MATH SALDEN COUPE D'HIVER

 ERE - LIJST:

13: 2019-2020

12. 2018 - 2019 - ROY GLAESMAEKERS   

11. 2017 - 2018 - ROY GLAESMAEKERS

10  2016 - 2017 -  LYON OHLENFORST            

9.  2015 - 2016  -  LYON OHLENFORST

8.   2014 - 2015 - LYON OHLENFORST

7.   2013 - 2014 -  LYON OHLENFORST

6. 1984-1985: Onbekend ??

5. 1983-1984: 1. PIET HINDRIKS  +

4. 1982-1983: 1. NICO PAES (A categorie), 1. TONNY STROUKEN (B categorie)

3. 1981-1982:  1. WIM DRENTH (A categorie), .1. TONNY STROUKEN (B categorie)

2. 1980-1981:  1. GER NELISSEN

1. 1979-1980:   Onbekend ??

van 29 september 2018 t/m 9 maart 2019

Uitslagen 2018-2019

ROY GLAESMAEKERS WINT OOK Math Salden COUPE D'HIVER 2018-2019.

Het was een lang winter seizoen voor de baan coureurs. Op zaterdag 29 september 2018 begon de 12e editie van de enige klassieke competitie Coupe d'Hiver in Nederland. Met in totaal 75 deelnemende coureurs, 23 ritten incl. Klauter chrono en ruim 850 km verder wordt Roy Glaesmaekersweer tot winterkoning gekroond. Het was bijna het hele seizoen een nek aan nek race tussen Roy en Kevin de Roeck. Kevin won dan ook in de categorie 40-. Jarne Vannut wint bij de jeugd vanwege zijn doorzettingskracht om iedere keer zijn rondjes trouw te komen fietsen in weer en wind. Enig minpuntje waren de dames die zich helaas niet veel hebben laten zien dit seizoen.

Prijsuitreiking is op zaterdag 16 maart vlak voor Jan Krekels OLYMPIA RACE 2019 om 10:45 uur.

EINDKLASSEMENT COUPE D'HIVER 2018-2019.
MANNEN 40+
1 Roy Glaesmaekers 149 GOUD
Frigyes Nagy 87 ZILVER
Jo Hanssen 55 BRONS
4 Victor Widdershoven 49 
5 Theo Luijten 45 
6 Andreas Plum 29 
7 Daniel Förster 16 
8 Jos Reinders 16 
9 Jan Peeters 11 
10 Dion Dabekaussen 10 
11 Gunter Jekubzik 10 
12 Jos Reinders 10 
13 Ron Schetters 7 
14 Gunnar Souren 6 
15 Jan de Koning 6 
16 Peter Wijshof 6 
17 Mark Smeets 4 
18 Maurice Wekers 4 
19 Ed Meerburg 3 
20 Jos van de Linde 3 
21 Giel Snijders 2

MANNEN 40- 
Kevin de Roeck 143 GOUD
2 Erik Heesen 57 ZILVER
Raül Rademakers 47 BRONS
4 Jules Bremers 36 
5 Tom Lenaerts 30 
6 Mark Steins 26 
7 Renier Scheepers 18 
8 Jochem Widdershoven 17 
9 Dylano Smit 16 
10 Jeroen Engelen 14 
11 Tim Epping 14 
12 Benno Balter 13 
13 Kris Bunkens 13 
14 Rick Stultiens 13 
15 Wieger van der Schaaf 12 
16 Niek Boonman 11 
17 Lars Wijnands 9 
18 Ludo Notermans 8 
19 Bram Mennen 7 
20 Edo van der Meer 7 
21 Robbin vd Geer 7 
22 Tim Jennisen 7 
23 Glenn van der Leij 6 
24 Wouter Jacobs 6 
25 Sven Eussen 5 
26 Bram Beenkens 4 
27 Chiel Lankveld 3 
28 Niels Smit 3 
29 Dennis Heuts 2 
30 GJ Hanssen 2 
31 Jeroen Dohmen 2 
32 Sybout Jonkman 2

