Hontem
5. Thomas Rieff

MANNEN 40+
1. Erik Heesen
2. Ron Schetters
3. Andreas Plüm 
4. Mark Smeets

JEUGD
1. Jarne Vannut

Ad Wijnands STRIJDLUST DAGPRIJS.
1. Raül Rademakers (Groene trui)
2. Tom Lenaerts 
3. Ralf van Hontem

4-4-2019
COMEBACK KID JEROEN ERKENS WINT EERSTE GLANA-VELO CUP AVOND RACE.

Uitslagen Glana Velo Cup rit 2.

MANNEN 40-
1. Jeroen Erkens
2. Raül Rademakers
3. Josh Teasdale
4. Tom Lenaerts
5. Dylano Smit

MANNEN 40+
1. Frigyes Nagy
2. Nico Laugs
3. Andreas Plüm
4. Ronald Broeren
5. Mark Smeets

JEUGD
1. Jarne Vannut

Powered by Math Salden Bioracer Mulleners Vastgoed BV Rass Autobanden Gemeente Sittard-Geleen

TUSSENSTAND GLANA-VELO CUP 2019 na rit 2- 04-04-2019.

MANNEN 40-
1 Josh Teasdale 14 (Gele Bioracer trui)
2 Raül Rademakers 12
3 Jeroen Erkens 9
4 Dylano Smit 6
5 Wouter Jacobs 5
6 Benno Balter 4
7 Tom Lenaertz 4
8 Bram Mennen 3
9 Niels Smits 3
10 Robin Lemmens 2
11 Rick Stultiens 2

MANNEN 40+ 
1 John Soenen 8 (Blauwe Bioracer trui)
2 Frigyes Nagy 8
3 Victor Widdershoven 6
4 Nico Laugs 6
5 Roy Glaesmaekers 5
6 Andreas Plüm 5
7 Ron Vermeeren 4
8 Ronald Broeren 4
9 Gunter Jekubzik 3
10 Jan de Koning 3
11 John van de Laar 3
12 Jurgen Steil 3
13 Ron Schetters 3
14 Mark Smeets 3
15 Theo Luijten 2

VROUWEN
1 Karina Dortu 8 (Roze Bioracer trui)
2 Karolien Liesens 6

JEUGD
1 Jarne Vannut 8
2 David Bartelet 6
3 Joep Mullers 5
4 Brent Knoben 4
5 Luuk Megens 3
6 Pim van der Sterren 3
7 Tygo Puijnen 3

23-03-2019
KLAUTER CHRONO 2019 - RIT 1 - GEULHEMERBERG - 3.2 km.

JOSH TEASDALE WINT EERSTE BEKLIMMING KLAUTER CHRONO 2019.

UITSLAGEN RIT 1 GLANA-VELO CUP 2019.

MANNEN 40-
Josh Teasdale 25 Tongeren 5.33 (Gele trui)
Raül Rademakers 19 Jabeek 5.37
3 Wouter Jacobs 19 Berg & Terblijt 5.50
Benno Balter 21 Hoensbroek 5.52
Dylano Smit 16 Kerkrade 6.25
Bram Mennenn 17 Arensgenhout 6.31
Niels Smits 28 Sittard 6.45

 

MANNEN 40+ 
John Soenen 49 Maasmechelen 5.40
2. Victor Widdershoven 45 Brunssum 5.57 
Roy Glaesmaekers 46 Limbricht 6.14
4 Ron Vermeeren 45 Berg & Terblijt 6.19
5 Jürgen Steil 51 Gau Oderenheim 6.27
Ron Schetters 49 Ubachsberg 6.24
Jan de Koning 59 Sittard 6.30
8.Günter Jekubzik 54 Aken 6.42
8 John van de Laar 44 Beek 6.45

VROUWEN 
1 Karina Dortu 54 Voerendaal 7.07 (Roze trui)
2 Karolien Liesens 25 Tongeren 9.11

JEUGD MEIDEN 
1 Amber Feller 10 Geleen 9.38

JEUGD JONGENS 
1 Jarne Vannut 13 Maasmechelen 7.13
David Bartelet 14 Maastricht 7.18
3 Joep Mullers 12 Maasticht 7.28
4 Brent Knoben 12 Maasbracht 8.05
5 Luuk Megens 11 Maastricht 8.34
6 Pim vd Sterren 11 Maastricht 8.47
7 Tygo Puijnen 7 Spaubeek 10.38

STRIJDLUST JUNIOR.
Tygo Puijnen (Groene trui)

BIORACER GLANA CUP

ERE - LIJST

2018 - JOLLE DE VRIES

2017 - STEPHAN LOTZ

2016 - PETER HINDRIKS

2015 - ROEL JETTEN

2014 - STEPHAN LOTZ

2013 - STEPHAN LOTZ

Jolle de Vries wint Glana Cup 2018

Jolle de Vries is de enige die zowel de Velo Cup (2016) als ook de Glana Cup (2018) wint.

EINDKLASSEMENT Bioracer GLANA CUP 2018

MANNEN 40+

1 Jolle de Vries 134 Goud - Math Salden Cadeaubon twv €75,-
2 Math Roberts 96 Zilver 
3 Jo Hanssen 60 Brons 

4 Remi Termeer 51 
5 Jo vd Wall 50 
6 Henk de Hey 29 
7 Mark Smeets 23 
8 Harrie Geerkens 22 
9 Frigyes Nagy 18 
10 Math Roberts 2 18 
11 Theo Luijten 16 
12 Gunnar Souren 14 
13 Jos van de Linde 12 
14 Stephan Lotz 12 
15 Giel Snijders 9 
16 Pascal Evers 9 
17 Peter Hindriks 9 
18 Wiel van Aken 9 
19 Henny Courage 8 
20 André Paasen 7 
21 Arjan van Engeland 7 
22 Maurice Paulssen 7 
23 Ron Schetters 7 
24 Dennis de Loo 6 
25 Ronald Broeren 6 
26 Frank Rademacher 4 
27 Jack Knibbler 4 
28 Berrie van Daal 3 
29 Raymond Broeren 3 
30 Raymond Schoenmakers 2 
31 Roman Rademacher 2

MANNEN 40-
1 Otto Pisters 105 Goud - Math Salden Cadeaubon twv €75,-
2 Kevin de Roeck 70 /17 koersen/ Zilver
3 Raül Rademakers 70 /19 koersen/ Brons
4 Roel Jetten 67 
5 Jules Bremers 55 
6 Erik Heesen 40 
7 Dylano Smit 39 
8 Peter Stienstra 33 
9 Tom Lenaerts 31 
10 Jeroen Erkens 24 
11 Stefan Joosten 23 
12 Marco Akershoek 21 
13 Luuk van Helden 20 
14 Guido Maat 18 
15 Renier Scheepers 18 
16 Daniyal Matthews 15 
17 Robin Boeren 14 
18 Jeremy Ehlen 13 
19 Kevin Martins 12 
20 Robbin van de Geer 11 
21 Callum Ormiston 10 
22 Frank Jöris 10 
23 Rick Stultiens 10 
24 Daniel Rae 9 
25 Joppe Penders 9 
26 Joran Driesen 9 
27 Tim Ramaekers 9 
28 Philip Heijnen 8 
29 Remco Snippe 8 
30 Berto van Dam 7 
31 Arjan Middenveld 6 
32 Daan Leenders 6 
33 Lars Wijnands 6 
34 Otto Pisters 2 6 
35 Robin Lemmens 6 
36 Pablo Schmeitz 5 
37 Imtiyaaz vd Hoven 4 
38 Keagan van Wijk 4 
39 Keiran Correia 4 
40 Qhawe Mdluli 4 
41 Roel van der Stegen 4 
42 Wesley Widar 4 
43 Mathijs Loman 3 
44 Niels Boor 3 
45 Yorrick Olivers 3 
46 Aidan Geary 2 
47 Cian Leveridge 2 
48 Dennis Cremers 2 
49 Frank Jöris 2 
50 Frank Segers 2 
51 Gert Segres 2 
52 Ivo Erens 2 
53 James Krzanich 2 
54 Jan Willem vd Heijden 2 
55 Jeroen Engelen 2 
56 Joey Extra 2 
57 Kai Spelthaen 2 
58 Kenneth Heijlen 2 
59 Lennard Jongen 2 
60 Ludo Notermans 2 
61 Max Courage 2 
62 Nick James 2 
63 Nico Laugs 2 
64 Niels Peters 2 
65 Tiano Da Silva 2 
66 Tristan Cuthbert 2

VROUWEN 
1 Karina Dortu 46 Goud - Math Salden Cadeaubon twv €75,-
2 Sophie van Bakel 38 
3 Tamara Janssen 9 
4 Sabrina Stultiens 2 
5 Scarlett Souren 2

JEUGD.
1 Jarne Vannut 52 Goud - Math Salden Cadeaubon twv €25,-
2 Dirk Darding 8 
3 Iris Timmermans 7 
4 Pim van der Sterren 7

13-09-2018

DYLANO SMIT FLIKT HET ALWEER & WINT LAATSTE GLANA CUP RIT.

Bioracer Glana Cup 2018 RIT 24.

MANNEN 40-
1. Dylano Smit
2. Roel Jetten
3. Tom Lenaerts
4. Raül Rademakers
5. Kevin de Roeck

MANNEN 40+
1. Stephan Lotz
2. Maurice Paulssen
3. Mark Smeets
4. Frank Rademacher.
5. Wiel van Aken

08-09-2018

RIT 23 GLANA CUP 

KLAUTER CHRONO 2018 - RIT 3 - Koning van Spanje & Gulperberg.

TOTAAL UITSLAG:
MANNEN 40-.
1. Jules Bremers - 9 Glana Cup punten
2. Raül Rademakers - 7 Glana Cup punten
Kevin de Roeck - 4 Glana Cup punten

 

06-09-2018

ROEL JETTEN WINNAAR NEK AAN NEK RACE.
Bioracer GLANA CUP RIT 22

MANNEN 40-
1. Roel Jetten
2. Kevin de Roeck
3. Otto Pisters
4. Raül Rademakers
5. Jeremy Ehlen

MANNEN 40+
1. Jolle de Vries
2. Mathias Roberts
3. Jo Hanssen
4. Henny Courage

JEUGD.
1. Jarne Vannut.

30-08-2018

GRETIGE DANIEL RAE WINT ENERGIEKE GLANA CUP RIT.

Bioracer Glana Cup rit 21

MANNEN 40-
1. Daniel Rae
2. Roel Jetten
3. Daan Leenders
4. Stefan Joosten
5. Mathijs Loman

MANNEN 40+
1. Jolle de Vries
2. Ron Schetters
3. Jo Hanssen
4. Mathias Roberts
5. Berrie van Daal

JEUGD
1. Jarne Vannut

 

STRIJDLUST DAGPRIJS 
1. Dylano Smit
2. Kevin de Roeck
3. Jolle de Vries
4. Remco Snippe

23-08-2018

WEER RITZEGE VOOR ROEL JETTEN.

Bioracer Glana Cup rit 20.

MANNEN 40-
1. Roel Jetten
2. Peter Stienstra
3. Erik Heesen 
4. Tom Lenaerts
5. Dylano Smit

 

 

MANNEN 40+
1. Jolle de Vries
2. Jo Hanssen
3. Dennis de Loo
4. Mathias Roberts
5. Mark Smeets

VROUWEN
1. Iris Timmermans.

JEUGD 
1. Jarne Vannut

PRESTATIE PRIJS
Mark Smeets

STRIJDLUST DAGPRIJS 
1. Dylano Smit
2. Jolle de Vries 
3. Erik Heesen 
4. Kevin de Roeck
5. Robin Boeren

26-07-2018

JULES BREMERS WINT OPEN GLANA RACE- HARM KNOL TROFEE 2018 TIJDENS LOME AVOND.

