Glana - Velo Cup (2019-2020)

Erelijst

Glana-Velo Cup

2020 - Daniel Förster

2019 - Raül Rademakers

Glana Cup (A categorie)

2018 - Jolle de Vries

2017 - Stephan Lotz

2016 - Peter Hindriks

2015 - Roel Jetten

2014 - Stephan Lotz

2013 - Stepan Lotz

Velo Cup (B categorie)

2018 -  Ron Schetters

2017 -  Ron Schetters

2016 -  Jolle de Vries

2015 -  Rob Heijne

2014 -  Michael van den Berg

2013 -  Michael van den Berg

2020

Vanaf 2 juli t/m 19 september 2020

𝗗𝗨𝗜𝗧𝗦𝗘𝗥 𝗗𝗔𝗡𝗜𝗘𝗟 𝗙𝗢̈𝗥𝗦𝗧𝗘𝗥 𝗪𝗜𝗡𝗧 𝗚𝗟𝗔𝗡𝗔-𝗩𝗘𝗟𝗢 𝗖𝗨𝗣 𝟮𝟬𝟮𝟬

Eindstand na rit 20 Glana-Velo Cup 2020

MANNEN 40+

1 Daniel Förster (D) 98 (Gele trui))

2 Erik Heesen 71

3 Norbert Vohn (D) 64

4 Frigyes Nagy 40

5 Mark Smeets 39

6 Samuel Gravez 37

7 Gunnar Souren 23

8 Giel Snijders 22

9 Jo Hanssen 21

10 Jo van de Wall 20

11 Roy Glaesmaekers 18

12 Math Dohmen 16

13 Pascal Evers 15

14 Andreas Plüm (D) 13

15 Victor Widdershoven 11

16 Jan de Koning 11

17 Rob Willems 9

18 Otto Pisters 8

19 Bjorn Slangen 7

20 Hub Smeets 5

21 Jos van de Linde 5

22 Paul Beenkens 5

23 Roger Meels 4

24 Philip Gante 4

25 Renzo Roumen 4

26 Lyon Olhenforst 4

27 Frans Timmermans 4

28 Ronald Broeren 3

29 Stephan Lotz 2

30 Ronald van Engelshoven 2

31 Tonny Strouken 2

32 Jos Smeets 2

33 Roger Ubben 2

34 Rob Verhulzt 2

35 Berry van Daal 2

36 Henk de Heij 2

37 Atty Duijn 2

MANNEN 40-

1 Raül Rademakers 80 (Blauwe trui)

2 Kevin de Roeck (B) 66

3 Jeroen Erkens 63

4 Roel Jetten 43

5 Tim Epping 39

6 Jeroen Dohmen 27

7 Finn Roumen 26

8 Jules Bremers 26

9 Michael de Jong (GB) 24

10 Bram Beenkens 21

11 Stefan Joosten 19

12 Remco Snippe 18

13 Hans Schoenmakers 14

14 Ruud van Vugt 14

15 Guido Maat 12

16 Wouter Toissaint 11

17 Nils Droma 10

18 Tom Lenaerts 8

19 Bram Linnartz 8

20 Koen vd Sterren 8

21 Marco Akershoek 8

22 Luuk Nissen 8

23 Renier Scheepers 8

24 Philip Heijnen 8

25 Benno Balter 7

26 Mark Steins 6

27 Maarten Wouters 6

28 Michiel Thijs 6

29 Casper Houben 6

30 Denzel Verhulst 6

31 Jochem Widdershoven 6

32 Wieger vd Schaaf 5

33 Rob Ruijgh 5

34 Quinn Quadvlieg 5

35 Jeroen Engelen 5

36 Robin Lemmens 5

37 Thomas Rieff 4

38 Ruben Heuvelsland 4

39 Stijn Peltzer 4

40 Daan Senden 4

41 Olivier Messiaen 3

42 Marc Lotz 3

43 Jesper Verhoeven 2

44 Jort Lahaije 2

45 Daan Leenders 2

46 Joep Gerrichhauzen 2

47 Ludo Notermans 2

45 Demel Verhulst 2

46 Patirck Stitzinger 2

47 Lars Wijnands 2

48 Roel Hamers 2

49 Roy Houten 2

50 Guido Gelissen 2

51 Ian Lindelauf 2

52 Casper Houben 2

53 Martijn Eijssen 2

54 Sybe van Hijum 2

55 Brett Velderman 2

56 Finn Smeets 2

57 T. Gehlen 2

58 Jesper schins 2

59 Sem Schreurs 2

60 Wouter Toussaint 2

61 Patrick Strouken 2

62 Alain Strouken 2

63 Romano Haan 2

64 Thomas de Geus 2

65 Maick van Ree 2

66 Wouter Salden 2

67 Job Hesselink 2

JEUGD JONGENS T/M 15 JR.

1 Jarne Vannut 68 (Groene trui)

2 Sem Maessen 35

3 Sep van Bommel 21

4 Dirk Darding 21

5 Bram van Eijsden 20

6 David Bartelet 18

7 Jip Franken 18

8 Jort Lahaye 15

9 Milan Coolen 14

10 Colin Strik 14

11 Colin Strik 13

12 Daan Maessen 12

13 Luuk Verdonck 12

14 Noah Coninkx 12

15 Jip Franken 9

16 Sander Tullemans 9

17 Yentl Ruijgh 8

18 Kay Römers 8

19 Sem Schreurs 8

19 Camiel Klignet 8

20 Pim vd Sterren 6

21 Joep Jacobs 5

22 Mitch Senden 5

23 Danillo Bandoo 4

24 Teis Luijten 4

25 Jesper Maasen 4

25 Aless de Bock 3

26 Staf de Bode 3

27 Ties Beckers 2

28 Jules van Neer 2

29 Liam Coninckx 2

30 Lars Dohmen 2

31 Jesper Schins 2

VROUWEN

1 Tamara Janssen 38 (Roze trui)

2 Sophie van Bakel 16

3 Gemma Esselaar 14

4 Bryony van Velzen 9

5 Judy Roumen 8

6 Rixt Tol 7

7 Scarlett Souren 7

8 Manon van de Ven 6

9 Femke Thoolen 6

10 Jip Spel 5

11 Karina Dortu 5

12 Emily Wadsworth 5

13 Sara Bonassi 3

JEUGD MEIDEN T/M 15 JR.