JEUGD 
1 Jarne Vannut 77 GOUD
2 Sem Maassen 44 ZILVER
3 Daan Maassen 38 BRONS
4 Gebre Swanenvleugel 37 
5 Scarlett Souren 24 
6 Nikki Souren 21 
7 Dirk Darding 19 
8 Sjoerd Spanjaard 17 
9 Tygo Puijnen 12 
10 Amber Feller 8 
11 Femke Thoolen 8 
12 Juul Thoolen 8 
13 Elize Rietveld 7 
14 Joris vd Niet 6 
15 Iris Timmermans 4 
16 Joep Mullers 4 
17 Sem Vrancken 4 
18 Pim van der Sterren 3 
19 Femke Frissen 2

TANDEM 
Bjorn Demas - Hans Bodelier 120 GOUD

VROUWEN
1 Karina Dortu 12 
2 Esther Engelen 7

09-03-2019
LARS WIJNANDS WINT OMLOOP AD WIJNANDS 2019.

Lars Wijnands was voor het eerst dit jaar weer op de wielerbaan en meteen wint hij overtuigend de baanrit. Geweldig dat Lars de koers die de naam van zijn vader draagt wint.

Uitslagen laatste rit wintercompetitie Math Salden Coupe d'Hiver nummer 23.

MANNEN 40-
1. Lars Wijnands.
2. Kevin de Roeck
3. Tom Lenaerts
4. Bram Beenkens.

MANNEN 40+
1. Roy Glaesmaekers
2. Victor Widdershoven
3. Jo Hanssen
4. Maurice Wekers

JEUGD
1. Dirk Darding 
2. Jarne Vannut 
3. Sem Maessen.
4. Daan Maessen
5. Sjoerd Spanjaard.

TANDEM
1. Bjorn Demas - Hans Bodelier

BEDANKT VOOR DEELNAME PRIJS
Hans Bodelier.

02-03-2019

REINIER SCHEEPERS WINT VOOR DERDE KEER FOUTE KOERS.

11 seconden over 11 gaf Mad 1e Jeugdprins in de Orde van Wielerbaan Geleen onder toeziend oog van Prins Ben Willems 1e en Jeugdprins Stijn 1e van De Sjoutvotte het startsein voor de 6e Foute Koers.

Uitslagen rit 21.

MANNEN 40-
1. Renier Scheepers.
2. Kevin de Roeck
3. Tom Lenaerts
4. Tim Epping 
5. Erik Heesen

MANNEN 40+
1. Roy Glaesmaekers
2. Theo Luijten
3. Jo Hanssen

JEUGD
1. Sem Maessen.
2. Jarne Vannut 
3. Daan Maassen.

TANDEM
1. Bjorn Demas - Hans Bodelier

23-02-2019

REINIER SCHEEPERS WINT 20e COUPE D'HIVER RIT.

Uitslagen Math Salden Coupe d'Hiver rit 20.

MANNEN 40-
1. Reinier Scheepers
2. Kris Bunkens
3. Kevin de Roeck
4.Tom Lenaerts
5. Tim Epping.

MANNEN 40+
1. Roy Glaesmaekers
2. Jan Peeters.
Theo Luijten

 

JEUGD JONGENS.
1. Jarne Vannut.

TANDEM.
1. Bjorn Demas - Hans Bodelier.

16-02-2019

KONING WINTER ROY GLAESMAEKERS DRUKT STEMPEL OP EERSTE LENTEKOERS.

Uitslagen Math Salden Coupe d'Hiver rit 19.

MANNEN 40-
1. Kevin de Roeck (Bloemen)
2. Tim Epping

MANNEN 40+
1. Roy Glaesmaekers (Bloemen)
2. Victor Widdershoven
3. Jo Hanssen
4. Jos Reinders.
5. Andreas Plüm
6. Jan Peeters

TANDEM
1. Bjorn Demas - Henk Bodelier

Bloemen voor Maickel Goossens

9-02-2019
RENNERS TROTSEREN WINDKRACHT 8 EN IL MAESTRO MARK STEINS WINT MET RUIME VOORSPRONG.

