Glana - Velo Cup (2019-2021)

Erelijst

Glana-Velo Cup
2021 - 
Raül Rademakers
2020 -
Daniel Förster
2019 - Raül Rademakers

Glana Cup (A categorie)
2018 -
 Jolle de Vries
2017 - Stephan Lotz
2016 - Peter Hindriks
2015 - Roel Jetten
2014 - Stephan Lotz
2013 - Stepan Lotz

Velo Cup (B categorie)
2018 - 
 Ron Schetters
2017 -  Ron Schetters
2016 -  Jolle de Vries
2015 -  Rob Heijne
2014 -  Michael van den Berg
2013 -  Michael van den Berg

 

2021

𝗥𝗔𝗨𝗟 𝗥𝗔𝗗𝗘𝗠𝗔𝗞𝗘𝗥𝗦 𝗪𝗜𝗡𝗧 𝗚𝗟𝗔𝗡𝗔-𝗩𝗘𝗟𝗢 𝗖𝗨𝗣 𝗭𝗢𝗠𝗘𝗥 𝗖𝗢𝗠𝗣𝗘𝗧𝗜𝗧𝗜𝗘 𝟮𝟬𝟮𝟭.

Eindklassement Glana-Velo Cup 2021.

MANNEN 40-

1 Raül Rademakers 77 (Gele trui) (8 ritoverwinningen)

2 Kevin de Roeck 46

3 Thomas Rieff 25 (2 ritoverwinningen)

4 Tim Epping 25

5 Bram Verweij 24

6 Liam Coninckx 19

7 Wouter Salden 19

8 Casper Houben 18

9 Guido Maat 18

10 Leroy Provenzano 18

11 Luuk Verdonck 17

12 Moritz Loercks 16

13 Chris Hendrix 15

14 Lucas Janssen 14

15 Finn Roumen 13

16 Lars Wijnands 13

17 Thijs Koops 13

18 Aymane Reul 11

19 Dirk Darding 10

20 Niels Dronia 10

21 Sep van Bommel 9

22 Mark Steins 9

23 Arjan Middenveld 8

24 Bram Beenkens 8

25 John de Schutter 8

26 Jules Bremers 8

27 Roel Jetten 8

28 Wouter Toussaint 8

29 Leo Hayter 8

30 Romano Haan 7

31 Bram Linnartz 6

32 Jeroen Erkens 6

33 Oliver Diebell 6

34 Remco Snippe 6

35 Vincent Harder 6

36 Kris Bunkens 6

37 Jesper Verhoeven 5

38 Koen van der Sterren 5

39 Sem Maessen 5

40 Dylan Strik 5

41 David Bartelet 4

42 Jasper Grooters 4

43 Jeroen Dohmen 4

44 Jeroen Dohmen 4

45 Loew Philippi 4

46 Quinn Quadvlieg 4

47 Sem Schreurs 4

45 Jort Lahaije 4

46 Milan Coolen 3

47 Mitch Senden 3

48 Ralf Peters 3

49 Chiel Lankveld 2

50 Denzel Verhulst 2

51 Erwin Hugen 2

52 Jesper Schins 2

53 Junke Timmermans 2

54 Max Schrauwen 2

55 Michael Stoffers 2

56 Milan Vanbeveren 2

57 Rob Ruijgh 2

58 Robin Heijnen 2

59 Tom Govaerth 2

60 Dave Lindelauf 2

61 Hans Schoenmakers 2

62 Stefan Joosten 2

63 Philippe Pinkaerts 2

64 Finn Raemaekers 2

MANNEN 40+

1 Daniel Förster 76 (Blauwe trui)

2 Erik Heesen 49

3 Mark Smeets 35

4 Andreas Plüm 28

5 Otto Pisters 28

6 Remco Geilen 25

7 Ron Schetters 19

8 Christoph Loercks 17

9 Norbert Vohn 11

10 Victor Widdershoven 9

11 Jo Hanssen 8

12 Bas van Bommel 7

13 Jo van de Wall 6

14 Patrick Strouken 6

15 Roy Glaesmaekers 6

16 Alain Strouken 5

17 Jan de Koning 5

18 Michel van de Wall 5

19 Stephan Lotz 5

20 Bert Verboort 4

21 Marco Janssen 3

22 Wil Sijstermans 2

23 Dimy Geraets 2

24 Wieger vd Schaaf 2

25 Giel Snijders 2

VROUWEN

1 Judith Alleleijn 54 (Roze trui)

2 Karina Moonen 34

3 Scarlett Souren 26

4 Nikki Souren 16

5 Arianna Pruisscher 14

6 Sophie van Bakel 11

7 Selena Bas 7

8 Heather Patrick 3

9 Anne Schumacher 2

JEUGD TM15 JR.

1 Danillo Baidoo 60 (Groene Trui)

2 Yentl Ruijgh 36 (11 trainingen)

3 Sylvain Vleugels 36 (7 trainingen)

4 Daan Maessen 34

5 Sjuul Vleugels 25

6 Milan Coolen 21

7 Giel Wilhelmus 18

8 Jules van Neer 16

9 Adne Cappon 12

10 Philip White 10

11 Jip Franken 9

12 Sem Maessen 9

13 Mitch Senden 8

14 Pim van der Sterren 8

15 Noah Conickx 7

16 Seppe Cops 6

17 Ties Beckers 6

18 Hugo Cappon 5

19 Quentin Smeets 5

19 Roan Schaefer 4

20 Vincent Elzinga 4

21 Colin Strik 2
22 Thijs Worselen 2

16-09-2021

𝗕𝗥𝗔𝗠 𝗩𝗘𝗥𝗪𝗘𝗜𝗝 𝗪𝗜𝗡𝗧 𝗕𝗟𝗢𝗘𝗗𝗦𝗧𝗢𝗟𝗟𝗘𝗡𝗗𝗘 𝗟𝗔𝗔𝗧𝗦𝗧𝗘 𝗚𝗟𝗔𝗡𝗔-𝗩𝗘𝗟𝗢 𝗖𝗨𝗣 𝗕𝗔𝗔𝗡𝗥𝗜𝗧 𝗩𝗔𝗡 𝗛𝗘𝗧 𝗝𝗔𝗔𝗥.

Uitslagen Glana-Velo Cup rit 15.

 

MANNEN 40-

1. Bram Verweij - Extra 3 pnt.

2. Mark Steins - Extra 3 pnt.

3. Raül Rademakers - Extra 3 + 5 pnt.

4. Kris Bunkens

5. Kevin de Roeck

 

 

 

MANNEN 40+

1. Andreas Plüm - Extra 5 pnt.

2. Remco Geilen

3. Daniel F. Förster

4. Mark Smeets

5. Jo Hanssen

VROUWEN

1. Scarlett Souren - Extra 5 pnt.

2. Judith Alleleijn

JEUGD TM 15 JR.

1. Sylvain Vleugels - Extra 5 pnt.

2. Sjuulke Sjuul Vleugels

3. Danilo Baidoo

4. Philip White

 

5. Yentl Ruijgh

14-09-2021

𝗟𝗜𝗔𝗠 𝗖𝗢𝗡𝗜𝗡𝗖𝗞𝗫 𝗪𝗜𝗡𝗧 𝗢𝗠𝗟𝗢𝗢𝗣 𝗡𝗘𝗟𝗜𝗦𝗦𝗘𝗡 𝟮𝟬𝟮𝟭.

Powered by GroenLeven zonne-energie

Voorlopige uitslagen Glana-Velo Cup rit 14.

MANNEN 40-

1. Liam Coninckx - Reistas + Zonnenbloemen

2. Lars Wijnands

3. Dylan Strik

4. Finn Roumen

5. Raül Rademakers

MANNEN 40+

1. Daniel F. Förster - Zonnebloemen

2. Remco Geilen

3. Mark Smeets

4. Jo Hanssen

 

VROUWEN

1. Scarlett Souren - Zonnenbloemen

2. Judith Alleleijn

3. Nikki Souren

JEUGD T/M 15 JR

1. Daan Maessen - Zonnebloemen

2. Sylvain Vleugels

3. Milan Coolen

4. Ties Beckers

5. Mitch Senden 

𝗟𝗔𝗔𝗧𝗦𝗧𝗘 𝗧𝗨𝗦𝗦𝗘𝗡𝗦𝗧𝗔𝗡𝗗 𝗚𝗟𝗔𝗡𝗔-𝗩𝗘𝗟𝗢 𝗖𝗨𝗣 𝟮𝟬𝟮𝟭 𝗻𝗮 𝗿𝗶𝘁 𝟭𝟰.

Donderdag 16 september is om 19:00 de laatste rit waarin extra punten zijn te verdienen.

STRIJDLUST PUNTENPRIJS VOOR BESTE RENNER IN ALLE CATEGORIEEN: 5 punten.

TOP 3 IN ALLE CATEGORIEEN KRIJGT 1 EXTRA PUNT.

𝗠𝗔𝗡𝗡𝗘𝗡 𝟰𝟬+

1 Daniel Förster 71

2 Erik Heesen 49

3 Mark Smeets 35

4 Otto Pisters 28

5 Ron Schetters 19

6 Remco Geilen 19

7 Christoph Loercks 17

8 Andreas Plüm 15

9 Norbert Vohn 11

10 Victor Widdershoven 9

11 Jo Hanssen 8

12 Bas van Bommel 7

13 Jo van de Wall 6

14 Patrick Strouken 6

15 Roy Glaesmaekers 6

16 Alain Strouken 5

17 Jan de Koning 5

18 Michel van de Wall 5

19 Stephan Lotz 5

20 Bert Verboort 4

21 Marco Janssen 3

22 Wil Sijstermans 2

23 Dimy Geraets 2

24 Wieger vd Schaaf 2

25 Giel Snijders 2

 

𝗠𝗔𝗡𝗡𝗘𝗡 𝟰𝟬-

1 Raül Rademakers 64

2 Kevin de Roeck 43

3 Thomas Rieff 23

4 Tim Epping 23

5 Liam Coninckx 19

6 Wouter Salden 19

7 Casper Houben 18

8 Leroy Provenzano 18

9 Luuk Verdonck 17

10 Guido Maat 16

11 Moritz Loercks 16

12 Chris Hendrix 15

13 Lucas Janssen 14

14 Bram Verweij 13

15 Finn Roumen 13

16 Lars Wijnands 13

17 Thijs Koops 13

18 Aymane Reul 11

19 Dirk Darding 10

20 Sep van Bommel 9

21 Arjan Middenveld 8

22 Bram Beenkens 8

23 John de Schutter 8

24 Jules Bremers 8

25 Leo Hayter 8

26 Niels Dronia 8

27 Wouter Toussaint 8

28 Romano Haan 7

29 Jeroen Erkens 6

30 Oliver Diebell 6

31 Remco Snippe 6

32 Roel Jetten 6

33 Dylan Strik 5

34 Jesper Verhoeven 5

35 Koen van der Sterren 5

36 Sem Maessen 5

37 Bram Linnartz 4

38 David Bartelet 4

39 Jasper Grooters 4

40 Jeroen Dohmen 4

41 Jeroen Dohmen 4

42 Jort Lahaije 4

43 Loew Philippi 4

44 Quinn Quadvlieg 4

45 Sem Schreurs 4

46 Vincent Harder 4

47 Milan Coolen 3

45 Mitch Senden 3

46 Ralf Peters 3

47 Chiel Lankveld 2

48 Dave Lindelauf 2

49 Denzel Verhulst 2

50 Erwin Hugen 2

51 Finn Raemaekers 2

52 Hans Schoenmakers 2

53 Jesper Schins 2

54 Junke Timmermans 2

55 Kris Bunkens 2

56 Max Schrauwen 2

57 Michael Stoffers 2

58 Milan Vanbeveren 2

59 Philippe Pinkaerts 2

60 Rob Ruijgh 2

61 Robin Heijnen 2

62 Stefan Joosten 2

63 Tom Govaerth 2

 

𝗩𝗥𝗢𝗨𝗪𝗘𝗡

1 Judith Alleleijn 47

2 Karina Moonen 34

3 Scarlett Souren 18

4 Nikki Souren 16

5 Arianna Pruisscher 14

6 Sophie van Bakel 11

7 Selena Bas 7

8 Heather Patrick 3

9 Anne Schumacher 2

𝗝𝗘𝗨𝗚𝗗 𝗧/𝗠 𝟭𝟱 𝗝𝗥

1 Danillo Baidoo 53

2 Daan Maessen 34

3 Yentl Ruijgh 34

4 Sylvain Vleugels 28

5 Milan Coolen 21

6 Sjuul Vleugels 19

7 Giel Wilhelmus 18

8 Jules van Neer 16

9 Adne Cappon 12

10 Jip Franken 9

11 Sem Maessen 9

12 Mitch Senden 8

13 Philip White 8

14 Pim van der Sterren 8

15 Noah Conickx 7

16 Seppe Cops 6

17 Ties Beckers 6

18 Hugo Cappon 5

19 Quentin Smeets 5

19 Roan Schaefer 4

20 Vincent Elzinga 4

21 Colin Strik 2

22 Thijs Worselen 2

 

 

09-09-2021

𝗥𝗜𝗧𝗭𝗘𝗚𝗘 𝗩𝗢𝗢𝗥 𝗟𝗘𝗢 𝗛𝗔𝗬𝗧𝗘𝗥 𝗩𝗔𝗡 𝗗𝗘𝗩𝗘𝗟𝗢𝗣𝗠𝗘𝗡𝗧 𝗧𝗘𝗔𝗠 𝗗𝗦𝗠

Uitslagen Glana-Velo Cup rit 13

MANNEN 40-

1. Leo Hayter

2. Leroy Provenzano

3. Raül Rademakers

4. Niels Dronia

5. Kevin de Roeck

 

MANNEN 40+

1. Erik Heesen

2. Daniel F. Förster

3. Andreas Plüm

4. Remco Geilen

5. Mark Smeets.

JEUGD T/M 15 JR.