JOLLE DE VRIES PAKT GELE TRUI!

Bioracer GLANA CUP RIT 19.

MANNEN 40-
1. Jules Bremers
2. Kevin de Roeck
3. Tom Lenaerts
4. Roel Jetten
5. Dylano Smit
6. Kevin Martins

MANNEN 40+
1. Jo Van de Wall
2. Jolle de Vries
3. Mathias Roberts
4. Jo Hanssen
5. Giel Snijders

JEUGD
1. Jarne Vannut

STRIJDLUST DAGPRIJS 
1. Roel Jetten 
2. Tom Lenaertz
3. Kevin de Roeck
4. Dylano Smit

19-07-2018

BIORACER GLANA CUP 2018 RIT 18.

JOLLE DE VRIES IS DE BESTE NA DODENDE TUSSENSPRINTS VAN DHR. THEUNISSEN.

 

 

MANNEN 40+
1. Jolle de Vries
2. Jo Van de Wall
3. Mathias Roberts
4. Jo Hanssen
4. Gunnar Souren 
MANNEN 40-
1. Roel Jetten
2. Dániyal Matthews
3. Kevin de Roeck
4. Raül Rademakers
5. Otto Pisters
VROUWEN 
1. Karina Dortu
1e tussensprint
1. Daniyal Matthews 3pnt
2. Roel Jetten 2pnt
3. Otto Pisters 1pnt
2e tussensprint 
1. Daniyal Matthews 3pnt
2. Otto Pisters 2pnt
3. Niels Bear 1pnt
3e tussensprint
1. Jeroen Erkens 3 pnt
2. Jolle de Vries 2 pnt
3. Callum Ormiston 1 pnt

13-07-2018
Tussenklassement Bioracer Glana Cup 2018 na rit 17 / Eindstand Driedaagse Jan Nolten trofee 2018.

Glana Cup rit 17.

MANNEN 40-
1 Otto Pisters 99
2 Raül Rademakers 49
3 Kevin de Roeck 39
4 Jules Bremers 37
5 Erik Heesen 34
6 Peter Stienstra 26
7 Marco Akershoek 21
8 Roel Jetten 21
9 Dylano Smit 20
10 Luuk van Helden 20
11 Jeroen Erkens 19
12 Stefan Joosten 19
13 Guido Maat 18
14 Renier Scheepers 18
15 Tom Lenaerts 13
16 Robin Boeren 12
17 Robbin van de Geer 11
18 Frank Jöris 10
19 Joppe Penders 9
20 Joran Driesen 9
21 Tim Ramaekers 9
22 Philip Heijnen 8
23 Berto van Dam 7
24 Callum Ormiston 7
25 Arjan Middenveld 6
26 Jeremy Ehlen 6
27 Remco Snippe 6
28 Robin Lemmens 6
29 Pablo Schmeitz 5
30 Imtiyaaz vd Hoven 4
31 Keagan van Wijk 4
32 Lars Wijnands 4
33 Rick Stultiens 4
34 Roel van der Stegen 4
35 Wesley Widar 4
36 Yorrick Olivers 3
37 Aidan Geary 2
38 Cian Leveridge 2
39 Daniyal Matthews 2
40 Dennis Cremers 2
41 Frank Jöris 2
42 Frank Segers 2
43 Ivo Erens 2
44 Jan Willem vd Heijden 2
45 Joey Extra 2
46 Kai Spelthaen 2
47 Keiran Correia 2
48 Kevin Martins 2
49 Kevin Martins 2
50 Lennard Jongen 2
51 Nick James 2
52 Nico Laugs 2
53 Niels Peters 2
54 Qhawe Mdluli 2
55 Tiano Da Silva 2

MANNEN 40+ 
1 Jolle de Vries 92
2 Math Roberts 80
3 Remi Termeer 51
4 Jo vd Wall 35
5 Jo Hanssen 33
6 Henk de Hey 29
7 Harrie Geerkens 22
8 Frigyes Nagy 18
9 Theo Luijten 14
10 Jos van de Linde 12
11 Mark Smeets 12
12 Gunnar Souren 11
13 Pascal Evers 9
14 Peter Hindriks 9
15 André Paasen 7
16 Arjan van Engeland 7
17 Giel Snijders 6
18 Ronald Broeren 6
19 Wiel van Aken 6
20 Henny Courage 4
21 Jack Knibbler 4
22 Stephan Lotz 4
23 Raymond Broeren 3
24 Raymond Schoenmakers 2
25 Roman Rademacher 2

VROUWEN
1 Karina Dortu 44
2 Sophie van Bakel 38
3 Tamara Janssen 9
4 Scarlett Souren 2
5 Sabrina Stultiens 2

JEUGD 
1 Jarne Vannut 40
2 Dirk Darding 8

TANDEM
1 Cor van Leeuwen - Tristan Bangma 2

05-07-2018

JOLLE DE FRIESE KRACHTPATSER WEER HET SNELSTE

Bioracer GLANA CUP RIT 16.

MANNEN 40+
1. Jolle de Vries
2. Frigyes Nagy
3. Jo Van de Wall
4. Jo Hanssen
5. Mathias Roberts

MANNEN 40-
1. Jeroen Erkens
2. Otto Pisters
3. Kevin de Roeck
4. Raül Rademakers
5. Robin Lemmens

VROUWEN
1. Sophie van Bakel

JEUGD
1. Jarne Vannut

STRIJDLUST DAGPRIJS
1. Frigyes Nagy
2. Robin Lemmens
3. Jeroen Erkens
4. Raül Rademakers

28-06-2018
MARCO AKERSHOEK DUBBELT EN WINT INTENS HETE AVONDKOERS.
Bioracer GLANA CUP RIT 15.
MANNEN 40-
1. Marco Akershoek
2. Erik Heesen
3. Kevin de Roeck
4. Otto Pisters
5. Raül Rademakers
MANNEN 40+
1. Jolle de Vries
2. Jo Van de Wall
3. Mathias Roberts
4. Ronald Boeren
5. Jo Hanssen
VROUWEN 
1. Karina Dortu 

 

21-06-2018

JULES BREMERS WINT OP HET KANTJE LANGSTE KOERS VAN HET JAAR.

Bioracer GLANA CUP RIT 14

MANNEN 40-
1. Jules Bremers
2. Callum Ormiston (Z. Afrika)
3. Erik Heesen
4. Raül Rademakers
5. Otto Pisters

MANNEN 40+
1. Jolle de Vries
2. Jo Van de Wall
3. Remi Termeer
4. Frigyes Nagy
5. Mathias Roberts

VROUWEN
1. Sabrina Stultiens

JEUGD
1. Jarne Vannut

STRIJDLUST DAGPRIJS
1. Aidan Geary 
2. Callum Ormiston
3. Raül Rademakers 
4. Jan-Willem van der Heijden
5. Math Roberts

 

14-06-2018
OPERMACHTIGE JOLLE DE VRIES WINT 13e GLANA CUP RIT.

MANNEN 40+
1. Jolle de Vries
2. Mathias Roberts
3. Henk de Hey

MANNEN 40-
1. Frank Jöris
2. Kevin de Roeck
3. Otto Pisters
4. Raül Rademakers
5. Marco Akershoek

JEUGD
1. Jarne Vannut

STRIJDLUST DAGPRIJS
1. Marco Akershoek
2. Kevin de Roeck
3. Math Roberts
4. Raül Rademakers 
5. Jarne Vannut

 

 

09-06-2018

GLANA CUP RIT 12.

 

OTTO PISTERS WINT STRIJD OP DE WINDRAAK.

Klauter Chrono rit 2 - Windraak.
Volgende keer gaan we de jeugd categorie splitsen.

 

 

MANNEN 40-
1. Otto Pisters 09:49:55
2. Raül Rademakers 09:52:15
3. Jeroen Engelen 10:07:45
3. Roel de Vries 10:12:87
5. Wouter Jacobs. 10:25:54
6. Bram Mennen 10:49:54
7. Rick Stultiens 11:19:08
8. Niels Smits 11:36:00
9. Tom Nordhausen 11:48:66

MANNEN 40+
1. Victor Widdershoven 10:11:57
2. Jolle de Vries 10:12:50
3. Jan de Koning 10:57:38
4. Mathias Roberts 10:59:73
5. Roy Glaesmaekers 11:01:31
6. Ron Schetters 11:03:51

VROUWEN
1. Esther Engelen - Salden 12:10:18

JEUGD.
1. Carl van Dijke 12:14:56
2. Joep Mullers. 13:07:93
3. Sjoerd Spanjaard 13:32:65
4. Victor Maasen 14:46:50
5. Amber Feller 17:56:37
6. Elize Rietveld 19:43:37
7. Tygo Puijnen 19:19:35

09-09-2018

7 JUNI 2018.

JOLLE DE VRIES, ALS HIJ WINT, WINT HIJ.

Bioracer GLANA CUP 2018 - Rit 11.

Robert Wendler was voor het eerst de hoofd Baancommissaris.

MANNEN 40+
1. Jolle de Vries
2. Henk de Hey
3. Mathias Roberts
4. Wiel van Aken
5. Jos Van de Linde

MANNEN 40-
1. Otto Pisters
2. Raül Rademakers
3. Guido Maat
4. Dylano Smit

VROUWEN
1. Sophie van Bakel
2. Karina Dortu

 

 

 

31-05-2018
ERIK HEESEN IS SNELSTE BIJ NOMADEN VAN HET SMALLE ZADEL.
Uitslagen Bioracer GLANA CUP RIT 10.
MANNEN 40-
1. Erik Heesen
MANNEN 40+

4. Frigyes Nagy
5. Raymond Broeren

VROUWEN
1. Sophie van Bakel
2. Karina Dortu

JEUGD
1. Jarne Vannut

STRIJDLUST DAGPRIJS 
1. Marco Akershoek
Remco Snippe

 

23-05-2018

JULES BREMERS WINT PIET WILMS ENERGIEKOERS.

Uitslagen Bioracer GLANA CUP RIT 9.

 

MANNEN 40-
1. Jules Bremers €15,-
2. Raül Rademakers
3. Peter Stienstra
4. Roel Jetten
5. Robin Lemmens

MANNEN 40+
1. Mathias Roberts €15,-
2. Jos Van de Linde
3. Theo Luijten

VROUWEN
1. Karina Dortu €15,-
2. Tamara Janssen

JEUGD
1. Jarne Vannut

Vandaag geen strijdlust dagprijs.

STEFAN JOOSTEN IS VANAVOND HEERSER OP DE PISTE

Uitslagen Bioracer GLANA CUP 2018 RIT 8.

MANNEN 40-
1. Stefan Joosten
2. Otto Pisters
3. Kevin de Roeck
4. Marco Akershoek
5. Raül Rademakers

MANNEN 40+
1. Henk de Hey
2. Jo Hanssen
3. Mathias Roberts
4. Jack Knibbeler

VROUWEN 
1. Karina Dortu

JEUGD
1. Jarne Vannut

STRIJDLUST DAGPRIJS
1. Karina Dortu
2. Math Roberts
3. Raül Rademakers

TUSSENSTAND Bioracer GLANA CUP 2018 NA RIT 8.

 

10-05-2018

PASCAL EVERS WINT HEMELSE KOERS 2018.

Uitslagen Bioracer GLANA CUP RIT 7.