Uitslagen Math Salden Coupe d'Hiver rit 18.

MANNEN 40-
1. Mark Steins
2. Kevin de Roeck

MANNEN 40+
1. Roy Glaesmaekers
2. Jo Hanssen
3. Jan Peeters (Aanmoedigingsprijs)

TANDEM
1. Bjorn Demas & Hans Bodelier

02-02-2019

NATTE SNEEUW, MOTREGEN EN KOU WEERHOUDEN KEVIN DE ROECK NIET OM TE WINNEN.

Math Salden Coupe d'Hiver rit 17.

MANNEN 40-
1. Kevin de Roeck
2. Robbin Van de Geer

MANNEN 40+
1. Roy Glaesmaekers

19-01-2019

REINIER SCHEEPERS WINT IJZIGE COUPE D'HIVER RIT.

Tijdens de koers was het -2 graden. De zon maakte er een heerlijke winterrit van.

Uitslagen Math Salden Coupe d'Hiver rit 16

MANNEN 40-
1. Reinier Sheepers
2. Kevin de Roeck
3. Raül Rademakers
4. Jochem Widdershoven
5. Tim Epping

MANNEN 40+
1. Roy Glaesmaekers
2. Frigyes Nagy
3. Victor Widdershoven
4. Andreas Plum
5. Theo Luijten

JEUGD
1. Jarne Vannut

12-01-2019
KONING WINTER ROY GLAESMAEKERS 
VEROVERT EEN RIT.
 
Uitslagen Math Salden Coupe d'Hiver rit 15.
MANNEN 40+
1. Roy Glaesmaekers
2. Frigyes Nagy
3. Victor Widdershoven
MANNEN 40-
1. Kevin de Roeck
2. Jochem Widdershoven
3. Wieger van der Schaaf
4. Ludo Notermans
5. Sven Eussen
6. Jeroen Dohmen
JEUGD JONGENS
1. Sem Maessen
2. Jarne Vannut
3. Daan Maessen

06-01-2019

RAÜL RADEMAKERS WINT NIEUWJAARSKOERS 2019 NA HUZARENSTUKJE.

Raül Rademakers heeft de Adventkoers op 23 december 2018, de Klauter Chrono rit op 30 december 2018 en de Nieuwjaarskoers gewonnen. Hij is de eerste die de Feestdagen TRILOGIE achter elkaar wint. Petje af Raül.

 

 

 

 

Math Salden Coupe d'Hiver rit 14.

MANNEN 40-

1. Raül Rademakers
2. Edo Van Der Meer
3. Wieger van der Schaaf
4. Kevin de Roeck
5. Tom Lenaerts

MANNEN 40+
1. Roy Glaesmaekers
2. Ron Schetters
3. Theo Luijten
4. Mark Smeets
5. Jan Peeters.

JEUGD JONGENS 
1. Dirk Darding
2. Jarne Vannut
3. Sem Maessen. 
4. Daan Maessen

30-10-2018
Uitslagen:
KLAUTER CHRONO 2018 - RIT 4 - CAMERIG.

Math Salden Coupe d'Hiver rit 13

MANNEN 40-
1. Raül Rademakers 8:58 (Ritwinnaar)
2. Bram Mennen 10:40
3. Wouter Jacobs 11:03
4. Kevin de Roeck 12:40
5. Niels Smit 14:01

 

 

MANNEN 40+
1. Victor Widdershoven 10:37
2. Roy Glaesmaekers 11:36
3. Jan de Koning 11:46
4. Günther Jakubzik 12:28

JEUGD MEIDEN
1. Amber Feller 20:49
2. Elize Rietveld 21:33

JEUGD JONGENS
1. Sem Maessen 12:21
2. Daan Maassen 12:44
3. Sjoerd Spanjaard 13:19
4. Joep Mullers 15:50
5. Pim van der Sterren 18:15
6. Tygo Puijnen 20:44

23-12-18
RAÜL RADEMAKERS WINT ADVENTKOERS 2018.