1 Nikki Souren 20

2 Anne Schumacher 17

3 Anna Maria Borger 13

4 Rixt Tol 7

5 Wencke Tullemans 7

6 Judith alleleijn 2

7 Yools Ruijgh 2

 

 

19-09-2020

JEROEN ERKENS SNELSTE IN EINDSPRINT KLUIZENAARSRONDE 2020

Uitslagen Glana-Velo Cup rit 20 - Laatste zomerkoers.

MANNEN 40-

1. Jeroen Erkens

2. Jochem Widdershoven

3. Bram Linnartz

4. Jules Bremers

5. Raül Rademakers

 

MANNEN 40+

1. Norbert Vohn

2. Daniel F. Förster

3. Paul Beenkens.
4. Giel Snijders

JEUGD

1. Jarne Vannut

17-09-2020
PHILIP HEIJNEN HAD DE BESTE BENEN EN WINT SOLO LAATSTE AVONDKOERS IN 2020.

#waanzinnigewielerweken

Uitslagen BOKKERIJDERS VERZET Glana-Velo Cup rit 19.

MANNEN 40-
1. Philip Heijnen
2. Remco Snippe
3. Guido Maat
4. Tim Epping
5. Raul Rademakers

MANNEN 40+
1. Erik Heesen
2. Frigyes Nagy
3. Norbert Vohn (D)
4. Andreas Plüm (D)
5. Daniel F. Förster (D)

VROUWEN
1. Tamara Janssen
2. Sophie van Bakel

JEUGD
1. Jarne Vannut

15-09-2020
ERIK HEESEN WINT NIPT TROPISCHE AVONDKOERS VanPaul KEUKENS

#waanzinnigewielerweken

Uitslagen Glana-Velo Cup rit 18
Premiesprint 25 Euro: Noah Coninckx & Roel Jetten

MANNEN 40+
1. Erik Heesen
2. Daniel Förster (Gele trui)
3. Michel van de Wall
4. Norbert Vohn
5. Pascal Allleijn

MANNEN 40-
1. Bram Verweij
2. Roel Jetten
3. Guido Maat
4. Kevin de Roeck
5. Remco Snippe

JEUGD
1. Dirk Darding
2. Noah Coninckx
3. Liam Coninckx
4. Ryan Klundert
5. Camiel Klignet
6. Jort Lahaye

11-09-2020
𝗟𝗔 𝗙𝗜𝗘𝗡𝗧𝗘 𝗗𝗘 𝗠𝗔𝗠𝗔𝗡 - 𝗠𝗮𝗺𝗮'𝘀 𝗣𝗿𝗶𝗱𝗲 𝗼𝗽 𝗱𝗲 𝗳𝗶𝗲𝘁𝘀
PUNTENKOERS | 4 keer 9 ronden.
Glana-Velo Cup rit 17.
#waanzinnigewielerweken

JEROEN ERKENS WINT PUNTENKOERS TIJDENS SITDOWN FESTIVAL FrontStage

MANNEN 40-
Jeroen Erkens 11 11 11 11 = 44 pnt
Kevin de Roeck 9 9 9 9 = 36 pnt
3 Tim Epping 8 8 8 8 = 32 pnt

MANNEN 40+
1 Daniel Förster 10 10 9 9 = 38 pnt
Norbert Vohn 9 9 10 10 = 38 pnt

 

JEUGD
1 Jarne Vannut 5 5 5 5 = 20 pnt

10-09-2020 | ROEL JETTEN EN ERIK HEESEN WINNEN DRIEDAAGSE 2020.

Jules Bremers ritwinnaar dag 3.

UITSLAGEN:
𝗗𝗥𝗜𝗘𝗗𝗔𝗔𝗚𝗦𝗘 𝗝𝗔𝗡 𝗡𝗢𝗟𝗧𝗘𝗡 𝗧𝗥𝗢𝗙𝗘𝗘 𝟮𝟬𝟮𝟬 | 𝗗𝗔𝗚 𝟯 | GLANA VEL0 CUP RIT 16. (Reguliere baankoers).

MANNEN 40-
1 Roel Jetten 5 12 10 10 8 = 45 (Bloemen en Trofee)
2 Jeroen Erkens 10 7 9 9 7 = 42 (Bloemen)
3 Stefan Joosten 5 9 8 6 9 = 37 (Bloemen)
4 Bram Beenkens 8 5 5 7 6 = 31
5 Kevin de Roeck 7 5 7 5 5 = 29
6 Tim Epping 5 6 5 5 5 = 26
9 Robin Lemmens 9 5 5 5 = 24
10Wouter Toissant 5 5 6 8 = 24
11 Nils Droma 5 5 5 5 = 20
12 Jeroen Dohmen 5 8 X X 5 = 13
13 Jules Bremers 12 =12
14 Romano Haan 6 5 X X = 11
15 Thomas de Geus 5 5 X X = 10
16 Sem Schreurs 5 5 X X = 10
17 Jesper Schins 5 5 X X = 10
18 Ruud van Vugt 5 5 X X 5 =10
19 Denzel Verhulst 5 DNF X X = 5