MANNEN 40+
1. Pascal Evers
2. Gunnar Souren 
3. Mark Smeets
4. Theo Luijten

MANNEN 40-
1. Philip Heijnen
2. Berto van Dam
3. Otto Pisters
4. Kevin de Roeck
5. Raül Rademakers

 

VROUWEN
1. Scarlett Souren

JEUGD 
1. Jarne Vannut

STIJDLUST DAGPRIJS
1. Theo Luijten
2. Jarne Vannut 
3. Raül Rademakers
4. Philip Heijnen
5. Mark Smeets

03-05-2018

INDRUKWEKKENDE OVERWINNNING PETER STIENSTRA.

Nadat een kopgroep met Robin Boeren Frigyes Nagy en Raül Rademakersbijna de hele koers voorop bleven werden ze 10 minuten voor het einde toch nog ingehaald. Peter Stienstra was uiteindelijk de sterkste en won met overmacht rit 6.

Uitslagen Bioracer GLANA CUP 2018 RIT 6.

MANNEN 40-
1. Peter Stienstra 
2. Tim Ramaekers
3. Otto Pisters
4. Wesley Widar
5. Pablo Schmeitz

MANNEN 40+
1. Jolle de Vries
2. Arjan van Engeland
3. Frigyes Nagy
4. Remi Termeer
5. Mathias Roberts

VROUWEN 
Sophie van Bakel (geen uitslag)

JEUGD
1. Jarne Vannut

STRIJDLUST
1. Frigyes Nagy
2. Raül Rademakers 
3. Robin Boeren
4. Tim Ramaekers
5. Peter Stienstra

26-04-2018

OTTO PISTERS WINT OVERTUIGEND GLANA CUP BAANRIT.

Uitslagen Bioracer GLANA CUP RIT 5.

MANNEN 40-
1. Otto Pisters
2. Joran Driesen Tom Lenaerts
4. Roel van der Stegen
5. Raül Rademakers

MANNEN 40+
1. Remi Termeer
2. Jo Hanssen
3. Mathias Roberts

VROUWEN 
1. Sophie van Bakel

JEUGD
1. Jarne Vannut

STRIJDLUST
1. Raül Rademakers (Groene trui)
2. Math Roberts
3. Jarne Vannut 
4. Roel van der Stegen
5. Sophie van Bakel

19-04-2018

LUUK VAN HELDEN IS RITWINNAAR, EN TAAIE HARRIE GEERKENS (63) WINT BIJ VETERANEN ZOMERSE AVONDKOERS.

Uitslagen Bioracer GLANA CUP RIT 4.

MANNEN 40-
1. Luuk van Helden
2. Otto Pisters
3. Jules Bremers
4. Robbin Van de Geer
5. Yorrick Olivers

MANNEN 40+
1. Harrie Geerkens
2. Remi Termeer
3. Mathias Roberts
4. Jo Van de Wall
5. Jo Hanssen

VROUWEN 
1. Sophie van Bakel
2. Tamara Janssen

JEUGD
1. Jarne Vannut

Ritwinnaar kreeg boek Janssen68 van Tonny Strouken met handtekeningen van Tonny Strouken, Jan Janssen, Christiaan Prudhomme en Hennie Kuiper.

12-04-2018
JULES BREMERS WINT MET GROTE SNELHEID HUB VINKEN CHALLENGE 2018.
Meteen toen de koers werd geopend door Henk van Dijke ging er een kopgroep vandoor. Reinier Scheepers, Stefan Joosten en Jules Bremers bleven geruime tijd op kop totdat een samensmelting op handen was omdat Renier Scheepers er even naar toe fietste en de rest iets later dat ook deed. In de laatste ronde was het sprintkanon van Brunssum, Jules Bremers die de winst pakte in de eindsprint.
Uitslagen Bioracer GLANA CUP 2018 RIT 3.
MANNEN 40-
2. Renier Scheepers
4. Erik Heesen
MANNEN 40+
2. André Paasen
3. Harrie Geerkens

VROUWEN
1. Sophie van Bakel

JEUGD 
1. Jarne Vannut

05-04-2018

REINIER SCHEEPERS WINT ZINDERENDE FRISSE AVONDKOERS.

Uitslagen Bioracer GLANA CUP rit 2.

MANNEN 40-
1. Renier Scheepers 
2. Jeroen Erkens
3. Otto Pisters
4. Peter Stienstra
5. Raül Rademakers

MANNEN 40+
1. Jolle de Vries
2. Remi Termeer
3. Harrie Geerkens
4. Mathias Roberts
5. Jo Hanssen

JEUGD
1. Jarne Vannut

29-03-2018

HET LAATSTE AVONDMAAL WERD HEET OPGEDIEND DOOR TRIOMFATOR JOPPE PENDERS.

Zeer boeiende baankoers met alle kleppers van weleer die vanavond aanwezig waren. Renners maken de koers, dat zagen we dinsdag en vanavond weer. Het was werkelijk weer genieten aan de kant. Opvallend waren de dinsdag renner die heel goed mee konden in de wedstrijd.

Uitslagen Bioracer Glana Cup 2018 Rit 1.

MANNEN 40-
1. Joppe Penders (rit overwinnaar)
2. Peter Stienstra
3. Erik Heesen
4. Jules Bremers
5. Otto Pisters

MANNEN 40+
1. Remi Termeer
2. Peter Hindriks
3. Jolle de Vries
4. Frigyes Nagy
5. Jo Hanssen

JEUGD
1. Jarne Vannut

2017

STEPHAN LOTZ WINT GLANA CUP 2017

EINDKLASSEMENT BIORACER GLANA CUP 2017

MANNEN 40+
1 Stephan Lotz 119 (GELE TRUI) GOUD
2 Jolle de Vries 88 ZILVER
3 Jo van de Wall 59 BRONS
4 Raymond Schoenmakers 28
5 Peter Hindriks 18
6 Erik Willems 15
7 Eric Maillard 14
8 Roger Smeets 12
9 Fryges Nagy 11
10 Theo Luijten 11
11 Henk de Hey 10
12 Peter Meerburg 10
13 Remco Geilen 10
14 Frank Rademacher 9
15 Ron Schetters 9
16 Eddy Tiesen 8
17 Remi Termeer 8
18 Gunter Jakubzik 7
19 Jo Hanssen 7
20 Andre Paasen 6
21 Math Roberts 6
22 Tim Heemskerk 6
23 Patrick Kleine 5
24 Koen Janssen 4
25 Kristof Bomans 4
26 Peter Schmitz 4
27 Ralf Peters 3
28 Wil Sijstermans 3
29 Giel Snijders 2
30 Hennie Broxham 2
31 Henny Courage 2
32 Ivag van Hengelsom 2
33 Jack Knibbler 2
34 Jos van de Linde 2
35 Norbert Vohn 2
36 Rene Fabry 2
37 Rob Salden 2
38 Rob Willems 2
39 Ronald van Engelshoven 2
40 Wiel van Aken 2

MANNEN 40-
1 Roel Jetten 86 (BLAUWE TRUI) GOUD
2 Jules Bremers 62 ZILVER
3 Jeroen Erkens 32 BRONS
4 Erik Heesen 30
5 Renier Scheepers 25
6 Rik Kavsek 22
7 Otto Pisters 21
8 Remco Snippe 21
9 Luuk van Helden 19
10 Joppe Penders 18
11 Thomas Rieff 18
12 Dirk Darding 16
13 Gert Segers 16
14 Tom Lenaerts 16
15 Martijn van Merode 12
16 Milan Vader 12
17 Robin Boeren 12
18 Bram Linnartz 11
19 Frank Jöris 11
20 Robbin van de Geer 11
21 Dennis Cremers 10
22 Marco Akershoek 9
23 Philip Heijnen 9
24 Remco Esselaar 9
25 Guido Maat 8
26 Jandre Storm 8
27 Jordy van de Heuvel 8
28 Kevin de Roeck 8
29 Mark Steins 8
30 Bertho van Dam 6
31 Rickardo Broxham 6
32 Tim Jongen 6
33 Yoram Carboux 6
34 Frans Ledoux 5
35 Jeroen Dohmen 5
36 Michaël de Jong 5
37 Rick Dam 5
38 Gert Jan Hanssen 4
39 Kevin Martins 4
40 Michel van de Wall 4
41 Ofek Hason 4
42 Patrick Stitzinger 4
43 Raymond Broeren 4
44 Sven Rademakers 4
45 Yorick Olivers 4
46 Alwyn Steenkamp 3
47 Coen Hermans 3
48 Frans Ledoux 3
49 Wesley Widar 3
50 Arjan Middenveld 2
51 Bram Ledoux 2
52 Brend Muyrers 2
53 Dorian Vogels 2
54 Frans Ledoux 2
55 Guido Darding 2
56 Jasper Irik 2
57 Jeffrey Stegen 2
58 Jinn Leffering 2
59 Jos Nohlmans 2
60 Koen Hermans 2
61 Mathijs Loman 2
62 Max Courage 2
63 Niels Peters 2
64 Rick Stultiens 2
65 Robin Lemmens 2
66 Ruben Roomans 2
67 Sam Errens 2
68 Xavier Salet 2

VROUWEN 
1 Karina Dortu 78 (ROZE TRUI) GOUD
2 Sophie van Bakel 40 ZILVER
3 Ilse Miltenburg 26 BRONS
4 Amit Moran 13
5 Tamara Janssen 8
6 Gemma Esselaar 6

 

SPRINTKLASSEMENT
1 Roel Jetten 35 (GROENE TRUI) 
2 Raymond Schoenmakers 17
3 Luuk van Helden 16
4 Martijn van Merode 14
5 Stephan Lotz 12
6 Marco Akershoek 11
7 Jules Bremers 10
8 Jolle de Vries 9
9 Frans Ledoux 8
10 Gert Segers 8
11 Jandre Storm 8
12 Milan Vader 8
13 Thomas Rieff 8
14 Remco Snippe 8
15 Erk Heesen 7
16 Frigyes Nagy 7
17 Bram Linnartz 6
18 Joppe Penders 6
19 Mark Steins 6
20 Michael de Jong 6
21 Rik Kavsek 6
22 Robbin van de Geer 6
23 Moses Verceslau 5
24 Ofek Hason 5
25 Otto Pisters 5
26 Peter Hindriks 5
27 Yorick Olivers 5
28 Dorian Vogels 5
29 Andre Paasen 4
30 Eddy Tiesen 4
31 Philip Heijnen 4
32 Tom Lenaertz 4
33 Jo van de Wall 3
34 Remco Geilen 3
35 Tim Jongen 3
36 Yoram Carboux 3

07-09-2017

THOMAS RIEFF WINT 5e GROTE PRIJS FRED ROMPELBERG

STEPHAN LOTZ WINT IN CATEGORIE 40+ EN TAMARA JANSSEN WINT BIJ DE VROUWEN

MANNEN 40-
1. Thomas Rieff
2. Roel Jetten
3. Gert Segers
4. Joppe Penders
5. Guido Maat

MANNEN 40+
1. Stephan Lotz
2. Jolle de Vries
3. Jo Van de Wall
4. Maillard Eric
5. Wil Sijstermans

VROUWEN 
1. Tamara Janssen
2. Karina Dortu

31-08-2017
JULES BREMERS WINT THRILLER FINALE.

Gert Segers en Rik Kavsek zaten in de laatste 5 ronden met hun tweeën in een ontsnapping. Met nog ruim 300 meter te gaan schoot Jetten uit het peloton die Bremers in zijn wiel meenam en uiteindelijk de ritwinst pakte. Comeback van Glana Cup 2016 winnaar Peter Hindriks op de baan was ook opvallend. Hij won bij de mannen boven de 40 jaar.

Voorlopige uitslagen Bioracer Glana Cup rit 21.

