Glana - Velo Cup (2)

Twee baancompetities worden 1.

Glana Velo Cup is van 23 maart t/m 19 september op Wielerbaan Geleen en beschikt over zo'n 40 ritten. Dit zal voor de klassementsrenner een ware uitdaging worden. Ben je niet geïnteresseerd in het klassement kun je toch zowel dinsdag als ook donderdag mee koersen.

Van dinsdag 23 maart t/m 12 september 2019 bijna iedere dinsdag en donderdagavond.

Puntentelling:

Bij elke categorie krijgt de nummer 1=8 punten, 2=6, 3=5 , 4=4 en 5=3 punten.
Rest van de deelnemers krijgt 2 punten.

Ritwinnaar krijgt 1 punt extra.

Uitslagen 2019

RAÜL RADEMAKERS WINT GLANA-VELO CUP 2019

EINDKLASSEMENT GLANA-VELO CUP 2019
Van dinsdag 23 maart t/m 12 september 2019.

MANNEN 40-
Raül Rademakers 234 - Gouden medaille - Math Salden Cadeaubon twv €100,-
Kevin de Roeck 174 - Zilveren medaille - Math Salden cadeaubon twv €50,-
Tom Lenaerts Lenaertz 59 - Bronzen medaille - Math Salden cadeaubon twv €30,-

4 Lars Wijnands 42
5 Tim Epping 28
6 Philip Heijnen 27
7 Jules Bremers 24
8 Rick Stultiens 22
9 Robbin van de Geer 21
10 Hans Schoenmakers 20
11 Conrad Habets 19
12 Dylano Smit 18
13 Jeroen Dohmen 16
14 Guido Maat 15
15 John de Schutter 15
16 Renier Scheepers 15
17 Josh Teasdale 14
18 Jeroen Erkens 13
19 Benno Balter 12
20 Michel van de Wall 12
21 Robin Lemmens 12
22 Stefan Joosten 12
23 Bram Linnartz 11
24 Koen van de Sterren 11
25 Ludo Notermans 10
26 Tim Ramaekers 9
27 Jeremy Ehlen 8
28 Joep Gerrichhausen 8
29 Luuk Cox 8
30 Lennart Jongen 6
31 Mark Steins 6
32 Ralf van Hontum 6
33 Dennis Cremers 5
34 Geert Jan Hanssen 5
35 Jeffrey Bakker 5
36 Patrick Stitzinger 5
37 Robbie Pala 5
38 Sven Eussen 5
39 Wouter Jacobs 5
40 Jean Pierre Demandt 4
41 Jeroen Engelen 4
42 Bram Mennen 3
43 Luuk Dirix 3
44 Max Courage 3
45 Niels Smits 3
46 Peter Roozemond 3
47 Robin Boeren 3
45 Thomas Rieff 3
46 Arjan Middenveld 2
47 Frans Ledoux 2
48 Gianluca Caris 2
49 Kasper Troquet 2
50 Kevin Martins 2
51 Luca Bröcher 2
52 Rob van Ophoven 2
53 Ruben Heuvelsland 2

MANNEN 40+
1 Erik Heesen 175 - Gouden medaille - Math Salden Cadeaubon twv €70,-
Jo Hanssen 131 - Zilveren medaille - Math Saldencadeaubon twv €50,-
Mark Smeets 99 - Bronzen medaille - Math Salden cadeaubon twv €,30-

4 Frigyes Nagy 60
5 Victor Widdershoven 36
6 Jo van de Wall 26
7 Math Dohmen 25
8 Otto Pisters 25
9 Andreas Plüm 24
10 Roy Glaesmaekers 24
11 Giel Snijders 19
12 Dimitry Geraerts 18
13 Roger Smeets 17
14 Ron Schetters 15
15 Rob Willems 12
16 Victor Widdershoven 12
17 Ed Meerburg 11
18 Nico Laugs 9
19 Ronald Broeren 9
20 Huub Smeets 9
21 Berrie van Daal 9
22 Jan de Koning 8
23 John Soenen 8
24 Patric Cremers 8
25 Marco Nix 8
26 Gunter Jekubzik 6
27 Jos Alberts 6
28 Pieter Stoop 6
29 Paul Beenkens 6
30 Marcel Muyrers 6
31 Dion Dabekaussen 5
32 Roger Meels 5
33 Theo Luijten 5
34 Patrick Strouken 5
35 Tonny Strouken 5
36 Danny Havere 5
37 Ron Schetters 5
38 Henk van Lijsdonk 5
39 Bjorn Slangen 4
40 Ron Vermeeren 4
41 Jan de Koning 4
42 Jack Knibbler 3
43 Jack Knibbler 3
44 John van de Laar 3
45 Jurgen Steil 3
46 Atty Duijn 3
47 Henk de Hey 2
48 Harrie Schaminee 2

