Glana - Velo Cup (2019-2022)

Erelijst Glana-Velo Cup
2022 - Tim Epping
2021 - Raül Rademakers
2020 -
 
Daniel Förster
2019 - Raül Rademakers

Glana Cup (A categorie)
2018 -
 Jolle de Vries
2017 - Stephan Lotz
2016 - Peter Hindriks
2015 - Roel Jetten
2014 - Stephan Lotz
2013 - Stepan Lotz

Velo Cup (B categorie)
2018 - 
 Ron Schetters
2017 -  Ron Schetters
2016 -  Jolle de Vries
2015 -  Rob Heijne
2014 -  Michael van den Berg
2013 -  Michael van den Berg

2022

Vanaf 29 maart t/m 22 september van 19:15 tot 20:15 uur.

Tim Epping wint Glana-Velo Cup 2022

EINDKLASSEMENT GLANA-VELO CUP 2022
MANNEN 40+
1 Tim Epping 105
2 Daniel Förster 86
3 Erik Heesen 69
4 Victor Widdershoven 55
5 Frank Meessen 30
6 Andreas Plüm 26
7 Frigyes Nagy 19
8 Jo Hanssen 17
9 Wieger vd Schaaf 12
10 Bart Groen 10
11 Ron Schetters 9
12 Jan de Koning 8
13 Otto Pisters 7
14 Rene Stiffer 7
15 Renier Scheepers 7
16 Christoph Lörchs 6
17 Jeroen Engelen 6
18 Stephan Lotz 6
19 Arjan Middenveld 5
20 Robert Wendler 5
21 S. Gravez 5
22 Roy Glaesmaekers 4
23 Nico Laugs 3
24 Norbert Vöhn 3
25 Dennis Heuts 2
26 Giel Snijders 2
27 Rob Willems 2
MANNEN 40-
1 Kris Bunkens 70
2 Chris Hendrix 35
3 Kevin de Roeck 28
4 Mathis Elling 26
5 Roel Jetten 26
6 Jules Bremers 24
7 Raül Rademakers 23
8 Thijs Koops 23
9 Wouter Salden 22
10 Möritz Lorchs 20
11 Wouter Toussaint 18
12 Guido Maat 16
13 Camiel Klignet 14
14 Bram Verweij 13
15 Joep Gerrichhausen 11
16 Andy Bongers 9
17 Gjalt Panjer 8
18 Leroy Provenzano 8
19 Menno Koolhaas 8
20 Roel Muijtjens 8
21 Thomas Rieff 8
22 Guy Frissen 7
23 Loek Philippi 7
24 Maarten Wouters 7
25 Stefan Joosten 7
26 Liam Coninckx 6
27 Pim Flekken 6
28 Remco Snippe 6
29 Wouter Ubachs 6
30 Jeroen Erkens 6
31 Bram Beenkens 5
32 Dylan Strik 5
33 Pim Bakker 5
34 Tim Erkens 5
35 David Bartelet 4
36 Finn Roumen 4
37 Job Hesselink 3
38 Max Schrauwen 3
39 Gile Vertstraeten 2
40 Max Schrauwen 2
41 Robert Soleberg 2
42 Stefan Snoek 2
43 Yaron Krol 2
44 Duizings 2
45 Stefan Cohnen 2
VROUWEN
1 Judith Alleleijn 43
2 Scarlett Souren 26
3 Tamara Janssen 23
4 Nikki Souren 11
5 Thara van de Borger 7
6 Sophia Zwaan 7

𝗧𝗛𝗢𝗠𝗔𝗦 𝗥𝗜𝗘𝗙𝗙 𝗪𝗜𝗡𝗧 𝗩𝗢𝗢𝗥 𝗗𝗘𝗥𝗗𝗘 𝗞𝗘𝗘𝗥 𝗚𝗣 𝗙𝗥𝗘𝗗 𝗥𝗢𝗠𝗣𝗘𝗟𝗕𝗘𝗥𝗚

Glana-Velo Cup Rit 22 (Slot)

𝗘𝗜𝗡𝗗𝗞𝗟𝗔𝗦𝗦𝗘𝗠𝗘𝗡𝗧 𝗚𝗣 Fred Rompelberg 2022

1. Thomas Rieff | 80 Euro, Trofee, 50% korting Fietsvakantie Mallorca, bloemen

2. Thijs Koops | 40 Euro, Trofee, 50% korting Fietsvakantie Mallorca, bloemen.

3. Stephan Lotz | 30 Euro, Trofee, 50% korting Fietsvakantie Mallorca, bloemen.

BAANKOERS

1. Thomas Rieff (40-)

1. Stephan Lotz (40+)

1. Sjoerd Spanjaard (Jeugd)

AFVALKOERS

1. Stephan Cohnen

2. Thijs Koops

3. Stephan Lotz

TIJDRIT (1 Ronde - Staande start)

1. Moritz Lörcks - 37.35

2. Thomas Rieff - 37.41

 

3. Thijs Koops - 37.88

08-09-2022 | 𝗥𝗔Ü𝗟 𝗥𝗔𝗗𝗘𝗠𝗔𝗞𝗘𝗥𝗦 𝗪𝗜𝗡𝗧 𝟮𝟭𝗲 𝗔𝗩𝗢𝗡𝗗𝗞𝗢𝗘𝗥𝗦

Helaas vanwege onweer een iets kortere baanrit.

Uitslagen Glana-Velo Cup rit 21

MANNEN 40-

1. Raül Rademakers

2. Guido Maat

3. Chris Hendrix

MANNEN 40+

1. Tim Epping

2. Daniel F. Förster

VROUWEN
1. Judith Alleleijn

01-09-2022

𝗕𝗨𝗡𝗞𝗘𝗡𝗦 𝗪𝗜𝗡𝗧 𝗢𝗠𝗟𝗢𝗢𝗣 𝗡𝗘𝗟𝗜𝗦𝗦𝗘𝗡

𝟮𝟬𝟮𝟮

Glana-Velo Cup rit 20

MANNEN 40-

1. Kris Bunkens (B)

2. Raül Rademakers

3. Guido Maat

4. Chris Hendrix

MANNEN 40+

1. Daniel F. Förster (D)

2. Tim Epping

VROUWEN

1. Judith Alleleijn

TUSSENSTAND NA GLANA-VELEO CUP 2022 NA RIT 20.

Nog 3 avond baanwedstrijden te gaan. Waarvan 2 voor Glana-Velo Cup 2022.

MANNEN 40+

1 Tim Epping 96

2 Daniel Förster 80

3 Erik Heesen 67

4 Victor Widdershoven 55

5 Frank Meessen 28

6 Andreas Plüm 26

7 Frigyes Nagy 17

8 Jo Hanssen 17

9 Wieger vd Schaaf 12

10 Bart Groen 10

11 Ron Schetters 9

12 Jan de Koning 8

13 Otto Pisters 7

14 Renier Scheepers 7

15 Rene Stiffer 7

16 Christoph Lörchs 6

17 Robert Wendler 5

18 S. Gravez 5

19 Jeroen Engelen 4

20 Roy Glaesmaekers 4

21 Nico Laugs 3

22 Arjan Middenveld 3

23 Norbert Vöhn 3

24 Dennis Heuts 2

25 Rob Willems 2

MANNEN 40-

1 Kris Bunkens 68

2 Chris Hendrix 35

3 Kevin de Roeck 28

4 Mathis Elling 26

5 Jules Bremers 24

6 Roel Jetten 24

7 Raül Rademakers 23

8 Wouter Salden 22

9 Möritz Lorchs 18

10 Wouter Toussaint 18

11 Thijs Koops 17

12 Camiel Klignet 14

13 Guido Maat 14

14 Bram Verweij 13

15 Joep Gerrichhausen 11

16 Andy Bongers 9

17 Gjalt Panjer 8

18 Leroy Provenzano 8

19 Menno Koolhaas 8

20 Roel Muijtjens 8

21 Guy Frissen 7

22 Loek Philippi 7

23 Maarten Wouters 7

24 Liam Coninckx 6

25 Pim Flekken 6

26 Remco Snippe 6

27 Wouter Ubachs 6

28 Jeroen Erkens 6

29 Bram Beenkens 5

30 Dylan Strik 5

31 Pim Bakker 5

32 Tim Erkens 5

33 Stefan Joosten 5

34 David Bartelet 4

35 Finn Roumen 4

36 Job Hesselink 3

37 Max Schrauwen 3

38 Gile vertstraeten 2

39 Max Schrauwen 2

40 Robert Soleberg 2

41 Stefan Snoek 2

42 Yaron Krol 2

43 Duizings 2

VROUWEN

1 Judith Alleleijn 41

2 Scarlett Souren 26

3 Tamara Janssen 23

4 Nikki Souren 11

5 Thara van de Borger 7

6 Sophia Zwaan 7

7 Wencke Tullemans 7

8 Evy Kuijpers 7

9 Iris Timmermans 6

10 Michelle Ritzen 6

 

11 Femke Thoolen 5

28-07-2022

𝗘𝗥𝗜𝗞 𝗛𝗘𝗘𝗦𝗘𝗡 𝗪𝗜𝗡𝗧 𝗝𝗔𝗡 𝗡𝗢𝗟𝗧𝗘𝗡 𝗧𝗥𝗢𝗙𝗘𝗘 𝟮𝟬𝟮𝟮

Uitslagen Glana-Velo Cup rit 19.

MANNEN 40+

1. Erik Heesen

2. Frank Meeßen (D)

3. Daniel F. Förster (D)

4. Andreas Plüm (D)

5. Tim Epping

MANNEN 40-

1. Roel Jetten

2. Kris Bunkens (B)

3. Stefan Joosten - Aanmoedigingsprijs. 

TUSSENSTAND GLANA VELO CUP NA RIT 19.

MANNEN 40+

1 Tim Epping 90 (Gele trui)

2 Daniel Förster 73

3 Erik Heesen 67

4 Victor Widdershoven 55

5 Frank Meessen 28

6 Andreas Plüm 26

7 Frigyes Nagy 17

8 Jo Hanssen 17

9 Wieger vd Schaaf 12

10 Bart Groen 10

11 Ron Schetters 9

12 Jan de Koning 8

13 Otto Pisters 7

14 Rene Stiffer 7

15 Renier Scheepers 7

16 Christoph Lörchs 6

17 Robert Wendler 5

18 S. Gravez 5

19 Jeroen Engelen 4

20 Roy Glaesmaekers 4

21 Arjan Middenveld 3

22 Nico Laugs 3

23 Norbert Vöhn 3

24 Dennis Heuts 2

25 Rob Willems 2

MANNEN 40-

1 Kris Bunkens 60 (blauwe trui)

2 Chris Hendrix 31

3 Kevin de Roeck 28

4 Mathis Elling 26

5 Jules Bremers 24

6 Roel Jetten 24

7 Wouter Salden 22

8 Möritz Lorchs 18

9 Wouter Toussaint 18

10 Raül Rademakers 17

11 Thijs Koops 17

12 Camiel Klignet 14

13 Bram Verweij 13

14 Joep Gerrichhausen 11

15 Andy Bongers 9

16 Guido Maat 9

17 Gjalt Panjer 8

18 Leroy Provenzano 8

19 Menno Koolhaas 8

20 Roel Muijtjens 8

21 Guy Frissen 7

22 Loek Philippi 7

23 Maarten Wouters 7

24 Liam Coninckx 6

25 Pim Flekken 6

26 Remco Snippe 6

27 Wouter Ubachs 6

28 Jeroen Erkens 6

29 Bram Beenkens 5

30 Dylan Strik 5

31 Pim Bakker 5

32 Tim Erkens 5

33 Stefan Joosten 5

34 David Bartelet 4

35 Finn Roumen 4

36 Job Hesselink 3

37 Max Schrauwen 3

38 Gile vertstraeten 2

39 Max Schrauwen 2

40 Robert Soleberg 2

41 Stefan Snoek 2

42 Yaron Krol 2

43 Duizings 2

VROUWEN

1 Judith Alleleijn 39 (Roze trui)

2 Scarlett Souren 26

3 Tamara Janssen 23

4 Nikki Souren 11

5 Thara van de Borger 7

6 Sophia Zwaan 7

7 Wencke Tullemans 7

8 Evy Kuijpers 7

9 Iris Timmermans 6

10 Michelle Ritzen 6

11 Femke Thoolen 5

05-07-2022

GLANA VELO CUP rit 18.

Vanwege valpartij in laatste 2 ronden is er geen uitslag. Alle deelnemers krijgen 2 punten voor het klassement.

28-06-2022

𝗞𝗥𝗜𝗦 𝗕𝗨𝗡𝗞𝗘𝗡𝗦 𝗪𝗜𝗡𝗧 𝗘𝗡 𝗩𝗘𝗥𝗦𝗧𝗘𝗩𝗜𝗚𝗧 𝗞𝗢𝗣𝗣𝗢𝗦𝗜𝗧𝗜𝗘 𝟰𝟬- 𝗞𝗟𝗔𝗦𝗦𝗘𝗠𝗘𝗡𝗧.

Uitslagen Glana-Velo Cup rit 17

MANNEN 40-

1. Kris Bunkens (Bel)

2. Thijs Koops

3. Maarten Wouters (Bel)

4. Mathis Ellng

5. Max Schrauwen

MANNEN 40+

1. Daniel Förster (D)

2. Victor Widdershoven

3. Andreas Plüm (D)

4. Tim Epping

5. Frigyes Nagy

VROUWEN
1. Tamara Janssen

TUSSENSTAND NA GLANA VELO CUP RIT 17.