MANNEN 40-
1. Jules Bremers
2. Roel Jetten
3. Gert Segers
4. Rik Kavsek
5. Guido Maat

MANNEN 40+
1. Peter Hindriks
2. Jo Van de Wall
3. Ron Schetters
4. Henk de Hey
5. Frigyes Nagy

VROUWEN
1. Karina Dortu

TUSSENSPRINT
1. Remco Snippe
2. Roel Jetten
3. Dorian Vogels
4. Jules Bremers
5. Frigyes Nagy

24-08-2017

MACHTIGE THOMAS RIEFF WINT PUNTENSPRINT EN THEO LUIJTEN LEGEND RACE 2017

Uitslagen Bioracer Glans CUP rit 20.

MANNEN 40-
1. Thomas Rieff
2. Roel Jetten
3. Michaël de Jong
4. Otto Pisters
5. Joppe Penders
6. Erik Hessen

MANNEN 40+
1. Stephan Lotz
2. Jolle de Vries
3. Jo Van de Wall
4. Raymond Schoenmakers
5. Eddy Tiesen
6. Mathias Roberts

JEUGD 15-
1. Dirk Darding

TUSSENSPRINT
1. Thomas Rieff
2. Michael de Jong
3. Roel Jetten
4. Eddy Tiesen
5. Jo van de Wall

27-07-2017

BAANTOPPER JULES BREMERS WINT Harm Knol TROFEE 2017.

Annemie en Ben Knol (vrouw en zoon van Harm) kwamen vanavond een kijkje nemen op de wielerbaan. Ben overhandigde aan het eind de prijzen aan de winnaars. De #waanzinnigewielerweken zitten erop. De zomerstop is begonnen.

Uitslagen BIORACER GLANA CUP rit 19
OPEN GLANA RACE

MANNEN 40-
1. Jules Bremers
2. Tom Lenaerts
3. Frans Ledoux
4. Raymond Broeren
5. Jeroen Erkens

MANNEN 40+
1. Stephan Lotz
2. Remco Geilen
3. Jo Van de Wall
4. Jolle de Vries
5. Jo Hanssen

PUNTENSPRINT
1. Frans Ledoux
2. Jolle de Vries
3. Stephan Lotz
4. Tom Lenaerts
5. Remco Geilen

20-07-2017

ROEL JETTEN WINT ENERGIEKE BenVitaal race
(Bioracer Glana Cup rit 18)

MANNEN 40-
1. Roel Jetten
2. Milan Vader
3. Otto Pisters
4. Yorrick Olivers
5. Jeroen Dohmen

MANNEN 40+
1. Roger Smeets
2. Tim Heemskerk
3. Peter Meerkerk
4. Stephan Lotz
5. Raymond Schoenmakers

PUNTENSPRINT
1. Milan Vader
2. Jules Bremers
3. Yorrick Olivers
4. Roel Jetten
5. Raymond Schoenmakers

Tussenstand Bioracer Glana Cup klassement na Avond3Daagse Jan Nolten Trofee 2017. (Per gefietste dag 5 pnt.) Bioracer Glana Cup ritten 14, 15, 17

MANNEN 40+ 
1 Stephan Lotz 91 GELE TRUI
2 Jolle de Vries 72 
3 Jo van de Wall 38 
4 Raymond Schoenmakers 21 
5 Erik Willems 15 
6 Theo Luijten 11 
7 Eric Maillard 10 
8 Frank Rademacher 9 
9 Peter Hindriks 9 
10 Fryges Nagy 8 
11 Remi Termeer 8 
12 Gunter Jakubzik 7 
13 Andre Paasen 6 
14 Eddy Tiesen 5 
15 Patrick Kleine 5 
16 Peter Meerburg 5 
17 Henk de Hey 4 
18 Koen Janssen 4 
19 Kristof Bomans 4 
20 Peter Schmitz 4 
21 Remco Geilen 4 
22 Roger Smeets 4 
23 Ron Schetters 4 
24 Ralf Peters 3 
25 Giel Snijders 2 
26 Hennie Broxham 2 
27 Ivag van Hengelsom 2 
28 Jo Hanssen 2 
29 Jos van de Linde 2 
30 Math Roberts 2 
31 Norbert Vohn 2 
32 Rene Fabry 2 
33 Rob Willems 2 
34 Ronald van Engelshoven 2 
35 Wiel van Aken 2

MANNEN 40- 
1 Roel Jetten 59 BLAUWE TRUI
2 Jules Bremers 42 
3 Jeroen Erkens 29 
4 Erik Heesen 28 
5 Renier Scheepers 25 
6 Luuk van Helden 19 
7 Rik Kavsek 18 
8 Remco Snippe 17 
9 Martijn van Merode 12 
10 Bram Linnartz 11 
11 Frank Jöris 11 
12 Joppe Penders 11 
13 Robbin van de Geer 11 
14 Dennis Cremers 10 
15 Robin Boeren 10 
16 Marco Akershoek 9 
17 Philip Heijnen 9 
18 Jandre Storm 8 
19 Jordy van de Heuvel 8 
20 Mark Steins 8 
21 Otto Pisters 8 
22 Tom Lenaerts 8 
23 Remco Esselaar 7 
24 Bertho van Dam 6 
25 Gert Segers 6 
26 Milan Vader 6 
27 Rickardo Broxham 6 
28 Tim Jongen 6 
29 Yoram Carboux 6 
30 Rick Dam 5 
31 Kevin de Roeck 4 
32 Michel van de Wall 4 
33 Ofek Hason 4 
34 Patrick Stitzinger 4 
35 Sven Rademakers 4 
36 Alwyn Steenkamp 3 
37 Coen Hermans 3 
38 Frans Ledoux 3 
39 Wesley Widar 3 
40 Brend Muyrers 2 
41 Gert Jan Hanssen 2 
42 Jasper Irik 2 
43 Jinn Leffering 2 
44 Jos Nohlmans 2 
45 Koen Hermans 2 
46 Niels Peters 2 
47 Ruben Roomans 2 
48 Sam Errens 2 
49 Xavier Salet 2

VROUWEN 
1 Karina Dortu 62 ROZE TRUI
2 Sophie van Bakel 40 
3 Ilse Miltenburg 26 
4 Amit Moran 13 
5 Gemma Esselaar 6

SPRINTKLASSEMENT 
1 Roel Jetten 20 GROENE TRUI
2 Luuk van Helden 16 
3 Martijn van Merode 14 
4 Raymond Schoenmakers 14 
5 Marco Akershoek 11 
6 Gert Segers 8 
7 Jandre Storm 8 
8 Erk Heesen 7 
9 Stephan Lotz 7 
10 Bram Linnartz 6 
11 Mark Steins 6 
12 Robbin van de Geer 6 
13 Joppe Penders 6 
14 Rik Kavsek 6 
15 Ofek Hason 5 
16 Otto Pisters 5 
17 Peter Hindriks 5 
18 Moses Verceslau 5 
19 Andre Paasen 4 
20 Philip Heijnen 4 
21 Frigyes Nagy 4 
22 Tim Jongen 3 
23 Yoram Carboux 3 
24 Jolle de Vries 3

06-07-2017 

JOLLE DE VRIES WINT BEHOUD WIELERBAAN GELEEN RACE

(GRATIS KOERS / GEEN COMPETITIE RIT)

MANNEN 40+
1. Jolle de Vries

Mannen 40-
1. Jules Bremers

Prestatie prijs Frank Meels (Boek over Johan van der Velde door John van Ierland)

29-06-2017
BIORACER GLANA CUP RIT 13.

WINST VOOR ROEL JETTEN DOOR NOESTE ARBEID.

MANNEN 40 -
1. Roel Jetten (Einighausen)
2. Jules Bremers (Brunssum)
3. Rickardo Broxham (Ermelo- Z. Afrika)
4. Robbin Van de Geer (Maastricht)
5. Coen Hermans (Ospel)

MANNEN 40-
1. Stephan Lotz ( Maasmechelen)
2. Jolle de Vries (St. Geertruid)
3. Raymond Schoenmakers 
4. Erik Willems (Brunssum)
5. Peter Meerburg 

VROUWEN
1. Sophie van Bakel (Maastricht)
2. Karina Dortu (Voerendaal)

Vandaag geen Puntensprint.

22-06-207

ZUID AFRIKAAN JANDRE STORM WINT TROPISCHE KOERS.

Bioracer Glana Cup rit 12

Uitslagen
MANNEN 40-
1. Jandre Storm (Pretoria)
2. Rik Kavsek (Heerlen)
3. Jules Bremers (Brunssum)
4. Roel Jetten (Einighausen)
5. Alwyn Steenkamp (Zuid Afrika)

MANNEN 40+
1. Stephan Lotz (Maasmechelen)
2. Jo Van de Wall (Elsloo)
3. Raymond Schoenmakers 
4. Remco Geilen (Siitard)
5. Eddie Tiesen

VROUWEN 
1. Sophie van Bakel (Maastricht)
2. Karina Dortu (Voerendaal)

PUNTENSPRINT
1. Jandre Storm
2. Raymond Schoenmakers
3. Moses Verceslau
4. Roel Jetten
5. Stephan Lotz

20 juni 2017

UITSLAGEN STROUKEN KOPPELTIJDRIT 2017 

GLANA CUP rit 11

Jeroen Erkens & Bram Linnartz GOUDEN DUO TIJDENS KOPPELTIJDRIT.

(6 RONDEN)
1. Jeroen Erkens - Bram Linnartz 3.45,07 (GOUDEN MEDAILLE)
2. Jandre Storm - Jandrich Kotze 3.48,44 (ZILVEREN MEDAILLE)
3. Roel Jetten - Stephan Lotz 3.49,07 (BRONZEN MEDAILLE)
4. Kristof Bomans - Koen Janssen 4.04,08 
5. Frigyes Nagy - Erik Willems 4.05,63 
6. Jolle de Vries - Rene Fabry 4.18,30

15-06-2017
OP GROOT VERZET WINT RAYMOND SCHOENMAKERS STOEMPEND MET HALVE RONDE VOORSPRONG.

BIORACER GLANA CUP RIT 10.

MANNEN 40+
1. Raymond Schoenmakers
2. Stephan Lotz
3. Jo Van de Wall
4. Jolle de Vries
5. Eddy Tiesen

MANNEN 40-
1. Erik Heesen
2. Otto Pisters
3. Frank Jöris
4. Jeroen Erkens
5. Wesley Widar

VROUWEN
1. Ilse Miltenburg 
2. Karina Dortu
3. Tamara Janssen

PUNTENSPRINT
1. Raymond Schoenmakers 
2. Wesley Widar
3. Erik Willems
4. Jo van de Wall
5. Eddy Tiesen

8-6-2017

BIORACER GLANA CUP RIT 9. (Birthday Ride -Gratis)

REINIER SCHEEPERS WINT KOERS MET GROTE SNELHEID.

MANNEN 40-
1. Reinier Scheepers
2. Milan Vader
3. Frank Jöris
4. Robbin Van de Geer
5. Erik Heesen

MANNEN 40+
1. Stephan Lotz
2. Erik Willems
3. Maillard Eric
4. Raymond Schoenmakers
5. Jo Van de Wall

VROUWEN
1. Sophie van Bakel

PUNTENSPRINT
1. Raymond Schoenmakers
2. Rik Kavsek
3. Martijn van Merode
4. Frigyes Nagy

Uitslag Bioracer Glana Cup, 30 mei 2017, rit 8.