JEUGD
1 Jarne Vannut 127 - Gouden medaille - Math Salden Cadeaubon twv € 70,-
2 Bram Beenkens 83 - Zilveren medaille - Math Saldencadeaubon twv € 50,-
3 Dirk Darding 61 - Bronzen medaille - Math Salden cadeaubon twv € 30,-

4 Jip Franken 43
5 Jesper Schins 29
6 Matisse Geraerts 19
7 Väös Senden 18
8 Brent Knoben 12
9 Bram Ledoux 8
10 Sem Horsten 8
11 Finn Roumen 8
12 Niels Luiten 8
13 Teis Luiten 8
14 David Bartelet 6
15 Luuk Megens 6
16 Dyvano Roberts 6
17 Joep Mullers 5
18 Jort Lahaye 4
19 Pim van der Sterren 3
20 Tygo Puijnen 3

VROUWEN
1 Karina Dortu 55 - Bioracer Roze trui- Gouden medaille - Cadeaubon Math Salden twv €50,-

2 Tamara Janssen 10

3 Jewel Paumen 8
4 Judith Alleleijn 8
5 Karolien Liesens 6
6 Maya Kingma 6
7 Marianne Alleleijn 6
8 Sophie van Bakel 2

12-09-2019
RAUL WINT OOK LAATSTE GLANA-VELO CUP 2019.

MANNEN 40-
1. Raül Rademakers
2. Kevin de Roeck
3. Guido Maat
MANNEN 40+
1. Otto Pisters
2. Frigyes Nagy
3. Andreas Plüm
4. Jo Hanssen
5. Ronald Broeren
VROUWEN
1. Tamara Janssen
JEUGD
1. Jarne Vannut
2. Jip Franken.
3. Teis Luiten.

10-09-2019
RAÜL RADEMAKERS WINT OMLOOP NELISSEN 2019 MET FORCE MAJEURE.

MANNEN 40-
1. Raül Rademakers
2. Lars Wijnands
3. Kevin de Roeck
4. Tim Epping
MANNEN 40+
1. Erik Heesen
2. Victor Widdershoven
3. Henk van Lijsdonk
4. Jo Hanssen
5. Berrie van Daal
JEUGD
1. Niels Luiten
2. Dirk Darding
3. Vaös Senden
4. Jarne Vannut
5. Teis Luiten
Presetatieprijs:
Teis Luiten

07-09-2019 (Glana-Velo Cup rit 35
KLAUTER CHRONO 2019 - RIT 2 - SLINGERBERG - GEULLE.

RAÜL RADEMAKERS IS HET SNELSTE OP DE TOP VAN DE SLINGERBERG.

Uitslagen:
MANNEN 40-
1. Raül Rademakers (20) Oirsbeek (Glana-Velo) 06.07.41
2. Benno Balter (22) Hoensbroek - 06.31.22
3. Koen van der Sterren - 07.14.12

MANNEN 40+
1. Marco Nix (50) Schin op Geul - 06.22.45
2. Victor Widdershoven (46) Brunssum (Glana-Velo) - 06.29.87
3. Ron Schetters (50) Ubachsberg (Glana-Velo) - 07.17.55
4. Jan de Koning (59) Sittard (Glana-Velo) - 07.25.02

 

VROUWEN
1. Karina Dortu - 08.19.33

Tussenklassement Glana-Velo Cup 2019 na Klauter Chrono (07-09-2019)

MANNEN 40-
1 Raül Rademakers 216 (Gele Trui)
2 Kevin de Roeck 163
3 Tom Lenaertz 59
4 Lars Wijnands 36
5 Philip Heijnen 27
6 Jules Bremers 24
7 Tim Epping 24
8 Rick Stultiens 22
9 Robbin van de Geer 21
10 Hans Schoenmakers 20
11 Conrad Habets 19
12 Dylano Smit 18
13 Jeroen Dohmen 16
14 John de Schutter 15
15 Renier Scheepers 15
16 Josh Teasdale 14
17 Jeroen Erkens 13
18 Benno Balter 12
19 Michel van de Wall 12
20 Robin Lemmens 12
21 Stefan Joosten 12
22 Bram Linnartz 11
23 Koen van de Sterren 11
24 Guido Maat 10
25 Ludo Notermans 10
26 Tim Ramaekers 9
27 Jeremy Ehlen 8
28 Joep Gerrichhausen 8
29 Luuk Cox 8
30 Lennart Jongen 6
31 Mark Steins 6
32 Ralf van Hontum 6
33 Dennis Cremers 5
34 Geert Jan Hanssen 5
35 Jeffrey Bakker 5
36 Patrick Stitzinger 5
37 Robbie Pala 5
38 Sven Eussen 5
39 Wouter Jacobs 5
40 Jean Pierre Demandt 4
41 Jeroen Engelen 4
42 Bram Mennen 3
43 Luuk Dirix 3
44 Max Courage 3
45 Niels Smits 3
46 Peter Roozemond 3
47 Robin Boeren 3
45 Thomas Rieff 3
46 Arjan Middenveld 2
47 Frans Ledoux 2
48 Gianluca Caris 2
49 Kasper Troquet 2
50 Kevin Martins 2
51 Luca Bröcher 2
52 Rob van Ophoven 2
53 Ruben Heuvelsland 2