MANNEN 40+

1 Tim Epping 85 Gele Trui

2 Daniel Förster 66

3 Erik Heesen 57

4 Victor Widdershoven 53

5 Andreas Plüm 22

6 Frank Meessen 20

7 Frigyes Nagy 17

8 Jo Hanssen 17

9 Wieger vd Schaaf 12

10 Bart Groen 10

11 Ron Schetters 9

12 Jan de Koning 8

13 Otto Pisters 7

14 Renier Scheepers 7

15 Rene Stiffer 7

16 Christoph Lörchs 6

17 Robert Wendler 5

18 S. Gravez 5

19 Jeroen Engelen 4

20 Roy Glaesmaekers 4

21 Nico Laugs 3

22 Arjan Middenveld 3

23 Norbert Vöhn 3

24 Dennis Heuts 2

25 Rob Willems 2

MANNEN 40-

1 Kris Bunkens 52 Blauwe trui

2 Chris Hendrix 31

3 Kevin de Roeck 26

4 Mathis Elling 26

5 Jules Bremers 24

6 Wouter Salden 22

7 Möritz Lorchs 18

8 Wouter Toussaint 18

9 Raül Rademakers 17

10 Thijs Koops 17

11 Roel Jetten 15

12 Camiel Klignet 14

13 Bram Verweij 13

14 Joep Gerrichhausen 11

15 Andy Bongers 9

16 Guido Maat 9

17 Gjalt Panjer 8

18 Leroy Provenzano 8

19 Menno Koolhaas 8

20 Roel Muijtjens 8

21 Guy Frissen 7

22 Loek Philippi 7

23 Maarten Wouters 7

24 Liam Coninckx 6

25 Pim Flekken 6

26 Remco Snippe 6

27 Wouter Ubachs 6

28 Jeroen Erkens 6

29 Bram Beenkens 5

30 Dylan Strik 5

31 Pim Bakker 5

32 Tim Erkens 5

33 David Bartelet 4

34 Finn Roumen 4

35 Job Hesselink 3

36 Max Schrauwen 3

37 Gile vertstraeten 2

38 Max Schrauwen 2

39 Robert Soleberg 2

40 Stefan Snoek 2

41 Yaron Krol 2

42 Duizings 2

VROUWEN

1 Judith Alleleijn 37 Roze trui

2 Scarlett Souren 26

3 Tamara Janssen 23

4 Nikki Souren 11

5 Thara van de Borger 7

6 Sophia Zwaan 7

7 Wencke Tullemans 7

8 Evy Kuijpers 7

9 Iris Timmermans 6

10 Michelle Ritzen 6

 

11 Femke Thoolen 5

21-06-2022 | 𝗥𝗢𝗘𝗟 𝗝𝗘𝗧𝗧𝗘𝗡 𝗪𝗜𝗡𝗧 𝟱𝟬𝟬𝗲

𝗝𝗨𝗕𝗜𝗟𝗘𝗨𝗠 𝗞𝗢𝗘𝗥𝗦.

Uitslagen Glana-Velo Cup rit 16.

MANNEN 40-

1. Roel Jetten

2. Kris Bunkens

3. Kevin de Roeck

4. Chris Hendrix

5. Mathis Ellng

MANNEN 40+

1. Victor Widdershoven

2. Daniel Förster

3. Tim Epping

4. Frigyes Nagy

5. Jan de Koning

VROUWEN

1. Judith Alleleijn
2. Tamara Janssen

TUSSENSTAND NA GLANA-VELO CUP 2022 RIT 16

MANNEN 40+

1 Tim Epping 81

2 Daniel Förster 59

3 Erik Heesen 57

4 Victor Widdershoven 47

5 Frank Meessen 20

6 Andreas Plüm 17

7 Jo Hanssen 17

8 Frigyes Nagy 14

9 Wieger vd Schaaf 12

10 Bart Groen 10

11 Ron Schetters 9

12 Jan de Koning 8

13 Otto Pisters 7

14 Renier Scheepers 7

15 Rene Stiffer 7

16 Christoph Lörchs 6

17 Robert Wendler 5

18 S. Gravez 5

19 Jeroen Engelen 4

20 Roy Glaesmaekers 4

21 Nico Laugs 3

22 Arjan Middenveld 3

23 Norbert Vöhn 3

24 Dennis Heuts 2

25 Rob Willems 2

MANNEN 40-

1 Kris Bunkens 44

2 Chris Hendrix 31

3 Jules Bremers 24

4 Kevin de Roeck 24

5 Mathis Elling 22

6 Wouter Salden 22

7 Möritz Lorchs 18

8 Wouter Toussaint 18

9 Raül Rademakers 17

10 Camiel Klignet 14

11 Bram Verweij 13

12 Roel Jetten 13

13 Joep Gerrichhausen 11

14 Thijs Koops 11

15 Andy Bongers 9

16 Guido Maat 9

17 Gjalt Panjer 8

18 Leroy Provenzano 8

19 Menno Koolhaas 8

20 Roel Muijtjens 8

21 Guy Frissen 7

22 Loek Philippi 7

23 Liam Coninckx 6

24 Pim Flekken 6

25 Remco Snippe 6

26 Wouter Ubachs 6

27 Bram Beenkens 5

28 Dylan Strik 5

29 Pim Bakker 5

30 David Bartelet 4

31 Finn Roumen 4

32 Jeroen Erkens 4

33 Job Hesselink 3

34 Tim Erkens 3

35 Gile vertstraeten 2

36 Maarten Wouters 2

37 Max Schrauwen 2

38 Robert Soleberg 2

39 Stefan Snoek 2

VROUWEN

1 Judith Alleleijn 37

2 Scarlett Souren 26

3 Tamara Janssen 21

4 Nikki Souren 11

5 Thara van de Borger 7

6 Sophia Zwaan 7

7 Wencke Tullemans 7

8 Evy Kuijpers 7

9 Iris Timmermans 6

10 Michelle Ritzen 6

 

11 Femke Thoolen 5

14-06-2022

𝗕𝗥𝗔𝗠 𝗩𝗘𝗥𝗪𝗘𝗜𝗝 𝗪𝗜𝗡𝗧 𝗠𝗘𝗧 𝗚𝗘𝗦𝗧𝗥𝗘𝗞𝗧 𝗧𝗘𝗠𝗣𝗢

Uitslagen Glana-Velo Cup rit 15.

MANNEN 40-

1. Bram Verweij

2. Kris Bunkens (B)

3. Moritz Lörks (D)

4. Kevin de Roeck (B)

 

 

MANNEN 40+

1. Erik Heesen

2. Daniel Förster (D)

3. Tim Epping

4. Victor Widdershoven

5. Norbert Vöhn (D)

VROUWEN

1. Judith Alleleijn

TUSSENSTAND NA GLANA-VELO CUP RIT 15.

MANNEN 40+
1 Tim Epping 76 (Gele Bioracer trui)

2 Erik Heesen 57

3 Daniel Förster 53

4 Victor Widdershoven 40

5 Frank Meessen 20

6 Andreas Plüm 17

7 Jo Hanssen 171 Tim Epping 76

2 Erik Heesen 57

3 Daniel Förster 53

4 Victor Widdershoven 40

5 Frank Meessen 20

6 Andreas Plüm 17

7 Jo Hanssen 17

8 Wieger vd Schaaf 12

9 Bart Groen 10

10 Frigyes Nagy 10

11 Ron Schetters 9

12 Otto Pisters 7

13 Renier Scheepers 7

14 Rene Stiffer 7

15 Christoph Lörchs 6

16 Jan de Koning 5

17 Robert Wendler 5

18 S. Gravez 5

19 Jeroen Engelen 4

20 Roy Glaesmaekers 4

21 Nico Laugs 3

22 Arjan Middenveld 3

23 Norbert Vöhn 3

24 Dennis Heuts 2

25 Rob Willems 2

MANNEN 40-

1 Kris Bunkens 38

2 Chris Hendrix 27

3 Jules Bremers 24

4 Wouter Salden 22

5 Kevin de Roeck 19

6 Mathis Elling 19

7 Möritz Lorchs 18

8 Wouter Toussaint 18

9 Raül Rademakers 17

10 Camiel Klignet 14

11 Bram Verweij 13

12 Joep Gerrichhausen 11

13 Thijs Koops 11

14 Andy Bongers 9

15 Guido Maat 9

16 Gjalt Panjer 8

17 Leroy Provenzano 8

18 Menno Koolhaas 8

19 Roel Muijtjens 8

20 Guy Frissen 7

21 Loek Philippi 7

22 Liam Coninckx 6

23 Pim Flekken 6

24 Remco Snippe 6

25 Wouter Ubachs 6

26 Bram Beenkens 5

27 Dylan Strik 5

28 Roel Jetten 5

29 Pim Bakker 5

30 David Bartelet 4

31 Finn Roumen 4

32 Jeroen Erkens 4

33 Job Hesselink 3

34 Tim Erkens 3

35 Gile vertstraeten 2

36 Maarten Wouters 2

37 Max Schrauwen 2

38 Robert Soleberg 2

39 Stefan Snoek 2

VROUWEN

1 Judith Alleleijn 29

2 Scarlett Souren 26

3 Nikki Souren 11

4 Tamara Janssen 9

5 Thara van de Borger 7

6 Sophia Zwaan 7

7 Wencke Tullemans 7

8 Evy Kuijpers 7

9 Iris Timmermans 6

10 Michelle Ritzen 6

11 Femke Thoolen 5

JEUGD

 

1 Levi Glaesmaekers 2

09-06-2022

𝗚𝗘𝗡𝗔𝗗𝗘𝗟𝗢𝗢𝗦 𝗦𝗟𝗔𝗔𝗧 𝗝𝗨𝗟𝗘𝗦 𝗕𝗥𝗘𝗠𝗘𝗥𝗦 𝗪𝗘𝗘𝗥 𝗧𝗢𝗘

Uitslagen Glana-Velo Cup rit 14.

En Jack Theunissen is er ook weer bij

MANNEN 40-

1. Jules Bremers

2. Horitz Lörchs

3. Guido Maat

4. Joep Gerrichausen

5. Kevin de Roeck

MANNEN 40+

1. Frank Meessen

2. Christoph Lörchs

3. Daniel Förster

4. Tim Epping

5. Frigyes Nagy

VROUWEN
1
. Tamara Janssen

02-06-2022

𝗝𝗨𝗟𝗘𝗦 𝗕𝗥𝗘𝗠𝗘𝗥𝗦 𝗠𝗔𝗔𝗞𝗧 𝗜𝗡𝗗𝗥𝗨𝗞 𝗘𝗡 𝗪𝗜𝗡𝗧 𝗢𝗩𝗘𝗥𝗧𝗨𝗜𝗚𝗘𝗡𝗗 𝗔𝗩𝗢𝗡𝗗𝗞𝗢𝗘𝗥𝗦

Uitslagen Glana-Velo Cup rit 13.

MANNEN 40-

1. Jules Bremers

2. Kevin de Roeck

3. Chris Hendrix

4. Jeroen Erkens

5. Tim Erkens

MANNEN 40+

1. Frank Meessen

2. Tim Epping

3. Rene Stiffer

4. Andreas Plüm

5. Arjan Middenveld

VROUWEN

1. Evy Kuijpers

2. Michelle Ritzen
3. Judith Alleleijn

24-05-2022

𝗪𝗢𝗨𝗧𝗘𝗥 𝗦𝗔𝗟𝗗𝗘𝗡 𝗪𝗜𝗡𝗧 𝗢𝗡𝗪𝗘𝗘𝗥𝗟𝗘𝗚𝗕𝗔𝗔𝗥 𝗛𝗘𝗠𝗘𝗟𝗦𝗘 𝗞𝗢𝗘𝗥𝗦.

Uitslagen Glana-Velo rit 12

MANNEN 40-

1. Wouter Salden (winnend rugnummer in loterij /Math Salden waardebon twv 50 Euro) + pioenrozen

2. Thijs Koops

3. Pim Bakker

4. Raül Rademakers

MANNEN 40+

1. Tim Epping - Pioenrozen

2. Erik Heesen

VROUWEN

1. Judith Alleleijn - Pioenrozen

17-05-2022

𝗘𝗥𝗜𝗞 𝗛𝗘𝗘𝗦𝗘𝗡 𝗜𝗦 𝗗𝗘 𝗥𝗔𝗣𝗦𝗧𝗘

Uitslagen Glana-Velo Cup rit 11.