MANNEN 40-
1. Roel Jetten
2. Remco Snippe
3. Rick Dam
4. Jordy van den Heuvel 
5. Jeroen Erkens 
6. Thom Leenaerts 
7. Martijn van Merode

MANNEN 40+
1. Jolle de Vries
2. Stephan Lotz
3. Maillard Eric

4. Gunther Jacubzik
5. Frigyes Nagy

VROUWEN
1. Sophie van Bakel

16-05-2017
JOPPE PENDERS WINT MATHIEU DOHMEN BOKAAL 2017

Uitslagen BIORACER GLANA CUP rit 7.

MANNEN 40-
1. Joppe Penders
2. Gert Segers
3. Erik Heesen
4. Marco Akershoek

MANNEN 40+
1. Jolle de Vries
2. Stephan Lotz

VROUWEN
1. Karina Dortu

Puntensprint:
1. Gert Segers 
2. Joppe Penders
3. Marco Akershoek
4. Erik Heesen
5. Jolle de Vries

11 MEI 2017
Bioracer Glana Cup rit 6.

JOLLE DE VRIES WINT SNOEIHARDE WEDSTRIJD.

Soms heb je van die onverwachte legendarische wedstrijden. Dit was er een van. Renners zagen na afloop uit als echte Flandriens.

MANNEN 40+
1. Jolle de Vries
2. Stephan Lotz
3. Jo Van de Wall.

MANNEN 40-
1. Jules Bremers
2. Berto van Dam
3. Dennis Cremers
4. Remco Snippe

VROUWEN
1. Karina Dortu

4-05-2017

JULES BREMERS FLIKT HET WEER

Uitslagen Bioracer Glana Cup rit 5

MANNEN 40 -
1. Jules Bremers (Ritwinnaar)
2. Robin Boeren
3. Roel Jetten
4. Luuk van Helden
5. Rik Kavsek

MANNEN 40+
1. Jolle de Vries
2. Stephan Lotz
3. Jo Van de Wall
4. Roger Smeets
5. Gunter Jekubzik 
6. Mathias Roberts

20-04-2017

KANON VAN BRUNSSUM JULES BREMERS ALS EERSTE OVER DE MEET.

BIORACER GLANA CUP RIT 4.

Kopgroep bestaande uit Roel Jetten, Jules Bremers en Remco Snippe bleef geruime tijd 23 sec voor het peloton. Aan het eind sprintte Bremers voor de zege.

MANNEN 40-
1. Jules Bremers
2. Roel Jetten
3. Remco Snippe
4. Ofek Hason
5. Marco Akershoek

MANNEN 40+
1. Jolle de Vries
2. Stephan Lotz
3. Jo Van deWall
4. Frank Rademacher
5. Theo Luijten

VROUWEN
1. Amit Moran
2. Karina Dortu

PUNTENSPRINT 
1. Roel Jetten
2. Marco Akershoek 
3. Ofek Hasan
4. Martijn van Merode
5. Tim Jongen

13-04-2017
BIORACER GLANA CUP RIT 3.

REINIER SCHEEPERS WINT ONRUSTIGE KOERS.

MANNEN 40+
1. Renier Scheepers 
2. Roel Jetten
3. Bram Linnartz
4. Erik Heesen
5. Dennis Cremers

MANNEN 40-
1. Jolle de Vries
2. Andre Paasen
3. Jo Van de Wall
4. Remi Termeer
5. Norbert Vohn

VROUWEN
1. Ilse Miltenburg
2. Gemma Esselaar
3. Karina Dortu

PUNTENSPRINT 
1. Roel Jetten
2. Bram Linnartz 
3. Otto Pisters
4. Andre Paasen

06-04-2017
WEER WINST VOOR LUUK VAN HELDEN IN HUB VINKEN CHALLENGE
Hij won de Puntensprint, ging in de ontsnapping weg met Mark Steins en ontsnapte in de laatste halve ronde uit het peloton voor de eindspurt. Kortom de man van deze kille avond.

Uitslagen BIORACER GLANA CUP RIT 2.
MANNEN 40-
1. Luuk van Helden (Vlodrop)
2. Mark Steins (Linne)
3. Roel Jetten (Einighausen)
4Jeroen Erkens (Brunssum)
5. Frans Ledoux

MANNEN 40+
1. Stephan Lotz (Maasmechelen)
2. Jolle de Vries (St. Geertruid)
3. Jo Van deWall (Urmond)
4. Remi Termeer 
5. Peter Hindriks (Sittard)

VROUWEN 
1. Ilse Miltenburg (Sittard)
2. Karina Dortu 
3. Amit Moran (Israël)


PUNTENSPRINT 
1. Luuk van Helden
2. Mark Steins
3. Peter Hindriks
4. Stephan Lotz
5. Erik Heesen

30-03-2017
BIORACER GLANA CUP RIT 1.

STIJVOLLE BAANRENNER PHILIP HEIJNEN WINT EERSTE GLANA RIT.

MANNNEN 40-
1. Philip Heijnen
2. Luuk van Helden
3. Jeroen Erkens
4. Bram Linnartz

MANNEN 40+
1. Stephan Lotz
2. Peter Hindriks
3. Jolle de Vries
4. Jo Van de Wall
5. Patrick Kleine

VROUWEN 
1. Ilse Miltenburg

PUNTENSPRINT 
1. Luuk van Helden
2. Robbin Van de Geer
3. Martijn van Merode
4. Philip Heijnen
5. Yoram Carboex

2016

PETER HINDRIKS WINT 4E GLANA CUP COMPETITIE 2016.

Meteen na de eerste rit op 7 april trok Peter Hindriks de gele Bioracer trui aan om hem de rest van het seizoen niet meer af te staan. Hij stond op eenzame hoogte in de categorie 40+ en sprokkelde overall de meeste punten bij elkaar.

EINDSTAND BIORACER GLANA CUP 2016

MANNEN 40+:
1 Peter Hindriks 197 (WINNAAR WISSELTROFEE GLANA CUP, GELE TRUI, CADEAUBON €75,-, GOUDEN MEDAILLE)
2 Jo vd Wall 95 (ZILVEREN MEDAILLE)
3 Stephan Lotz 84 (BRONZEN MEDAILLE)
4 Remi Termeer 79
5 Theo Luijten 40
6 Raymond Schoenmakers 38
7 Eric Willems 34
8 Wim Habets 33
9 Vincent van Lieshout 31
10 Wil Sijstermans 26
11 Arjan van Engeland 25
12 Frank Rademacher 25
13 Ed Meerburg 20
14 Gunter Jekubzik 20
15 Peter Schmitz 20
16 Henk de Hey 18
17 Eric Maillard 16
18 John Kölker 15
19 Pascal Evers 15
20 Serve Smeets 15
21 Ronald van Engelshoven 13
22 Eddy Thiessen 12
23 Math Dohmen 12
24 Jan Hermans 11
25 Artty Duijn 10
26 Henny Courage 10
27 Jos vd Linde 10
28 Kris Monnens 10
29 Wiel van Aken 10
30 Barry Gisberts 9
31 Henk vd Star 8
32 Patrick Strouken 8
33 Andre Paasen 6
34 Roy Glaesmaekers 6
35 Ruud Motke 6
36 Alex Roberts 5
37 Dennis Heuts 5
38 Frigyes Nagy 5
39 Harrie Geerkens 5
40 John Tummers 5
41 Lyon Ohlenforst 5
42 Marco Janssen 5
43 Patrick Kleine 5
44 Patrick Plumaekers 5
45 Peter Meerburg 5
46 Rob Heijne 5
47 Robert Wendler 5
48 Roger Smeets 5
49 Ronny Denier 5

MANNEN 40-: 
1 Jeroen Erkens 177 (BLAUWE TRUI, GOUDEN MEDAILLE, CADEAUBON €75,-)
2 Roel Jetten 112 (ZILVEREN MEDAILLE)
3 Wesley Widar 108 (BRONZEN MEDAILLE)
4 Jules Bremers 77
5 Ward Schiffelers 73
6 Robin Boeren 66
7 Bram Linnartz 59
8 Brend Muyrers 54
9 Ralf Peters 48
10 Roel van der Stegen 43
11 Milan Vader 39
12 Perry vd Bos 36
13 Geert Jan Hanssen 35
14 Renier Scheepers 35
15 Luuk van Helden 34
16 Mark Steins 31
17 Niels Scheuneman 31
18 Daan Leenders 30
19 George Niddrie 30
20 Martijn van Merode 28
21 Raymond Broeren 27
22 Erik Heesen 25
23 Jeroen Dohmen 25
24 Otto Pisters 25
25 Robbin van de Geer 23
26 Remco Snippe 21
27 Stefan Joosten 21
28 Dennis Heuts 20
29 Frank de Langhe 20
30 Max Courage 20
31 Rick Dam 20
32 Tom Lenaerts 20
33 Dennis Cremers 19
34 Dylan Drent 19
35 Joppe Penders 19
36 Rick Nuy 19
37 Frank Jöris 17
38 Donald Hillebregt 15
39 Jeffrey Reijnders 15
40 Paul van Herpt 15
41 Rik Kavzek 15
42 Tjeu Gehlen 15
43 Wiebe Scholten 15
44 Thomas Rieff 14
45 Remco Esselaar 13
46 Stefan Onclin 11
47 Arjan Middenveld 10
48 Berto van Dam 10
49 Coen Hermans 10
50 Erwin Koken 10
51 Hugo Buys 10
52 Kevin de Roeck 10
53 Kris Bunkens 10
54 Marco Akershoek 10
56 Remco de Veen 10
57 Sishay Brhane 10
58 Gert Segers 9
59 Josh Teasdale 6
60 Bart Candel 5
62 Carlo Verwijlen 5
62 Chris Bunkens 5
63 Chritoph Schweizer 5
64 Cor Kersten 5
65 Daan Gehlen 5
66 Daan Zenden 5
67 Edo vd Meer 5
68 Guido Darding 5
69 Jeroen Engelen 5
70 Kenneth Heylen 5
71 Koen Hermans 5
72 Laurent Warson 5
73 Mitch Groot 5
74 Mitch Pluymakers 5
75 Niels Peters 5
76 Philip Heijnen 5
77 Philippe Rittgen 5
78 Roel Wijnands 5
79 Thijs Horrichs 5
80 Tim Heemskerk 5
81 Tim Ramaekers 5
82 Ynze Keulstra 5
83 York Olivers 5

VROUWEN: 
1 Ilse Miltenburg 105 (ROZE TRUI, GOUDEN MEDAILLE, CADEAUBON €75,-)
2 Karina Dortu 103 (ZILVEREN MEDAILLE)
3 Karolien Liesens 20
4 Sophie van Bakel 10
5 Senna Feron 9
6 Robin Driehuis 8

 

RASS PROFILE TYRE CENTER GELEEN
SPRINTKLASSEMENT
1 Wesley Widar 78 (GROENE TRUI -BOKAAL)
2 Stephan Lotz 40
3 Bram Linnartz 33
4 Rick Dam 24
5 Brend Muyrers 21
6 Wiebe Scholten 20
7 Luuk van Helden 19
8 Mark Steins 19
9 Geert Jan Hanssen 18
10 Erik Willems 15
11 Robin Boeren 14
12 Tom Lenaerts 14
13 Peter Hindriks 12
14 Robbin van de Geer 10
15 Stefan Onclin 10
16 Tim Heemskerk 10
17 Barry Gisberts 9
18 Frank Rademacher 9
19 Rik Kavsek 9
20 Roel van der Stegen 9
21 Ward Schiffelers 9
22 Dennis Cremers 8
23 Josh Teasdale 8
24 Raymond Schoenmakers 8
25 Roel Jetten 8
26 Wim Habets 8
27 Jeroen Erkens 7
28 Joppe Penders 7
29 Patrick Strouken 7
30 Shishay Brhane 7
31 Donald Hillebregt 6
32 Dylan Drent 6
33 Jo van de Wall 6
34 Kevin de Roeck 6
35 Perry van de Bos 6
36 Peter Schmitz 6

22-09-2016

JULES BREMERS WINT LAATSTE GLANA CUP RIT VAN HET JAAR!