1. Sylvain Vleugels

2. Sjuulke Sjuul Vleugels

3. Danilo Baidoo

4. Philip White

5. Yentl Ruijgh

07-09-2021

𝗜𝗝𝗭𝗘𝗥𝗦𝗧𝗘𝗥𝗞𝗘 𝗧𝗛𝗢𝗠𝗔𝗦 𝗥𝗜𝗘𝗙𝗙 𝗪𝗜𝗡𝗧 𝗠𝗘𝗚𝗔 𝗗𝗥𝗨𝗞𝗞𝗘 𝗚𝗣 𝗙𝗥𝗘𝗗 𝗥𝗢𝗠𝗣𝗘𝗟𝗕𝗘𝗥𝗚 𝟮𝟬𝟮𝟭

Powered by Fred Rompelberg Bicycle Holidays

Voorlopige uitslagen Glana-Velo Cup rit 12.

MANNEN 40-

1. Thomas Rieff - Trofee, €25,-, Reductie reis Mallorca en bloemen.

2. Leroy Provenzano

3. Bram Verweij

4. Roel Jetten

5. Lars Wijnands

MANNEN 40+

1. Erik Heesen - Trofee, €25,-, Reductie reis Mallorca en bloemen

2. Daniel F. Förster

3. Stephan Lotz

4. Remco Geilen

5. Victor Widdershoven

VROUWEN

1. Arianna Pruisscher - Trofee, €25,-, Reductie reis Mallorca en bloemen

2. Karina Dortu-Moonen

3. Nikki Souren

4. Judith Alleleijn

5. Heather Patrick

JEUGD TM 15 JR

1. Noah Coninckx - Trofee, €25,-, Reductie reis Mallorca en bloemen

2. Daan Maessen

3. Sylvain Vleugels

4. Sjuulke Sjuul Vleugels

5. Milan Coolen

02-09-2021

𝗙𝗔𝗖𝗜𝗡𝗘𝗥𝗘𝗡𝗗𝗘 𝗢𝗩𝗘𝗥𝗪𝗜𝗡𝗡𝗜𝗡𝗚 𝗝𝗨𝗟𝗘𝗦 𝗕𝗥𝗘𝗠𝗘𝗥𝗦

Super spannende finale tussen het beest van Oirsbeek Raül Rademakers en comeback van sprintkanon uit Brunssum Jules Bremers. In de laatste 2 ronden reden ze bijna surplace met aan het eind een enorme jump van Bremers.

Yentl Ruijgh en Danilo Baidoo krijgen een extra punt omdat ze de koers openenden met een serieuze ontsnapping.

Uitslagen Glana-Velo Cup rit 11.

MANNEN 40-

1. Jules Bremers - Doos frikandellen van Tuutje van ruudje en bloemen

2. Raül Rademakers

3. Kevin de Roeck

4. Tim Epping

5. Chris Hendrix.

MANNEN 40+

1. Daniel F. Förster - bloemen

2. Andreas Plüm

3. Mark Smeets.

VROUWEN

1. Karina Dortu-Moonen - bloemen

2. Judith Alleleijn

JEUGD TM 15 JR.

1. Sjuulke Sjuul Vleugels - bloemen

2. Danilo Baidoo

3. Yentl Ruijgh

4. Philip White

Prestatieprijs 1 extra punT

Danilo Baidoo en Yentl Ruigh.

TUSSENSTAND GLANA-VELO CUP 2021 NA RIT 11.

MANNEN 40-

1 Raül Rademakers 54

2 Kevin de Roeck 36

3 Tim Epping 17

4 Wouter Salden 17

5 Casper Houben 16

6 Moritz Loercks 16

7 Chris Hendrix 15

8 Guido Maat 14

9 Lucas Janssen 14

10 Luuk Verdonck 13

11 Thomas Rieff 13

12 Thijs Koops 11

13 Finn Roumen 9

14 Liam Coninckx 9

15 Bram Verweij 8

16 Dirk Darding 8

17 John de Schutter 8

18 Jules Bremers 8

19 Wouter Toussaint 8

20 Aymane Reul 7

21 Romano Haan 7

22 Sep van Bommel 7

23 Arjan Middenveld 6

24 Jeroen Erkens 6

25 Jordy 6

26 Oliver Diebell 6

27 Jesper Verhoeven 5

28 Koen van der Sterren 5

29 Sem Maessen 5

30 Bram Beenkens 4

31 Bram Linnartz 4

32 David Bartelet 4

33 Jasper Grooters 4

34 Jeroen Dohmen 4

35 Jeroen Dohmen 4

36 Lars Wijnands 4

37 Remco Snippe 4

38 Milan Coolen 3

39 Mitch Senden 3

40 Ralf Peters 3

41 Chiel Lankveld 2

42 Denzel Verhulst 2

43 Erwin Hugen 2

44 Jesper Schins 2

45 Junke Timmermans 2

46 Loek Philippi 2

47 Max Schrauwen 2

45 Michael Stoffers 2

46 Milan Vanbeveren 2

47 Nils Dromia 2

48 Quinn Quadvlieg 2

49 Rob Ruijgh 2

50 Robin Heijnen 2

51 Roel Jetten 2

52 Tom Govaerth 2

53 Vincent U. 2

MANNEN 40+

1 Daniel Förster 52

2 Erik Heesen 35

3 Otto Pisters 28

4 Mark Smeets 25

5 Ron Schetters 19

6 Christoph Loercks 17

7 Norbert Vohn 11

8 Andreas Plüm 10

9 Bas van Bommel 7

10 Jo van de Wall 6

11 Patrick Strouken 6

12 Victor Widdershoven 6

13 Alain Strouken 5

14 Jan de Koning 5

15 Michel van de Wall 5

16 Remco Geilen 5

17 Bert Verboort 4

18 Jo Hanssen 4

19 Roy Glaesmaekers 4

20 Marco Janssen 3

21 Wil Sijstermans 2

VROUWEN

1 Judith Alleleijn 37

2 Karina Moonen 27

3 Scarlett Souren 11

4 Sophie van Bakel 11

5 Arianna Pruisscher 7

6 Selena Bas 7

7 Nikki Souren 6

8 Anne Schumacher 2

JEUGD T/M 15 JR.

1 Danillo Baidoo 44

2 Yentl Ruijgh 27

3 Daan Maessen 21

4 Giel Wilhelmus 14

5 Jules van Neer 14

6 Milan Coolen 13

7 Adne Cappon 12

8 Sylvain Vleugels 10

9 Sem Maessen 9

10 Sjuul Vleugels 9

11 Pim van der Sterren 8

12 Seppe Cops 6

13 Hugo Cappon 5

14 Jip Franken 5

15 Mitch Senden 5

16 Quentin Smeets 5

17 Vincent Elzinga 4

18 Philip White 4

 

19 Ties Beckers 2

31-08-2021

𝗧𝗛𝗢𝗠𝗔𝗦 𝗥𝗜𝗘𝗙𝗙 𝗪𝗜𝗡𝗧 𝗢𝗩𝗘𝗥𝗧𝗨𝗜𝗚𝗘𝗡𝗗 𝗠𝗔𝗧𝗛𝗜𝗘𝗨 𝗗𝗢𝗛𝗠𝗘𝗡 𝗕𝗢𝗞𝗔𝗔𝗟 𝟮𝟬𝟮𝟭

Uitslagen Glana-Velo Cup rit 10

MANNEN 40-

1. Thomas Rieff - €20,- Bloemen

2. Wouter Salden

3. Finn Roumen

4. Raül Rademakers

5. Liam Coninckx

MANNEN 40+

1. Otto Pisters - Bloemen

2. Erik Heesen

3. Daniel F. Förster

4. Ron Schetters

5. Mark Smeets.

 

 

VROUWEN

1. Scarlett Souren - Bloemen

2. Sophie van Bakel

3. Judith Alleleijn

JEUGD TM 15 JR

1. Daan Maessen - Bloemen

2. Danilo BVleuge

3. Giel Wilhelmus

4. Yentl Ruijgh

26-08-2021

𝗕𝗘𝗟𝗚𝗜𝗦𝗖𝗛 𝗞𝗔𝗠𝗣𝗜𝗢𝗘𝗡 𝗝𝗢𝗛𝗡 𝗗𝗘 𝗦𝗖𝗛𝗨𝗧𝗧𝗘𝗥 𝗪𝗜𝗡𝗧 𝗦𝗡𝗢𝗘𝗜𝗛𝗔𝗥𝗗𝗘 𝗔𝗩𝗢𝗡𝗗𝗥𝗜𝗧.

Uitslagen Glana-Velo Cup 2021 RIT 9.

Thijs Koops wint prestatie prijs.

MANNEN 40-

1. John De Schutter

2. Lucas Janssen

3. Thijs Koops

4. Kevin de Roeck

5. Tim Epping

MANNEN 40+

1. Erik Heesen

2. Daniel F. Förster

3. Remco Geilen

4. Mark Smeets

 

VROUWEN

1. Karina Dortu-Moonen

2. Judith Alleleijn

JEUGD TM 15 JR

1. Daan Maessen

2. Danilo Baidoo

3. Yentl Ruijgh

TUSSENSTAND GLANA-VELO CUP na rit 9.