MANNEN 40+

1. Erik Heesen

2. Frank Maessen

3. Daniel F. Förster

4. Victor Widdershoven

5. Frigyes Nagy

MANNEN 40-

1. Moritz Lörcks

2. Roel Muijlkens

3. Roel Jetten

VROUWEN

1. Judith Alleleijn

TUSSENKLASSEMENT GLANA-VELO CUP NA RIT 11

MANNEN 40+

1 Tim Epping 54

2 Erik Heesen 44

3 Daniel Förster 42

4 Victor Widdershoven 36

5 Jo Hanssen 17

6 Andreas Plüm 13

7 Wieger vd Schaaf 12

8 Bart Groen 10

9 Ron Schetters 9

10 Frigyes Nagy 7

11 Otto Pisters 7

12 Renier Scheepers 7

13 Frank Maessen 6

14 Jan de Koning 5

15 Robert Wendler 5

16 S. Gravez 5

17 Jeroen Engelen 4

18 Roy Glaesmaekers 4

19 Nico Laugs 3

20 Dennis Heuts 2

21 Rob Willems 2

22 R. Stiff 2

MANNEN 40-

1 Kris Bunkens 32

2 Chris Hendrix 22

3 Mathis Elling 19

4 Wouter Toussaint 18

5 Camiel Klignet 14

6 Wouter Salden 14

7 Raül Rademakers 11

8 Andy Bongers 9

9 Gjalt Panjer 8

10 Jules Bremers 8

11 Leroy Provenzano 8

12 Menno Koolhaas 8

13 Roel Muijtjens 8

14 Guy Frissen 7

15 Loek Philippi 7

16 Möritz Lorchs 7

17 Kevin de Roeck 6

18 Liam Coninckx 6

19 Pim Flekken 6

20 Remco Snippe 6

21 Wouter Ubachs 6

22 Bram Beenkens 5

23 Bram Verweij 5

24 Dylan Strik 5

25 Roel Jetten 5

26 Thijs Koops 5

27 David Bartelet 4

28 Finn Roumen 4

29 Guido Maat 4

30 Job Hesselink 3

31 Joep Gerrichhausen 3

32 Gile vertstraeten 2

33 Maarten Wouters 2

34 Max Schrauwen 2

35 Robert Soleberg 2

36 Robert Soleberg 2

VROUWEN

1 Scarlett Souren 26

2 Judith Alleleijn 18

3 Nikki Souren 11

4 Tamara Janssen 7

5 Thara van de Borger 7

6 Sophia Zwaan 7

7 Wencke Tullemans 7

8 Iris Timmermans 6

9 Femke Thoolen 5

JEUGD
1 Levi Glaesmaekers 2

12-05-2022

𝗝𝗨𝗟𝗘𝗦 𝗕𝗥𝗘𝗠𝗘𝗥𝗦 𝗪𝗜𝗡𝗧 𝗗𝗔𝗔𝗥 𝗪𝗔𝗔𝗥 𝗪𝗜𝗘𝗟𝗘𝗥𝗞𝗥𝗔𝗖𝗛𝗧 𝗦𝗔𝗠𝗘𝗡𝗕𝗔𝗟𝗧

Uitslagen Glana-Velo Cup rit 10.

MANNEN 40-

1. Jules Bremers

2. Camiel Klignet

3. Bram Verweij

4. Menno Koolhaas

5. Raül Rademakers

MANNEN 40+

1. Erik Heesen

2. Daniel Förster

3. Tim Epping

4. Ron Schetters

5. Jan de Koning

PRESTATIEPRIJS:

Andy Bongers.

10-05-2022

𝗧𝗨𝗟𝗣𝗘𝗡 𝗩𝗢𝗢𝗥 𝗥𝗜𝗧𝗪𝗜𝗡𝗡𝗔𝗔𝗥 𝗞𝗥𝗜𝗦 𝗕𝗨𝗡𝗞𝗘𝗡𝗦

en andere categorie winnaars.

Uitslagen Glana-Velo Cup rit 9.

MANNEN 40-

1. Kris Bunkens

2. Wouter Ubachs

3. Chris Hendrix

4. Joep Gerrichhauzen

MANNEN 40+

1. Erik Heesen

2. Daniel Förster

3. S. Graven

4. Tim Epping

5. Robert Wendler

VROUWEN

1. Wencke Tullemans

03-04-2022

𝗥𝗔𝗨𝗟 𝗥𝗔𝗗𝗘𝗠𝗔𝗞𝗘𝗥𝗦 𝗪𝗜𝗡𝗧 𝗦𝗣𝗔𝗡𝗡𝗘𝗡𝗗𝗘 𝗦𝗧𝗥𝗜𝗝𝗗 𝗢𝗠 𝗪𝗜𝗡𝗦𝗧.

Uitslagen Glana-Velo Cup rit 8.

MANNEN 40-

1. Raül Rademakers

2. Wouter Salden

3. Bram Beenkens

4. Loek Philippi

5. Joep Gerrichhauzen

 

MANNEN 40+

1. Daniel Förster (D)

2. Wieger van der Schaaf

3. Tim Epping

4. Andreas Plüm (D)

5. Bart Groen.

VROUWEN

1. Scarlett Souren

2. Iris Timmermans

3. Wencke Tullemans
4. Judith Alleleijn

𝗧𝗨𝗦𝗦𝗘𝗡𝗞𝗟𝗔𝗦𝗦𝗘𝗠𝗘𝗡𝗧 𝗚𝗟𝗔𝗡𝗔-𝗩𝗘𝗟𝗢 𝗖𝗨𝗣 𝟮𝟬𝟮𝟮 𝗡𝗔 𝗥𝗜𝗧 𝟴.

MANNEN 40+

1 Tim Epping 43

2 Victor Widdershoven 32

3 Daniel Förster 25

4 Erik Heesen 22

5 Jo Hanssen 15

6 Andreas Plüm 11

7 Wieger vd Schaaf 10

8 Bart Groen 10

9 Otto Pisters 7

10 Renier Scheepers 7

11 Frigyes Nagy 4

12 Jeroen Engelen 4

13 Roy Glaesmaekers 4

14 Ron Schetters 3

15 Nico Laugs 3

16 Dennis Heuts 2

17 Rob Willems 2

MANNEN 40-

1 Kris Bunkens 24

2 Wouter Toussaint 18

3 Mathis Elling 17

4 Chris Hendrix 15

5 Wouter Salden 12

6 Leroy Provenzano 8

7 Gjalt Panjer 8

8 Camiel Klignet 8

9 Raül Rademakers 8

10 Guy Frissen 7

11 Loek Philippi 7

12 Liam Coninckx 6

13 Kevin de Roeck 6

14 Remco Snippe 6

15 Pim Flekken 6

16 Dylan Strik 5

17 Thijs Koops 5

18 Bram Beenkens 5

19 Menno Lohaas 4

20 David Bartelet 4

21 Finn Roumen 4

22 Job Hesselink 3

23 Joep Gerrichhausen 3

24 Guido Maat 2

25 Andy Bongers 2

26 Roel Muijtjens 2

VROUWEN

1 Scarlett Souren 26

2 Judith Alleleijn 16

3 Nikki Souren 11

4 Tamara Janssen 7

5 Thara van de Borger 7

6 Sophia Zwaan 7

7 Iris Timmermans 6

8 Femke Thoolen 5

9 Wencke Tullemans 5

JEUGD

1 Levi Glaesmaekers 2

28-04-2022

𝗖𝗔𝗠𝗜𝗘𝗟 𝗞𝗟𝗜𝗚𝗡𝗘𝗧 𝗛𝗢𝗨𝗗𝗧 𝗭𝗜𝗝𝗡 𝗞𝗢𝗠𝗣𝗔𝗡𝗘𝗡 𝗚𝗢𝗘𝗗 𝗜𝗡 𝗛𝗘𝗧 𝗢𝗢𝗚 & 𝗪𝗜𝗡𝗧 𝗢𝗩𝗘𝗥𝗧𝗨𝗜𝗚𝗘𝗡𝗗

Uitslagen Glana-Velo Cup rit 7.

MANNEN 40-

1. Camiel Klignet - bloemen

2. Mathis Ellng

3. Thijs Koops

MANNEN 40+

1. Erik Heesen - bloemen

2. Tim Epping

3. Daniel Förster 
4. Jo Hanssen (Prestatieprijs - bloemen)

TUSSENKLASSEMENT GLANA-VELO CUP 2022 NA RIT 7.

MANNEN 40+

1 Tim Epping 38 (Gele trui)

2 Victor Widdershoven 32

3 Erik Heesen 22

4 Daniel Förster 18

5 Jo Hanssen 13

6 Otto Pisters 7

7 Andreas Plüm 7

8 Renier Scheepers 7

9 Bart Groen 7

10 Frigyes Nagy 4

11 Wiegert vd Schaaf 4

12 Jeroen Engelen 4

13 Roy Glaesmaekers 4

14 Ron Schetters 3

15 Nico Laugs 3

16 Dennis Heuts 2

17 Rob Willems 2

MANNEN 40-

1 Kris Bunkens 24

2 Wouter Toussaint 18

3 Mathis Elling 17

4 Chris Hendrix 15

5 Leroy Provenzano 8

6 Gjalt Panjer 8

7 Camiel Klignet 8

8 Guy Frissen 7

9 Liam Coninckx 6

10 Kevin de Roeck 6

11 Remco Snippe 6

12 Pim Flekken 6

13 Wouter Salden 6

14 Dylan Strik 5

15 Thijs Koops 5

16 Menno Lohaas 4

17 David Bartelet 4

18 Finn Roumen 4

19 Job Hesselink 3

20 Loek Philippi 3

21 Guido Maat 2

22 Andy Bongers 2

VROUWEN

1 Scarlett Souren 19

2 Judith Alleleijn 12

3 Nikki Souren 11

4 Tamara Janssen 7

5 Thara van de Borger 7

6 Sophia Zwaan 7

7 Femke Thoolen 5

JEUGD
1 Levi Glaesmaekers 2

26-04-2022

𝗪𝗢𝗨𝗧𝗘𝗥 𝗧𝗢𝗨𝗦𝗦𝗔𝗜𝗡𝗧 𝗪𝗜𝗡𝗧 𝗡𝗘𝗞 𝗔𝗔𝗡 𝗡𝗘𝗞 𝗦𝗧𝗥𝗜𝗝𝗗 𝗧𝗜𝗝𝗗𝗘𝗡𝗦 𝗞𝗢𝗡𝗜𝗡𝗚𝗦𝗡𝗨𝗠𝗠𝗘𝗥

Uitslagen Glana-Velo Cup rit 6

MANNEN 40-

1. Wouter Toussaint (bioscoop en versnapering bon)

2. Wouter Salden

3. Dylan Strik

4. Mathis Ellng

5. Loek Philippi

MANNEN 40+

1. Erik Heesen (bioscoop en versnapering bon)

2. Victor Widdershoven

3. Tim Epping

4. Jeroen Engelen

5. Daniel Förster

VROUWEN

1. Sophia Zwaan (bioscoop en versnapering bon)

2. Scarlett Souren

3. Nikki Souren

4. Judith Alleleijn

 

18-04-2022

𝗞𝗥𝗜𝗦 𝗕𝗨𝗡𝗞𝗘𝗡𝗦 𝗪𝗜𝗡𝗧 𝗭𝗢𝗡𝗡𝗜𝗚𝗘 𝗣𝗔𝗔𝗦𝗪𝗘𝗗𝗦𝗧𝗥𝗜𝗝𝗗

Uitslagen Glana-Velo Cup rit 5.

MANNEN 40-

1. Kris Bunkens

2. Chris Hendrix

MANNEN 40+

1. Victor Widdershoven

2. Tim Epping

3. Bart Groen

4. Roy Glaesmaekers
5. Jo Hanssen

TUSSENKLASSEMENT GLANA-VELO CUP1 NA RIT 5.

MANNEN 40+

1 Tim Epping 27 (leider overall)

2 Victor Widdershoven 26

3 Erik Heesen 8

4 Otto Pisters 7

5 Andreas Plüm 7

6 Renier Scheepers 7

7 Jo Hanssen 7

8 Daniel Förster 5

9 Daniel Förster 5

10 Bart Groen 5

11 Frigyes Nagy 4

12 Wiegert vd Schaaf 4

13 Roy Glaesmaekers 4

14 Ron Schetters 3

15 Nico Laugs 3

MANNEN 40-

1 Kris Bunkens 16

2 Liam Coninckx 6

3 Wouter Toussaint 10

4 Menno Lohaas 4

5 Chris Hendrix 9

6 Guido Maat 2

7 Mathis Elling 7

8 Kevin de Roeck 6

9 Leroy Provenzano 8

10 David Bartelet 4

11 Gjalt Panjer 8

12 Remco Snippe 6

13 Finn Roumen 4

14 Job Hesselink 3

15 Guy Frissen 7

16 Pim Flekken 6

VROUWEN

1 Tamara Janssen 7

2 Scarlett Souren 13

3 Nikki Souren 6

4 Femke Thoolen 5

5 Judith Alleleijn 8

6 Thara van de Borger 7

JEUGD

1 Levi Glaesmaekers 2

15-04-2022
𝗘𝗥𝗜𝗞 𝗛𝗘𝗘𝗦𝗘𝗡 𝗪𝗜𝗡𝗧 𝗠𝗔𝗧𝗛 𝗗𝗢𝗛𝗠𝗘𝗡 𝗕𝗢𝗞𝗔𝗔𝗟 𝟮𝟬𝟮𝟮
Uitslagen Glana-Velo Cup 2022 Rit 4.
MANNEN 40-
1. Erik Heesen - Cadeaubon Sana Massages, Wafels & chocolade en Bloemen.
2. Tim Epping
3. Daniel Förster
4. Jo Hanssen
MANNEN 40-
1. Guy Frissen - Bloemen, Wafels & chocolade
2. Pim Flekken
VROUWEN
1. Thara vd Borger - Wafels, chocolade en bloemen
2. Judith Alleleijn (prestatieprijs)- Wafels en chocolade

12-04-2022
𝗛𝗨𝗭𝗔𝗥𝗘𝗡𝗦𝗧𝗨𝗞𝗝𝗘 𝗩𝗔𝗡 𝗚𝗝𝗔𝗟𝗧 𝗣𝗔𝗡𝗝𝗘𝗥, 𝗛𝗜𝗝 𝗪𝗜𝗡𝗧 𝟯𝗲 𝗥𝗜𝗧.
Uitslagen Glana-Velo Cup rit 3.
MANNEN 40-
1. Gjalt Panjer
2. Remco Snippe
3. Wouter Toussaint
4. Finn Roumen
5. Job Hesselink
MANNEN 40+
1. Victor Widdershoven
2. Tim Epping
3. Andreas Plüm
4. Wiegert vd Schaaf
5. Nico Laugs
VROUWEN
1. Judith Alleleijn
JEUGD
1. Levi Glaesmaekers

05-04-2022

𝗟𝗘𝗥𝗢𝗬 𝗣𝗥𝗢𝗩𝗘𝗡𝗭𝗔𝗡𝗢 𝗔𝗟𝗦 𝗘𝗘𝗥𝗦𝗧𝗘 𝗢𝗩𝗘𝗥 𝗗𝗘 𝗠𝗘𝗘𝗧.