Bioracer Glana Cup rit 19.

MANNEN 40-:
1. Jules Bremers
2. Brend Muyrers
3. Robbin Van de Geer
4. Wesley Widar 
5. Stefan Onclin

MANNEN 40+:
1. Remi Termeer
2. Raymond Schoenmakers
3. Jo Van deWall
4. Peter Hindriks
5. Ruud Motke

VROUWEN:
1. Ilse Miltenburg
2. Karina Dortu

Rass Profile Tyrecenter Geleen Puntensprint:
1. Stefan Onclin
2. GJ Hanssen
3. Raymond Schoenmakers 
4. Joppe Penders
5. Wesley Widar

15-09-2016

KOERS GESTOPT VANWEGE REGENBUI!

Na 45 minuten werd de koers gestopt. Iedere deelnemer krijgt 5 punten.
Puntensprint werd wel gereden.

 

Rass Profile Tyrecenter Geleen Puntensprint:
1. Robbin Van de Geer
2. Frank Rademacher.
3. Dennis Cremers
4. Shishay Brhane
5. Peter Schmitz

08-09-2016
Bioracer Glana Cup rit 17

Milan Vader WINT GP FRED ROMPELBERG

MANNEN 40-
1. Milan Vader (Sittard)
2. Gert Segers
3. Dennis Cremers
4. Jeroen Erkens
5. Joppe Penders

MANNEN 40+
1. Raymond Schoenmakers
2. Remi Termeer
3. Henk de Hey
4. Peter Hindriks

Vrouwen:
1. Ilse Miltenburg
2. Karina Dortu

01-09-2016
WINST Voor Roel Jetten in Omloop Nelissen.
Wiel van Aken WINNNAAR VETERANEN.

MANNEN 40-
1. Roel Jetten
2. Raymond Broeren
3. Joppe Penders
4. Jeroen Erkens
5. Dennis Cremers
MANNEN 40+
1. Wiel van Aken
2. Peter Hindriks 
3. Peter Schmitz
Andere 40+ reden niet uit.

04-08-2016

Bram Linnartz WINT HARM KNOL TROFEE.

OPEN GLANA RACE 2016 (sponsored by www.piethindriks.nl)

Bioracer Glana Cup rit 15.

Voorlopige uitslagen:

MANNEN 40-:
1. Bram Linnartz (Stein) €25,-
2. Stefan Joosten
3. Ralf Peters
4. Robin Boeren
5. Roel Jetten

MANNEN 40+
1. Peter Hindriks (Sittard) €25,-
2. Remi Termeer
3. Roy Glaesmaekers (Sittard)
4. Jo Van de Wall (Elsloo)

VROUWEN:
1. Karolien Liesens €25,-
2. Senna Feron (Schimmert)

PUNTENSPRINT:
1. Luuk van Helden 10 pnt
2. Bram Linnartz 9 pnt
3. Rick Dam 8 pnt
4. Erik Willems 7 pnt
5. Kevin de Roeck 6 pnt

28-07-2016
ZEGE VOOR Robin Boeren 
EN Josh Teasdale IS STRIJDLUSTIGSE RENNER.

BIORACER GLANA CUP RIT 14.

Voorlopige uitslag.

MANNEN 40-
1. Robin Boeren (SANA MASSAGES Cadeaubon)
2. Roel Jetten
3. Jeroen Erkens
4. Ralf Peters
5. Josh Teasdale

MANNEN 40+
1. Remi Termeer
2. Jo Van de Wall (Elsloo)
3. Peter Hindriks
4. Eddy Thiessen
5. Jan Hermans

Vrouwen:
1. Karolien Liesens

Puntensprint:
1. Wesley Widar
2. Rick Dam
3. Josh Teasdale
4. Tom Lenaerts

21-07-2016

BIORACER GLANA CUP RIT 13.

TRIOMF VOOR WIEBE SCHOLTEN!

MANNEN 40-
1. Wiebe Scholten (Sittard)
2. Jeroen Erkens (Brunssum)
3. Martijn van Merode (Stein)
4. Milan Vader (Sittard)
5. Robin Boeren (Grevenbicht)

MANNEN 40+
1. Peter Hindriks (Sittard)
2. Jo Van de Wall (Elsoo)
3. Ronald van Engelshoven (Sittard)
4. Remi Termeer (Vaals)
5. Wil Sijstermans (Landgraaf)

VROUWEN:
1. Karina Dortu

 

PROFILE TYRE CENTER GELEEN PUNTENSPRINT.

 

1. Wesley Widar 10 pnt
2. Mark Steins 9 pnt
3. Robin Boeren 8 pnt
4. Tom Lenaerts 7pnt
5. Perry Vd Bos 6 pnt

07-07-2016

Jules Bremers ALS EERSTE OVER DE MEET!

BIORACER GLANA CUP RIT 12.

Mannen 40-:
1. Jules Bremers (Brunssum)
2. Luuk van Helden (Vlodrop)
3. Jeroen Erkens (Brunssum)
4. Frank Jöris (Munstergeleen)
5. Niels Scheuneman (Schimmert)

Mannen 40+
1. Peter Hindriks (Sittard)
2. Patrick Strouken (Schinnen)
3. Wim Habets (Sittard)
4.
5.

Vrouwen: 
1. Karina Dortu

 

Profile Tyre Center Puntensprint.

1.Mark Steins.

2. Luuk van Helden.

3. Wim Habets.

4. Patrick Strouken.

 

5. Peter Hindriks

30-06-2016
Bram Linnartz WINT NATSTE KOERS VAN HET JAAR!

BIORACER GLANA CUP RIT 11.

MANNEN 40-:
1. Bram Linnartz (Stein)
2. Roel van der Stegen (Sittard)
3. Wesley Widar (Wellen- België)
4. Jeroen Erkens (Brunssum)
5. Jules Bremers (Brunssum)

MANNEN 40+:
1. Peter Hindriks (Sittard)
2. Theo Luijten (Stein)
3. Jo Van de Wall (Elsloo)
Raymond Schoenmakers (Geulle)

VROUWEN:
1. Sophie van Bakel (Maastricht)

RASS PROFILE TYRE CENTER GELEEN
PUNTENSPRINT:
1. Wesley Widar
2. Roel van der Stegen.
3. Eric Willems.
4. Bram Linnartz.
5. Peter Hindriks.

23-06-2016
BIORACER GLANA CUP RIT 10.

HONGERIGE PETER HINDRIKS WINT VERZENGENDE BAANRIT.

MANNEN 40+:
1. Peter Hindriks (Sittard)
2. Jo Van de Wall (Elsloo)
3. Frank Rademacher
4. Stephan Lotz (Maasmechelen)
5. Raymond Schoenmakers (Geulle)

MANNEN 40-:
1. Jeroen Erkens (Brunssum)
2. Tim Heemskerk (Sittard)
3. Raymond Broeren (Buchten)
4. Robin Boeren
5. Remco Snippe

VROUWEN
1. Karina Dortu

RASS PROFILE TYRECENTER GELEEN PUNTENSPRINT:
1. Tim Heemskerk (Sittard)
2. GJ Hanssen (Geleen)
3. Wesley Widar (Wellen België)
4. Stephan Lotz (Maasmechelen)
5. Jo van de Wall (Elsoo)

21-06-2016

STROUKEN KOPPELTIJDRIT 2016.

 

GLANA CUP baanrit 9

(6 ronden- 3km)
1. Renier Scheepers - Mark Steins 3.38.18
2. Bram Linnartz - Jeroen Erkens 3.40.63
3. Peter Hindriks - Henk Van der Star 4.13.56

16-06-2016
Bioracer Glana Cup rit 8.

BRAM LINNARTZ WINT KLETSNATTE KOERS!

Uitslagen:

Mannen 40-:
1. Bram Linnartz (Stein)
2. Remi Termeer (Vaals)
3. Wesley Widar (Wellen, België)
4. Jeroen Erkens (Brunssum)
5.

Mannen 40+:
1. Peter Hindriks (Sittard)
2. Stephan Lotz (Maasmechelen)

Vrouwen:
1. Ilse Miltenburg (Sittard)

09-06-2016 BIORACER GLANA CUP RIT 7.

RENIER SCHEEPERS DUBBELT EN WINT!

MANNEN 40- (Kopgroep van 4 daarna Barry)
1. Renier Scheepers (Herten)
2. Bram Linnartz (Stein)
3. Remco Esselaar (Stein)
4. Robin Boeren
5.

MANNEN 40+
1. Peter Hindriks (Sittard)
2. Barry Gisberts
3. Stephan Lotz (Maasmechelen)
4. Arjan van Engeland (Susteren)
5. Maillard Eric

Glana Cup rit 7.
RASS PROFILE TYRE CENTER GELEEN PUNTENSPRINT:
1. Barry Gisberts (Asenray)
2. Wesley Widar (Groene trui)
3. Stephan Lotz (Maasmechelen)
4. Brend Muyrers (Simpelveld)
5. Dylan Drent (Spaubeek)

26-05-2016
BIORACER GLANA CUP RIT 6.

GROENE TRUI DRAGER Wesley Widar WINT VOOR HET EERST OP WIELERBAAN GELEEN!

MANNEN 40-
1. Wesley Widar (Wellen- België)
2. Dylan Drent (Spaubeek)
3. Brend Muyrers (Simpelveld)
4. Stefan Joosten (Maastricht)
5.

MANNEN 40+:
1. StephanLotz (Maasmechelen)
2. Jo VandeWall (Elsloo)
3. Wim Habets (Sittard)
4. Peter Hindriks (Sittard)
5.

VROUWEN:
1. Ilse Miltenburg (Sittard)

2. Karina Dortu

19-05-2016

Robin Boeren WINT DOOR FENOMENALE ONTSNAPPING UIT KOPGROEP!

BIORACER GLANA CUP RIT 5.

MANNEN 40-:
1. Robin Boeren (Grevenbicht)
2. Wiebe Scholten (Sittard)
4. Ralf Peters (Linne)
4. Jeroen Erkens (Brunssum)
5. Roel Jetten (Einighausen)

MANNEN 40+:
1. Stephan Lotz (Maasmechelen)
2. Peter Hindriks (Sittard)
3. Wim Habets (Sittard)
4. Frank Rademacher 
5. Vincent van Lieshout (Maastricht)

VROUWEN:
1. Ilse Miltenburg (Sittard)
2. Robin Driehuis (Oirsbeek)
3. Karina Dortu

JONGENS 15-
1. Max Courage (Limbricht)

TUSSENSPRINT:

1. Wiebe Scholten (Sittard)
2. Rik Kavsek
3. Stephan Lotz (Maasmechelen)
4. Rick Dam (Bocholtz)
5. Wesley Widar (Wellen- België)

12-05-2016:
Bioracer Glana Cup baanrit 4.

ERKENS WINT HARDE KOERS!

Voorlopige uitslagen

Mannen 40-:
1. Jeroen Erkens (Brunssum)
2. Wiebe Scholten (Sittard)
3. Roel Jetten (Einighausen)
4. Milan Vader (Sittard)
5. Perry Vd Bos (Sittard)

Mannen 40+:
1. Stephan Lotz (Maasmechelen)
2. Jo Van de Wall (Elsoo)
3. Peter Hindriks (Sittard)
4. Arjan van Engeland (Susteren)
5. Andre Paasen (Aken)

Vrouwen:
1. Ilse Miltenburg (Sittard)
2. Karina Dortu (Heerlen)

TUSSENSPRINT GLANA CUP RIT 4.
1. Wiebe Scholten
2. Stephan Lotz
3. Roel Jetten
4. Jeroen Erkens
5. Donald Hillebregt

21-04-2016
BIORACER GLANA CUP RIT 3.