MANNEN 40-

1 Raül Rademakers 44

2 Kevin de Roeck 28

3 Moritz Loercks 16

4 Casper Houben 14

5 Lucas Janssen 14

6 Guido Maat 12

7 Thijs Koops 11

8 Tim Epping 11

9 Wouter Salden 11

10 Chris Hendrix 10

11 Dirk Darding 8

12 John de Schutter 8

13 Luuk Verdonk 7

14 Romano Haan 7

15 Bram Verweij 6

16 Jordy 6

17 Liam Coninckx 6

18 Oliver Diebell 6

19 Wouter Toussant 6

20 Aymane Reul 5

21 Jesper Verhoeven 5

22 Koen van der Sterren 5

23 Sem Maessen 5

24 Sep van Bommel 5

25 Thomas Rieff 5

26 Arjan Middenveld 4

27 Bram Beenkens 4

28 Finn Roumen 4

29 Jeroen Dohmen 4

30 Jeroen Dohmen 4

31 Lars Wijnands 4

32 Remco Snippe 4

33 Milan Coolen 3

34 Mitch Senden 3

35 Ralf Peters 3

36 Bram Linnartz 2

37 David Bartelet 2

38 Erwin Hugen 2

39 Jasper Grooters 2

40 Jeroen Erkens 2

41 Jesper Schins 2

42 Loek Philippi 2

43 Luc Verdonc 2

44 Luuk Verdonk 2

45 Michael Stoffers 2

46 Rob Ruijgh 2

47 Robin Heijnen 2

45 Roel Jetten 2

46 Junke Timmermans 2

MANNEN 40+

1 Daniel Förster 40

2 Erik Heesen 29

3 Otto Pisters 21

4 Christoph Loercks 17

5 Mark Smeets 17

6 Ron Schetters 15

7 Norbert Vohn 11

8 Bas van Bommel 7

9 Jo van de Wall 6

10 Patrick Strouken 6

11 Victor Widdershoven 6

12 Alain Strouken 5

13 Jan de Koning 5

14 Remco Geilen 5

15 Andreas Plüm 4

16 Bert Verboort 4

17 Jo Hanssen 4

18 Roy Glaesmaekers 4

19 Marco Janssen 3

20 Michel van de Wall 3

21 Wil Sijstermans 2

VROUWEN

1 Judith Alleleijn 20

2 Karina Moonen 13

3 Arianna Pruisscher 7

4 Selena Bas 7

5 Nikki Souren 6

6 Sophie van Bakel 5

7 Scarlett Souren 4

8 Anne Schumacher 2

JEUGD T/M 15 JR

1 Danillo Baidoo 31

2 Yentl Ruijgh 17

3 Daan Maessen 14

4 Milan Coolen 13

5 Adne Cappon 12

6 Jules van Neer 12

7 Giel Wilhelmus 9

8 Pim van der Sterren 8

9 Sylvain Vleugels 8

10 Sem Maessen 7

11 Seppe Cops 6

12 Hugo Cappon 5

13 Jip Franken 5

14 Mitch Senden 5

15 Quentin Smeets 5

16 Vincent Elzinga 4

 

 

24-08-2021

𝗔𝗔𝗡𝗩𝗔𝗟𝗟𝗘𝗡𝗗𝗘 𝗟𝗨𝗖𝗔𝗦 𝗝𝗔𝗡𝗦𝗦𝗘𝗡 𝗪𝗜𝗡𝗧 𝗥𝗢𝗡𝗗𝗘 𝗩𝗔𝗡 𝗚𝗘𝗟𝗘𝗘𝗡 𝟮𝟬𝟮𝟭

Uitslagen Glana-Velo Cup rit 8

MANNEN 40-

1. Lucas Janssen - €20,- + bloemen

2. Bram Verweij

3. Raül Rademakers

4. Guido Maat

5. Thomas Rieff.

MANNEN 40+

1. Erik Heesen - bloemen

2. Victor Widdershoven

3. Daniel F. Förster

4. Andreas Plüm

5. Michel van de Wall.

VROUWEN

1. Arianna Pruisscher - bloemen

2. Nikki Souren

3. Karina Dortu-Moonen

4. Scarlett Souren

5. Judith Alleleijn

JEUGD T/M 15 JR

1. Milan Coolen €5,-

2. Jules van Neer

3. Sem Maessen

4. Vincent Elzinga

5. Giel Wilhelmus.

29-07-2021

𝗢𝗡𝗗𝗔𝗡𝗞𝗦 𝗦𝗟𝗘𝗖𝗛𝗧𝗘 𝗕𝗘𝗡𝗘𝗡 𝗪𝗜𝗡𝗧 𝗥𝗔𝗨𝗟 𝗥𝗔𝗗𝗘𝗠𝗔𝗞𝗘𝗥𝗦 𝗩𝗢𝗢𝗥 𝗧𝗪𝗘𝗘𝗗𝗘 𝗞𝗘𝗘𝗥 𝗢𝗣𝗘𝗡 𝗚𝗟𝗔𝗡𝗔 𝗥𝗔𝗖𝗘 - 𝗛𝗔𝗥𝗠 𝗞𝗡𝗢𝗟 𝗠𝗘𝗠𝗢𝗥𝗜𝗔𝗟 .

Glana Velo Cup rit 7

Uitslagen:

MANNEN 40-

1. Raül Rademakers

2. Kevin de Roeck

3. Moritz Lörcks

4. Wouter Salden

5. Jesper Verhoeven

MANNEN 40+

1. Daniel F. Förster

2. Jo Van de Wall

3. Christoph Lörcks

4. Otto Pisters

5. Mark Smeets

VROUWEN

1. Selena Bas

2. Judith Alleleijn

JEUGD TM 15 JR.

1. Adne Cappon

2. Danilo Baidoo

3. Jip Franken

4. Yentl Ruijgh

5. Hugo Cappon

𝗧𝗨𝗦𝗦𝗘𝗡𝗦𝗧𝗔𝗡𝗗 𝗡𝗔 𝗚𝗟𝗔𝗡𝗔-𝗩𝗘𝗟𝗢 𝗖𝗨𝗣 𝗥𝗜𝗧 𝟳.

MANNEN 40-

1 Raül Rademakers 39

2 Kevin de Roeck 22

3 Moritz Loercks 16

4 Casper Houben 14

5 Wouter Salden 11

6 Guido Maat 8

7 Luuk Verdonk 7

8 Romano Haan 7

9 Dirk Darding 6

10 Jordy 6

11 Oliver Diebell 6

12 Tim Epping 6

13 Wouter Toussant 6

14 Liam Coninckx 6

15 Thijs Koops 6

16 Jesper Verhoeven 5

17 Koen van der Sterren 5

18 Sem Maessen 5

19 Aymane Reul 5

20 Sep van Bommel 5

21 Chris Hendrix 4

22 Jeroen Dohmen 4

23 Lars Wijnands 4

24 Remco Snippe 4

25 Finn Roumen 4

26 Milan Coolen 3

27 Mitch Senden 3

28 Ralf Peters 3

29 Robin Heijnen 2

30 Roel Jetten 2

31 Thomas Rieff 2

32 Bram Beenkens 2

33 Chris Hendrix 2

34 Michael Stoffers 2

35 Jesper Schins 2

36 Loek Philippi 2

37 Arjan Middenveld 2

38 Luuk Verdonk 2

39 Jeroen Dohmen 2

40 Bram Linnartz 2

41 David Bartelet 2

42 Rob Ruijgh 2

43 Erwin Hugen 2

 

MANNEN 40+

1 Daniel Förster 29

2 Otto Pisters 19

3 Christoph Loercks 17

4 Erik Heesen 15

5 Ron Schetters 15

6 Norbert Vohn 11

7 Mark Smeets 10

8 Bas van Bommel 7

9 Patrick Strouken 6

10 Jo van de Wall 6

11 Alain Strouken 5

12 Jan de Koning 5

13 Bert Verboort 4

14 Jo Hanssen 4

15 Roy Glaesmaekers 4

16 Marco Janssen 3

 

JEUGD T/M 15 JR.

1 Danillo Baidoo 23

2 Adne Cappon 12

3 Yentl Ruijgh 9

4 Sylvain Vleugels 8

5 Daan Maessen 7

6 Pim van der Sterren 6

7 Giel Wilhelmus 6

8 Seppe Cops 6

9 Milan Coolen 6

10 Jules van Neer 6

11 Quentin Smeets 5

12 Mitch Senden 5

13 Hugo Cappon 5

14 Jip Franken 5

15 Sem Maessen 2

 

VROUWEN

1 Judith Alleleijn 17

2 Karina Moonen 8

3 Sophie van Bakel 5

 

4 Selena Bas 7

27-01-2021 | 𝗥𝗔Ü𝗟 𝗥𝗔𝗗𝗘𝗠𝗔𝗞𝗘𝗥𝗦 𝗪𝗜𝗡𝗧 𝗞𝗥𝗔𝗖𝗛𝗧𝗠𝗘𝗧𝗜𝗡𝗚 𝗧𝗜𝗝𝗗𝗘𝗡𝗦 𝗘𝗘𝗥𝗦𝗧𝗘 𝗚𝗣 𝗥𝗢𝗕 𝗥𝗨𝗜𝗝𝗚𝗛.

Uitslagen Glana Velo Cup rit 6

MANNEN 40-

1. Raül Rademakers

2. Thijs Koops

3. Wouter Salden

4. Finn Roumen

5. Sep van Bommel

MANNEN 40+

1. Bas van Bommel

2. Otto Pisters

3. Daniel F. Förster

4. Roy Glaesmaekers

5. Marco Janssen

 

 

JEUGD TM 15

1. Danillo Baidoo.

2. Jules van Neer

3. Adne Cappon

4. Seppe Cops

5. Yentl Ruijgh

VROUWEN

 

1. Judith Alleleijn

TUSSENSTAND NA GLANA-VELO CUP 2021 NA GP ROB Rob Ruijgh RIT 6.

MANNEN 40-

1 Raül Rademakers 31

2 Kevin de Roeck 16

3 Casper Houben 14

4 Moritz Loercks 11

5 Guido Maat 8

6 Luuk Verdonk 7

7 Romano Haan 7

8 Wouter Salden 7

9 Jordy 6

10 Oliver Diebell 6

11 Wouter Toussant 6

12 Liam Coninckx 6

13 Thijs Koops 6

14 Koen van der Sterren 5

15 Sem Maessen 5

16 Aymane Reul 5

17 Sep van Bommel 5

18 Dirk Darding 4

19 Lars Wijnands 4

20 Tim Epping 4

21 Remco Snippe 4

22 Finn Roumen 4

23 Milan Coolen 3

24 Mitch Senden 3

25 Ralf Peters 3

26 Chris Hendrix 2

27 Jeroen Dohmen 2

28 Jesper Verhoeven 2

29 Robin Heijnen 2

30 Roel Jetten 2

31 Thomas Rieff 2

32 Bram Beenkens 2

33 Chris Hendrix 2

34 Michael Stoffers 2

35 Jesper Schins 2

36 Loek Philippi 2

37 Arjan Middenveld 2

38 Luuk Verdonk 2

39 Jeroen Dohmen 2

40 Bram Linnartz 2

41 David Bartelet 2

42 Rob Ruijgh 2

MANNEN 40+

1 Daniel Förster 22

2 Erik Heesen 15

3 Otto Pisters 15

4 Ron Schetters 15

5 Christoph Loercks 12

6 Norbert Vohn 11

7 Mark Smeets 7

8 Ron Schetters 7

9 Bas van Bommel 7

10 Patrick Strouken 6

11 Alain Strouken 5

12 Jan de Koning 5

13 Bert Verboort 4

14 Jo Hanssen 4

15 Roy Glaesmaekers 4

16 Marco Janssen 3

VROUWEN

1 Judith Alleleijn 11

2 Karina Moonen 8

3 Sophie van Bakel 5

JEUGD T/M 15 JR

1 Danillo Baidoo 17

2 Sylvain Vleugels 8

3 Daan Maessen 7

4 Pim van der Sterren 6

5 Giel Wilhelmus 6

6 Seppe Cops 6

7 Milan Coolen 6

8 Jules van Neer 6

9 Quentin Smeets 5

10 Mitch Senden 5

11 Yentl Ruijgh 5

12 Adne Cappon 5

13 Danillo Baidoo 3

14 Sem Maessen 2

15 Hugo Cappon 2

 

 

𝗥𝗔𝗨𝗟 𝗥𝗔𝗗𝗘𝗠𝗔𝗞𝗘𝗥𝗦 𝗪𝗜𝗡𝗧 𝗩𝗢𝗢𝗥 𝗧𝗪𝗘𝗘𝗗𝗘 𝗞𝗘𝗘𝗥 𝗗𝗥𝗜𝗘𝗗𝗔𝗔𝗚𝗦𝗘 𝗝𝗔𝗡 𝗡𝗢𝗟𝗧𝗘𝗡 𝗧𝗥𝗢𝗙𝗘𝗘.