MANNEN 40-
1 Erik Heesen 167 (Blauwe trui)
2 Jo Hanssen 123
3 Mark Smeets 97
4 Frigyes Nagy 54
5 Victor Widdershoven 36
6 Jo van de Wall 26
7 Math Dohmen 25
8 Roy Glaesmaekers 24
9 Andreas Plüm 19
10 Dimitry Geraerts 18
11 Giel Snijders 17
12 Roger Smeets 17
13 Otto Pisters 17
14 Ron Schetters 15
15 Rob Willems 12
16 Ed Meerburg 9
17 Nico Laugs 9
18 Huub Smeets 9
19 Jan de Koning 8
20 John Soenen 8
21 Patric Cremers 8
22 Marco Nix 8
23 Gunter Jekubzik 6
24 Jos Alberts 6
25 Pieter Stoop 6
26 Ronald Broeren 6
27 Paul Beenkens 6
28 Berrie van Daal 6
29 Victot Widdershoven 6
30 Dion Dabekaussen 5
31 Roger Meels 5
32 Theo Luijten 5
33 Patrick Strouken 5
34 Tonny Strouken 5
35 Danny Havere 5
36 Ron Schetters 5
37 Bjorn Slangen 4
38 Ron Vermeeren 4
39 Marcel Muyrers 4
40 Jan de Koning 4
41 Jack Knibbler 3
42 Jack Knibbler 3
43 John van de Laar 3
44 Jurgen Steil 3
45 Atty Duijn 3
46 Henk de Hey 2
47 Harrie Schaminee 2

VROUWEN
1 Karina Dortu 55 (Roze trui)
2 Tamara Janssen 8
3 Jewel Paumen 8
4 Judith Alleleijn 8
5 Karolien Liesens 6
6 Maya Kingma 6
7 Marianne Alleleijn 6
8 Sophie van Bakel 2

JEUGD
1 Jarne Vannut 115
2 Bram Beenkens 83
3 Dirk Darding 55
4 Jip Franken 37
5 Jesper Schins 29
6 Matisse Geraerts 19
7 Väös Senden 13
8 Brent Knoben 12
9 Bram Ledoux 8
10 Sem Horsten 8
11 Finn Roumen 8
12 David Bartelet 6
13 Luuk Megens 6
14 Dyvano Roberts 6
15 Joep Mullers 5
16 Jort Lahaye 4
17 Pim van der Sterren 3
18 Tygo Puijnen 3

05-09-2019
TIM RAMAEKERS POEFT ER IEDEREEN AF.

Uitslagen Glana Velo Cup rit 34.

MANNEN 40-
1. Tim Ramaekers
2. Raül Rademakers
3. Kevin de Roeck
4. Tom Lenaerts
5. Hans Schoenmakers

MANNEN 40+
1. Erik Heesen
2. Frigyes Nagy
3. Otto Pisters
4. Hub Smeets
5. Atty Duijn
6. Mark Smeets

VROUWEN
1. Karina Dortu

JEUGD
1. Jarne Vannut 
2. Jip Franken

29-08-2019
HET BEEST RADEMAKERS VREET ZE ALLEMAAL OP.
Uitslagen Glana Velo Cup rit 33.

MANNEN 40-
1. Raül Rademakers
2. Kevin de Roeck
MANNEN 40+
1. Jo Hanssen
2. Mark Smeets
3. Giel Snijders
4. Erik Heesen (dnf)
JEUGD 
1. Jarne Vannut 
2. Dyvano Roberts (prestatieprijs)

27-08-2019
HEESEN WINT TROPISCHE AVONDKOERS

Uitslagen Glana Velo Cup rit 32

MANNEN 40+
1. Erik Heesen 
2. Berrie van Daal
3. Mark Smeets
MANNEN 40-
1. Raül Rademakers
2. Kevin de Roeck 
JEUGD
1. Jarne Vannut

Prestatieprijs - boeket bloemen.
Berry van Daal