Math Salden Coupe d'Hiver rit 12.

 

MANNEN 40-
1. Raül Rademakers

08-12-2018

KEVIN DE ROECK WINT KOERS MET FLINKE WESTEN WIND.

Math Salden Coupe d'Hiver rit 11.

MANNEN 40-
1. Kevin de Roeck
2. Erik Heesen
3. Rick Stultiens
4. Tom Penders
5. Niek Boonman

MANNEN 40 +
1. Frigyes Nagy
2. Roy Glaesmaekers
3. Peter Wijshof
4. Jo Hanssen

AANMOEDIGINGSPRIJS
Peter Wijshof

01-12-2018
Frigyes Nagy BOEKT WEER EEN ZEGE IN COUPE D'HIVER.

Math Salden Coupe d'Hiver rit 10.

MANNEN 40+
1. Frigyes Nagy
2. Roy Glaesmaekers
3. Andreas Plum
4. Jo Hanssen
5. Theo Luijten

 

 

MANNEN 40-
1. Kevin de Roeck
2. Erik Heesen
3. Dylano Smit
4. Niek Boonman

JEUGD JONGENS
1. Sem Maassen
2. Daan Maassen
3. Sjoerd Spanjaard.

Iedereen 1 keer gedubbeld.
1. Bjorn Demas - Hans Bodelier

14-11-2018
MOOIE OVERWINNING VOOR BELGISCHE GROOT STAMPER KEVIN DE ROECK.

Math Salden Coupe d'Hiver rit 9.

MANNEN 40-
1. Kevin de Roeck - Bloemen
2. Jeroen Engelen
3. Erik Heesen
4. Kris Bunkens
5. Dylano Smit
6. Tom Lenaerts

MANNEN 40+
1. Frigyes Nagy - Bloemen
2. Roy Glaesmaekers
3. Dion Dabekaussen
4. Theo Luijten

VROUWEN
1. Karina Dortu - Bloemen
2. Esther Engelen - Salden - Aanmoedigingsprijs.

JEUG JONGENS
1. Jarne Vannut

10-11-2018

KRIS BUNKENS WINT TURBULENT NATTE RIT.

Math Salden Coupe d'Hiver rit 8.

MANNEN 40-
1. Kris Bunkens
2. Erik Heesen
3. Kevin de Roeck

MANNEN 40+
1. Roy Glaesmaekers
2. Frigyes Nagy

TANDEM 
1. Bjorn Demas - Hans Bodelier
JEUGD JONGENS 
1. Jarne Vannut

03-11-2018

EINDELIJK RITZEGE VOOR GRETIGE FRIGYES NAGY
Math Salden Coupe d'Hiver rit 7.

MANNEN 40+
1. Frigyes Nagy
2. Roy Glaesmaekers
3. Jos Reijnders
4. Andreas Plum
5. Ed Meerburg

 

 

MANNEN 40-
1. Kevin de Roeck
2. Erik Heesen
3. Glenn van der Leij
4. Niek Boonman
5. Chiel Lankveld

VROUWEN
1. Karina Dortu

JEUGD JONGENS
1. Jarne Vannut 
2. Sem Maassen

27-10-2018

ERIK HEESEN POEFT ALS EERSTE OVER DE MEET.

Math Salden Coupe d'Hiver rit 5.

MANNEN 40-
1. Erik Heesen
2. Kevin de Roeck
3. Benno Balter
4. Tim Jennissen
5. Rick Stultiens

 

 

MANNEN 40+
1. Frigyes Nagy 
2. Roy Glaesmaekers
3. Jos Reijnders
4. Dion Dabekaussen
5. Jos Van de Linde

VROUWEN 
1. Karina Dortu

JEUGD MEIDEN
1. Scarlett Souren
2. Nikki Souren

JEUGD JONGENS
1. Jarne Vannut 
2. Gebre Swanenvleugel

20-10-2018

6e VALORE DELL AUTUNNO (Waarde van de herfst)
Math Salden Coupe d'Hiver rit 4.