Uitslagen die tellen voor 𝗚𝗟𝗔𝗡𝗔-𝗩𝗘𝗟𝗢 𝗖𝗨𝗣 𝟮𝟬𝟮𝟭 (3,4 en 𝟱)

𝗠𝗔𝗡𝗡𝗘𝗡 𝟰𝟬-

1 Raul Rademakers 35

2 Liam Coninckx 33

3 Moritz Loercks 27

4 Guido Maat 19

5 Casper Houben 19

6 Kevin De Roeck 18

7 Remco Snippe 12

8 Tim Epping 12

9 Wouter Salden 11

10 Roel Jetten 11

11 Thomas Rieff 10

12 Bram Beenkens 7

13 Chris Hendrix 7

14 Seppe Cops 5

15 Aymane Reul 4

16 Michael Stoffers 4

17 Sep van Bommel 4

18 Jesper Schins 4

19 Loek Philippi 4

20 Arjan Middenveld 4

21 Luuk Verdonk 4

22 Jeroen Dohmen 3

𝗠𝗔𝗡𝗡𝗘𝗡 𝟰𝟬+

1 Erik Heesen 40

2 Christoph Loercks 35

3 Daniel Förster 25

4 Ron Schetters 23

5 Otto Pisters 19

6 Jo Hanssen 17

7 Victor Widdershoven 9

8 Mark Smeets 3

𝗝𝗘𝗨𝗚𝗗 𝗧/𝗠 𝟭𝟱 𝗝𝗔𝗔𝗥 𝗩𝗥𝗢𝗨𝗪𝗘𝗡

1 Daan Maessen 29

2 Sylvain Vleugels 28

2 Milan Coolen 28

4 Mitch Senden 20

5 Danillo Baidoo 18

6 Sem Maessen 14

7 Yentl Ruijgh 12

𝗩𝗥𝗢𝗨𝗪𝗘𝗡

1 Judith Alleleijn 21

2 Karina Dortu 15

3 Sophie van Bakel 9

08-07-2021 | GLANA-VELO CUP 2021 (2)

𝗘𝗥𝗜𝗞 𝗛𝗘𝗘𝗦𝗘𝗡 𝗪𝗜𝗡𝗧 𝗢𝗠𝗟𝗢𝗢𝗣 𝗔𝗗 𝗪𝗜𝗝𝗡𝗔𝗡𝗗𝗦 𝟮𝟬𝟮𝟭

MANNEN 40+

1. Erik Heesen - Bloemen

2. Otto Pisters

3. Daniel Förster

4. Norbert Vohn

 

5. Mark Smeets

6. Jo Hanssen

MANNEN 40-

1. Raül Rademakers - Bloemen

2. Oliver Dieball

3. Sem Maessen.

4. Kevin de Roeck

5. Ralf Peters.

JEUGD t/m 15 jaar.

1. Danillo Baidoo - Bloemen

2. Giel Wilhelmus (Prestatie prijs - Bloemen)

EXTRA PRIJZEN

Sem Maessen - GRATIS 12 Rittenkaart

Jesper Verhoeven - 4 weken GRATIS Veronica gids

Mark Smeets - Goodiebag

𝗧𝗨𝗦𝗦𝗘𝗡𝗦𝗧𝗔𝗡𝗗 𝗚𝗟𝗔𝗡𝗔 𝗩𝗘𝗟𝗢 𝗖𝗨𝗣 𝟮𝟬𝟮𝟭 𝗻𝗮 𝗿𝗶𝘁 𝟮 - 𝗢𝗺𝗹𝗼𝗼𝗽 𝗔𝗱 𝗪𝗶𝗷𝗻𝗮𝗻𝗱𝘀

MANNEN 40-

1 Raül Rademakers 15 (Gele Trui)

2 Kevin de Roeck 12

3 Luuk Casper 7

4 Christoph Loercks 6

5 Jordy 6

6 Oliver Diebell 6

7 Wouter Toussant 6

8 Koen van der Sterren 5

9 Romano Haan 5

10 Sem Maessen 5

11 Dirk Darding 4

12 Lars Wijnands 4

13 Milan Coolen 3

14 Mitch Senden 3

15 Ralf Peters 3

16 Casper Houben 2

17 Chris Hendrix 2

18 Guido Maat 2

19 Jeroen Dohmen 2

20 Jesper Verhoeven 2

21 Robin Heijnen 2

22 Tim Epping 2

MANNEN 40+

1 Daniel Förster 12 (Blauwe trui)

2 Norbert Vohn 11

3 Erik Heesen 8

4 Ron Schetters 7

5 Moritz Loercks 6

6 Otto Pisters 6

7 Patrick Strouken 6

8 Alain Strouken 5

9 Jan de Koning 5

10 Mark Smeets 5

11 Bert Verboort 4

12 Ron Schetters 4

13 Jo Hanssen 2

JEUGD t// 15 jaar

1 Danillo Baidoo 7 (Groene trui)

2 Pim van der Sterren 6

3 Giel Wilhelmus 6

4 Quentin Smeets 5

VROUWEN

1 Karina Moonen 2 (Roze trui)

2 Judith Alleleijn 2

 

 

𝗥𝗔𝗗𝗘𝗠𝗔𝗞𝗘𝗥𝗦 & 𝗗𝗘 𝗥𝗢𝗘𝗖𝗞 𝗪𝗜𝗡𝗡𝗘𝗡 𝗦𝗧𝗥𝗢𝗨𝗞𝗘𝗡 𝗞𝗢𝗣𝗣𝗘𝗟𝗧𝗜𝗝𝗗𝗥𝗜𝗧 𝟮𝟬𝟮𝟭

Glana-Velo Cup rit 1

UITSLAGEN

MANNEN 40- (6 ronden)

1 Raül Rademakers - Kevin de Roeck 3.45.96

2 Wouter Toussaint - Romano Haan 3.55.54

3 Dirk Darding - Lars Wijnands 3.59.29

4 Milan Coolen - Mitch Senden 4.07.58

5 Luuk - Casper 4.12.16

6 Jordy en Casper 4.40.64

MANNEN 40+ (6 ronden)

1 Norbert Vohn - Daniel Förster 4.08.30

2 Alain Strouken - Patrick Strouken 4.15.00

3 Jan de Koning - Bert Verboort 4.16.72

4 Ron Schetters - Mark Smeets 4.27.87

VROUWEN

1 Judith Alleleijn - Karina Moonen 4.47.20

MAN/VROUW (6 ronden)

1 Karina Dortu - Ron Schetters 4.24.48

FAMILIE (6 ronden)

1 Moritz Loercks - Christoph Loercks 3.59.79

2 Pim en Koen - van der Sterren 4.48.10

3 Quentin Smeets - Mark Smeets 5.30.66

FIETSPLEZIER JEUGD (2 ronden)

1 Xavi Demandt - Jean-Pierre Demandt 2.10

2 Tyno en Geert-jan 2.29

3 Koen Janssen - Stephan Janssen 2.30

4 Sten - Roy 2.33

5 Priscilla Callemeijn - Liz Callemeijn 2.56

6 Joep - Eefje 3.25

7 Siem - Nicole 3.55

𝗧𝗨𝗦𝗦𝗘𝗡𝗦𝗧𝗔𝗡𝗗 𝗚𝗟𝗔𝗡𝗔-𝗩𝗘𝗟𝗢 𝗖𝗨𝗣 𝟮𝟬𝟮𝟭 na Rit 1 /Strouken Koppeltijdrit.

MANNEN 40-

1 Raül Rademakers 8 (Gele trui)

2 Kevin de Roeck 8

3 Christoph Loercks 7

4 Wouter Toussant 6

5 Romano Haan 6

6 Koen van der Sterren 6

7 Lars Wijnands 5

8 Dikr Darding 5

9 Milan Coolen 4

10 Mitch Senden 4

11 Luuk Casper 3

12 Jordy 3

MANNEN 40+

1 Daniel Förster 7 (Blauwe Trui)

2 Norbert Vohn 7

3 Moritz Loercks 7

4 Patrick Strouken 6

5 Alain Strouken 6

6 Jan de Koning 5

7 Bert Verboort 5

8 Ron Schetters 4

9 Mark Smeets 4

10 Ron Schetters 2

VROUWEN

1 Judith Alleleijn 2 (Roze Trui)

2 Karina Moonen 2

JEUGD t/m 15jr

1 Pim van der Sterren 6

2 Quentin Smeets 5

 

 

Baantraining zonder rugnummers

24-06-2021 | Laatste gevierde renner van de avond Raül Rademakers. Vanaf volgende week hebben we weer winnaars op wielerbaan Geleen.

22-06-2021 | 𝗕𝗔𝗔𝗡𝗧𝗥𝗔𝗜𝗡𝗜𝗡𝗚 𝟮𝟬𝟮𝟭 𝗨𝟵𝟬

Gevierde renner is Lars Wijnands

En bikkel van de avond is Daphne Mesu

19-06-2021 | 𝗢𝗠𝗡𝗜𝗨𝗠 𝗪𝗜𝗘𝗟𝗘𝗥𝗕𝗔𝗔𝗡 𝗚𝗘𝗟𝗘𝗘𝗡

𝗘𝗘𝗥𝗦𝗧𝗘 𝗪𝗘𝗗𝗦𝗧𝗥𝗜𝗝𝗗 𝗜𝗡 𝗟𝗜𝗠𝗕𝗨𝗥𝗚 𝗜𝗦 𝗚𝗥𝗢𝗢𝗧 𝗦𝗨𝗖𝗖𝗘𝗦.

𝐒𝐜𝐚𝐫𝐥𝐞𝐭𝐭 𝐒𝐨𝐮𝐫𝐞𝐧 𝐞𝐧 𝐌𝐢𝐤𝐚 𝐕𝐢𝐣𝐟𝐯𝐢𝐧𝐤𝐞𝐥 𝐰𝐢𝐧𝐧𝐞𝐧 𝐎𝐦𝐧𝐢𝐮𝐦 𝐖𝐢𝐞𝐥𝐞𝐫𝐛𝐚𝐚𝐧 𝐆𝐞𝐥𝐞𝐞𝐧 𝟐𝟎𝟐𝟏.

EINDSTAND na keirin, afvalkoers, puntenkoers en baankoers.

MEIDEN/JEUGD:

𝟭 𝗦𝗰𝗮𝗿𝗹𝗲𝘁𝘁 𝗦𝗼𝘂𝗿𝗲𝗻 𝟯𝟴 | 𝗚𝗼𝘂𝗱𝗲𝗻 𝗺𝗲𝗱𝗮𝗶𝗹𝗹𝗲 + 𝗯𝗹𝗼𝗲𝗺𝗲𝗻

𝟮 𝗡𝗶𝗸𝗸𝗶 𝗦𝗼𝘂𝗿𝗲𝗻 𝟮𝟴 | 𝗭𝗶𝗹𝘃𝗲𝗿𝗲𝗻 𝗺𝗲𝗱𝗮𝗶𝗹𝗹𝗲 + 𝗯𝗹𝗼𝗲𝗺𝗲𝗻

𝟯 𝗭𝗼𝗲̈ 𝘃𝗮𝗻 𝗩𝗲𝗹𝘇𝗲𝗻 𝟮𝟭 | 𝗕𝗿𝗼𝗻𝘇𝗲𝗻 𝗺𝗲𝗱𝗮𝗶𝗹𝗹𝗲 + 𝗯𝗹𝗼𝗲𝗺𝗲𝗻

4 Jony van den Eijnden 14

5 Britt de Grave 14

6 Iris Timmermans 14

7 Anouk Bijl 12

8 Julia Lindhout 10

9 Liz Toonen 10

10 Senna Wuisman 9

11 Judith Allelijn 9

JONGENS/JEUGD.

𝟭 𝗠𝗶𝗸𝗮 𝗩𝗶𝗷𝗳𝘃𝗶𝗻𝗸𝗲𝗹 𝟯𝟲 | 𝗚𝗼𝘂𝗱𝗲𝗻 𝗺𝗲𝗱𝗮𝗶𝗹𝗹𝗲 + 𝗕𝗹𝗼𝗲𝗺𝗲𝗻

𝟮 𝗖𝗮𝗺𝗶𝗲𝗹 𝗞𝗹𝗶𝗴𝗻𝗲𝘁 𝟮𝟰 | 𝗭𝗶𝗹𝘃𝗲𝗿𝗲𝗻 𝗺𝗲𝗱𝗮𝗶𝗹𝗹𝗲 + 𝗯𝗹𝗼𝗲𝗺𝗲𝗻

𝟯 𝗦𝗲𝗺 𝗠𝗮𝗲𝘀𝘀𝗲𝗻 𝟮𝟭 | 𝗕𝗿𝗼𝗻𝘇𝗲𝗻 𝗺𝗲𝗱𝗮𝗶𝗹𝗹𝗲 + 𝗯𝗹𝗼𝗲𝗺𝗲𝗻

4 Dirk Darding 12

5 Sylvain Vleugels 12

6 Milan Coolen 11

7 Jules van Neer 11

8 Jens Driessen 10

9 Aymane Reul 10

10 Teis Luiten 10

11 Casper Houben 9

12 Daan Maessen 9

13 Milan Vanbever 9

14 Seppe Copps 8

15 Thijn Wasserman 8

16 Yentl Ruijgh 8

17 Jip Franken 8

18 Job Stam 8

19 Sjuul Vleugels 8

20 Danilo Baidoo 8

21 Mitch Senden 8
22 Guus van den Eijnden 7

17-06-2021 | "Het Beest van Oirsbeek" Raül Rademakers slaat ook vanavond weer toe!