Uitslagen Glana-Velo Cup 2022 Rit 2.

MANNEN 40-

1. Leroy Provenzano

2. Kevin de Roeck

3. Mathis Ellng

4. David Bartelet

MANNEN 40 +

1. Renier Scheepers

2 Victor Widdershoven

3. Tim Epping

4. Frigyes Nagy

VROUWEN

1. Tamara Janssen

2. Scarlett Souren

3. Femke Thoolen

TUSSENSTAND GLANA-VELO CUP 2022 NA RIT 2.

MANNEN 40+

1 Victor Widdershoven 12

2 Tim Epping 9

3 Otto Pisters 7

4 Renier Scheepers 7

5 Daniel Förster 5

6 Frigyes Nagy 4

7 Ron Schetters 3

8 Andreas Plüm 2

MANNEN 40-
1 Kris Bunkens 8

2 Leroy Provenzano 8

3 Mathis Elling 7

4 Liam Coninckx 6

5 Kevin de Roeck 6

6 Wouter Toussaint 5

7 Menno Lohaas 4

8 David Bartelet 4

9 Chris Hendrix 3

10 Guido Maat 2

VROUWEN

1 Scarlett Souren 13

2 Tamara Janssen 7

3 Nikki Souren 6

4 Femke Thoolen 5

29-03-2022

𝗞𝗥𝗜𝗦 𝗕𝗨𝗡𝗞𝗘𝗡𝗦 𝗪𝗜𝗡𝗧 𝗢𝗠𝗟𝗢𝗢𝗣 𝗔𝗗 𝗪𝗜𝗝𝗡𝗔𝗡𝗗𝗦 𝟮𝟬𝟮𝟮

Uitslagen Math Salden Glana-Velo Cup 2022 RIT 1.

MANNEN 40-

1. Kris Bunkens

2. Liam Coninckx

3. Wouter Toussaint

4. Menno Lohaas

5. Chris Hendrix

 

MANNEN 40+

1. Otto Pisters

2. Victor Widdershoven

3. Daniel Forster

4. Tim Epping

5. Ron Schetters

VROUWEN

1. Scarlett Souren

2. Nikki Souren

2021

𝗥𝗔𝗨𝗟 𝗥𝗔𝗗𝗘𝗠𝗔𝗞𝗘𝗥𝗦 𝗪𝗜𝗡𝗧 𝗚𝗟𝗔𝗡𝗔-𝗩𝗘𝗟𝗢 𝗖𝗨𝗣 𝗭𝗢𝗠𝗘𝗥 𝗖𝗢𝗠𝗣𝗘𝗧𝗜𝗧𝗜𝗘 𝟮𝟬𝟮𝟭.

Eindklassement Glana-Velo Cup 2021.

MANNEN 40-

1 Raül Rademakers 77 (Gele trui) (8 ritoverwinningen)

2 Kevin de Roeck 46

3 Thomas Rieff 25 (2 ritoverwinningen)

4 Tim Epping 25

5 Bram Verweij 24

6 Liam Coninckx 19

7 Wouter Salden 19

8 Casper Houben 18

9 Guido Maat 18

10 Leroy Provenzano 18

11 Luuk Verdonck 17

12 Moritz Loercks 16

13 Chris Hendrix 15

14 Lucas Janssen 14

15 Finn Roumen 13

16 Lars Wijnands 13

17 Thijs Koops 13

18 Aymane Reul 11

19 Dirk Darding 10

20 Niels Dronia 10

21 Sep van Bommel 9

22 Mark Steins 9

23 Arjan Middenveld 8

24 Bram Beenkens 8

25 John de Schutter 8

26 Jules Bremers 8

27 Roel Jetten 8

28 Wouter Toussaint 8

29 Leo Hayter 8

30 Romano Haan 7

31 Bram Linnartz 6

32 Jeroen Erkens 6

33 Oliver Diebell 6

34 Remco Snippe 6

35 Vincent Harder 6

36 Kris Bunkens 6

37 Jesper Verhoeven 5

38 Koen van der Sterren 5

39 Sem Maessen 5

40 Dylan Strik 5

41 David Bartelet 4

42 Jasper Grooters 4

43 Jeroen Dohmen 4

44 Jeroen Dohmen 4

45 Loew Philippi 4

46 Quinn Quadvlieg 4

47 Sem Schreurs 4

45 Jort Lahaije 4

46 Milan Coolen 3

47 Mitch Senden 3

48 Ralf Peters 3

49 Chiel Lankveld 2

50 Denzel Verhulst 2

51 Erwin Hugen 2

52 Jesper Schins 2

53 Junke Timmermans 2

54 Max Schrauwen 2

55 Michael Stoffers 2

56 Milan Vanbeveren 2

57 Rob Ruijgh 2

58 Robin Heijnen 2

59 Tom Govaerth 2

60 Dave Lindelauf 2

61 Hans Schoenmakers 2

62 Stefan Joosten 2

63 Philippe Pinkaerts 2

64 Finn Raemaekers 2

MANNEN 40+

1 Daniel Förster 76 (Blauwe trui)

2 Erik Heesen 49

3 Mark Smeets 35

4 Andreas Plüm 28

5 Otto Pisters 28

6 Remco Geilen 25

7 Ron Schetters 19

8 Christoph Loercks 17

9 Norbert Vohn 11

10 Victor Widdershoven 9

11 Jo Hanssen 8

12 Bas van Bommel 7

13 Jo van de Wall 6

14 Patrick Strouken 6

15 Roy Glaesmaekers 6

16 Alain Strouken 5

17 Jan de Koning 5

18 Michel van de Wall 5

19 Stephan Lotz 5

20 Bert Verboort 4

21 Marco Janssen 3

22 Wil Sijstermans 2

23 Dimy Geraets 2

24 Wieger vd Schaaf 2

25 Giel Snijders 2

VROUWEN

1 Judith Alleleijn 54 (Roze trui)

2 Karina Moonen 34

3 Scarlett Souren 26

4 Nikki Souren 16

5 Arianna Pruisscher 14

6 Sophie van Bakel 11

7 Selena Bas 7

8 Heather Patrick 3

9 Anne Schumacher 2

JEUGD TM15 JR.

1 Danillo Baidoo 60 (Groene Trui)

2 Yentl Ruijgh 36 (11 trainingen)

3 Sylvain Vleugels 36 (7 trainingen)

4 Daan Maessen 34

5 Sjuul Vleugels 25

6 Milan Coolen 21

7 Giel Wilhelmus 18

8 Jules van Neer 16

9 Adne Cappon 12

10 Philip White 10

11 Jip Franken 9

12 Sem Maessen 9

13 Mitch Senden 8

14 Pim van der Sterren 8

15 Noah Conickx 7

16 Seppe Cops 6

17 Ties Beckers 6

18 Hugo Cappon 5

19 Quentin Smeets 5

19 Roan Schaefer 4

20 Vincent Elzinga 4

21 Colin Strik 2
22 Thijs Worselen 2

16-09-2021

𝗕𝗥𝗔𝗠 𝗩𝗘𝗥𝗪𝗘𝗜𝗝 𝗪𝗜𝗡𝗧 𝗕𝗟𝗢𝗘𝗗𝗦𝗧𝗢𝗟𝗟𝗘𝗡𝗗𝗘 𝗟𝗔𝗔𝗧𝗦𝗧𝗘 𝗚𝗟𝗔𝗡𝗔-𝗩𝗘𝗟𝗢 𝗖𝗨𝗣 𝗕𝗔𝗔𝗡𝗥𝗜𝗧 𝗩𝗔𝗡 𝗛𝗘𝗧 𝗝𝗔𝗔𝗥.

Uitslagen Glana-Velo Cup rit 15.

 

MANNEN 40-

1. Bram Verweij - Extra 3 pnt.

2. Mark Steins - Extra 3 pnt.

3. Raül Rademakers - Extra 3 + 5 pnt.

4. Kris Bunkens

5. Kevin de Roeck

 

 

 

MANNEN 40+

1. Andreas Plüm - Extra 5 pnt.

2. Remco Geilen

3. Daniel F. Förster

4. Mark Smeets

5. Jo Hanssen

VROUWEN

1. Scarlett Souren - Extra 5 pnt.

2. Judith Alleleijn

JEUGD TM 15 JR.

1. Sylvain Vleugels - Extra 5 pnt.

2. Sjuulke Sjuul Vleugels

3. Danilo Baidoo

4. Philip White

 

5. Yentl Ruijgh

14-09-2021

𝗟𝗜𝗔𝗠 𝗖𝗢𝗡𝗜𝗡𝗖𝗞𝗫 𝗪𝗜𝗡𝗧 𝗢𝗠𝗟𝗢𝗢𝗣 𝗡𝗘𝗟𝗜𝗦𝗦𝗘𝗡 𝟮𝟬𝟮𝟭.

Powered by GroenLeven zonne-energie

Voorlopige uitslagen Glana-Velo Cup rit 14.

MANNEN 40-

1. Liam Coninckx - Reistas + Zonnenbloemen

2. Lars Wijnands

3. Dylan Strik

4. Finn Roumen

5. Raül Rademakers

MANNEN 40+

1. Daniel F. Förster - Zonnebloemen

2. Remco Geilen

3. Mark Smeets

4. Jo Hanssen

 

VROUWEN

1. Scarlett Souren - Zonnenbloemen

2. Judith Alleleijn

3. Nikki Souren

JEUGD T/M 15 JR

1. Daan Maessen - Zonnebloemen

2. Sylvain Vleugels

3. Milan Coolen

4. Ties Beckers

5. Mitch Senden 

09-09-2021

𝗥𝗜𝗧𝗭𝗘𝗚𝗘 𝗩𝗢𝗢𝗥 𝗟𝗘𝗢 𝗛𝗔𝗬𝗧𝗘𝗥 𝗩𝗔𝗡 𝗗𝗘𝗩𝗘𝗟𝗢𝗣𝗠𝗘𝗡𝗧 𝗧𝗘𝗔𝗠 𝗗𝗦𝗠

Uitslagen Glana-Velo Cup rit 13

MANNEN 40-

1. Leo Hayter

2. Leroy Provenzano

3. Raül Rademakers

4. Niels Dronia

5. Kevin de Roeck

 

MANNEN 40+

1. Erik Heesen

2. Daniel F. Förster

3. Andreas Plüm

4. Remco Geilen

5. Mark Smeets.

JEUGD T/M 15 JR.

1. Sylvain Vleugels

2. Sjuulke Sjuul Vleugels

3. Danilo Baidoo

4. Philip White

5. Yentl Ruijgh

07-09-2021

𝗜𝗝𝗭𝗘𝗥𝗦𝗧𝗘𝗥𝗞𝗘 𝗧𝗛𝗢𝗠𝗔𝗦 𝗥𝗜𝗘𝗙𝗙 𝗪𝗜𝗡𝗧 𝗠𝗘𝗚𝗔 𝗗𝗥𝗨𝗞𝗞𝗘 𝗚𝗣 𝗙𝗥𝗘𝗗 𝗥𝗢𝗠𝗣𝗘𝗟𝗕𝗘𝗥𝗚 𝟮𝟬𝟮𝟭

Powered by Fred Rompelberg Bicycle Holidays

Voorlopige uitslagen Glana-Velo Cup rit 12.

MANNEN 40-

1. Thomas Rieff - Trofee, €25,-, Reductie reis Mallorca en bloemen.

2. Leroy Provenzano

3. Bram Verweij

4. Roel Jetten

5. Lars Wijnands

MANNEN 40+

1. Erik Heesen - Trofee, €25,-, Reductie reis Mallorca en bloemen

2. Daniel F. Förster

3. Stephan Lotz

4. Remco Geilen

5. Victor Widdershoven

VROUWEN

1. Arianna Pruisscher - Trofee, €25,-, Reductie reis Mallorca en bloemen

2. Karina Dortu-Moonen

3. Nikki Souren

4. Judith Alleleijn

5. Heather Patrick

JEUGD TM 15 JR

1. Noah Coninckx - Trofee, €25,-, Reductie reis Mallorca en bloemen

2. Daan Maessen

3. Sylvain Vleugels

4. Sjuulke Sjuul Vleugels

5. Milan Coolen

02-09-2021

𝗙𝗔𝗖𝗜𝗡𝗘𝗥𝗘𝗡𝗗𝗘 𝗢𝗩𝗘𝗥𝗪𝗜𝗡𝗡𝗜𝗡𝗚 𝗝𝗨𝗟𝗘𝗦 𝗕𝗥𝗘𝗠𝗘𝗥𝗦

Super spannende finale tussen het beest van Oirsbeek Raül Rademakers en comeback van sprintkanon uit Brunssum Jules Bremers. In de laatste 2 ronden reden ze bijna surplace met aan het eind een enorme jump van Bremers.

Yentl Ruijgh en Danilo Baidoo krijgen een extra punt omdat ze de koers openenden met een serieuze ontsnapping.

Uitslagen Glana-Velo Cup rit 11.

MANNEN 40-

1. Jules Bremers - Doos frikandellen van Tuutje van ruudje en bloemen

2. Raül Rademakers

3. Kevin de Roeck

4. Tim Epping

5. Chris Hendrix.

MANNEN 40+

1. Daniel F. Förster - bloemen

2. Andreas Plüm

3. Mark Smeets.

VROUWEN

1. Karina Dortu-Moonen - bloemen

2. Judith Alleleijn

JEUGD TM 15 JR.