MANNEN 40+
1 Erik Heesen 5 10 9 12 9 = 45 (Bloemen en Trofee)
2 Daniel Förster 9 8 8 8 5 = 38 (Bloemen)
3 Mark Smeets 5 5 6 5 5 = 26 (Bloemen)
4 Frygyes Nagy X X 10 9 6 = 25
5 Jo vd Wall 10 9 5 = 24
6 Samuel Gravez 8 5 X X 8 =21
7. Rob Willems 7 7 = 14
8 Nobert Vohn X X 7 7 7 = 14
9 Jan de Koning 6 6 X X = 12
10 Berry van Daal X X 5 6 = 11
11 Giel Snijders 5 5 5 = 10
12 Roger Meels X X 5 5 = 10
13 Renzo Roumen 5 DNF X X 5 = 5
14 Rob Verhulst 5 DNF X X 5 = 5
15 Pascal Evers 10 = 10
16 Gunnar Souren 5 = 5
17 Michel van de Wall 5 = 5
18 Hub Smeets 5 = 5
19 Andreas Plum 5 = 5
20 Frans Timmermans 5 = 5

VROUWEN
1 Tamara Janssen 10 10 10 = 30 (Bloemen en Trofee)
2 Gemma Esselaar X X 9 9 = 18
3 Sophie van Bakel 9 = 9 (Bloemen)
4 Emily Wadsword 8 = 8
5 Judi Roumen 5 = 5

JEUGD t/m 15 jr.
1 Jip Franken 8 7 10 = 25 (Bloemen en Trofee)
2. Dirk Darding 10 10 X X = 20
3 Noah Coninckx 10 10 = 20
4 Colin Strik 9 9 = 18
5 Jort Dalahaye 7 8 = 15

09-09-2020 | 𝗗𝗿𝗶𝗲𝗱𝗮𝗮𝗴𝘀𝗲 𝗝𝗮𝗻 𝗡𝗼𝗹𝘁𝗲𝗻 𝗧𝗿𝗼𝗳𝗲𝗲 𝟮𝟬𝟮𝟬
DAG 2.
#waanzinnigewielerweken

𝗘𝗥𝗜𝗞 𝗛𝗘𝗘𝗦𝗘𝗡 𝗜𝗦 𝗥𝗜𝗧𝗪𝗜𝗡𝗡𝗔𝗔𝗥, 𝗝𝗘𝗧𝗧𝗘𝗡 𝗔𝗔𝗡 𝗞𝗢𝗣 𝗗𝗥𝗜𝗘𝗗𝗔𝗔𝗚𝗦𝗘, 𝗙𝗥𝗜𝗚𝗬𝗘𝗦 𝗡𝗔𝗚𝗬 𝗪𝗜𝗡𝗧 𝟮𝟱 𝗘𝗨𝗥𝗢 𝗧𝗜𝗝𝗗𝗘𝗡𝗦 𝗣𝗥𝗘𝗠𝗜𝗘𝗦𝗣𝗥𝗜𝗡𝗧, 𝗙𝗢̈𝗥𝗦𝗧𝗘𝗥 𝗡𝗘𝗘𝗠𝗧 𝗛𝗘𝗧 𝗚𝗘𝗘𝗟 𝗘𝗡 𝗝𝗔𝗡𝗦𝗦𝗘𝗡 𝗣𝗔𝗞𝗧 𝗗𝗘 𝗥𝗢𝗭𝗘 𝗧𝗥𝗨𝗜.

Glana-Velo Cup rit 15.

MANNEN 40-
1 Roel Jetten 5 12 10 10 = 37 pnt.
2 Jeroen Erkens 10 7 9 9 = 35
3 Stefan Joosten 5 9 8 6 = 28
4 Bram Beenkens 8 5 5 7 = 25
5 Robin Lemmens 9 5 5 5 = 24
6 Kevin de Roeck 7 5 7 5 = 24
7 Wouter Toissant 5 5 6 8 = 24
8 Tim Epping 5 6 5 5 =21
9 Nils Droma 5 5 5 5 = 20
10 Jeroen Dohmen 5 8 X X = 13
11 Romano Haan 6 5 X X = 11
12 Thomas de Geus 5 5 X X = 10
13 Sem Schreurs 5 5 X X = 10
14 Jesper Schins 5 5 X X =10
15 Ruud van Vugt 5 5 X X = 10
16 Denzel Verhulst 5 DNF X X = 5

MANNEN 40+
1 Erik Heesen 5 10 9 12 = 36
2 Daniel Förster 9 8 8 8 = 33
3 Mark Smeets 5 5 6 5 = 21
4 Jo vd Wall 10 9 = 19
5 Frygyes Nagy X X 10 9 = 19
6 Rob Willems 7 7 = 14
7 Nobert Vohn X X 7 7 = 14
8 Samuel Gravez 8 5 X X = 13
9 Jan de Koning 6 6 X X = 12
10 Berry van Daal X X 5 6 =11
11 Giel Snijders 5 5 = 10
12 Roger Meels X X 5 5 = 10
13 Renzo Roumen 5 DNF X X = 5
14 Rob Verhuls 5 DNF X X = 5

VROUWEN
1 Tamara Janssen X X 10 10 = 20
2 Gemma Esselaar X X 9 9 = 18

JEUGD
1 Dirk Darding 10 10 X X = 20
2 Noah Coninckx 10 10 = 20
3 Colin Strik 9 9 X X = 18
4 Jort Dalahaye 7 8 X X = 15
5 Jip Franken 8 7 X X = 15

08-09-2020
ROEL JETTEN WINT RIT & JO VAN DE WALL BOVENAAN IN EERSTE TUSSENKLASSEMENT.