Dinsdag 15-06-2021 | 𝗕𝗔𝗔𝗡𝗧𝗥𝗔𝗜𝗡𝗜𝗡𝗚 𝗨𝟵𝟬 (7) Gevierde renner van de avond = Raül Rademakers

10-06-2021 | Baantraining 6 | Gevierde renner van de avond is Erik Heesen

 

08-06-2021 | BAANTRAINING (5) Gevierde renner van de avond was wederom Raül Rademakers

03-06-2021 | Baantraining 4

Snoeiharde finale tijdens deze zomerse baantraining. Raül Rademakers reed op kop en kreeg tijdens de laatse 1.5 ronde een leegloper.. toch kwam hij als eerste over de meet. Een ware thriller!

Gevierde renner van de avond is dus Raül Rademakers

27-05-2021 | Baantraining 3 

Deze keer is Erik Heesen de gevierde renner van de avond. Rob Ruijgh zat hem op de hielen

26-05-2021 | Baantraining 2 

De gevierde renner tweede Baantraining is Bram van Eijsden

 

𝐃𝐨𝐧𝐝𝐞𝐫𝐝𝐚𝐠 𝟐𝟎 𝐦𝐞𝐢 𝟐𝟎𝟐𝟏 19:15 | 20:15 | 𝗕𝗔𝗔𝗡𝗧𝗥𝗔𝗜𝗡𝗜𝗡𝗚 𝟮𝟬𝟮𝟭 (1)

Gevierde renner van de avond: Finn Roumen

 Ook voor renners boven de 27 jaar.

 

Lockdown Training zonder rugnummers

18-05-2021 | Laatste Lockdown Training U27 (11)

Gevierde renners zijn Wouter Salden en Scarlett Souren.

13-05-2021 | 𝗛𝗲𝗺𝗲𝗹𝘀𝗲 (𝘁𝗿𝗮𝗶𝗻𝗶𝗻𝗴𝘀) 𝗞𝗼𝗲𝗿𝘀 𝟮𝟬𝟮𝟭. (Hemelvaartsdag) Lockdown training 10

Met Gert Jakobs Rob Ruijgh Sil Jakobs e.a.

Gevierde renner is wederom Liam Coninckx en opvallende presentatie van Nikki Souren.

Dinsdag 11-05-2021 | 𝗟𝗢𝗖𝗞𝗗𝗢𝗪𝗡 𝗧𝗥𝗔𝗜𝗡𝗜𝗡𝗚 𝟮𝟬𝟮𝟭 𝗨𝟮𝟳 (9)

Gevierde renner van de avond is Liam Coninckx

06-05-2021 | Wouter Salden is de gevierde renner van de avond.

#lockdowntraining 8

29-04-2021 | Finn Roumen is de gevierde renner van de avond.

#lockdowntraining 7

 

20-04-2021 | Lucas Janssen is de gevierde renner van de avond. #lockdowntraining 6

13-04-2021 | Wouter Salden IS DE GEVIERDE RENNER VAN DE AVOND!
Camiel Klignet is de strijdlustigste renner van de avond.

#lockdowntraining 5

06-04-2021 | 𝗚𝗲𝘃𝗶𝗲𝗿𝗱𝗲 𝗿𝗲𝗻𝗻𝗲𝗿 𝘃𝗮𝗻 𝗱𝗲 𝗮𝘃𝗼𝗻𝗱 Niels Luiten

 #lockdowntraining 4

08-04-2021 | Jesper Verhoeven is vanavond de gevierde renner.

#lockdowntraining 3

 

Lockdown Training 1 & 2 | 30-03-2021 & 01-04-2021
𝗚𝗲𝘀𝗹𝗮𝗮𝗴𝗱𝗲 𝗲𝗲𝗿𝘀𝘁𝗲 𝘁𝗿𝗮𝗶𝗻𝗶𝗻𝗴𝘀𝘄𝗲𝗲𝗸
Raül Rademakers is de gevierde renner in de eerste en tweede Lockdown training U27.
Ondanks de belemmeringen rondom de corona maatregelen hebben we toch een geslaagde start van het lente-zomerseizoen weten te bereiken.
Met dank aan iedereen die zich aan de regels hebben gehouden. Volgende week dinsdagavond is er weer een training voor deelnemers t/m 26 jaar. Voorinschrijven is gewenst via wielerbaangeleen@gmail.com

2020

Vanaf 2 juli t/m 19 september 2020

𝗗𝗨𝗜𝗧𝗦𝗘𝗥 𝗗𝗔𝗡𝗜𝗘𝗟 𝗙𝗢̈𝗥𝗦𝗧𝗘𝗥 𝗪𝗜𝗡𝗧 𝗚𝗟𝗔𝗡𝗔-𝗩𝗘𝗟𝗢 𝗖𝗨𝗣 𝟮𝟬𝟮𝟬

Eindstand na rit 20 Glana-Velo Cup 2020

MANNEN 40+

1 Daniel Förster (D) 98 (Gele trui))

2 Erik Heesen 71

3 Norbert Vohn (D) 64

4 Frigyes Nagy 40

5 Mark Smeets 39

6 Samuel Gravez 37

7 Gunnar Souren 23

8 Giel Snijders 22

9 Jo Hanssen 21

10 Jo van de Wall 20

11 Roy Glaesmaekers 18

12 Math Dohmen 16

13 Pascal Evers 15

14 Andreas Plüm (D) 13

15 Victor Widdershoven 11

16 Jan de Koning 11

17 Rob Willems 9

18 Otto Pisters 8

19 Bjorn Slangen 7

20 Hub Smeets 5

21 Jos van de Linde 5

22 Paul Beenkens 5

23 Roger Meels 4

24 Philip Gante 4

25 Renzo Roumen 4

26 Lyon Olhenforst 4

27 Frans Timmermans 4

28 Ronald Broeren 3

29 Stephan Lotz 2

30 Ronald van Engelshoven 2

31 Tonny Strouken 2

32 Jos Smeets 2

33 Roger Ubben 2

34 Rob Verhulzt 2

35 Berry van Daal 2

36 Henk de Heij 2

37 Atty Duijn 2

MANNEN 40-

1 Raül Rademakers 80 (Blauwe trui)

2 Kevin de Roeck (B) 66

3 Jeroen Erkens 63

4 Roel Jetten 43

5 Tim Epping 39

6 Jeroen Dohmen 27

7 Finn Roumen 26

8 Jules Bremers 26

9 Michael de Jong (GB) 24

10 Bram Beenkens 21

11 Stefan Joosten 19

12 Remco Snippe 18

13 Hans Schoenmakers 14

14 Ruud van Vugt 14

15 Guido Maat 12

16 Wouter Toissaint 11

17 Nils Droma 10

18 Tom Lenaerts 8

19 Bram Linnartz 8

20 Koen vd Sterren 8

21 Marco Akershoek 8

22 Luuk Nissen 8

23 Renier Scheepers 8

24 Philip Heijnen 8

25 Benno Balter 7

26 Mark Steins 6

27 Maarten Wouters 6

28 Michiel Thijs 6

29 Casper Houben 6

30 Denzel Verhulst 6

31 Jochem Widdershoven 6

32 Wieger vd Schaaf 5

33 Rob Ruijgh 5

34 Quinn Quadvlieg 5

35 Jeroen Engelen 5

36 Robin Lemmens 5

37 Thomas Rieff 4

38 Ruben Heuvelsland 4

39 Stijn Peltzer 4

40 Daan Senden 4

41 Olivier Messiaen 3

42 Marc Lotz 3

43 Jesper Verhoeven 2

44 Jort Lahaije 2

45 Daan Leenders 2

46 Joep Gerrichhauzen 2

47 Ludo Notermans 2

45 Demel Verhulst 2

46 Patirck Stitzinger 2

47 Lars Wijnands 2

48 Roel Hamers 2

49 Roy Houten 2

50 Guido Gelissen 2

51 Ian Lindelauf 2

52 Casper Houben 2

53 Martijn Eijssen 2

54 Sybe van Hijum 2

55 Brett Velderman 2

56 Finn Smeets 2

57 T. Gehlen 2

58 Jesper schins 2

59 Sem Schreurs 2

60 Wouter Toussaint 2

61 Patrick Strouken 2

62 Alain Strouken 2

63 Romano Haan 2

64 Thomas de Geus 2

65 Maick van Ree 2

66 Wouter Salden 2

67 Job Hesselink 2

JEUGD JONGENS T/M 15 JR.

1 Jarne Vannut 68 (Groene trui)

2 Sem Maessen 35

3 Sep van Bommel 21

4 Dirk Darding 21

5 Bram van Eijsden 20

6 David Bartelet 18

7 Jip Franken 18

8 Jort Lahaye 15

9 Milan Coolen 14

10 Colin Strik 14

11 Colin Strik 13

12 Daan Maessen 12

13 Luuk Verdonck 12

14 Noah Coninkx 12

15 Jip Franken 9

16 Sander Tullemans 9

17 Yentl Ruijgh 8

18 Kay Römers 8

19 Sem Schreurs 8

19 Camiel Klignet 8

20 Pim vd Sterren 6

21 Joep Jacobs 5

22 Mitch Senden 5

23 Danillo Bandoo 4

24 Teis Luijten 4

25 Jesper Maasen 4

25 Aless de Bock 3

26 Staf de Bode 3

27 Ties Beckers 2

28 Jules van Neer 2

29 Liam Coninckx 2

30 Lars Dohmen 2

31 Jesper Schins 2

VROUWEN

1 Tamara Janssen 38 (Roze trui)

2 Sophie van Bakel 16

3 Gemma Esselaar 14

4 Bryony van Velzen 9

5 Judy Roumen 8

6 Rixt Tol 7

7 Scarlett Souren 7

8 Manon van de Ven 6

9 Femke Thoolen 6

10 Jip Spel 5

11 Karina Dortu 5

12 Emily Wadsworth 5

13 Sara Bonassi 3

JEUGD MEIDEN T/M 15 JR.

1 Nikki Souren 20

2 Anne Schumacher 17

3 Anna Maria Borger 13

4 Rixt Tol 7

5 Wencke Tullemans 7

6 Judith alleleijn 2

7 Yools Ruijgh 2

 

 

19-09-2020

JEROEN ERKENS SNELSTE IN EINDSPRINT KLUIZENAARSRONDE 2020

Uitslagen Glana-Velo Cup rit 20 - Laatste zomerkoers.

MANNEN 40-

1. Jeroen Erkens

2. Jochem Widdershoven

3. Bram Linnartz

4. Jules Bremers

5. Raül Rademakers

 

MANNEN 40+

1. Norbert Vohn

2. Daniel F. Förster

3. Paul Beenkens.
4. Giel Snijders

JEUGD

1. Jarne Vannut

17-09-2020
PHILIP HEIJNEN HAD DE BESTE BENEN EN WINT SOLO LAATSTE AVONDKOERS IN 2020.

#waanzinnigewielerweken

Uitslagen BOKKERIJDERS VERZET Glana-Velo Cup rit 19.