1. Sjuulke Sjuul Vleugels - bloemen

2. Danilo Baidoo

3. Yentl Ruijgh

4. Philip White

Prestatieprijs 1 extra punT

Danilo Baidoo en Yentl Ruigh.

31-08-2021

𝗧𝗛𝗢𝗠𝗔𝗦 𝗥𝗜𝗘𝗙𝗙 𝗪𝗜𝗡𝗧 𝗢𝗩𝗘𝗥𝗧𝗨𝗜𝗚𝗘𝗡𝗗 𝗠𝗔𝗧𝗛𝗜𝗘𝗨 𝗗𝗢𝗛𝗠𝗘𝗡 𝗕𝗢𝗞𝗔𝗔𝗟 𝟮𝟬𝟮𝟭

Uitslagen Glana-Velo Cup rit 10

MANNEN 40-

1. Thomas Rieff - €20,- Bloemen

2. Wouter Salden

3. Finn Roumen

4. Raül Rademakers

5. Liam Coninckx

MANNEN 40+

1. Otto Pisters - Bloemen

2. Erik Heesen

3. Daniel F. Förster

4. Ron Schetters

5. Mark Smeets.

 

 

VROUWEN

1. Scarlett Souren - Bloemen

2. Sophie van Bakel

3. Judith Alleleijn

JEUGD TM 15 JR

1. Daan Maessen - Bloemen

2. Danilo BVleuge

3. Giel Wilhelmus

4. Yentl Ruijgh

26-08-2021

𝗕𝗘𝗟𝗚𝗜𝗦𝗖𝗛 𝗞𝗔𝗠𝗣𝗜𝗢𝗘𝗡 𝗝𝗢𝗛𝗡 𝗗𝗘 𝗦𝗖𝗛𝗨𝗧𝗧𝗘𝗥 𝗪𝗜𝗡𝗧 𝗦𝗡𝗢𝗘𝗜𝗛𝗔𝗥𝗗𝗘 𝗔𝗩𝗢𝗡𝗗𝗥𝗜𝗧.

Uitslagen Glana-Velo Cup 2021 RIT 9.

Thijs Koops wint prestatie prijs.

MANNEN 40-

1. John De Schutter

2. Lucas Janssen

3. Thijs Koops

4. Kevin de Roeck

5. Tim Epping

MANNEN 40+

1. Erik Heesen

2. Daniel F. Förster

3. Remco Geilen

4. Mark Smeets

 

VROUWEN

1. Karina Dortu-Moonen

2. Judith Alleleijn

JEUGD TM 15 JR

1. Daan Maessen

2. Danilo Baidoo

3. Yentl Ruijgh

24-08-2021

𝗔𝗔𝗡𝗩𝗔𝗟𝗟𝗘𝗡𝗗𝗘 𝗟𝗨𝗖𝗔𝗦 𝗝𝗔𝗡𝗦𝗦𝗘𝗡 𝗪𝗜𝗡𝗧 𝗥𝗢𝗡𝗗𝗘 𝗩𝗔𝗡 𝗚𝗘𝗟𝗘𝗘𝗡 𝟮𝟬𝟮𝟭

Uitslagen Glana-Velo Cup rit 8

MANNEN 40-

1. Lucas Janssen - €20,- + bloemen

2. Bram Verweij

3. Raül Rademakers

4. Guido Maat

5. Thomas Rieff.

MANNEN 40+

1. Erik Heesen - bloemen

2. Victor Widdershoven

3. Daniel F. Förster

4. Andreas Plüm

5. Michel van de Wall.

VROUWEN

1. Arianna Pruisscher - bloemen

2. Nikki Souren

3. Karina Dortu-Moonen

4. Scarlett Souren

5. Judith Alleleijn

JEUGD T/M 15 JR

1. Milan Coolen €5,-

2. Jules van Neer

3. Sem Maessen

4. Vincent Elzinga

5. Giel Wilhelmus.

29-07-2021

𝗢𝗡𝗗𝗔𝗡𝗞𝗦 𝗦𝗟𝗘𝗖𝗛𝗧𝗘 𝗕𝗘𝗡𝗘𝗡 𝗪𝗜𝗡𝗧 𝗥𝗔𝗨𝗟 𝗥𝗔𝗗𝗘𝗠𝗔𝗞𝗘𝗥𝗦 𝗩𝗢𝗢𝗥 𝗧𝗪𝗘𝗘𝗗𝗘 𝗞𝗘𝗘𝗥 𝗢𝗣𝗘𝗡 𝗚𝗟𝗔𝗡𝗔 𝗥𝗔𝗖𝗘 - 𝗛𝗔𝗥𝗠 𝗞𝗡𝗢𝗟 𝗠𝗘𝗠𝗢𝗥𝗜𝗔𝗟 .

Glana Velo Cup rit 7

Uitslagen:

MANNEN 40-

1. Raül Rademakers

2. Kevin de Roeck

3. Moritz Lörcks

4. Wouter Salden

5. Jesper Verhoeven

MANNEN 40+

1. Daniel F. Förster

2. Jo Van de Wall

3. Christoph Lörcks

4. Otto Pisters

5. Mark Smeets

VROUWEN

1. Selena Bas

2. Judith Alleleijn

JEUGD TM 15 JR.

1. Adne Cappon

2. Danilo Baidoo

3. Jip Franken

4. Yentl Ruijgh

5. Hugo Cappon

27-01-2021 | 𝗥𝗔Ü𝗟 𝗥𝗔𝗗𝗘𝗠𝗔𝗞𝗘𝗥𝗦 𝗪𝗜𝗡𝗧 𝗞𝗥𝗔𝗖𝗛𝗧𝗠𝗘𝗧𝗜𝗡𝗚 𝗧𝗜𝗝𝗗𝗘𝗡𝗦 𝗘𝗘𝗥𝗦𝗧𝗘 𝗚𝗣 𝗥𝗢𝗕 𝗥𝗨𝗜𝗝𝗚𝗛.

Uitslagen Glana Velo Cup rit 6

MANNEN 40-

1. Raül Rademakers

2. Thijs Koops

3. Wouter Salden

4. Finn Roumen

5. Sep van Bommel

MANNEN 40+

1. Bas van Bommel

2. Otto Pisters

3. Daniel F. Förster

4. Roy Glaesmaekers

5. Marco Janssen

 

JEUGD TM 15

1. Danillo Baidoo.

2. Jules van Neer

3. Adne Cappon

4. Seppe Cops

5. Yentl Ruijgh

VROUWEN

1. Judith Alleleijn

𝗥𝗔𝗨𝗟 𝗥𝗔𝗗𝗘𝗠𝗔𝗞𝗘𝗥𝗦 𝗪𝗜𝗡𝗧 𝗩𝗢𝗢𝗥 𝗧𝗪𝗘𝗘𝗗𝗘 𝗞𝗘𝗘𝗥 𝗗𝗥𝗜𝗘𝗗𝗔𝗔𝗚𝗦𝗘 𝗝𝗔𝗡 𝗡𝗢𝗟𝗧𝗘𝗡 𝗧𝗥𝗢𝗙𝗘𝗘.

Uitslagen die tellen voor 𝗚𝗟𝗔𝗡𝗔-𝗩𝗘𝗟𝗢 𝗖𝗨𝗣 𝟮𝟬𝟮𝟭 (3,4 en 𝟱)

𝗠𝗔𝗡𝗡𝗘𝗡 𝟰𝟬-

1 Raul Rademakers 35

2 Liam Coninckx 33

3 Moritz Loercks 27

4 Guido Maat 19

5 Casper Houben 19

6 Kevin De Roeck 18

7 Remco Snippe 12

8 Tim Epping 12

9 Wouter Salden 11

10 Roel Jetten 11

11 Thomas Rieff 10

12 Bram Beenkens 7

13 Chris Hendrix 7

14 Seppe Cops 5

15 Aymane Reul 4

16 Michael Stoffers 4

17 Sep van Bommel 4

18 Jesper Schins 4

19 Loek Philippi 4

20 Arjan Middenveld 4

21 Luuk Verdonk 4

22 Jeroen Dohmen 3

𝗠𝗔𝗡𝗡𝗘𝗡 𝟰𝟬+

1 Erik Heesen 40

2 Christoph Loercks 35

3 Daniel Förster 25

4 Ron Schetters 23

5 Otto Pisters 19

6 Jo Hanssen 17

7 Victor Widdershoven 9

8 Mark Smeets 3

𝗝𝗘𝗨𝗚𝗗 𝗧/𝗠 𝟭𝟱 𝗝𝗔𝗔𝗥 𝗩𝗥𝗢𝗨𝗪𝗘𝗡

1 Daan Maessen 29

2 Sylvain Vleugels 28

2 Milan Coolen 28

4 Mitch Senden 20

5 Danillo Baidoo 18

6 Sem Maessen 14

7 Yentl Ruijgh 12

𝗩𝗥𝗢𝗨𝗪𝗘𝗡

1 Judith Alleleijn 21

2 Karina Dortu 15

3 Sophie van Bakel 9

08-07-2021 | GLANA-VELO CUP 2021 (2)

𝗘𝗥𝗜𝗞 𝗛𝗘𝗘𝗦𝗘𝗡 𝗪𝗜𝗡𝗧 𝗢𝗠𝗟𝗢𝗢𝗣 𝗔𝗗 𝗪𝗜𝗝𝗡𝗔𝗡𝗗𝗦 𝟮𝟬𝟮𝟭

MANNEN 40+

1. Erik Heesen - Bloemen

2. Otto Pisters

3. Daniel Förster

4. Norbert Vohn

 

5. Mark Smeets

6. Jo Hanssen

MANNEN 40-

1. Raül Rademakers - Bloemen

2. Oliver Dieball

3. Sem Maessen.

4. Kevin de Roeck

5. Ralf Peters.

JEUGD t/m 15 jaar.

1. Danillo Baidoo - Bloemen

2. Giel Wilhelmus (Prestatie prijs - Bloemen)

EXTRA PRIJZEN

Sem Maessen - GRATIS 12 Rittenkaart

Jesper Verhoeven - 4 weken GRATIS Veronica gids

Mark Smeets - Goodiebag

𝗥𝗔𝗗𝗘𝗠𝗔𝗞𝗘𝗥𝗦 & 𝗗𝗘 𝗥𝗢𝗘𝗖𝗞 𝗪𝗜𝗡𝗡𝗘𝗡 𝗦𝗧𝗥𝗢𝗨𝗞𝗘𝗡 𝗞𝗢𝗣𝗣𝗘𝗟𝗧𝗜𝗝𝗗𝗥𝗜𝗧 𝟮𝟬𝟮𝟭

Glana-Velo Cup rit 1

UITSLAGEN

MANNEN 40- (6 ronden)

1 Raül Rademakers - Kevin de Roeck 3.45.96

2 Wouter Toussaint - Romano Haan 3.55.54

3 Dirk Darding - Lars Wijnands 3.59.29

4 Milan Coolen - Mitch Senden 4.07.58

5 Luuk - Casper 4.12.16

6 Jordy en Casper 4.40.64

MANNEN 40+ (6 ronden)

1 Norbert Vohn - Daniel Förster 4.08.30

2 Alain Strouken - Patrick Strouken 4.15.00

3 Jan de Koning - Bert Verboort 4.16.72

4 Ron Schetters - Mark Smeets 4.27.87

VROUWEN

1 Judith Alleleijn - Karina Moonen 4.47.20

MAN/VROUW (6 ronden)

1 Karina Dortu - Ron Schetters 4.24.48

FAMILIE (6 ronden)

1 Moritz Loercks - Christoph Loercks 3.59.79

2 Pim en Koen - van der Sterren 4.48.10

3 Quentin Smeets - Mark Smeets 5.30.66

FIETSPLEZIER JEUGD (2 ronden)

1 Xavi Demandt - Jean-Pierre Demandt 2.10

2 Tyno en Geert-jan 2.29

3 Koen Janssen - Stephan Janssen 2.30

4 Sten - Roy 2.33

5 Priscilla Callemeijn - Liz Callemeijn 2.56

6 Joep - Eefje 3.25

7 Siem - Nicole 3.55

Baantraining zonder rugnummers

24-06-2021 | Laatste gevierde renner van de avond Raül Rademakers. Vanaf volgende week hebben we weer winnaars op wielerbaan Geleen.

22-06-2021 | 𝗕𝗔𝗔𝗡𝗧𝗥𝗔𝗜𝗡𝗜𝗡𝗚 𝟮𝟬𝟮𝟭 𝗨𝟵𝟬

Gevierde renner is Lars Wijnands

En bikkel van de avond is Daphne Mesu

19-06-2021 | 𝗢𝗠𝗡𝗜𝗨𝗠 𝗪𝗜𝗘𝗟𝗘𝗥𝗕𝗔𝗔𝗡 𝗚𝗘𝗟𝗘𝗘𝗡

𝗘𝗘𝗥𝗦𝗧𝗘 𝗪𝗘𝗗𝗦𝗧𝗥𝗜𝗝𝗗 𝗜𝗡 𝗟𝗜𝗠𝗕𝗨𝗥𝗚 𝗜𝗦 𝗚𝗥𝗢𝗢𝗧 𝗦𝗨𝗖𝗖𝗘𝗦.