𝗗𝗥𝗜𝗘𝗗𝗔𝗔𝗚𝗦𝗘 𝗝𝗔𝗡 𝗡𝗢𝗟𝗧𝗘𝗡 𝗧𝗥𝗢𝗙𝗘𝗘 𝟮𝟬𝟮𝟬 𝗧𝗨𝗦𝗦𝗘𝗡𝗞𝗟𝗔𝗦𝗦𝗘𝗠𝗘𝗡𝗧
𝗡𝗔 𝗗𝗔𝗚 𝟭

Glana-Velo Cup rit 14.

MANNEN 40+
1 Jo vd Wall 10 > 9 = 19
2 Daniel Förster 9 > 8 = 17
3 Erik Heesen 5 > 10 = 15
4 Rob Willems 7 > 7 = 14
5 Samuel Gravez 8 > 5 = 13
6 Jan de Koning 6 > 6 = 12
7 Giel Snijders 5 > 5 = 10
8 Mark Smeets 5 > 5 = 10
9 Renzo Roumen 5 > DNF =5
10 Rob Verhuls 5 > DNF = 5

MANNEN 40-
1 Jeroen Erkens 10 > 7 = 17
2 Roel Jetten 5 > 12 = 17
3 Robin Lemmens 9 > 5 = 14
4 Stefan Joosten 5 > 9 = 14
5 Bram Beenkens 8 > 5 = 13
6 Jeroen Dohmen 5 > 8 = 13
7 Kevin de Roeck 7 > 5 = 12
8 Romano Haan 6 > 5 = 11
9 Tim Epping 5 > 6 = 11
10 Nils Droma 5 > 5 = 10
11 Thomas de Geus 5 > 5 =10
12 Wouter Toissant 5 > 5 =10
13 Sem Schreurs 5 > 5 = 10
14 Jesper Schins 5 > 5 = 10
15 Ruud van Vugt 5 > 5 = 10
16 D. Verhulst 5 > DNF = 5

JEUGD t/m 15 jaar
1 Dirk Darding 10 > 10 = 20
2 Colin Strik 9 > 9 = 18
3 Jort Dalahaye 7 > 8 = 15
4 Jip Franken 8 > 7 = 15

𝗣𝘂𝗻𝘁𝗲𝗻𝘁𝗲𝗹𝗹𝗶𝗻𝗴 𝘀𝗽𝗿𝗶𝗻𝘁 𝗲𝗻 𝗲𝗶𝗻𝗱𝘀𝗽𝗿𝗶𝗻𝘁 𝗶𝘀 𝗮𝗹𝘀 𝘃𝗼𝗹𝗴𝘁.
𝟭𝗲=𝟭𝟬 𝗽𝗻𝘁, 𝟮𝗲=𝟵𝗽𝗻𝘁,𝟯𝗲=𝟴𝗽𝗻𝘁, 𝟰𝗲=𝟳𝗽𝗻𝘁, 𝟱𝗲=𝟲𝗽𝗻𝘁, 𝗮𝗹𝗹𝗲 𝗮𝗻𝗱𝗲𝗿𝗲𝗻 𝟱𝗽𝗻𝘁.

𝗥𝗶𝘁𝘄𝗶𝗻𝗻𝗮𝗮𝗿 𝗸𝗿𝗶𝗷𝗴𝘁 𝟭𝟮 𝗽𝗻𝘁.

03-09-2020

𝗥𝗘𝗡𝗜𝗘𝗥 𝗦𝗖𝗛𝗘𝗘𝗣𝗘𝗥𝗦 & 𝗣𝗔𝗦𝗖𝗔𝗟 𝗘𝗩𝗘𝗥𝗦 𝗪𝗜𝗡𝗡𝗘𝗡 𝗦𝗣𝗘𝗖𝗧𝗔𝗖𝗨𝗟𝗔𝗜𝗥𝗘

𝗦𝗧𝗥𝗢𝗨𝗞𝗘𝗡 𝗞𝗢𝗣𝗣𝗘𝗟𝗧𝗜𝗝𝗗𝗥𝗜𝗧 𝟮𝟬𝟮𝟬. Glana-Velo Cup rit 13.

Dit jaar met een record aantal koppels.

 

MANNEN 40+ (6 ronden)

1 Renier Scheepers - Pascal Evers 3.44 - Beste tijd overall - Bloemen en Gouden medaille

2 Norbert Vohn - Daniel Förster 4.02 - Zilveren medaille

3 Jan de Koning- Jeroen Engelen 4.10 - Bronzen medaille

4 Filipp Gante - Andreas Plum 4.13

5 Hub Smeets & Mark Smeets 4.45

6 Renzo Roumen - David Bartelet 4.55

7 Tonny Strouken - Alain Strouken 5.01

8 Giel Snijders - Jos Smeets 5.31

MANNEN 40- (6 ronden)

1 Kevin de Roeck - Raül Rademakers 3.46 - Gouden medaille

2 Jules Bremers - Jeroen Erkens 3.52 - Zilveren medaille

3 Patrick Strouken - Alain Strouken 4.05 - Bronzen medaille

4 Kay Römers - Casper Houben 4.18

5 Casper Houben - Luuk Verdonck 4.19

MAN/VROUW (6 ronden)

1 Tamara Janssen - Frigyes Nagy 4.05 - Gouden medaille

2 Jarne Vannut- Gemma Esselaar 4.19 - Zilveren medaille

3 Karina Dortu - Jos van der Linde 4.26 - Bronzen medaille

4 Judy Roumen - Denzel Verhulst 4.42

5 Marc Lotz - Sara Bonassi 5.37

JEUGD t/m 16 jr. (6 ronden)