MANNEN 40-
1. Philip Heijnen
2. Remco Snippe
3. Guido Maat
4. Tim Epping
5. Raul Rademakers

MANNEN 40+
1. Erik Heesen
2. Frigyes Nagy
3. Norbert Vohn (D)
4. Andreas Plüm (D)
5. Daniel F. Förster (D)

VROUWEN
1. Tamara Janssen
2. Sophie van Bakel

JEUGD
1. Jarne Vannut

15-09-2020
ERIK HEESEN WINT NIPT TROPISCHE AVONDKOERS VanPaul KEUKENS

#waanzinnigewielerweken

Uitslagen Glana-Velo Cup rit 18
Premiesprint 25 Euro: Noah Coninckx & Roel Jetten

MANNEN 40+
1. Erik Heesen
2. Daniel Förster (Gele trui)
3. Michel van de Wall
4. Norbert Vohn
5. Pascal Allleijn

MANNEN 40-
1. Bram Verweij
2. Roel Jetten
3. Guido Maat
4. Kevin de Roeck
5. Remco Snippe

JEUGD
1. Dirk Darding
2. Noah Coninckx
3. Liam Coninckx
4. Ryan Klundert
5. Camiel Klignet
6. Jort Lahaye

11-09-2020
𝗟𝗔 𝗙𝗜𝗘𝗡𝗧𝗘 𝗗𝗘 𝗠𝗔𝗠𝗔𝗡 - 𝗠𝗮𝗺𝗮'𝘀 𝗣𝗿𝗶𝗱𝗲 𝗼𝗽 𝗱𝗲 𝗳𝗶𝗲𝘁𝘀
PUNTENKOERS | 4 keer 9 ronden.
Glana-Velo Cup rit 17.
#waanzinnigewielerweken

JEROEN ERKENS WINT PUNTENKOERS TIJDENS SITDOWN FESTIVAL FrontStage

MANNEN 40-
Jeroen Erkens 11 11 11 11 = 44 pnt
Kevin de Roeck 9 9 9 9 = 36 pnt
3 Tim Epping 8 8 8 8 = 32 pnt

MANNEN 40+
1 Daniel Förster 10 10 9 9 = 38 pnt
Norbert Vohn 9 9 10 10 = 38 pnt

 

JEUGD
1 Jarne Vannut 5 5 5 5 = 20 pnt

10-09-2020 | ROEL JETTEN EN ERIK HEESEN WINNEN DRIEDAAGSE 2020.

Jules Bremers ritwinnaar dag 3.

UITSLAGEN:
𝗗𝗥𝗜𝗘𝗗𝗔𝗔𝗚𝗦𝗘 𝗝𝗔𝗡 𝗡𝗢𝗟𝗧𝗘𝗡 𝗧𝗥𝗢𝗙𝗘𝗘 𝟮𝟬𝟮𝟬 | 𝗗𝗔𝗚 𝟯 | GLANA VEL0 CUP RIT 16. (Reguliere baankoers).

MANNEN 40-
1 Roel Jetten 5 12 10 10 8 = 45 (Bloemen en Trofee)
2 Jeroen Erkens 10 7 9 9 7 = 42 (Bloemen)
3 Stefan Joosten 5 9 8 6 9 = 37 (Bloemen)
4 Bram Beenkens 8 5 5 7 6 = 31
5 Kevin de Roeck 7 5 7 5 5 = 29
6 Tim Epping 5 6 5 5 5 = 26
9 Robin Lemmens 9 5 5 5 = 24
10Wouter Toissant 5 5 6 8 = 24
11 Nils Droma 5 5 5 5 = 20
12 Jeroen Dohmen 5 8 X X 5 = 13
13 Jules Bremers 12 =12
14 Romano Haan 6 5 X X = 11
15 Thomas de Geus 5 5 X X = 10
16 Sem Schreurs 5 5 X X = 10
17 Jesper Schins 5 5 X X = 10
18 Ruud van Vugt 5 5 X X 5 =10
19 Denzel Verhulst 5 DNF X X = 5

MANNEN 40+
1 Erik Heesen 5 10 9 12 9 = 45 (Bloemen en Trofee)
2 Daniel Förster 9 8 8 8 5 = 38 (Bloemen)
3 Mark Smeets 5 5 6 5 5 = 26 (Bloemen)
4 Frygyes Nagy X X 10 9 6 = 25
5 Jo vd Wall 10 9 5 = 24
6 Samuel Gravez 8 5 X X 8 =21
7. Rob Willems 7 7 = 14
8 Nobert Vohn X X 7 7 7 = 14
9 Jan de Koning 6 6 X X = 12
10 Berry van Daal X X 5 6 = 11
11 Giel Snijders 5 5 5 = 10
12 Roger Meels X X 5 5 = 10
13 Renzo Roumen 5 DNF X X 5 = 5
14 Rob Verhulst 5 DNF X X 5 = 5
15 Pascal Evers 10 = 10
16 Gunnar Souren 5 = 5
17 Michel van de Wall 5 = 5
18 Hub Smeets 5 = 5
19 Andreas Plum 5 = 5
20 Frans Timmermans 5 = 5

VROUWEN
1 Tamara Janssen 10 10 10 = 30 (Bloemen en Trofee)
2 Gemma Esselaar X X 9 9 = 18
3 Sophie van Bakel 9 = 9 (Bloemen)
4 Emily Wadsword 8 = 8
5 Judi Roumen 5 = 5

JEUGD t/m 15 jr.
1 Jip Franken 8 7 10 = 25 (Bloemen en Trofee)
2. Dirk Darding 10 10 X X = 20
3 Noah Coninckx 10 10 = 20
4 Colin Strik 9 9 = 18
5 Jort Dalahaye 7 8 = 15

09-09-2020 | 𝗗𝗿𝗶𝗲𝗱𝗮𝗮𝗴𝘀𝗲 𝗝𝗮𝗻 𝗡𝗼𝗹𝘁𝗲𝗻 𝗧𝗿𝗼𝗳𝗲𝗲 𝟮𝟬𝟮𝟬
DAG 2.
#waanzinnigewielerweken

𝗘𝗥𝗜𝗞 𝗛𝗘𝗘𝗦𝗘𝗡 𝗜𝗦 𝗥𝗜𝗧𝗪𝗜𝗡𝗡𝗔𝗔𝗥, 𝗝𝗘𝗧𝗧𝗘𝗡 𝗔𝗔𝗡 𝗞𝗢𝗣 𝗗𝗥𝗜𝗘𝗗𝗔𝗔𝗚𝗦𝗘, 𝗙𝗥𝗜𝗚𝗬𝗘𝗦 𝗡𝗔𝗚𝗬 𝗪𝗜𝗡𝗧 𝟮𝟱 𝗘𝗨𝗥𝗢 𝗧𝗜𝗝𝗗𝗘𝗡𝗦 𝗣𝗥𝗘𝗠𝗜𝗘𝗦𝗣𝗥𝗜𝗡𝗧, 𝗙𝗢̈𝗥𝗦𝗧𝗘𝗥 𝗡𝗘𝗘𝗠𝗧 𝗛𝗘𝗧 𝗚𝗘𝗘𝗟 𝗘𝗡 𝗝𝗔𝗡𝗦𝗦𝗘𝗡 𝗣𝗔𝗞𝗧 𝗗𝗘 𝗥𝗢𝗭𝗘 𝗧𝗥𝗨𝗜.

Glana-Velo Cup rit 15.

MANNEN 40-
1 Roel Jetten 5 12 10 10 = 37 pnt.
2 Jeroen Erkens 10 7 9 9 = 35
3 Stefan Joosten 5 9 8 6 = 28
4 Bram Beenkens 8 5 5 7 = 25
5 Robin Lemmens 9 5 5 5 = 24
6 Kevin de Roeck 7 5 7 5 = 24
7 Wouter Toissant 5 5 6 8 = 24
8 Tim Epping 5 6 5 5 =21
9 Nils Droma 5 5 5 5 = 20
10 Jeroen Dohmen 5 8 X X = 13
11 Romano Haan 6 5 X X = 11
12 Thomas de Geus 5 5 X X = 10
13 Sem Schreurs 5 5 X X = 10
14 Jesper Schins 5 5 X X =10
15 Ruud van Vugt 5 5 X X = 10
16 Denzel Verhulst 5 DNF X X = 5

MANNEN 40+
1 Erik Heesen 5 10 9 12 = 36
2 Daniel Förster 9 8 8 8 = 33
3 Mark Smeets 5 5 6 5 = 21
4 Jo vd Wall 10 9 = 19
5 Frygyes Nagy X X 10 9 = 19
6 Rob Willems 7 7 = 14
7 Nobert Vohn X X 7 7 = 14
8 Samuel Gravez 8 5 X X = 13
9 Jan de Koning 6 6 X X = 12
10 Berry van Daal X X 5 6 =11
11 Giel Snijders 5 5 = 10
12 Roger Meels X X 5 5 = 10
13 Renzo Roumen 5 DNF X X = 5
14 Rob Verhuls 5 DNF X X = 5

VROUWEN
1 Tamara Janssen X X 10 10 = 20
2 Gemma Esselaar X X 9 9 = 18

JEUGD
1 Dirk Darding 10 10 X X = 20
2 Noah Coninckx 10 10 = 20
3 Colin Strik 9 9 X X = 18
4 Jort Dalahaye 7 8 X X = 15
5 Jip Franken 8 7 X X = 15

08-09-2020
ROEL JETTEN WINT RIT & JO VAN DE WALL BOVENAAN IN EERSTE TUSSENKLASSEMENT.

𝗗𝗥𝗜𝗘𝗗𝗔𝗔𝗚𝗦𝗘 𝗝𝗔𝗡 𝗡𝗢𝗟𝗧𝗘𝗡 𝗧𝗥𝗢𝗙𝗘𝗘 𝟮𝟬𝟮𝟬 𝗧𝗨𝗦𝗦𝗘𝗡𝗞𝗟𝗔𝗦𝗦𝗘𝗠𝗘𝗡𝗧
𝗡𝗔 𝗗𝗔𝗚 𝟭

Glana-Velo Cup rit 14.

MANNEN 40+
1 Jo vd Wall 10 > 9 = 19
2 Daniel Förster 9 > 8 = 17
3 Erik Heesen 5 > 10 = 15
4 Rob Willems 7 > 7 = 14
5 Samuel Gravez 8 > 5 = 13
6 Jan de Koning 6 > 6 = 12
7 Giel Snijders 5 > 5 = 10
8 Mark Smeets 5 > 5 = 10
9 Renzo Roumen 5 > DNF =5
10 Rob Verhuls 5 > DNF = 5

MANNEN 40-
1 Jeroen Erkens 10 > 7 = 17
2 Roel Jetten 5 > 12 = 17
3 Robin Lemmens 9 > 5 = 14
4 Stefan Joosten 5 > 9 = 14
5 Bram Beenkens 8 > 5 = 13
6 Jeroen Dohmen 5 > 8 = 13
7 Kevin de Roeck 7 > 5 = 12
8 Romano Haan 6 > 5 = 11
9 Tim Epping 5 > 6 = 11
10 Nils Droma 5 > 5 = 10
11 Thomas de Geus 5 > 5 =10
12 Wouter Toissant 5 > 5 =10
13 Sem Schreurs 5 > 5 = 10
14 Jesper Schins 5 > 5 = 10
15 Ruud van Vugt 5 > 5 = 10
16 D. Verhulst 5 > DNF = 5

JEUGD t/m 15 jaar
1 Dirk Darding 10 > 10 = 20
2 Colin Strik 9 > 9 = 18
3 Jort Dalahaye 7 > 8 = 15
4 Jip Franken 8 > 7 = 15

𝗣𝘂𝗻𝘁𝗲𝗻𝘁𝗲𝗹𝗹𝗶𝗻𝗴 𝘀𝗽𝗿𝗶𝗻𝘁 𝗲𝗻 𝗲𝗶𝗻𝗱𝘀𝗽𝗿𝗶𝗻𝘁 𝗶𝘀 𝗮𝗹𝘀 𝘃𝗼𝗹𝗴𝘁.
𝟭𝗲=𝟭𝟬 𝗽𝗻𝘁, 𝟮𝗲=𝟵𝗽𝗻𝘁,𝟯𝗲=𝟴𝗽𝗻𝘁, 𝟰𝗲=𝟳𝗽𝗻𝘁, 𝟱𝗲=𝟲𝗽𝗻𝘁, 𝗮𝗹𝗹𝗲 𝗮𝗻𝗱𝗲𝗿𝗲𝗻 𝟱𝗽𝗻𝘁.