Roel Jetten TOONT GEEN GENADE EN WINT WEER!

Puntensprint:
1. Wesley Widar 10 pnt
2. Ward Schiffelers 8 pnt.
3. Stephan Lotz (Maasmechelen) 6 pnt

Mannen 40-
1. Roel Jetten (Einighausen)
2. Jeroen Erkens (Brunssum)
3. Roel van der Stegen (Sittard)
4. Robin Boeren
5. Bram Linnartz (Stein)

Mannen 40+:
1. Stephan Lotz (Maasmechelen)
2. Peter Hindriks (Sittard)
3. Jo Van de Wall (Elsloo)
4. Serve Smeets (Puth)
5. Arjan van Engeland (Susteren)

Vrouwen:
1. Karina Dortu (Voerendaal)

14-04-2016 BIORACER GLANA CUP RIT 2.
TEAM CANYON FUSION DOMINEERDE EN Roel Jetten WINT 2E KOERS!
Uitslagen:
Mannen 40-:
1. Roel Jetten  (Einighausen) GELE TRUI
2. Jeroen Erkens (Brunssum)
3. Jules Bremers (Brunssum)
4. Brend Muyrers (Simpelveld)
5. Wesley Widar (Wellen- België)
Mannen 40+:
1. Vincent van Lieshout (Beek)
2. Peter Hindriks (Sittard)
3. Servé Smeets (Puth)
4. Peter Schmitz (Geleen)
5. Theo Luijten (Stein)
Vrouwen:
1. Ilse Miltenburg (Sittard) ROZE TRUI
Puntensprint
1. Bram Linnartz 10 pnt (Stein) GROENE TRUI
2. Brend Muyrers 8 pnt (Simpelveld)
3. Robin Boeren 6 pnt

7 april 2016

Luuk van Helden WINT HUB VINKEN CHALLENGE 2016 IN DE SPRINT.

BIORACER GLANA CUP RIT 1.
Koers werd geopend door Raymond Meijs en zijn zoon Koen. Beide hebben beloofd te komen fietsen op de baan

Het was een bloedstollende finale want Robin Boeren ontsnapte 3 ronde voor het einde uit het peloton maar werd uiteindelijk in de laatste 200 meter terug gehaald. Sprint werd gewonnen door Luuk van Helden.

Mannen 40-:
1. Luuk van Helden. (Vlodrop)
2. Jeroen Erkens (Brunssum)
3. Roel Jetten (Einighausen)
4. Robin Boeren (Maastricht)
5. Mark Steins (Linne)

Mannen 40+:

Peter Hindriks (Sittard)
2. Eric Willems (Brunssum)

Vrouwen:
1. Ilse Miltenburg (Sittard)
2. Karin Dortu (Maastricht)

Foto: Ron Verbruggen


ROEL JETTEN WINT GLANA CUP 2015

Grote Prijs Fred Rompelberg 2015 rit 18 Bioracer Glana Cup 2015

ROEL JETTEN WINT BLOEDSTOLLENDE FINALE!

Mannen 40-
1. Roel Jetten (Einighausen)
2. Jeroen Erkens (Brunssum)
3. Max Janssen (Maastricht)
4. Frank de Langhe (Maaseik)
5. Wiebe Scholten (Sittard)

Mannen 40+
1. Eric Maillard (Maasmechelen)
2. Raymond Schoenmakers (
3. Servé Smeets (Sittard)
4. Andre Paasen (Aken)
5. Berrie Thoolen (Slek-Echt) - Wil Sijstermans (Landgraaf)

Vrouwen:
1. Ilse Miltenburg (Sittard)
2. Sophie van Bakel (Maasticht)

 

EINDKLASSEMENT BIORACER GLANA CUP 2015.

Mannen 40-:
Eindwinnaar Bioracer Glana Cup
1 ROEL JETTEN 169 ( Glana Cup, Gouden medaille)
Cadeaubon Math Salden twv 100 euro

2 LUUK VAN HELDEN 124 (Zilveren medaille)

3 THOMAS LENAERTZ 113 (Bronzen medaille)

4 Jules Bremers 110
5 Frank de Langhe 109
6 Bram Linnartz 107
7 Mark Steins 80
8 Michel vd Wall 68
9 Robbert Mulder 65
10 Martijn van Merode 54
11 Wiebe Scholten 48
12 Robin Boeren 39
13 Lodewijk Rinsma 36
14 Brend Muyrers 32
15 Milan Vader 30
16 Jeroen Dohmen 30
17 Ralf Peters 30
18 Robin Lemmens 30
19 Erwin Koken 29
20 Ward Schiffelers 27
21 Simon van Merode 25
22 Geert Jan Hanssen 25
23 Renier Schepers 25
24 Barry Crouch 25
25 Thijs Oosthuizen 24
26 Tim Heemskerk 21
27 Roel van der Stegen 20
28 Thomas Rieff 20
29 Max Janssen 18
30 Lonny Hoogenberg 17
31 Carlo Verwijlen 16
32 Dennis Heuts 15
33 Perry van de Bos 15
34 Arjan van Engeland 15
35 Stefan Joosten 15
36 Patrick Stitzinger 15
37 Giel Meesen 15
38 Tim Ottenheim 15
39 Jeroen Erkens 15
41 Rick Dam 12
42 Greg de Vink 11
43 Jeroen Engelen 10
44 Guido Gelissen 10
45 Luc Eyssen 10
46 Jeroen Erkens 9
47 Frank Jöris 5
48 Stefan Houtbeckers 5
49 Remco Snippe 5
50 Sjors Beukeboom 5
51 Jeffrey Reijnders 5
52 Raymond Broeren 5
53 Paul Evers 5
54 Atanis Mirkow 5
55 Guido Haas 5
56 Mark Knoops 5
57 Bob Martens 5
58 Martijn Mast 5
59 Jason Schreurs 5
60 Pablo Schmeitz 5
61 Redon Schmeitz 5
62 Chris Jooste 5
63 Joshua Buchel 5
64 Louis Marais 5
65 Keagen Bontekoning 5
66 Sven Bruls 5
67 Maarten de Ruijter 5
68 Mathew Fischer 5
69 Yoram Carboex 5

Mannen 40+
1 STEPHAN LOTZ 154 (Gouden medaille)
Cadeaubon Math Salden twv 100 euro

2 SERVE SMEETS 129 (Zilveren medaille)

3 ERIC MAILLARD 108 (Bronzen medaille)

4 Jo van de Wall 73
5 Theo Luijten 58
6 Ronald van Engelshoven 58
7 Erik Willems 53
8 Wil Sijstermans 42
9 Jos van de Linde 38
10 Andre Paasen 35
11 Raymond Schoenmakers 32
12 Lyon Ohlenforst 31
13 Wim Habets 31
14 Harrie Geerkens 28
15 Frank Rademacher 26
16 Jacques Peeters 25
17 Patrick Kleine 20
18 Luc de Droog 18
19 Gunter Jekubzik 18
20 Michael van den Berg 16
21 Ward Shiffelers 15
22 Rob Heijne 14
23 Rob Willems 10
24 Guus Wagemans 10
25 Eddy Thiessen 7
26 Barry van Daal 7
27 Roger van de Wall 6
28 Henk de Hey 6
29 Berrie Thoolen 6
30 Wiel van Aken 5
31 Frigges Nagy 5
32 Jo Schuurmans 5
33 Leo Adegeest 5
34 Remko Roelofs 5
35 Math Dohmen 5
36 Barry van Dacel 5
37 Hennie van Dongen 5
38 Jan de Koning 5
39 Wiel Leurs 5
41 Frank Schoenmaker 5
42 Peter Schmitz 5

Vrouwen:
1 SOPHIE VAN BAKEL 94 (Gouden medaille)
en cadeaubon Math Salden twv 100 euro.

2 ILSE MILTENBURG 80 (Zilveren medaille)

3 ANIEK ROODERKERKEN 31 (Bronzen medaille)

4 Bryony van Velzen 28
5 Marije Hengeveld 26
6 Sarah Fraser 24
7 Senna Feron 20
8 Linda Schepers 15
9 Mary Rose Postma 10
10 Emma Duchateau 10
11 Nine Storms 9
12 Desiree Liegeois 8

 

Renners 18-:
1 Dylan Drent 30 (Gouden medaille)
2 Carl van Dijke 25 (Zilveren medaille)
3 Thijs Horrichs 18 (Bronzen Medaille)
4 Jeffrey Stegen 10
5 Sven Schulz 10
6 Perry van de Bos 10
7 Mitch Groot 10
8 Danillo Verstappen 9
9 Philip Heijnen 9
10 Sander Meures 8

 

 

RASS PROFILE TYRECENTER Puntenklassement is op 1 punt meer gewonnen door Jules Bremers

1 Jules Bremers 19 (Cadeaubon Math Salden TWV 100,-)
2. Roel Jetten 18

3 Wiebe Scholten 14
4 Luuk van Helden 6
5 Mark Steins 5
6 Dylan Drent 5
7 Thomas Rieff 3
8 Renier Schepers 3
9 Roel van der Stegen 3
10 Renier Scheepers 3
11 Bram Linnartz 3
12 Lonny Hoogenberg 2
13 Robin Boeren 2
14 Martijn van Merode 2
15 Greg de Vink 2
16 Chris Jooste 1
17 Stephan Lotz 1
18 Philip Heijnen 1

10-09-2015
Bioracer Glana Cup rit 17

LINNARTZ WINT MET KLEIN VERSCHIL!

Voorlopige uitslagen.

Mannen 40-
1. Bram Linnartz (Stein)
2. Luuk van Helden (Vlodrop)
3. Wiebe Scholten (Sittard)
4. Roel Jetten (Einighausen)
5. Tim Heemskerk (Sittard)

Mannen 40+
1. Stephan Lotz (Maasmechelen)
2. Eric Maillard (Maasmechelen)
3. Raymond Schoenmakers (Geulle)
4.Servé Smeets (Sittard)
5.Ronald van Engelshoven (Sittard)

Vrouwen: 
1. Zoë Mulder (Sittard)
2. Sophie van Bakel (Maastricht)

Rass Profile Tyrecenter PUNTENSPRINT:
1. Wiebe Scholten (Sittard) 3 pnt
2. Roel Jetten (einighausen) 2 pnt
3. Jules Bremers (Brunssum) 1 pnt 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3 september 2015.
OPEN GLANA RACE - Harm Knol Trofee.

VAN HELDEN WINT 3E OPEN GLANA RACE.

Mannen 40-: 
1. Luuk van Helden (Vlodrop)
2. Roel Jetten (Einighausen)
3.Jules Bremers (Brunssum)
4. Frank De Langhe (Maaseik)
5. Carlo Verwijlen ((Sittard)
6. Martijn van Merode (Stein)
7. Thomas Lenaerts (Maastricht)
8. Jeroen Erkens (Brunssum)
9. Jeroen Dohmen ( Munstergeleen)

Mannen 40+: 
1. Eric Maillard (Maasmechelen)
2.. Stephan Lotz (Maasmechelen)
3. Theo Luijten (Stein) (Vanwege uitrijden)
4. Berry van Daal ( ? )
5. Peter Schmitz (Geleen)
6. Henk de Hey (Guttecoven)

Vrouwen:1. Ilse Miltenburg (Sittard)    

23 juli 2015 Bioracer Glana Cup. Baanrit 15.