1 Wouter Toussaint - Dirk Darding 4.05 - Gouden medaille

2 David Bartelet - Sem Maesen 4.13 - Zilveren medaille

3 Milan Coolen - Mitch Senden 4.32 - Bronzen medaille

4 Jip Franken - Teis Luijten 4.41

5 Aless De Bock - Staf de Bode 4.45

6 Wencke en Sander Tullemans 4.53

7 Mads - Ruben 7.41

FAMILIE (6 ronden)

1 Ruud van Vugt - Roel Jetten 4.07 - Gouden medaille

2 Math Dohmen - Jeroen Dohmen 4.24 -Zilveren medaille

3 Koen vd Sterren - Pim vd Sterren 4.41 - Bronzen medaille

4 Jesper Maasen - Lyon Ohlenforst 4.48

5 Tyrza Prevos - Jeroen Engelen 4.49

6 Emma de Koning - Jan de Koning 5.00

7 Roger Ubben - Sander Tullemans 5.07

8 Quentin Smeets - Mark Smeets 5.31

9 Dax - Joep 5.50

10 Tygo Puijnen - Jeroen Puijnen 6.01

11 Julia en Jules Bremers 6.48

12 Jean Pierre - Xavi 6.57

13 Cas Philips - Ron Philips 7.02

JEUGD (3 ronden)

1 Kaya - Tren (3 ronde) 3.30

2 Bram - Khaya (3 ronde) 6.10

01-09-2020

JULES BREMERS WINT BLOEDSTOLLENDE OMLOOP NELISSEN 2020.

#waanzinnigewielerweken

Uitslagen Glana-Velo rit 12

MANNEN 40-

1. Jules Bremers

2. Raül Rademakers

3. Stefan Joosten

4. Jeroen Erkens

5. Kevin de Roeck

MANNEN 40

1. Erik Heesen

2. Samuel Gravez

3. Daniel Förster

4. Jan de Koning

5. Norbert Vohn

VROUWEN

1. Sophie van Bakel

JEUGD t/m 15 jr.

1. Jort Lahaye

2. Colin Strik

3. Camiel Klignet

4. Jip Franken

27-08-2020 𝗦𝗧𝗔𝗥𝗧 𝗩𝗔𝗡 𝗗𝗘 𝗪𝗔𝗔𝗡𝗭𝗜𝗡𝗡𝗜𝗚𝗘 𝗪𝗜𝗘𝗟𝗘𝗥𝗪𝗘𝗞𝗘𝗡.

𝗥𝗢𝗘𝗟 𝗝𝗘𝗧𝗧𝗘𝗡 𝗪𝗜𝗡𝗧
𝗚𝗥𝗢𝗧𝗘 𝗣𝗥𝗜𝗝𝗦 𝗙𝗥𝗘𝗗 𝗥𝗢𝗠𝗣𝗘𝗟𝗕𝗘𝗥𝗚 𝟮𝟬𝟮𝟬
Voorlopige Uitslagen GLANA-VELO CUP 2020 RIT 11.

MANNEN 40-
1. Roel Jetten. Bloemen, Trofee en korting voor reis naar Mallorca

2. Raül Rademakers
3. Kevin de Roeck
4. Daan Senden
5. Benno Balter

MANNEN 40+
1. Pascal Evers. Bloemen, Trofee en korting voor reis naar Mallorca.
2. Otto Pisters
3. Frigyes Nagy
4. Erik Heesen
5. Samuel Gravez

VROUWEN
1. Scarlett Souren. Bloemen, Trofee en korting voor reis naar Mallorca
2. Tamara Janssen

JEUGD JONGENS t/m 15 jaar.
1. Sem Maessen. Bloemen, Trofee en korting voor reis naar Mallorca
2. Sep van Bommel
4. David Bartelet.
5. Jarne Vannut

JEUGD MEIDEN t/m 15 jaar.

1. Nikki Souren
2. Anne Schumacher

25-08-2020
RAUL RADEMAKERS WINT EEN ZWAAR BEVOCHTEN AVONDKOERS.

Uitslagen Glana-Velo Cup rit 10.

MANNEN 40-
1. Raül Rademakers
2. Hans Schoenmakers
3. Guido Maat
4. Bram Beenkens
5. Kevin de Roeck

MANNEN 40+
1. Nobert Vohn
2. Victor Widdershoven
3. Roy Glaesmaekers
4. Samuel Gravez
5. Erik Heesen

JEUGD
1. Dirk Darding
2. Sem Schreurs
3. Jarne Vannut
4. Camiel Klignet
5. Jort Lahaye

01-08-2020
MICHAEL DE JONG WINT EERSTE KLAUTER CHRONO 2020 RIT BOVENOP DE EYSERBOSWEG.

Uitslagen Klauter Chrono 2020 rit 1 | Glana-Velo Cup rit 9.