𝗥𝗶𝘁𝘄𝗶𝗻𝗻𝗮𝗮𝗿 𝗸𝗿𝗶𝗷𝗴𝘁 𝟭𝟮 𝗽𝗻𝘁.

03-09-2020

𝗥𝗘𝗡𝗜𝗘𝗥 𝗦𝗖𝗛𝗘𝗘𝗣𝗘𝗥𝗦 & 𝗣𝗔𝗦𝗖𝗔𝗟 𝗘𝗩𝗘𝗥𝗦 𝗪𝗜𝗡𝗡𝗘𝗡 𝗦𝗣𝗘𝗖𝗧𝗔𝗖𝗨𝗟𝗔𝗜𝗥𝗘

𝗦𝗧𝗥𝗢𝗨𝗞𝗘𝗡 𝗞𝗢𝗣𝗣𝗘𝗟𝗧𝗜𝗝𝗗𝗥𝗜𝗧 𝟮𝟬𝟮𝟬. Glana-Velo Cup rit 13.

Dit jaar met een record aantal koppels.

 

MANNEN 40+ (6 ronden)

1 Renier Scheepers - Pascal Evers 3.44 - Beste tijd overall - Bloemen en Gouden medaille

2 Norbert Vohn - Daniel Förster 4.02 - Zilveren medaille

3 Jan de Koning- Jeroen Engelen 4.10 - Bronzen medaille

4 Filipp Gante - Andreas Plum 4.13

5 Hub Smeets & Mark Smeets 4.45

6 Renzo Roumen - David Bartelet 4.55

7 Tonny Strouken - Alain Strouken 5.01

8 Giel Snijders - Jos Smeets 5.31

MANNEN 40- (6 ronden)

1 Kevin de Roeck - Raül Rademakers 3.46 - Gouden medaille

2 Jules Bremers - Jeroen Erkens 3.52 - Zilveren medaille

3 Patrick Strouken - Alain Strouken 4.05 - Bronzen medaille

4 Kay Römers - Casper Houben 4.18

5 Casper Houben - Luuk Verdonck 4.19

MAN/VROUW (6 ronden)

1 Tamara Janssen - Frigyes Nagy 4.05 - Gouden medaille

2 Jarne Vannut- Gemma Esselaar 4.19 - Zilveren medaille

3 Karina Dortu - Jos van der Linde 4.26 - Bronzen medaille

4 Judy Roumen - Denzel Verhulst 4.42

5 Marc Lotz - Sara Bonassi 5.37

JEUGD t/m 16 jr. (6 ronden)

1 Wouter Toussaint - Dirk Darding 4.05 - Gouden medaille

2 David Bartelet - Sem Maesen 4.13 - Zilveren medaille

3 Milan Coolen - Mitch Senden 4.32 - Bronzen medaille

4 Jip Franken - Teis Luijten 4.41

5 Aless De Bock - Staf de Bode 4.45

6 Wencke en Sander Tullemans 4.53

7 Mads - Ruben 7.41

FAMILIE (6 ronden)

1 Ruud van Vugt - Roel Jetten 4.07 - Gouden medaille

2 Math Dohmen - Jeroen Dohmen 4.24 -Zilveren medaille

3 Koen vd Sterren - Pim vd Sterren 4.41 - Bronzen medaille

4 Jesper Maasen - Lyon Ohlenforst 4.48

5 Tyrza Prevos - Jeroen Engelen 4.49

6 Emma de Koning - Jan de Koning 5.00

7 Roger Ubben - Sander Tullemans 5.07

8 Quentin Smeets - Mark Smeets 5.31

9 Dax - Joep 5.50

10 Tygo Puijnen - Jeroen Puijnen 6.01

11 Julia en Jules Bremers 6.48

12 Jean Pierre - Xavi 6.57

13 Cas Philips - Ron Philips 7.02

JEUGD (3 ronden)

1 Kaya - Tren (3 ronde) 3.30

2 Bram - Khaya (3 ronde) 6.10

01-09-2020

JULES BREMERS WINT BLOEDSTOLLENDE OMLOOP NELISSEN 2020.

#waanzinnigewielerweken

Uitslagen Glana-Velo rit 12

MANNEN 40-

1. Jules Bremers

2. Raül Rademakers

3. Stefan Joosten

4. Jeroen Erkens

5. Kevin de Roeck

MANNEN 40

1. Erik Heesen

2. Samuel Gravez

3. Daniel Förster

4. Jan de Koning

5. Norbert Vohn

VROUWEN

1. Sophie van Bakel

JEUGD t/m 15 jr.

1. Jort Lahaye

2. Colin Strik

3. Camiel Klignet

4. Jip Franken

27-08-2020 𝗦𝗧𝗔𝗥𝗧 𝗩𝗔𝗡 𝗗𝗘 𝗪𝗔𝗔𝗡𝗭𝗜𝗡𝗡𝗜𝗚𝗘 𝗪𝗜𝗘𝗟𝗘𝗥𝗪𝗘𝗞𝗘𝗡.

𝗥𝗢𝗘𝗟 𝗝𝗘𝗧𝗧𝗘𝗡 𝗪𝗜𝗡𝗧
𝗚𝗥𝗢𝗧𝗘 𝗣𝗥𝗜𝗝𝗦 𝗙𝗥𝗘𝗗 𝗥𝗢𝗠𝗣𝗘𝗟𝗕𝗘𝗥𝗚 𝟮𝟬𝟮𝟬
Voorlopige Uitslagen GLANA-VELO CUP 2020 RIT 11.

MANNEN 40-
1. Roel Jetten. Bloemen, Trofee en korting voor reis naar Mallorca

2. Raül Rademakers
3. Kevin de Roeck
4. Daan Senden
5. Benno Balter

MANNEN 40+
1. Pascal Evers. Bloemen, Trofee en korting voor reis naar Mallorca.
2. Otto Pisters
3. Frigyes Nagy
4. Erik Heesen
5. Samuel Gravez

VROUWEN
1. Scarlett Souren. Bloemen, Trofee en korting voor reis naar Mallorca
2. Tamara Janssen

JEUGD JONGENS t/m 15 jaar.
1. Sem Maessen. Bloemen, Trofee en korting voor reis naar Mallorca
2. Sep van Bommel
4. David Bartelet.
5. Jarne Vannut

JEUGD MEIDEN t/m 15 jaar.

1. Nikki Souren
2. Anne Schumacher

25-08-2020
RAUL RADEMAKERS WINT EEN ZWAAR BEVOCHTEN AVONDKOERS.

Uitslagen Glana-Velo Cup rit 10.

MANNEN 40-
1. Raül Rademakers
2. Hans Schoenmakers
3. Guido Maat
4. Bram Beenkens
5. Kevin de Roeck

MANNEN 40+
1. Nobert Vohn
2. Victor Widdershoven
3. Roy Glaesmaekers
4. Samuel Gravez
5. Erik Heesen

JEUGD
1. Dirk Darding
2. Sem Schreurs
3. Jarne Vannut
4. Camiel Klignet
5. Jort Lahaye

01-08-2020
MICHAEL DE JONG WINT EERSTE KLAUTER CHRONO 2020 RIT BOVENOP DE EYSERBOSWEG.

Uitslagen Klauter Chrono 2020 rit 1 | Glana-Velo Cup rit 9.

MANNEN 40-
1 Michaël de Jong (27) Sittard 06:19
2 Michiel Thijs (26) Bilzen (B) 06:22
3 Raul Rademakers (21) Oirsbeek 06:31
4 Benno Balter (Hoensbroek) 07:28
5 Olivier Messiaen (26) Bilzen (B) 07:40
6 Sybe van Hijum (28) Losser 07:47
7 Tim Epping ( ) Heerlen 07:48
Kevin de Roeck ( ) S 'Gravenwezelt (B) 08:35

MANNEN 40+
1 Daniel Förster (44) Herzogenrath (D) 07:15
2 Norbert Vohn ( ) Herzogenrath (D) 07:18
Roy Glaesmaekers ( ) Urmond 07:59

VROUWEN.
Bryony van Velzen (24) Sittard 07:25
2 Femke Thoolen (16) Hulsberg 08:08
Jip Spel (26) Aachen (D) 10:47

JEUGD JONGENS T/M 15 JAAR.
1 Sep van Bommel (15) Herkenbosch 07:06
2 Bram van Eijsden (15) Geulle 07:11
3 Sem Maessen (14) Nuth 08:01
4 Daan Maessen (13) Nuth 08:06
5 Sander Tullemans (12) Geleen 08:19
6 Danilo Baidoo (12) Heerlen 09:00
7 Yentl Ruijgh (10) Rekem (B) 10:39

JEUGD MEIDEN T/M 15 JAAR.
1 Yools Ruijgh (9) Rekem (B) 13:50

30-07-2020
RAÜL RADEMAKERS DUBBELT MEERDERE MALEN EN WINT OPEN GLANA RACE 2020.

Voorlopige Uitslagen Glana-Velo Cup rit 8 | OPEN GLANA RACE 2020 - Harm Knol Memorial.

MANNEN 40-
1. Raül Rademakers
2. Maarten Wouters
3. Kevin de Roeck
4. Hans Schoenmakers
5. Jeroen Dohmen

MANNEN 40+
1. Norbert Vohn
2. Daniel Förster
3. Roy Glaesmaekers
4. Math Dohmen
5. Ronald Broeren

VROUWEN
1. Rixt Tol
2. Manon van de Ven

JEUGD jonges t/m 15 jaar
1. Milan Coolen
2. Jarne Vannut
3. Joep Jacobs

28-07-2020
WEER WINST VOOR MICHAEL DE JONG.

Voorlopige Uitslagen Glana-Velo Cup rit 7.

MANNEN 40-
1. Michael de Jong.
2. Raül Rademakers
3. Kevin de Roeck
4. Ruben Heuvelsland
5. Tim Epping.

MANNEN 40+
1. Samuel Gravez
2. Daniel Förster
3. Norbert Vohn
4. Math Dohmen
5. Jo Hanssen

VROUWEN
1. Bryony van Velzen

JEUGD jongens t/m 15 jaar
1. Bram van Eijsden
2. Jarne Vannut
3. Sem Maessen
4. Sander Tullemans
5. Luuk Verdonck

JEUGD meiden t/m 15 jaar 
1. Rixt Tol
2. Anne Schumacher
3. Wencke Tullemans

23-07-2020
BLAUW OVERHEERST, MICHAEL DE JONG WINT ZOMERSE AVONDKOERS.

Uitslagen Glana-Velo Cup rit 6.

MANNEN 40-
1. Michael de Jong.
2. Raül Rademakers
3. Quinn Quadvlieg
4. Kevin de Roeck
5. Tim Epping.

MANNEN 40+
1. Daniel Förster
2. Samuel Gravez
3. Norbert Vohn
4. Gunnar Souren
5. Mark Smeets

JEUGD JONGENS t/m 15 jaar.
1. David Bartelet
2. Jarne Vannut
3. Jip Franken

JEUGD MEIDEN t/m 15 jaar.
1. Nikki Souren
2. Anna Maria Borger.

21-07-2020
FINN ROUMEN: VOLLE BAK DOORGAAN EN WINNEN.

Allemaal klasbakken, want op deze baan kan niemand zich verstoppen.

Voorlopige uitslagen Glana-Velo Cup rit 5.

MANNEN 40-
1. Finn Roumen
2. Raül Rademakers
3. Wieger van der Schaaf
4. Kevin de Roeck
5. Rob Ruijgh

 

MANNEN 40+
1. Daniel Förster
2. Samuel Gravez
3. Rob Willems
4. Gunnar Souren
5. Jo Hanssen

VROUWEN
1. Sophie van Bakel

JEUGD MEIDEN
1. Anna Maria Borger
2. Nikki Souren
3. Anne Schumacher
4. Judith Alleleijn DNF

JEUGD JONGENS
1. Sem Maessen
2. Sep van Bommel
3. Jarne Vannut
4. Luuk Verdonck
5. Daan Maessen

Strijdlust prijs
1. Yentl Ruijgh

14-07-2020
WINST VOOR DEBUTANT LUUK NISSEN.

Voor het eerst koersen op onze heilige grond en meteen de winst pakken is weinige renners gegeven. Na een natte start werd het een spannende wedstrijd met veel demarrages. Drie renners waaronder Luuk Nissen, Erik Heesen en Remco Snippe konden aan het eind uit de greep van het peloton blijven.