𝐒𝐜𝐚𝐫𝐥𝐞𝐭𝐭 𝐒𝐨𝐮𝐫𝐞𝐧 𝐞𝐧 𝐌𝐢𝐤𝐚 𝐕𝐢𝐣𝐟𝐯𝐢𝐧𝐤𝐞𝐥 𝐰𝐢𝐧𝐧𝐞𝐧 𝐎𝐦𝐧𝐢𝐮𝐦 𝐖𝐢𝐞𝐥𝐞𝐫𝐛𝐚𝐚𝐧 𝐆𝐞𝐥𝐞𝐞𝐧 𝟐𝟎𝟐𝟏.

EINDSTAND na keirin, afvalkoers, puntenkoers en baankoers.

MEIDEN/JEUGD:

𝟭 𝗦𝗰𝗮𝗿𝗹𝗲𝘁𝘁 𝗦𝗼𝘂𝗿𝗲𝗻 𝟯𝟴 | 𝗚𝗼𝘂𝗱𝗲𝗻 𝗺𝗲𝗱𝗮𝗶𝗹𝗹𝗲 + 𝗯𝗹𝗼𝗲𝗺𝗲𝗻

𝟮 𝗡𝗶𝗸𝗸𝗶 𝗦𝗼𝘂𝗿𝗲𝗻 𝟮𝟴 | 𝗭𝗶𝗹𝘃𝗲𝗿𝗲𝗻 𝗺𝗲𝗱𝗮𝗶𝗹𝗹𝗲 + 𝗯𝗹𝗼𝗲𝗺𝗲𝗻

𝟯 𝗭𝗼𝗲̈ 𝘃𝗮𝗻 𝗩𝗲𝗹𝘇𝗲𝗻 𝟮𝟭 | 𝗕𝗿𝗼𝗻𝘇𝗲𝗻 𝗺𝗲𝗱𝗮𝗶𝗹𝗹𝗲 + 𝗯𝗹𝗼𝗲𝗺𝗲𝗻

4 Jony van den Eijnden 14

5 Britt de Grave 14

6 Iris Timmermans 14

7 Anouk Bijl 12

8 Julia Lindhout 10

9 Liz Toonen 10

10 Senna Wuisman 9

11 Judith Allelijn 9

JONGENS/JEUGD.

𝟭 𝗠𝗶𝗸𝗮 𝗩𝗶𝗷𝗳𝘃𝗶𝗻𝗸𝗲𝗹 𝟯𝟲 | 𝗚𝗼𝘂𝗱𝗲𝗻 𝗺𝗲𝗱𝗮𝗶𝗹𝗹𝗲 + 𝗕𝗹𝗼𝗲𝗺𝗲𝗻

𝟮 𝗖𝗮𝗺𝗶𝗲𝗹 𝗞𝗹𝗶𝗴𝗻𝗲𝘁 𝟮𝟰 | 𝗭𝗶𝗹𝘃𝗲𝗿𝗲𝗻 𝗺𝗲𝗱𝗮𝗶𝗹𝗹𝗲 + 𝗯𝗹𝗼𝗲𝗺𝗲𝗻

𝟯 𝗦𝗲𝗺 𝗠𝗮𝗲𝘀𝘀𝗲𝗻 𝟮𝟭 | 𝗕𝗿𝗼𝗻𝘇𝗲𝗻 𝗺𝗲𝗱𝗮𝗶𝗹𝗹𝗲 + 𝗯𝗹𝗼𝗲𝗺𝗲𝗻

4 Dirk Darding 12

5 Sylvain Vleugels 12

6 Milan Coolen 11

7 Jules van Neer 11

8 Jens Driessen 10

9 Aymane Reul 10

10 Teis Luiten 10

11 Casper Houben 9

12 Daan Maessen 9

13 Milan Vanbever 9

14 Seppe Copps 8

15 Thijn Wasserman 8

16 Yentl Ruijgh 8

17 Jip Franken 8

18 Job Stam 8

19 Sjuul Vleugels 8

20 Danilo Baidoo 8

21 Mitch Senden 8
22 Guus van den Eijnden 7

17-06-2021 | "Het Beest van Oirsbeek" Raül Rademakers slaat ook vanavond weer toe!

Dinsdag 15-06-2021 | 𝗕𝗔𝗔𝗡𝗧𝗥𝗔𝗜𝗡𝗜𝗡𝗚 𝗨𝟵𝟬 (7) Gevierde renner van de avond = Raül Rademakers

10-06-2021 | Baantraining 6 | Gevierde renner van de avond is Erik Heesen

 

08-06-2021 | BAANTRAINING (5) Gevierde renner van de avond was wederom Raül Rademakers

03-06-2021 | Baantraining 4

Snoeiharde finale tijdens deze zomerse baantraining. Raül Rademakers reed op kop en kreeg tijdens de laatse 1.5 ronde een leegloper.. toch kwam hij als eerste over de meet. Een ware thriller!

Gevierde renner van de avond is dus Raül Rademakers

27-05-2021 | Baantraining 3 

Deze keer is Erik Heesen de gevierde renner van de avond. Rob Ruijgh zat hem op de hielen

26-05-2021 | Baantraining 2 

De gevierde renner tweede Baantraining is Bram van Eijsden

 

𝐃𝐨𝐧𝐝𝐞𝐫𝐝𝐚𝐠 𝟐𝟎 𝐦𝐞𝐢 𝟐𝟎𝟐𝟏 19:15 | 20:15 | 𝗕𝗔𝗔𝗡𝗧𝗥𝗔𝗜𝗡𝗜𝗡𝗚 𝟮𝟬𝟮𝟭 (1)

Gevierde renner van de avond: Finn Roumen

 Ook voor renners boven de 27 jaar.

 

Lockdown Training zonder rugnummers

18-05-2021 | Laatste Lockdown Training U27 (11)

Gevierde renners zijn Wouter Salden en Scarlett Souren.

13-05-2021 | 𝗛𝗲𝗺𝗲𝗹𝘀𝗲 (𝘁𝗿𝗮𝗶𝗻𝗶𝗻𝗴𝘀) 𝗞𝗼𝗲𝗿𝘀 𝟮𝟬𝟮𝟭. (Hemelvaartsdag) Lockdown training 10

Met Gert Jakobs Rob Ruijgh Sil Jakobs e.a.

Gevierde renner is wederom Liam Coninckx en opvallende presentatie van Nikki Souren.

Dinsdag 11-05-2021 | 𝗟𝗢𝗖𝗞𝗗𝗢𝗪𝗡 𝗧𝗥𝗔𝗜𝗡𝗜𝗡𝗚 𝟮𝟬𝟮𝟭 𝗨𝟮𝟳 (9)

Gevierde renner van de avond is Liam Coninckx

06-05-2021 | Wouter Salden is de gevierde renner van de avond.

#lockdowntraining 8

29-04-2021 | Finn Roumen is de gevierde renner van de avond.

#lockdowntraining 7

 

20-04-2021 | Lucas Janssen is de gevierde renner van de avond. #lockdowntraining 6

13-04-2021 | Wouter Salden IS DE GEVIERDE RENNER VAN DE AVOND!
Camiel Klignet is de strijdlustigste renner van de avond.

#lockdowntraining 5

06-04-2021 | 𝗚𝗲𝘃𝗶𝗲𝗿𝗱𝗲 𝗿𝗲𝗻𝗻𝗲𝗿 𝘃𝗮𝗻 𝗱𝗲 𝗮𝘃𝗼𝗻𝗱 Niels Luiten

 #lockdowntraining 4

08-04-2021 | Jesper Verhoeven is vanavond de gevierde renner.

#lockdowntraining 3

 

Lockdown Training 1 & 2 | 30-03-2021 & 01-04-2021
𝗚𝗲𝘀𝗹𝗮𝗮𝗴𝗱𝗲 𝗲𝗲𝗿𝘀𝘁𝗲 𝘁𝗿𝗮𝗶𝗻𝗶𝗻𝗴𝘀𝘄𝗲𝗲𝗸
Raül Rademakers is de gevierde renner in de eerste en tweede Lockdown training U27.
Ondanks de belemmeringen rondom de corona maatregelen hebben we toch een geslaagde start van het lente-zomerseizoen weten te bereiken.
Met dank aan iedereen die zich aan de regels hebben gehouden. Volgende week dinsdagavond is er weer een training voor deelnemers t/m 26 jaar. Voorinschrijven is gewenst via wielerbaangeleen@gmail.com

2020

Vanaf 2 juli t/m 19 september 2020

𝗗𝗨𝗜𝗧𝗦𝗘𝗥 𝗗𝗔𝗡𝗜𝗘𝗟 𝗙𝗢̈𝗥𝗦𝗧𝗘𝗥 𝗪𝗜𝗡𝗧 𝗚𝗟𝗔𝗡𝗔-𝗩𝗘𝗟𝗢 𝗖𝗨𝗣 𝟮𝟬𝟮𝟬

Eindstand na rit 20 Glana-Velo Cup 2020

MANNEN 40+

1 Daniel Förster (D) 98 (Gele trui))

2 Erik Heesen 71

3 Norbert Vohn (D) 64

4 Frigyes Nagy 40

5 Mark Smeets 39

6 Samuel Gravez 37

7 Gunnar Souren 23

8 Giel Snijders 22

9 Jo Hanssen 21

10 Jo van de Wall 20

11 Roy Glaesmaekers 18

12 Math Dohmen 16

13 Pascal Evers 15

14 Andreas Plüm (D) 13

15 Victor Widdershoven 11

16 Jan de Koning 11

17 Rob Willems 9

18 Otto Pisters 8

19 Bjorn Slangen 7

20 Hub Smeets 5

21 Jos van de Linde 5

22 Paul Beenkens 5

23 Roger Meels 4

24 Philip Gante 4

25 Renzo Roumen 4

26 Lyon Olhenforst 4

27 Frans Timmermans 4

28 Ronald Broeren 3

29 Stephan Lotz 2

30 Ronald van Engelshoven 2

31 Tonny Strouken 2

32 Jos Smeets 2

33 Roger Ubben 2

34 Rob Verhulzt 2

35 Berry van Daal 2

36 Henk de Heij 2

37 Atty Duijn 2

MANNEN 40-

1 Raül Rademakers 80 (Blauwe trui)

2 Kevin de Roeck (B) 66

3 Jeroen Erkens 63

4 Roel Jetten 43

5 Tim Epping 39

6 Jeroen Dohmen 27

7 Finn Roumen 26

8 Jules Bremers 26

9 Michael de Jong (GB) 24

10 Bram Beenkens 21

11 Stefan Joosten 19

12 Remco Snippe 18

13 Hans Schoenmakers 14

14 Ruud van Vugt 14

15 Guido Maat 12

16 Wouter Toissaint 11

17 Nils Droma 10

18 Tom Lenaerts 8

19 Bram Linnartz 8

20 Koen vd Sterren 8

21 Marco Akershoek 8

22 Luuk Nissen 8

23 Renier Scheepers 8

24 Philip Heijnen 8

25 Benno Balter 7

26 Mark Steins 6

27 Maarten Wouters 6

28 Michiel Thijs 6

29 Casper Houben 6

30 Denzel Verhulst 6

31 Jochem Widdershoven 6

32 Wieger vd Schaaf 5

33 Rob Ruijgh 5

34 Quinn Quadvlieg 5

35 Jeroen Engelen 5

36 Robin Lemmens 5

37 Thomas Rieff 4

38 Ruben Heuvelsland 4

39 Stijn Peltzer 4

40 Daan Senden 4

41 Olivier Messiaen 3

42 Marc Lotz 3

43 Jesper Verhoeven 2

44 Jort Lahaije 2

45 Daan Leenders 2

46 Joep Gerrichhauzen 2

47 Ludo Notermans 2

45 Demel Verhulst 2

46 Patirck Stitzinger 2

47 Lars Wijnands 2

48 Roel Hamers 2

49 Roy Houten 2

50 Guido Gelissen 2

51 Ian Lindelauf 2

52 Casper Houben 2

53 Martijn Eijssen 2

54 Sybe van Hijum 2

55 Brett Velderman 2

56 Finn Smeets 2

57 T. Gehlen 2

58 Jesper schins 2

59 Sem Schreurs 2

60 Wouter Toussaint 2

61 Patrick Strouken 2

62 Alain Strouken 2

63 Romano Haan 2

64 Thomas de Geus 2

65 Maick van Ree 2

66 Wouter Salden 2

67 Job Hesselink 2

JEUGD JONGENS T/M 15 JR.

1 Jarne Vannut 68 (Groene trui)

2 Sem Maessen 35

3 Sep van Bommel 21

4 Dirk Darding 21

5 Bram van Eijsden 20

6 David Bartelet 18

7 Jip Franken 18

8 Jort Lahaye 15

9 Milan Coolen 14

10 Colin Strik 14

11 Colin Strik 13

12 Daan Maessen 12

13 Luuk Verdonck 12

14 Noah Coninkx 12

15 Jip Franken 9

16 Sander Tullemans 9

17 Yentl Ruijgh 8

18 Kay Römers 8

19 Sem Schreurs 8

19 Camiel Klignet 8

20 Pim vd Sterren 6

21 Joep Jacobs 5

22 Mitch Senden 5

23 Danillo Bandoo 4

24 Teis Luijten 4

25 Jesper Maasen 4

25 Aless de Bock 3

26 Staf de Bode 3

27 Ties Beckers 2

28 Jules van Neer 2

29 Liam Coninckx 2

30 Lars Dohmen 2

31 Jesper Schins 2

VROUWEN

1 Tamara Janssen 38 (Roze trui)

2 Sophie van Bakel 16

3 Gemma Esselaar 14

4 Bryony van Velzen 9

5 Judy Roumen 8

6 Rixt Tol 7

7 Scarlett Souren 7

8 Manon van de Ven 6

9 Femke Thoolen 6

10 Jip Spel 5

11 Karina Dortu 5

12 Emily Wadsworth 5

13 Sara Bonassi 3

JEUGD MEIDEN T/M 15 JR.

