2019 - KALENDER WIELERBAAN GELEEN

Zaterdag 2 maart

09:30 Rass Autobanden Doortrappers Cup rit

10:00 Limburg Cycling Fietsplezier: Behendigheidstraining & Short Cycling

11:00 FOUTE KOERS - Math Salden Coupe d'Hiver 2018-2019

Zaterdag 9 maart

10:00 Limburg Cycling Fietsplezier: Behendigheidstraining & Short Cycling

11:00 OMLOOP AD WIJNANDS 60 JAAR - Math Salden Coupe d'Hiver 2018-2019 (Finale)

Zaterdag 16 maart

10:00 Limburg Cycling Fietsplezier: Behendigheidstraining & Short Cycling

11:00 JAN KREKELS OLYMPIA RACE - Uitreiking Math Salden Coupe d'Hiver 2018-2019 prijzen

 .................................................................................................

Zaterdag 23 maart - 10:00: KLAUTER CHRONO RIT 1. - Glana Velo Cup rit 1

AVONDKOERSEN - Fietsplezier en Glana Velo Cup.

Dinsdag 2 april

18:30 Petje af Fiets Plezier

19:15 - Glana Velo Cup rit 2

Donderdag 4 april 

18:30 - Starterskoers rit 1

19:15 - Glana Velo Cup rit 3

Dinsdag 9 april  

18:30 - Petje af Fiets Plezier

19:15 - Glana Velo Cup rit 4

Donderdag 11 april

19:15 - Glana Velo Cup rit 5

Dinsdag 16 april 

18:30 - Petje af Fiets Plezier

19:15 - Glana Velo Cup 

Donderdag 18 april

18:30 - Starterskoers

19:15 - Glana Velo Cup 

Dinsdag 23 april

18:30 - Petje af Fiets Plezier

 19:15 - Glana Velo Cup 

Donderdag 25 april

19:15 - Glana Velo Cup 

Dinsdag 30 april

18:30 - Petje af Fiets Plezier

 19:15 - Glana Velo Cup 

Donderdag 2 mei 

18:30 - Starterskoers

19:15 - Glana Velo Cup 

Dinsdag 7 mei 

18:30 - Petje af Fiets Plezier

19:15 - Glana Velo Cup 

Donderdag 9 mei 

19:15 - Glana Velo Cup 

Dinsdag 14 mei

18:30 - Petje af Fiets Plezier

19:15 Glana Velo Cup 

Donderdag 16 mei

18:30 - Starterskoers

19:15 - Glana Velo Cup 

Dinsdag 21 mei

18:30 - Petje af Fiets Plezier

19:15 - Glana Velo Cup 

Donderdag 23 mei 

19:15 - Glana Velo Cup 

Zaterdag 25 mei - FORYOUTOUR tbv FIETSPLEZIER

Dinsdag 28 mei 

18:30 - Petje af Fiets Plezier

19:15 - Glana Velo Cup 

Donderdag 30 mei (Hemelvaartsdag) 

18:30 - Starterskoers

19:15 - Glana Velo Cup  

Dinsdag 4 juni 

18:30 - Petje af Fiets Plezier

19:15 - Glana Velo Cup 

Donderdag 6 juni 

19:15 - Glana Velo Cup 

Dinsdag 11 juni 

18:30 - Petje af Fiets Plezier

19:15 - Glana Velo Cup 

Donderdag 13 juni 

18:30 - Starterskoers

19:15 - Glana Velo Cup 

Zaterdag 15 juni - KLAUTER CHRONO RIT 2 Glana Velo Cup 

Dinsdag 18 juni

18:30 - Petje af Fiets Plezier

19:15 Glana Velo Cup 

Donderdag 20 juni - Werelduurrecord categorie 80+

Dinsdag 25 juni 

18:30 - Petje af Fiets Plezier

19:15 - Glana Velo Cup 

Donderdag 27 juni

18:30 - Starterskoers

19:15 Glana Velo Cup 

Dinsdag 2 juli 

18:30 - Petje af Fiets Plezier

19:15 - Glana Velo Cup 

Donderdag 4 juli 

19:15 - Glana Velo Cup 

Dinsdag 9 juli 

18:30 - Petje af Fiets Plezier

19:15 - Glana Velo Cup 

Donderdag 11 juli 

18:30 - Starterskoers

19:15 - Glana Velo Cup 

Dinsdag 16 juli 

18:30 - Petje af Fiets Plezier

19:15 - Glana Velo Cup 

Donderdag 18 juli

19:15 Glana Velo Cup 

Dinsdag 23 juli 

18:30 - Petje af Fiets Plezier

19:15 - Glana Velo Cup 

Donderdag 25 juli 

18:30 - Starterskoers

19:15 - Glana Velo Cup 

ZOMERSTOP!

Dinsdag 13 augustus 

18:30 - Petje af Fiets Plezier

19:15 - Glana Velo Cup 

Donderdag 15 augustus 

18:30 - Starterskoers

19:15 - Glana Velo Cup 

Dinsdag 20 augustus 

18:30 - Petje af Fiets Plezier

19:15 - Glana Velo Cup 

Donderdag 22 augustus 

19:15 - Glana Velo Cup 

Dinsdag 27 augustus 

18:30 - Petje af Fiets Plezier

19:15 - Glana Velo Cup 

Donderdag 29 augustus 

18:30 - Starterskoers

19:15 - Glana Velo Cup 

Dinsdag 3 september 

18:30 - Petje af Fiets Plezier

19:15 - Glana Velo Cup 

Donderdag 5 september 

19:15 - Glana Velo Cup  

Zaterdag 7 september - KLAUTER CHRONO RIT 3 Glana Velo Cup 

Dinsdag 10 september 

18:30 - Petje af Fiets Plezier (Laatste)

19:15 - Glana Velo Cup 

Donderdag 12 september 

18:30 - Starterskoers - Finale

19:15 - Glana Velo Cup - Finale

Dinsdag 17 september  19:00 - KLUIZENAARSRONDE

Donderdag 19 september 19:00 - BOKKERIJDERS VERZET 

 

ZATERDAGEN

Zaterdag 28 september - Math Salden Coupe d'Hiver 2019-2020

Zaterdag 5 oktober - Math Salden Coupe d'Hiver 2019-2020

Zaterdag 12 oktober - Math Salden Coupe d'Hiver 2019-2020

Zaterdag 19 oktober - Math Salden Coupe d'Hiver 2019-2020

Zaterdag 26 oktober - Math Salden Coupe d'Hiver 2019-2020

Zaterdag 2 november - Math Salden Coupe d'Hiver 2019-2020

Zaterdag 9 november - Math Salden Coupe d'Hiver 2019-2020

Zaterdag 16 november - Math Salden Coupe d'Hiver 2019-2020

Zaterdag 23 november - Math Salden Coupe d'Hiver 2019-2020

Zaterdag 30 november - Math Salden Coupe d'Hiver 2019-2020

Zaterdag 7 december - Math Salden Coupe d'Hiver 2019-2020

Zaterdag 14 december - ADVENTKOERS - Math Salden Coupe d'Hiver 2019-2020

Zondag 29 december - KLAUTER CHRONO - Rit 4 - Finale.

 

 

 (ALLE TRAININGSRITTEN EN EVENEMENTEN ZIJN ONDER VOORBEHOUD)