MANNEN 40-
1 Michaël de Jong (27) Sittard 06:19
2 Michiel Thijs (26) Bilzen (B) 06:22
3 Raul Rademakers (21) Oirsbeek 06:31
4 Benno Balter (Hoensbroek) 07:28
5 Olivier Messiaen (26) Bilzen (B) 07:40
6 Sybe van Hijum (28) Losser 07:47
7 Tim Epping ( ) Heerlen 07:48
Kevin de Roeck ( ) S 'Gravenwezelt (B) 08:35

MANNEN 40+
1 Daniel Förster (44) Herzogenrath (D) 07:15
2 Norbert Vohn ( ) Herzogenrath (D) 07:18
Roy Glaesmaekers ( ) Urmond 07:59

VROUWEN.
Bryony van Velzen (24) Sittard 07:25
2 Femke Thoolen (16) Hulsberg 08:08
Jip Spel (26) Aachen (D) 10:47

JEUGD JONGENS T/M 15 JAAR.
1 Sep van Bommel (15) Herkenbosch 07:06
2 Bram van Eijsden (15) Geulle 07:11
3 Sem Maessen (14) Nuth 08:01
4 Daan Maessen (13) Nuth 08:06
5 Sander Tullemans (12) Geleen 08:19
6 Danilo Baidoo (12) Heerlen 09:00
7 Yentl Ruijgh (10) Rekem (B) 10:39

JEUGD MEIDEN T/M 15 JAAR.
1 Yools Ruijgh (9) Rekem (B) 13:50

30-07-2020
RAÜL RADEMAKERS DUBBELT MEERDERE MALEN EN WINT OPEN GLANA RACE 2020.

Voorlopige Uitslagen Glana-Velo Cup rit 8 | OPEN GLANA RACE 2020 - Harm Knol Memorial.

MANNEN 40-
1. Raül Rademakers
2. Maarten Wouters
3. Kevin de Roeck
4. Hans Schoenmakers
5. Jeroen Dohmen

MANNEN 40+
1. Norbert Vohn
2. Daniel Förster
3. Roy Glaesmaekers
4. Math Dohmen
5. Ronald Broeren

VROUWEN
1. Rixt Tol
2. Manon van de Ven

JEUGD jonges t/m 15 jaar
1. Milan Coolen
2. Jarne Vannut
3. Joep Jacobs

28-07-2020
WEER WINST VOOR MICHAEL DE JONG.

Voorlopige Uitslagen Glana-Velo Cup rit 7.

MANNEN 40-
1. Michael de Jong.
2. Raül Rademakers
3. Kevin de Roeck
4. Ruben Heuvelsland
5. Tim Epping.

MANNEN 40+
1. Samuel Gravez
2. Daniel Förster
3. Norbert Vohn
4. Math Dohmen
5. Jo Hanssen

VROUWEN
1. Bryony van Velzen

JEUGD jongens t/m 15 jaar
1. Bram van Eijsden
2. Jarne Vannut
3. Sem Maessen
4. Sander Tullemans
5. Luuk Verdonck

JEUGD meiden t/m 15 jaar 
1. Rixt Tol
2. Anne Schumacher
3. Wencke Tullemans

23-07-2020
BLAUW OVERHEERST, MICHAEL DE JONG WINT ZOMERSE AVONDKOERS.

Uitslagen Glana-Velo Cup rit 6.

MANNEN 40-
1. Michael de Jong.
2. Raül Rademakers
3. Quinn Quadvlieg
4. Kevin de Roeck
5. Tim Epping.

MANNEN 40+
1. Daniel Förster
2. Samuel Gravez
3. Norbert Vohn
4. Gunnar Souren
5. Mark Smeets

JEUGD JONGENS t/m 15 jaar.
1. David Bartelet
2. Jarne Vannut
3. Jip Franken

JEUGD MEIDEN t/m 15 jaar.
1. Nikki Souren
2. Anna Maria Borger.

21-07-2020
FINN ROUMEN: VOLLE BAK DOORGAAN EN WINNEN.

Allemaal klasbakken, want op deze baan kan niemand zich verstoppen.

Voorlopige uitslagen Glana-Velo Cup rit 5.

MANNEN 40-
1. Finn Roumen
2. Raül Rademakers
3. Wieger van der Schaaf
4. Kevin de Roeck
5. Rob Ruijgh

 

MANNEN 40+
1. Daniel Förster
2. Samuel Gravez
3. Rob Willems
4. Gunnar Souren
5. Jo Hanssen

VROUWEN
1. Sophie van Bakel

JEUGD MEIDEN
1. Anna Maria Borger
2. Nikki Souren
3. Anne Schumacher
4. Judith Alleleijn DNF

JEUGD JONGENS
1. Sem Maessen
2. Sep van Bommel
3. Jarne Vannut
4. Luuk Verdonck
5. Daan Maessen

Strijdlust prijs
1. Yentl Ruijgh

14-07-2020
WINST VOOR DEBUTANT LUUK NISSEN.

Voor het eerst koersen op onze heilige grond en meteen de winst pakken is weinige renners gegeven. Na een natte start werd het een spannende wedstrijd met veel demarrages. Drie renners waaronder Luuk Nissen, Erik Heesen en Remco Snippe konden aan het eind uit de greep van het peloton blijven.

Uitslagen Glana-Velo Cup rit 4

MANNEN 40-
1. Luuk Nissen
2. Remco Snippe
3. Jeroen Erkens
4. Finn Roumen
5. Raül Rademakers

MANNEN 40+
1. Erik Heesen
2. Daniel Förster
3. Bjorn Langer
4. Gunnar Souren
5. Roy Glaesmaekers

JEUGD
1. Bram van Eijsden.
2. Colin Strik
3. Sem Maessen
4. Jarne Vannut
5. Daan Maessen

09-07-2020
TWEETAL DUBBELT, RADEMAKERS WINT EINDSPRINT.

Raül Rademakers en Mark Steins dubbelen aan het eind van de wedstrijd net nog het peloton en strijden samen voor de zege.

Uitslagen Glana-Velo Cup 2020 rit 3.