1 Nikki Souren 20

2 Anne Schumacher 17

3 Anna Maria Borger 13

4 Rixt Tol 7

5 Wencke Tullemans 7

6 Judith alleleijn 2

7 Yools Ruijgh 2 

19-09-2020

JEROEN ERKENS SNELSTE IN EINDSPRINT KLUIZENAARSRONDE 2020

Uitslagen Glana-Velo Cup rit 20 - Laatste zomerkoers.

MANNEN 40-

1. Jeroen Erkens

2. Jochem Widdershoven

3. Bram Linnartz

4. Jules Bremers

5. Raül Rademakers

 

MANNEN 40+

1. Norbert Vohn

2. Daniel F. Förster

3. Paul Beenkens.
4. Giel Snijders

JEUGD

1. Jarne Vannut

17-09-2020
PHILIP HEIJNEN HAD DE BESTE BENEN EN WINT SOLO LAATSTE AVONDKOERS IN 2020.

#waanzinnigewielerweken

Uitslagen BOKKERIJDERS VERZET Glana-Velo Cup rit 19.

MANNEN 40-
1. Philip Heijnen
2. Remco Snippe
3. Guido Maat
4. Tim Epping
5. Raul Rademakers

MANNEN 40+
1. Erik Heesen
2. Frigyes Nagy
3. Norbert Vohn (D)
4. Andreas Plüm (D)
5. Daniel F. Förster (D)

VROUWEN
1. Tamara Janssen
2. Sophie van Bakel

JEUGD
1. Jarne Vannut

15-09-2020
ERIK HEESEN WINT NIPT TROPISCHE AVONDKOERS VanPaul KEUKENS

#waanzinnigewielerweken

Uitslagen Glana-Velo Cup rit 18
Premiesprint 25 Euro: Noah Coninckx & Roel Jetten

MANNEN 40+
1. Erik Heesen
2. Daniel Förster (Gele trui)
3. Michel van de Wall
4. Norbert Vohn
5. Pascal Allleijn

MANNEN 40-
1. Bram Verweij
2. Roel Jetten
3. Guido Maat
4. Kevin de Roeck
5. Remco Snippe

JEUGD
1. Dirk Darding
2. Noah Coninckx
3. Liam Coninckx
4. Ryan Klundert
5. Camiel Klignet
6. Jort Lahaye

11-09-2020
𝗟𝗔 𝗙𝗜𝗘𝗡𝗧𝗘 𝗗𝗘 𝗠𝗔𝗠𝗔𝗡 - 𝗠𝗮𝗺𝗮'𝘀 𝗣𝗿𝗶𝗱𝗲 𝗼𝗽 𝗱𝗲 𝗳𝗶𝗲𝘁𝘀
PUNTENKOERS | 4 keer 9 ronden.
Glana-Velo Cup rit 17.
#waanzinnigewielerweken

JEROEN ERKENS WINT PUNTENKOERS TIJDENS SITDOWN FESTIVAL FrontStage

MANNEN 40-
Jeroen Erkens 11 11 11 11 = 44 pnt
Kevin de Roeck 9 9 9 9 = 36 pnt
3 Tim Epping 8 8 8 8 = 32 pnt

MANNEN 40+
1 Daniel Förster 10 10 9 9 = 38 pnt
Norbert Vohn 9 9 10 10 = 38 pnt

 

JEUGD
1 Jarne Vannut 5 5 5 5 = 20 pnt

10-09-2020 | ROEL JETTEN EN ERIK HEESEN WINNEN DRIEDAAGSE 2020.

Jules Bremers ritwinnaar dag 3.

UITSLAGEN:
𝗗𝗥𝗜𝗘𝗗𝗔𝗔𝗚𝗦𝗘 𝗝𝗔𝗡 𝗡𝗢𝗟𝗧𝗘𝗡 𝗧𝗥𝗢𝗙𝗘𝗘 𝟮𝟬𝟮𝟬 | 𝗗𝗔𝗚 𝟯 | GLANA VEL0 CUP RIT 16. (Reguliere baankoers).

MANNEN 40-
1 Roel Jetten 5 12 10 10 8 = 45 (Bloemen en Trofee)
2 Jeroen Erkens 10 7 9 9 7 = 42 (Bloemen)
3 Stefan Joosten 5 9 8 6 9 = 37 (Bloemen)
4 Bram Beenkens 8 5 5 7 6 = 31
5 Kevin de Roeck 7 5 7 5 5 = 29
6 Tim Epping 5 6 5 5 5 = 26
9 Robin Lemmens 9 5 5 5 = 24
10Wouter Toissant 5 5 6 8 = 24
11 Nils Droma 5 5 5 5 = 20
12 Jeroen Dohmen 5 8 X X 5 = 13
13 Jules Bremers 12 =12
14 Romano Haan 6 5 X X = 11
15 Thomas de Geus 5 5 X X = 10
16 Sem Schreurs 5 5 X X = 10
17 Jesper Schins 5 5 X X = 10
18 Ruud van Vugt 5 5 X X 5 =10
19 Denzel Verhulst 5 DNF X X = 5

MANNEN 40+
1 Erik Heesen 5 10 9 12 9 = 45 (Bloemen en Trofee)
2 Daniel Förster 9 8 8 8 5 = 38 (Bloemen)
3 Mark Smeets 5 5 6 5 5 = 26 (Bloemen)
4 Frygyes Nagy X X 10 9 6 = 25
5 Jo vd Wall 10 9 5 = 24
6 Samuel Gravez 8 5 X X 8 =21
7. Rob Willems 7 7 = 14
8 Nobert Vohn X X 7 7 7 = 14
9 Jan de Koning 6 6 X X = 12
10 Berry van Daal X X 5 6 = 11
11 Giel Snijders 5 5 5 = 10
12 Roger Meels X X 5 5 = 10
13 Renzo Roumen 5 DNF X X 5 = 5
14 Rob Verhulst 5 DNF X X 5 = 5
15 Pascal Evers 10 = 10
16 Gunnar Souren 5 = 5
17 Michel van de Wall 5 = 5
18 Hub Smeets 5 = 5
19 Andreas Plum 5 = 5
20 Frans Timmermans 5 = 5

VROUWEN
1 Tamara Janssen 10 10 10 = 30 (Bloemen en Trofee)
2 Gemma Esselaar X X 9 9 = 18
3 Sophie van Bakel 9 = 9 (Bloemen)
4 Emily Wadsword 8 = 8
5 Judi Roumen 5 = 5

JEUGD t/m 15 jr.
1 Jip Franken 8 7 10 = 25 (Bloemen en Trofee)
2. Dirk Darding 10 10 X X = 20
3 Noah Coninckx 10 10 = 20
4 Colin Strik 9 9 = 18
5 Jort Dalahaye 7 8 = 15

09-09-2020 | 𝗗𝗿𝗶𝗲𝗱𝗮𝗮𝗴𝘀𝗲 𝗝𝗮𝗻 𝗡𝗼𝗹𝘁𝗲𝗻 𝗧𝗿𝗼𝗳𝗲𝗲 𝟮𝟬𝟮𝟬
DAG 2.
#waanzinnigewielerweken

𝗘𝗥𝗜𝗞 𝗛𝗘𝗘𝗦𝗘𝗡 𝗜𝗦 𝗥𝗜𝗧𝗪𝗜𝗡𝗡𝗔𝗔𝗥, 𝗝𝗘𝗧𝗧𝗘𝗡 𝗔𝗔𝗡 𝗞𝗢𝗣 𝗗𝗥𝗜𝗘𝗗𝗔𝗔𝗚𝗦𝗘, 𝗙𝗥𝗜𝗚𝗬𝗘𝗦 𝗡𝗔𝗚𝗬 𝗪𝗜𝗡𝗧 𝟮𝟱 𝗘𝗨𝗥𝗢 𝗧𝗜𝗝𝗗𝗘𝗡𝗦 𝗣𝗥𝗘𝗠𝗜𝗘𝗦𝗣𝗥𝗜𝗡𝗧, 𝗙𝗢̈𝗥𝗦𝗧𝗘𝗥 𝗡𝗘𝗘𝗠𝗧 𝗛𝗘𝗧 𝗚𝗘𝗘𝗟 𝗘𝗡 𝗝𝗔𝗡𝗦𝗦𝗘𝗡 𝗣𝗔𝗞𝗧 𝗗𝗘 𝗥𝗢𝗭𝗘 𝗧𝗥𝗨𝗜.

Glana-Velo Cup rit 15.

MANNEN 40-
1 Roel Jetten 5 12 10 10 = 37 pnt.
2 Jeroen Erkens 10 7 9 9 = 35
3 Stefan Joosten 5 9 8 6 = 28
4 Bram Beenkens 8 5 5 7 = 25
5 Robin Lemmens 9 5 5 5 = 24
6 Kevin de Roeck 7 5 7 5 = 24
7 Wouter Toissant 5 5 6 8 = 24
8 Tim Epping 5 6 5 5 =21
9 Nils Droma 5 5 5 5 = 20
10 Jeroen Dohmen 5 8 X X = 13
11 Romano Haan 6 5 X X = 11
12 Thomas de Geus 5 5 X X = 10
13 Sem Schreurs 5 5 X X = 10
14 Jesper Schins 5 5 X X =10
15 Ruud van Vugt 5 5 X X = 10
16 Denzel Verhulst 5 DNF X X = 5

MANNEN 40+
1 Erik Heesen 5 10 9 12 = 36
2 Daniel Förster 9 8 8 8 = 33
3 Mark Smeets 5 5 6 5 = 21
4 Jo vd Wall 10 9 = 19
5 Frygyes Nagy X X 10 9 = 19
6 Rob Willems 7 7 = 14
7 Nobert Vohn X X 7 7 = 14
8 Samuel Gravez 8 5 X X = 13
9 Jan de Koning 6 6 X X = 12
10 Berry van Daal X X 5 6 =11
11 Giel Snijders 5 5 = 10
12 Roger Meels X X 5 5 = 10
13 Renzo Roumen 5 DNF X X = 5
14 Rob Verhuls 5 DNF X X = 5

VROUWEN
1 Tamara Janssen X X 10 10 = 20
2 Gemma Esselaar X X 9 9 = 18

JEUGD
1 Dirk Darding 10 10 X X = 20
2 Noah Coninckx 10 10 = 20
3 Colin Strik 9 9 X X = 18
4 Jort Dalahaye 7 8 X X = 15
5 Jip Franken 8 7 X X = 15

08-09-2020
ROEL JETTEN WINT RIT & JO VAN DE WALL BOVENAAN IN EERSTE TUSSENKLASSEMENT.

𝗗𝗥𝗜𝗘𝗗𝗔𝗔𝗚𝗦𝗘 𝗝𝗔𝗡 𝗡𝗢𝗟𝗧𝗘𝗡 𝗧𝗥𝗢𝗙𝗘𝗘 𝟮𝟬𝟮𝟬 𝗧𝗨𝗦𝗦𝗘𝗡𝗞𝗟𝗔𝗦𝗦𝗘𝗠𝗘𝗡𝗧
𝗡𝗔 𝗗𝗔𝗚 𝟭

Glana-Velo Cup rit 14.

MANNEN 40+
1 Jo vd Wall 10 > 9 = 19
2 Daniel Förster 9 > 8 = 17
3 Erik Heesen 5 > 10 = 15
4 Rob Willems 7 > 7 = 14
5 Samuel Gravez 8 > 5 = 13
6 Jan de Koning 6 > 6 = 12
7 Giel Snijders 5 > 5 = 10
8 Mark Smeets 5 > 5 = 10
9 Renzo Roumen 5 > DNF =5
10 Rob Verhuls 5 > DNF = 5

MANNEN 40-
1 Jeroen Erkens 10 > 7 = 17
2 Roel Jetten 5 > 12 = 17
3 Robin Lemmens 9 > 5 = 14
4 Stefan Joosten 5 > 9 = 14
5 Bram Beenkens 8 > 5 = 13
6 Jeroen Dohmen 5 > 8 = 13
7 Kevin de Roeck 7 > 5 = 12
8 Romano Haan 6 > 5 = 11
9 Tim Epping 5 > 6 = 11
10 Nils Droma 5 > 5 = 10
11 Thomas de Geus 5 > 5 =10
12 Wouter Toissant 5 > 5 =10
13 Sem Schreurs 5 > 5 = 10
14 Jesper Schins 5 > 5 = 10
15 Ruud van Vugt 5 > 5 = 10
16 D. Verhulst 5 > DNF = 5

JEUGD t/m 15 jaar
1 Dirk Darding 10 > 10 = 20
2 Colin Strik 9 > 9 = 18
3 Jort Dalahaye 7 > 8 = 15
4 Jip Franken 8 > 7 = 15

𝗣𝘂𝗻𝘁𝗲𝗻𝘁𝗲𝗹𝗹𝗶𝗻𝗴 𝘀𝗽𝗿𝗶𝗻𝘁 𝗲𝗻 𝗲𝗶𝗻𝗱𝘀𝗽𝗿𝗶𝗻𝘁 𝗶𝘀 𝗮𝗹𝘀 𝘃𝗼𝗹𝗴𝘁.
𝟭𝗲=𝟭𝟬 𝗽𝗻𝘁, 𝟮𝗲=𝟵𝗽𝗻𝘁,𝟯𝗲=𝟴𝗽𝗻𝘁, 𝟰𝗲=𝟳𝗽𝗻𝘁, 𝟱𝗲=𝟲𝗽𝗻𝘁, 𝗮𝗹𝗹𝗲 𝗮𝗻𝗱𝗲𝗿𝗲𝗻 𝟱𝗽𝗻𝘁.