TURBO Frank de Langhe TRIOMFEERT!

Mannen 40-: 1. Frank de Langhe (Maaseik) Ritoverwinnaar, 2. Roel Jetten (Einighausen), 3. Luuk van Helden (Vlodrop), 4. Jules Bremers (Brunssum), 5. Bram Linnartz (Stein)

Mannen 40+: 1. Stephan Lotz (Maasmechelen), 2. Harrie Geerkens (Neerbeek), 3. Jo van de Wall (Elsloo), 4. Ronald van Engelshoven (Sittard), 5. André Paasen (Aken), 
Vrouwen: 1. Linda Scheepers (Sittard), 2. Sophie van Bakel (Maastricht), 3. Desiree Liegeois (Eijsden)


Renners18-: 1. Mitch Groot (Brunssum), 2. Philip Heijnen (Oeffelt)

Rass Profile Tyercenter Puntensprint: 1. Roel Jetten (Einighausen) 3pnt. 2. Jules Bremers (Brunssum) 2pnt, 3. Philip Heijnen (Oeffelt) 1pnt.

 

 09-07-2015

RIT 14 BIORACER GLANA CUP.

(Voorlopige einduitslag)

 

Mannen 40-:
1. Thijs Oosthuizen (Johannesburg- Zuid Afrika) (Ritwinnaar)
2. Roel Jetten (Einighausen)
3. Lodewijk Rinsma (Maastricht)
4. Wiebe Scholten (Sittard)
5. Greg de Vink (Johannesburg- Z. Afrika )
 

Mannen 40+:
1. Stephan Lotz (Maasmechelen)
2. Harrie Geerkens (Beek)
3. Serve Smeets (Sittard)
4. Jo Van de Wall (Elsloo)
5. Ronald van Engelshoven (Sittard)

Vrouwen:
1. Sophie van Bakel (Maastricht)

Rass Profile Tyrecentre Puntensprint (op 1 ronde)
1. Wiebe Scholten (Sittard) 3 pnt
2. Greg de Vink (Z. Afrika) 2 pnt
3. Stephan Lotz (Maasmechelen) 1 pnt
 

2-7-2015: Bioracer Glana Cup rit 13.

Mannen 40-: Renier Scheepers (Helden), 2. Roel Jetten (Einighausen), 3. Michel van de Wall (Munstergeleen), 4. Bram Linnaertz (Stein), 5. Lodewijk Rinsma (Maastricht)

Mannen 40+: Erik Willems (Brinssum), 2. Wim Habets (Sittard), 3. Jo van de Wall (Elsloo), 4. Servé Smeets (Sittard), 5. Theo Luijten (Stein)

Renners 18-: 1. Jason Oosthuizen (Johannesburg-Z. Afrika)

Vrouwen: 1. Senna Feron (Schimmert)

"Ut Ieske" PUNTENSPRINT: 1. Bram Linnartz (Stein) 3pnt, 2. Martijn van Merode (Stein) 2pnt, 3. Chris Jooste (Johannesburg- Z. Afrika)

18-06-2015:

Bioracer Glana Cup. Baanrit 12.

Mannen 40-: Tim Heemskerk (Sittard), 2. Roel Jetten (Einighausen), 3. Frank de Langhe (Maaseik), 4. Brend Muyrers (Simpelveld), 5. Robin Boeren (Grevenbicht)

Mannen 40+: 1. Wil Sijstermans (Landgraaf), 2. Servé Smeets (Sittard), 3. Michael van de Berg (Einighausen), 4. Eric Maillard (Maasmechelen), 5. Jos van de Linde (Geleen)

Vrouwen: 1. Aniek Rooderkerken (Maastricht), 2. Senna Feron (Schimmert)

Renners 18-: Carl van Dijke (Geleen)

Profile TyreCenter Puntenklassement: 1. Roel van der Stegen (Sittard), 2. Roel Jetten (Einighausen), 3. Jules Bremers (Brunssum)

 

 

 Deelnemers aan de Strouken Koppeltijdrit krijgen 5 punten. 

11-06-2015: Bioracer Glana Cup. Baanrit 11.

SLOTAKKOORD DOOR MILAN VADER OP PRACHTIGE ZOMERSE KOERSAVOND!

Milan Vader die bij het KNWU MTB team in Sittard fietst maakte vandaag zijn comeback in de Glana Cup en wist meteen de rit te winnen. Het was een spannende sprint want de meet had niet verder moeten liggen want Roel Jetten had hem gepakt

Voorlopige uitslagen.

Mannen 40-: Milan Vader (Siitard), 2. Roel Jetten (Einighausen), 3. Luuk van Helden (Vlodrop), 4. Erwin Koken (Born), 5. Stefan Joosten (Maastricht)

Mannen 40+: 1. Stephan Lotz (Maasmechelen), 2. Wim Habets (Siiard), 3. Jacques Peeters (Aken), 4. Eddy Thiessen (Munstergeleen),

Vrouwen: 1. Ilse Milteburg (Sittard), 2. Sophie van Bakel (Maastricht)

 

Rass Profile Tyrecenter Puntenklassement: 1. Wiebe Scholten (Sittard) 3pnt, 2. Jules Bremers (Brunssum) 2pnt, 3. Luuk van Helden (Vlodrop) 1pnt

04-06-2015Uitslagen Bioracer Glana Cup rit 10.

Mannen 40+: 1. Stephan Lotz (Maasmechelen), 2. Eric Maillard (Maasmechelen), 3. Serve Smeets (Sittard), 4. Wim Habets (Sittard), 5. Frank Rademacher 

Mannen 40-: Luuk van Helden (Vlodrop), 2. Ralf Peters (Brunssum), 3. Robin Boeren ( ), 4. Erwin Koken (Born), 5. Mark Steins (Linne)

Renners 18-: 1. Perry van de Bos (Sittard)

Vrouwen: 1. Ilse Milteburg (Sittard), 2. Nine Storms 

Rass Profile Tyrecenter Puntesprint: 1. Jules Bremers (Brunssum), 2. Roel Jetten (Einighausen), 3. Luuk van Helden (Vlodrop)
 

 


Nieuw talent van 2015 op de wielerbaan Geleen, Bram Linnartz uit Stein ook wel "Golden boy" genaamd won de negende Bioracer Glana Cup. Het is zijn eerste ritoverwinning op de baan in Geleen. Tijdens de inschrijving regende het maar volgens buienradar werd vanaf 19:00uur droog en kon de koers toch door gaan. In de koers bleef het peloton lange tijd bij elkaar. Ilse Miltenburg waagde samen met Erik Willems en Michel van de Wall de sprong om vooruit te blijven. Helaas voor hun werden ze weer ingehaald. Tot 2 ronden voor het einde sprong Bram Linnartz weg en hij bleef weg. Met de hete adem van het peloton in zijn nek won hij toch overtuigend en solo de rit.
Bram fietst graag Fixed Gear races. Afgelopen weekend was hij zelfs betrokken bij een valpartij tijdens een koers in Rotterdam. Komend weekend fietst hij weer een Fixed Gear race in Berlijn. Laten we hopen dat hij hier ook wint!

Uitslagen:
28-05-2015 Bioracer Glana Cup rit 9.

Mannen 40-: 
1. Bram Linnartz (Stein), 
2. Roel Jetten (Einighausen), 
3. Wiebe Scholten (Sittard), 
4. Luuk van Helden (Vlodrop), 
5. Jules Bremers (Brunssum),

6. Frank de Langhe (Maaseik), 7. Patrick Stitzinger (Maastricht), 8. Michel van de Wall (Munstergeleen), 9. Roel van der Stegen (Sittard), 10. Jacques Peeters (Aken)

Mannen 40+: 
1. Erik Willems (Brunssum), 
2. Servé Smeets (Sittard), 
3. Gunther Jekubzik (Aken), 
4. Jos van de Linde (Geleen), 
5. Roger van de Wall (Playa de Aro, Spanje), 
7. Theo Luijten (Stein)

Vrouwen: 
1. Ilse Miltenburg (Sittard), 
2. Aniek Rooderkerken (Maastricht)

Rass Profile Tyre Center Geleen 
Puntenklassement: 
1. Wiebe Scholten (Sittard) 3pnt, 
2. Jules Bremers (Brunssum) 2pnt, 
3. Luuk van Helden (Vlodrop) 1pnt.

 


Strijdlust Limburgs kampioen.

Afgelopen dinsdag won hij nog het Districts kampioenschap tijdrijden in Herkenbosch.
Vandaag drukte Luuk van Helden zijn stempel op de koers. In het begin ontsnapte hij al vrij snel van zijn concurrenten vandaan. Hij kreeg zelfs een halve ronde voorsprong. Hij gaf alles maar werd toch weer ingehaald door een hongerig peloton. Dit kostte bij Luuk veel energie maar op de eindstreep wist hij toch de zege te behalen. Luuk bewees vandaag maar weer eens ook een super pistier (baanrenner) te zijn. De Speer uit Maasmechelen Stephan Lotz won bij de mannen boven de 40 jaar. Dylan Drent bij de renners 18- en klasbak Ilse Miltenburg fietste helaas als enige dame mee.

 

Uitslagen: 21-05-2015
Bioracer Glana Cup. Rit 8.

Mannen 40-: 1. Luuk van Helden (Vlodrop), 2. Roel van der Stegen (Sittard), 3. Roel Jetten (Einighausen), 4. Jules Bremers (Brunssum), 5. Ralf Peters (Brunssum)

Mannen 40+: 1. Stephan Lotz (Maasmechelen), 2. Jo van de Wall (Elsloo), 3. Wim Habets (Sittard), 4. Lyon Ohlenforst (Pey-Echt), 5. Eric Maillard (Maasmechelen)

Vrouwen: 1. Ilse Miltenburg (Sittard)

Renners 18-: 1. Dylan Drent (Spaubeek), 2. Sander Meures (Tüddern), 3. Thijs Horrichs (Holtum)

Rass Profile Tyre Center Puntensprint: 1. Roel Jetten (Einighausen) 3pnt, 2. Robin Boeren (Grevenbicht) 2 pnt, 3. Luuk van Helden (Vlodrop) 1pnt.

Bloemetje voor Theo Luijten vanwege zijn valpartij afgelopen dinsdag. Theo fietste zoals een echte legende dat doet, gewoon weer mee.

Foto Jean Stassen


Hemel breekt open tijdens Hemelse Koers.


Dylan Drent wint de Hemelse Koers baanrit 7 Glana Cup.

 

Uitslagen Blastoff Hemelse Koers (Baanrit 7 Bioracer Glana Cup)


Mannen 18-: 1. Dylan Drent (Spaubeek), 2. Thijs Horrichs (Holtum)

 

Mannen 40-: 1. Renier Scheepers (Herten), 2. Jules Breemers 
(Brunssum), 3. Thomas Lenaerts (Maastricht), 4. Rick Dam (Heerlen)

 

Mannen 40+: 1. Serve Smeets (Sittard), 2. Rob Heijne (Geleen), 3. Theo Luijten (Stein)

 

Rass-Profile-Tyrecenter-Geleen PUNTENSPRINT:
1. Renier Scheepers (Herten) 3pnt
2. Dylan Drent (Spaubeek) 2pnt
3. Jules Bremers (Brunssum) 1pnt

 

Tussenklassementen na baanrit 7.

Mannen 40+:

1 Stephan Lotz 60

2 Eric Maillard 38

3 Serve Smeets 37

4 Theo Luijten 30

5 Jo van de Wall 26