MANNEN 40-
1. Raül Rademakers
2. Mark Steins
3. Jeroen Erkens
4. Tom Lenaerts
5. Kevin de Roeck (B)

MANNEN 40+
1. Erik Heesen
2. Jo Van de Wall
3. Frigyes Nagy
4. Daniel Förster (D)
5. Andreas Plüm (D)

JEUGD
1. Jarne Vannut (B)

07-07-2020

FINN ROUMEN WINT ENERGIEKE AVONDKOERS.

Voorlopige Uitslagen Glana-Velo 2020 rit 2.

MANNEN 40-
1. Finn Roumen
2. Remco Snippe
3. Raül Rademakers
4. Kevin de Roeck
5. Bram Linnartz

 

 

MANNEN 40+
1. Erik Heesen
2. Daniel Förster
3. Victor Widdershoven
4. Frigyes Nagy
5. Jo Hanssen

VROUWEN
1. Tamara Janssen

JEUGD
1. Colin Strik
2. Jarne Vannut

02-07-2020
MARCO AKERSHOEK WINT EERSTE AVONDKOERS IN 2020.

Van begin tot eind een snoeiharde en spannende race. Kevin de Roeck kreeg pech met zijn verzet, Tamara Janssen 's achterwiel blokkeerde en Raül Rademakers reed vol in de finale, met nog 3 rondes te gaan helaas lek.
Marco Akershoek dubbelde iedereen en won de eerste wedstrijd sinds 3.5 maand.

Uitslagen Glana-Velo Cup 2020 rit 1.

Mannen 40-
1. Marco Akershoek
2. Finn Roumen
3. Roel Jetten
4. Tim Epping
5. Koen van der Sterren

Mannen 40+
1. Jo Van de Wall
2. Frigyes Nagy

3. Mark Smeets
4. Jo Hanssen
5. Gunnar Souren.

Vrouwen
1.Tamara Janssen

Jeugd
1. Jarne Vannut
1. Pim vd Sterren

Uitslagen 2019

Twee baancompetities worden 1.

Glana Velo Cup is van 23 maart t/m 19 september op Wielerbaan Geleen en beschikt over zo'n 40 ritten. Dit zal voor de klassementsrenner een ware uitdaging worden. Ben je niet geïnteresseerd in het klassement kun je toch zowel dinsdag als ook donderdag mee koersen.

Van dinsdag 23 maart t/m 12 september 2019 bijna iedere dinsdag en donderdagavond.

Puntentelling:

Bij elke categorie krijgt de nummer 1=8 punten, 2=6, 3=5 , 4=4 en 5=3 punten.
Rest van de deelnemers krijgt 2 punten.

Ritwinnaar krijgt 1 punt extra.

RAÜL RADEMAKERS WINT GLANA-VELO CUP 2019

EINDKLASSEMENT GLANA-VELO CUP 2019
Van dinsdag 23 maart t/m 12 september 2019.

MANNEN 40-
Raül Rademakers 234 - Gouden medaille - Math Salden Cadeaubon twv €100,-
Kevin de Roeck 174 - Zilveren medaille - Math Salden cadeaubon twv €50,-
Tom Lenaerts Lenaertz 59 - Bronzen medaille - Math Salden cadeaubon twv €30,-

4 Lars Wijnands 42
5 Tim Epping 28
6 Philip Heijnen 27
7 Jules Bremers 24
8 Rick Stultiens 22
9 Robbin van de Geer 21
10 Hans Schoenmakers 20
11 Conrad Habets 19
12 Dylano Smit 18
13 Jeroen Dohmen 16
14 Guido Maat 15
15 John de Schutter 15
16 Renier Scheepers 15
17 Josh Teasdale 14
18 Jeroen Erkens 13
19 Benno Balter 12
20 Michel van de Wall 12
21 Robin Lemmens 12
22 Stefan Joosten 12
23 Bram Linnartz 11
24 Koen van de Sterren 11
25 Ludo Notermans 10
26 Tim Ramaekers 9
27 Jeremy Ehlen 8
28 Joep Gerrichhausen 8
29 Luuk Cox 8
30 Lennart Jongen 6
31 Mark Steins 6
32 Ralf van Hontum 6
33 Dennis Cremers 5
34 Geert Jan Hanssen 5
35 Jeffrey Bakker 5
36 Patrick Stitzinger 5
37 Robbie Pala 5
38 Sven Eussen 5
39 Wouter Jacobs 5
40 Jean Pierre Demandt 4
41 Jeroen Engelen 4
42 Bram Mennen 3
43 Luuk Dirix 3
44 Max Courage 3
45 Niels Smits 3
46 Peter Roozemond 3
47 Robin Boeren 3
45 Thomas Rieff 3
46 Arjan Middenveld 2
47 Frans Ledoux 2
48 Gianluca Caris 2
49 Kasper Troquet 2
50 Kevin Martins 2
51 Luca Bröcher 2
52 Rob van Ophoven 2
53 Ruben Heuvelsland 2

MANNEN 40+
1 Erik Heesen 175 - Gouden medaille - Math Salden Cadeaubon twv €70,-
Jo Hanssen 131 - Zilveren medaille - Math Saldencadeaubon twv €50,-
Mark Smeets 99 - Bronzen medaille - Math Salden cadeaubon twv €,30-