𝗥𝗶𝘁𝘄𝗶𝗻𝗻𝗮𝗮𝗿 𝗸𝗿𝗶𝗷𝗴𝘁 𝟭𝟮 𝗽𝗻𝘁.

03-09-2020

𝗥𝗘𝗡𝗜𝗘𝗥 𝗦𝗖𝗛𝗘𝗘𝗣𝗘𝗥𝗦 & 𝗣𝗔𝗦𝗖𝗔𝗟 𝗘𝗩𝗘𝗥𝗦 𝗪𝗜𝗡𝗡𝗘𝗡 𝗦𝗣𝗘𝗖𝗧𝗔𝗖𝗨𝗟𝗔𝗜𝗥𝗘

𝗦𝗧𝗥𝗢𝗨𝗞𝗘𝗡 𝗞𝗢𝗣𝗣𝗘𝗟𝗧𝗜𝗝𝗗𝗥𝗜𝗧 𝟮𝟬𝟮𝟬. Glana-Velo Cup rit 13.

Dit jaar met een record aantal koppels.

 

MANNEN 40+ (6 ronden)

1 Renier Scheepers - Pascal Evers 3.44 - Beste tijd overall - Bloemen en Gouden medaille

2 Norbert Vohn - Daniel Förster 4.02 - Zilveren medaille

3 Jan de Koning- Jeroen Engelen 4.10 - Bronzen medaille

4 Filipp Gante - Andreas Plum 4.13

5 Hub Smeets & Mark Smeets 4.45

6 Renzo Roumen - David Bartelet 4.55

7 Tonny Strouken - Alain Strouken 5.01

8 Giel Snijders - Jos Smeets 5.31

MANNEN 40- (6 ronden)

1 Kevin de Roeck - Raül Rademakers 3.46 - Gouden medaille

2 Jules Bremers - Jeroen Erkens 3.52 - Zilveren medaille

3 Patrick Strouken - Alain Strouken 4.05 - Bronzen medaille

4 Kay Römers - Casper Houben 4.18

5 Casper Houben - Luuk Verdonck 4.19

MAN/VROUW (6 ronden)

1 Tamara Janssen - Frigyes Nagy 4.05 - Gouden medaille

2 Jarne Vannut- Gemma Esselaar 4.19 - Zilveren medaille

3 Karina Dortu - Jos van der Linde 4.26 - Bronzen medaille

4 Judy Roumen - Denzel Verhulst 4.42

5 Marc Lotz - Sara Bonassi 5.37

JEUGD t/m 16 jr. (6 ronden)

1 Wouter Toussaint - Dirk Darding 4.05 - Gouden medaille

2 David Bartelet - Sem Maesen 4.13 - Zilveren medaille

3 Milan Coolen - Mitch Senden 4.32 - Bronzen medaille

4 Jip Franken - Teis Luijten 4.41

5 Aless De Bock - Staf de Bode 4.45

6 Wencke en Sander Tullemans 4.53

7 Mads - Ruben 7.41

FAMILIE (6 ronden)

1 Ruud van Vugt - Roel Jetten 4.07 - Gouden medaille

2 Math Dohmen - Jeroen Dohmen 4.24 -Zilveren medaille

3 Koen vd Sterren - Pim vd Sterren 4.41 - Bronzen medaille

4 Jesper Maasen - Lyon Ohlenforst 4.48

5 Tyrza Prevos - Jeroen Engelen 4.49

6 Emma de Koning - Jan de Koning 5.00

7 Roger Ubben - Sander Tullemans 5.07

8 Quentin Smeets - Mark Smeets 5.31

9 Dax - Joep 5.50

10 Tygo Puijnen - Jeroen Puijnen 6.01

11 Julia en Jules Bremers 6.48

12 Jean Pierre - Xavi 6.57

13 Cas Philips - Ron Philips 7.02

JEUGD (3 ronden)

1 Kaya - Tren (3 ronde) 3.30

2 Bram - Khaya (3 ronde) 6.10

01-09-2020

JULES BREMERS WINT BLOEDSTOLLENDE OMLOOP NELISSEN 2020.

#waanzinnigewielerweken

Uitslagen Glana-Velo rit 12

MANNEN 40-

1. Jules Bremers

2. Raül Rademakers

3. Stefan Joosten

4. Jeroen Erkens

5. Kevin de Roeck

MANNEN 40

1. Erik Heesen

2. Samuel Gravez

3. Daniel Förster

4. Jan de Koning

5. Norbert Vohn

VROUWEN

1. Sophie van Bakel

JEUGD t/m 15 jr.

1. Jort Lahaye

2. Colin Strik

3. Camiel Klignet

4. Jip Franken

27-08-2020 𝗦𝗧𝗔𝗥𝗧 𝗩𝗔𝗡 𝗗𝗘 𝗪𝗔𝗔𝗡𝗭𝗜𝗡𝗡𝗜𝗚𝗘 𝗪𝗜𝗘𝗟𝗘𝗥𝗪𝗘𝗞𝗘𝗡.

𝗥𝗢𝗘𝗟 𝗝𝗘𝗧𝗧𝗘𝗡 𝗪𝗜𝗡𝗧
𝗚𝗥𝗢𝗧𝗘 𝗣𝗥𝗜𝗝𝗦 𝗙𝗥𝗘𝗗 𝗥𝗢𝗠𝗣𝗘𝗟𝗕𝗘𝗥𝗚 𝟮𝟬𝟮𝟬
Voorlopige Uitslagen GLANA-VELO CUP 2020 RIT 11.

MANNEN 40-
1. Roel Jetten. Bloemen, Trofee en korting voor reis naar Mallorca

2. Raül Rademakers
3. Kevin de Roeck
4. Daan Senden
5. Benno Balter

MANNEN 40+
1. Pascal Evers. Bloemen, Trofee en korting voor reis naar Mallorca.
2. Otto Pisters
3. Frigyes Nagy
4. Erik Heesen
5. Samuel Gravez

VROUWEN
1. Scarlett Souren. Bloemen, Trofee en korting voor reis naar Mallorca
2. Tamara Janssen

JEUGD JONGENS t/m 15 jaar.
1. Sem Maessen. Bloemen, Trofee en korting voor reis naar Mallorca
2. Sep van Bommel
4. David Bartelet.
5. Jarne Vannut

JEUGD MEIDEN t/m 15 jaar.

1. Nikki Souren
2. Anne Schumacher

25-08-2020
RAUL RADEMAKERS WINT EEN ZWAAR BEVOCHTEN AVONDKOERS.

Uitslagen Glana-Velo Cup rit 10.

MANNEN 40-
1. Raül Rademakers
2. Hans Schoenmakers
3. Guido Maat
4. Bram Beenkens
5. Kevin de Roeck

MANNEN 40+
1. Nobert Vohn
2. Victor Widdershoven
3. Roy Glaesmaekers
4. Samuel Gravez
5. Erik Heesen

JEUGD
1. Dirk Darding
2. Sem Schreurs
3. Jarne Vannut
4. Camiel Klignet
5. Jort Lahaye

01-08-2020
MICHAEL DE JONG WINT EERSTE KLAUTER CHRONO 2020 RIT BOVENOP DE EYSERBOSWEG.

Uitslagen Klauter Chrono 2020 rit 1 | Glana-Velo Cup rit 9.

MANNEN 40-
1 Michaël de Jong (27) Sittard 06:19
2 Michiel Thijs (26) Bilzen (B) 06:22
3 Raul Rademakers (21) Oirsbeek 06:31
4 Benno Balter (Hoensbroek) 07:28
5 Olivier Messiaen (26) Bilzen (B) 07:40
6 Sybe van Hijum (28) Losser 07:47
7 Tim Epping ( ) Heerlen 07:48
Kevin de Roeck ( ) S 'Gravenwezelt (B) 08:35

MANNEN 40+
1 Daniel Förster (44) Herzogenrath (D) 07:15
2 Norbert Vohn ( ) Herzogenrath (D) 07:18
Roy Glaesmaekers ( ) Urmond 07:59

VROUWEN.
Bryony van Velzen (24) Sittard 07:25
2 Femke Thoolen (16) Hulsberg 08:08
Jip Spel (26) Aachen (D) 10:47

JEUGD JONGENS T/M 15 JAAR.
1 Sep van Bommel (15) Herkenbosch 07:06
2 Bram van Eijsden (15) Geulle 07:11
3 Sem Maessen (14) Nuth 08:01
4 Daan Maessen (13) Nuth 08:06
5 Sander Tullemans (12) Geleen 08:19
6 Danilo Baidoo (12) Heerlen 09:00
7 Yentl Ruijgh (10) Rekem (B) 10:39

JEUGD MEIDEN T/M 15 JAAR.
1 Yools Ruijgh (9) Rekem (B) 13:50

30-07-2020
RAÜL RADEMAKERS DUBBELT MEERDERE MALEN EN WINT OPEN GLANA RACE 2020.

Voorlopige Uitslagen Glana-Velo Cup rit 8 | OPEN GLANA RACE 2020 - Harm Knol Memorial.

MANNEN 40-
1. Raül Rademakers
2. Maarten Wouters
3. Kevin de Roeck
4. Hans Schoenmakers
5. Jeroen Dohmen

MANNEN 40+
1. Norbert Vohn
2. Daniel Förster
3. Roy Glaesmaekers
4. Math Dohmen
5. Ronald Broeren

VROUWEN
1. Rixt Tol
2. Manon van de Ven

JEUGD jonges t/m 15 jaar
1. Milan Coolen
2. Jarne Vannut
3. Joep Jacobs

28-07-2020
WEER WINST VOOR MICHAEL DE JONG.

Voorlopige Uitslagen Glana-Velo Cup rit 7.

MANNEN 40-
1. Michael de Jong.
2. Raül Rademakers
3. Kevin de Roeck
4. Ruben Heuvelsland
5. Tim Epping.

MANNEN 40+
1. Samuel Gravez
2. Daniel Förster
3. Norbert Vohn
4. Math Dohmen
5. Jo Hanssen

VROUWEN
1. Bryony van Velzen

JEUGD jongens t/m 15 jaar
1. Bram van Eijsden
2. Jarne Vannut
3. Sem Maessen
4. Sander Tullemans
5. Luuk Verdonck

JEUGD meiden t/m 15 jaar 
1. Rixt Tol
2. Anne Schumacher
3. Wencke Tullemans

23-07-2020
BLAUW OVERHEERST, MICHAEL DE JONG WINT ZOMERSE AVONDKOERS.

Uitslagen Glana-Velo Cup rit 6.

MANNEN 40-
1. Michael de Jong.
2. Raül Rademakers
3. Quinn Quadvlieg
4. Kevin de Roeck
5. Tim Epping.

MANNEN 40+
1. Daniel Förster
2. Samuel Gravez
3. Norbert Vohn
4. Gunnar Souren
5. Mark Smeets

JEUGD JONGENS t/m 15 jaar.
1. David Bartelet
2. Jarne Vannut
3. Jip Franken

JEUGD MEIDEN t/m 15 jaar.
1. Nikki Souren
2. Anna Maria Borger.

21-07-2020
FINN ROUMEN: VOLLE BAK DOORGAAN EN WINNEN.

Allemaal klasbakken, want op deze baan kan niemand zich verstoppen.

Voorlopige uitslagen Glana-Velo Cup rit 5.

MANNEN 40-
1. Finn Roumen
2. Raül Rademakers
3. Wieger van der Schaaf
4. Kevin de Roeck
5. Rob Ruijgh

 

MANNEN 40+
1. Daniel Förster
2. Samuel Gravez
3. Rob Willems
4. Gunnar Souren
5. Jo Hanssen

VROUWEN
1. Sophie van Bakel

JEUGD MEIDEN
1. Anna Maria Borger
2. Nikki Souren
3. Anne Schumacher
4. Judith Alleleijn DNF

JEUGD JONGENS
1. Sem Maessen
2. Sep van Bommel
3. Jarne Vannut
4. Luuk Verdonck
5. Daan Maessen

Strijdlust prijs
1. Yentl Ruijgh

14-07-2020
WINST VOOR DEBUTANT LUUK NISSEN.

Voor het eerst koersen op onze heilige grond en meteen de winst pakken is weinige renners gegeven. Na een natte start werd het een spannende wedstrijd met veel demarrages. Drie renners waaronder Luuk Nissen, Erik Heesen en Remco Snippe konden aan het eind uit de greep van het peloton blijven.

Uitslagen Glana-Velo Cup rit 4

MANNEN 40-
1. Luuk Nissen
2. Remco Snippe
3. Jeroen Erkens
4. Finn Roumen
5. Raül Rademakers

MANNEN 40+
1. Erik Heesen
2. Daniel Förster
3. Bjorn Langer
4. Gunnar Souren
5. Roy Glaesmaekers

JEUGD
1. Bram van Eijsden.
2. Colin Strik
3. Sem Maessen
4. Jarne Vannut
5. Daan Maessen

09-07-2020
TWEETAL DUBBELT, RADEMAKERS WINT EINDSPRINT.

Raül Rademakers en Mark Steins dubbelen aan het eind van de wedstrijd net nog het peloton en strijden samen voor de zege.

Uitslagen Glana-Velo Cup 2020 rit 3.

MANNEN 40-
1. Raül Rademakers
2. Mark Steins
3. Jeroen Erkens
4. Tom Lenaerts
5. Kevin de Roeck (B)

MANNEN 40+
1. Erik Heesen
2. Jo Van de Wall
3. Frigyes Nagy
4. Daniel Förster (D)
5. Andreas Plüm (D)

JEUGD
1. Jarne Vannut (B)