Uitslagen Glana-Velo Cup rit 4

MANNEN 40-
1. Luuk Nissen
2. Remco Snippe
3. Jeroen Erkens
4. Finn Roumen
5. Raül Rademakers

MANNEN 40+
1. Erik Heesen
2. Daniel Förster
3. Bjorn Langer
4. Gunnar Souren
5. Roy Glaesmaekers

JEUGD
1. Bram van Eijsden.
2. Colin Strik
3. Sem Maessen
4. Jarne Vannut
5. Daan Maessen

09-07-2020
TWEETAL DUBBELT, RADEMAKERS WINT EINDSPRINT.

Raül Rademakers en Mark Steins dubbelen aan het eind van de wedstrijd net nog het peloton en strijden samen voor de zege.

Uitslagen Glana-Velo Cup 2020 rit 3.

MANNEN 40-
1. Raül Rademakers
2. Mark Steins
3. Jeroen Erkens
4. Tom Lenaerts
5. Kevin de Roeck (B)

MANNEN 40+
1. Erik Heesen
2. Jo Van de Wall
3. Frigyes Nagy
4. Daniel Förster (D)
5. Andreas Plüm (D)

JEUGD
1. Jarne Vannut (B)

07-07-2020

FINN ROUMEN WINT ENERGIEKE AVONDKOERS.

Voorlopige Uitslagen Glana-Velo 2020 rit 2.

MANNEN 40-
1. Finn Roumen
2. Remco Snippe
3. Raül Rademakers
4. Kevin de Roeck
5. Bram Linnartz

 

 

MANNEN 40+
1. Erik Heesen
2. Daniel Förster
3. Victor Widdershoven
4. Frigyes Nagy
5. Jo Hanssen

VROUWEN
1. Tamara Janssen

JEUGD
1. Colin Strik
2. Jarne Vannut

02-07-2020
MARCO AKERSHOEK WINT EERSTE AVONDKOERS IN 2020.

Van begin tot eind een snoeiharde en spannende race. Kevin de Roeck kreeg pech met zijn verzet, Tamara Janssen 's achterwiel blokkeerde en Raül Rademakers reed vol in de finale, met nog 3 rondes te gaan helaas lek.
Marco Akershoek dubbelde iedereen en won de eerste wedstrijd sinds 3.5 maand.

Uitslagen Glana-Velo Cup 2020 rit 1.

Mannen 40-
1. Marco Akershoek
2. Finn Roumen
3. Roel Jetten
4. Tim Epping
5. Koen van der Sterren

Mannen 40+
1. Jo Van de Wall
2. Frigyes Nagy

3. Mark Smeets
4. Jo Hanssen
5. Gunnar Souren.

Vrouwen
1.Tamara Janssen

Jeugd
1. Jarne Vannut
1. Pim vd Sterren

Uitslagen 2019

Twee baancompetities worden 1.

Glana Velo Cup is van 23 maart t/m 19 september op Wielerbaan Geleen en beschikt over zo'n 40 ritten. Dit zal voor de klassementsrenner een ware uitdaging worden. Ben je niet geïnteresseerd in het klassement kun je toch zowel dinsdag als ook donderdag mee koersen.

Van dinsdag 23 maart t/m 12 september 2019 bijna iedere dinsdag en donderdagavond.

Puntentelling:

Bij elke categorie krijgt de nummer 1=8 punten, 2=6, 3=5 , 4=4 en 5=3 punten.
Rest van de deelnemers krijgt 2 punten.

Ritwinnaar krijgt 1 punt extra.

RAÜL RADEMAKERS WINT GLANA-VELO CUP 2019

EINDKLASSEMENT GLANA-VELO CUP 2019
Van dinsdag 23 maart t/m 12 september 2019.

MANNEN 40-
Raül Rademakers 234 - Gouden medaille - Math Salden Cadeaubon twv €100,-
Kevin de Roeck 174 - Zilveren medaille - Math Salden cadeaubon twv €50,-
Tom Lenaerts Lenaertz 59 - Bronzen medaille - Math Salden cadeaubon twv €30,-

4 Lars Wijnands 42
5 Tim Epping 28
6 Philip Heijnen 27
7 Jules Bremers 24
8 Rick Stultiens 22
9 Robbin van de Geer 21
10 Hans Schoenmakers 20
11 Conrad Habets 19
12 Dylano Smit 18
13 Jeroen Dohmen 16
14 Guido Maat 15
15 John de Schutter 15
16 Renier Scheepers 15
17 Josh Teasdale 14
18 Jeroen Erkens 13
19 Benno Balter 12
20 Michel van de Wall 12
21 Robin Lemmens 12
22 Stefan Joosten 12
23 Bram Linnartz 11
24 Koen van de Sterren 11
25 Ludo Notermans 10
26 Tim Ramaekers 9
27 Jeremy Ehlen 8
28 Joep Gerrichhausen 8
29 Luuk Cox 8
30 Lennart Jongen 6
31 Mark Steins 6
32 Ralf van Hontum 6
33 Dennis Cremers 5
34 Geert Jan Hanssen 5
35 Jeffrey Bakker 5
36 Patrick Stitzinger 5
37 Robbie Pala 5
38 Sven Eussen 5
39 Wouter Jacobs 5
40 Jean Pierre Demandt 4
41 Jeroen Engelen 4
42 Bram Mennen 3
43 Luuk Dirix 3
44 Max Courage 3
45 Niels Smits 3
46 Peter Roozemond 3
47 Robin Boeren 3
45 Thomas Rieff 3
46 Arjan Middenveld 2
47 Frans Ledoux 2
48 Gianluca Caris 2
49 Kasper Troquet 2
50 Kevin Martins 2
51 Luca Bröcher 2
52 Rob van Ophoven 2
53 Ruben Heuvelsland 2

MANNEN 40+
1 Erik Heesen 175 - Gouden medaille - Math Salden Cadeaubon twv €70,-
Jo Hanssen 131 - Zilveren medaille - Math Saldencadeaubon twv €50,-
Mark Smeets 99 - Bronzen medaille - Math Salden cadeaubon twv €,30-

4 Frigyes Nagy 60
5 Victor Widdershoven 36
6 Jo van de Wall 26
7 Math Dohmen 25
8 Otto Pisters 25
9 Andreas Plüm 24
10 Roy Glaesmaekers 24
11 Giel Snijders 19
12 Dimitry Geraerts 18
13 Roger Smeets 17
14 Ron Schetters 15
15 Rob Willems 12
16 Victor Widdershoven 12
17 Ed Meerburg 11
18 Nico Laugs 9
19 Ronald Broeren 9
20 Huub Smeets 9
21 Berrie van Daal 9
22 Jan de Koning 8
23 John Soenen 8
24 Patric Cremers 8
25 Marco Nix 8
26 Gunter Jekubzik 6
27 Jos Alberts 6
28 Pieter Stoop 6
29 Paul Beenkens 6
30 Marcel Muyrers 6
31 Dion Dabekaussen 5
32 Roger Meels 5
33 Theo Luijten 5
34 Patrick Strouken 5
35 Tonny Strouken 5
36 Danny Havere 5
37 Ron Schetters 5
38 Henk van Lijsdonk 5
39 Bjorn Slangen 4
40 Ron Vermeeren 4
41 Jan de Koning 4
42 Jack Knibbler 3
43 Jack Knibbler 3
44 John van de Laar 3
45 Jurgen Steil 3
46 Atty Duijn 3
47 Henk de Hey 2
48 Harrie Schaminee 2

JEUGD
1 Jarne Vannut 127 - Gouden medaille - Math Salden Cadeaubon twv € 70,-
2 Bram Beenkens 83 - Zilveren medaille - Math Saldencadeaubon twv € 50,-
3 Dirk Darding 61 - Bronzen medaille - Math Salden cadeaubon twv € 30,-

4 Jip Franken 43
5 Jesper Schins 29
6 Matisse Geraerts 19
7 Väös Senden 18
8 Brent Knoben 12
9 Bram Ledoux 8
10 Sem Horsten 8
11 Finn Roumen 8
12 Niels Luiten 8
13 Teis Luiten 8
14 David Bartelet 6
15 Luuk Megens 6
16 Dyvano Roberts 6
17 Joep Mullers 5
18 Jort Lahaye 4
19 Pim van der Sterren 3
20 Tygo Puijnen 3

VROUWEN
1 Karina Dortu 55 - Bioracer Roze trui- Gouden medaille - Cadeaubon Math Salden twv €50,-

2 Tamara Janssen 10

3 Jewel Paumen 8
4 Judith Alleleijn 8
5 Karolien Liesens 6
6 Maya Kingma 6
7 Marianne Alleleijn 6
8 Sophie van Bakel 2

12-09-2019
RAUL WINT OOK LAATSTE GLANA-VELO CUP 2019.

MANNEN 40-
1. Raül Rademakers
2. Kevin de Roeck
3. Guido Maat
MANNEN 40+
1. Otto Pisters
2. Frigyes Nagy
3. Andreas Plüm
4. Jo Hanssen
5. Ronald Broeren
VROUWEN
1. Tamara Janssen
JEUGD
1. Jarne Vannut
2. Jip Franken.
3. Teis Luiten.

10-09-2019
RAÜL RADEMAKERS WINT OMLOOP NELISSEN 2019 MET FORCE MAJEURE.

MANNEN 40-
1. Raül Rademakers
2. Lars Wijnands
3. Kevin de Roeck
4. Tim Epping
MANNEN 40+
1. Erik Heesen
2. Victor Widdershoven
3. Henk van Lijsdonk
4. Jo Hanssen
5. Berrie van Daal
JEUGD
1. Niels Luiten
2. Dirk Darding
3. Vaös Senden
4. Jarne Vannut
5. Teis Luiten
Presetatieprijs:
Teis Luiten

07-09-2019 (Glana-Velo Cup rit 35
KLAUTER CHRONO 2019 - RIT 2 - SLINGERBERG - GEULLE.

RAÜL RADEMAKERS IS HET SNELSTE OP DE TOP VAN DE SLINGERBERG.

Uitslagen:
MANNEN 40-
1. Raül Rademakers (20) Oirsbeek (Glana-Velo) 06.07.41
2. Benno Balter (22) Hoensbroek - 06.31.22
3. Koen van der Sterren - 07.14.12

MANNEN 40+
1. Marco Nix (50) Schin op Geul - 06.22.45
2. Victor Widdershoven (46) Brunssum (Glana-Velo) - 06.29.87
3. Ron Schetters (50) Ubachsberg (Glana-Velo) - 07.17.55
4. Jan de Koning (59) Sittard (Glana-Velo) - 07.25.02

 

VROUWEN
1. Karina Dortu - 08.19.33

05-09-2019
TIM RAMAEKERS POEFT ER IEDEREEN AF.

Uitslagen Glana Velo Cup rit 34.

MANNEN 40-
1. Tim Ramaekers
2. Raül Rademakers
3. Kevin de Roeck
4. Tom Lenaerts
5. Hans Schoenmakers

MANNEN 40+
1. Erik Heesen
2. Frigyes Nagy
3. Otto Pisters
4. Hub Smeets
5. Atty Duijn
6. Mark Smeets

VROUWEN
1. Karina Dortu

JEUGD
1. Jarne Vannut 
2. Jip Franken

29-08-2019
HET BEEST RADEMAKERS VREET ZE ALLEMAAL OP.
Uitslagen Glana Velo Cup rit 33.

MANNEN 40-
1. Raül Rademakers
2. Kevin de Roeck
MANNEN 40+
1. Jo Hanssen
2. Mark Smeets
3. Giel Snijders
4. Erik Heesen (dnf)
JEUGD 
1. Jarne Vannut 
2. Dyvano Roberts (prestatieprijs)

27-08-2019
HEESEN WINT TROPISCHE AVONDKOERS

Uitslagen Glana Velo Cup rit 32

MANNEN 40+
1. Erik Heesen 
2. Berrie van Daal
3. Mark Smeets
MANNEN 40-
1. Raül Rademakers
2. Kevin de Roeck 
JEUGD
1. Jarne Vannut

Prestatieprijs - boeket bloemen.
Berry van Daal