4 Frigyes Nagy 60
5 Victor Widdershoven 36
6 Jo van de Wall 26
7 Math Dohmen 25
8 Otto Pisters 25
9 Andreas Plüm 24
10 Roy Glaesmaekers 24
11 Giel Snijders 19
12 Dimitry Geraerts 18
13 Roger Smeets 17
14 Ron Schetters 15
15 Rob Willems 12
16 Victor Widdershoven 12
17 Ed Meerburg 11
18 Nico Laugs 9
19 Ronald Broeren 9
20 Huub Smeets 9
21 Berrie van Daal 9
22 Jan de Koning 8
23 John Soenen 8
24 Patric Cremers 8
25 Marco Nix 8
26 Gunter Jekubzik 6
27 Jos Alberts 6
28 Pieter Stoop 6
29 Paul Beenkens 6
30 Marcel Muyrers 6
31 Dion Dabekaussen 5
32 Roger Meels 5
33 Theo Luijten 5
34 Patrick Strouken 5
35 Tonny Strouken 5
36 Danny Havere 5
37 Ron Schetters 5
38 Henk van Lijsdonk 5
39 Bjorn Slangen 4
40 Ron Vermeeren 4
41 Jan de Koning 4
42 Jack Knibbler 3
43 Jack Knibbler 3
44 John van de Laar 3
45 Jurgen Steil 3
46 Atty Duijn 3
47 Henk de Hey 2
48 Harrie Schaminee 2

JEUGD
1 Jarne Vannut 127 - Gouden medaille - Math Salden Cadeaubon twv € 70,-
2 Bram Beenkens 83 - Zilveren medaille - Math Saldencadeaubon twv € 50,-
3 Dirk Darding 61 - Bronzen medaille - Math Salden cadeaubon twv € 30,-

4 Jip Franken 43
5 Jesper Schins 29
6 Matisse Geraerts 19
7 Väös Senden 18
8 Brent Knoben 12
9 Bram Ledoux 8
10 Sem Horsten 8
11 Finn Roumen 8
12 Niels Luiten 8
13 Teis Luiten 8
14 David Bartelet 6
15 Luuk Megens 6
16 Dyvano Roberts 6
17 Joep Mullers 5
18 Jort Lahaye 4
19 Pim van der Sterren 3
20 Tygo Puijnen 3

VROUWEN
1 Karina Dortu 55 - Bioracer Roze trui- Gouden medaille - Cadeaubon Math Salden twv €50,-

2 Tamara Janssen 10

3 Jewel Paumen 8
4 Judith Alleleijn 8
5 Karolien Liesens 6
6 Maya Kingma 6
7 Marianne Alleleijn 6
8 Sophie van Bakel 2

12-09-2019
RAUL WINT OOK LAATSTE GLANA-VELO CUP 2019.

MANNEN 40-
1. Raül Rademakers
2. Kevin de Roeck
3. Guido Maat
MANNEN 40+
1. Otto Pisters
2. Frigyes Nagy
3. Andreas Plüm
4. Jo Hanssen
5. Ronald Broeren
VROUWEN
1. Tamara Janssen
JEUGD
1. Jarne Vannut
2. Jip Franken.
3. Teis Luiten.

10-09-2019
RAÜL RADEMAKERS WINT OMLOOP NELISSEN 2019 MET FORCE MAJEURE.

MANNEN 40-
1. Raül Rademakers
2. Lars Wijnands
3. Kevin de Roeck
4. Tim Epping
MANNEN 40+
1. Erik Heesen
2. Victor Widdershoven
3. Henk van Lijsdonk
4. Jo Hanssen
5. Berrie van Daal
JEUGD
1. Niels Luiten
2. Dirk Darding
3. Vaös Senden
4. Jarne Vannut
5. Teis Luiten
Presetatieprijs:
Teis Luiten

07-09-2019 (Glana-Velo Cup rit 35
KLAUTER CHRONO 2019 - RIT 2 - SLINGERBERG - GEULLE.

RAÜL RADEMAKERS IS HET SNELSTE OP DE TOP VAN DE SLINGERBERG.

Uitslagen:
MANNEN 40-
1. Raül Rademakers (20) Oirsbeek (Glana-Velo) 06.07.41
2. Benno Balter (22) Hoensbroek - 06.31.22
3. Koen van der Sterren - 07.14.12

MANNEN 40+
1. Marco Nix (50) Schin op Geul - 06.22.45
2. Victor Widdershoven (46) Brunssum (Glana-Velo) - 06.29.87
3. Ron Schetters (50) Ubachsberg (Glana-Velo) - 07.17.55
4. Jan de Koning (59) Sittard (Glana-Velo) - 07.25.02

 

VROUWEN
1. Karina Dortu - 08.19.33

05-09-2019
TIM RAMAEKERS POEFT ER IEDEREEN AF.

Uitslagen Glana Velo Cup rit 34.

MANNEN 40-
1. Tim Ramaekers
2. Raül Rademakers
3. Kevin de Roeck
4. Tom Lenaerts
5. Hans Schoenmakers

MANNEN 40+
1. Erik Heesen
2. Frigyes Nagy
3. Otto Pisters
4. Hub Smeets
5. Atty Duijn
6. Mark Smeets

VROUWEN
1. Karina Dortu

JEUGD
1. Jarne Vannut 
2. Jip Franken

29-08-2019
HET BEEST RADEMAKERS VREET ZE ALLEMAAL OP.
Uitslagen Glana Velo Cup rit 33.

MANNEN 40-
1. Raül Rademakers
2. Kevin de Roeck
MANNEN 40+
1. Jo Hanssen
2. Mark Smeets
3. Giel Snijders
4. Erik Heesen (dnf)
JEUGD 
1. Jarne Vannut 
2. Dyvano Roberts (prestatieprijs)

27-08-2019
HEESEN WINT TROPISCHE AVONDKOERS

Uitslagen Glana Velo Cup rit 32

MANNEN 40+
1. Erik Heesen 
2. Berrie van Daal
3. Mark Smeets
MANNEN 40-
1. Raül Rademakers
2. Kevin de Roeck 
JEUGD
1. Jarne Vannut

Prestatieprijs - boeket bloemen.
Berry van Daal