JULES BREMERS IS WEER DE STERKSTE EN ZET RECORD NEER. Nog nooit eerder heeft iemand 4 ritten achter elkaar gewonnen op Wielerbaan Geleen. Sprintkanon Jules Bremers uit Brunssum is de eerste.

 

 

 

MANNEN 40-
1. Jules Bremers
2. Jeroen Engelen
3. Kevin de Roeck
4. Mark Steins
5. Benno Balter

MANNEN 40+
1. Frigyes Nagy
2. Roy Glaesmaekers
3. Jos Reinders
4. Jo Hanssen
5. Theo Luijten

JEUGD meiden
1. Femke Thoolen

JEUGD jongens
1. Juul Thoolen 
2. Gebre Swanenvleugel

13-10-2018

JULES BREMERS WINT VOOR DE DERDE KEER ZOMERSE HERFSTKOERS.

Uitslagen Math Salden COUPE D'HIVER RIT 3.

MANNEN 40-
1. Jules Bremers
2. Kevin de Roeck
3. Mark Steins
4. Erik Heesen
5. Dylano Smit

MANNEN 40+
1. Frigyes Nagy
2. Victor Widdershoven
3. Daniël Forster
4.Jo Hanssen
5. Andreas Plüm

TANDEM
1. Bjorn Demas - Henk Bodelier

JEUGD meiden
1. Scarlett Souren 
2. Nikki Souren
3. Femke Thoolen
4. Iris Timmermans

JEUGD jongens
1. Gebre Swanenvleugel 
2. Jarne Vannut

06-10-2018

JULES BREMERS WINT OOK MIJNkoers 2018.

Bremers is de man in vorm en de renner met de beste benen in de kopgroep van 4 met Kevin de Roeck, Erik Heesen en Jochem Widdershoven.

Uitslagen Math Salden Coupe d'Hiver rit 2.

MANNEN 40-
1. Jules Bremers
2. Kevin de Roeck
3. Erik Heesen
4. Jochem Widdershoven
5. T. Jennissen

MANNEN 40+
1. Frigyes Nagy
2. Roy Glaesmaekers
3. Andreas Plum
4. Daniël Forster
5. Jo Hanssen

JEUGD MEIDEN 
1. Scarlett Souren
2. Nikki Souren (dnf)

JEUGD JONGENS
1. Gebre Swanenvleugel 
2. Jarne Vannut 
3. Joris vd Niet
4. Sem Vrancken
5. Dirk Darding (dnf)

29-09-2018 - Zonnig / 8°C

JULES BREMERS WINT OVERTUIGEND OPENINGSRIT COUPE D'HIVER 2018-2019.

Math Salden Coupe d'Hiver 2018-2019 rit 1.

MANNEN 40-
1. Jules Bremers
2. Mark Steins
3. Raül Rademakers
4. Dylano Smit
5. Kevin de Roeck

MANNEN 40+
1. Victor Widdershoven
2. Roy Glaesmaekers 
3. Daniël Förster
4. Gunther Jakubzik
5. Andreas Plum

 

JEUGD
1. Jarne Vannut 
2. Gebre Swanenvleugel

Uitslagen 2017-2018

Roy Glaesmaekers wint Coupe d'Hiver 2017-2018

EINDSTAND Math Salden COUPE D'HIVER 2017-2018

136 deelnemers, ruim 700 km gefietst van 1 oktober 2017 t/m 11 maart 2018.
Prijsuitreiking is zondag 18 maart om 10:45 uur.

MANNEN 40+
1 Roy Glaemaekers 127 - Math Salden Cadeaubon t.w.v. €90,- / Gouden Medaille - Tonny Strouken Coupe d'Hiver wisseltrofee

Mathias Roberts 41 - Math Salden Cadeaubon t.w.v. €60,- / Zilveren medaille
Jo Hanssen 39 - Math Salden Cadeaubon t.w.v. €30,- / Bronzen medaille.

4 Jolle de Vries 36
5 Gunnar Souren 27
6 Danny Driessen 26
7 Jos Reinders 25
8 Ron Schetters 20
9 Arjan van Engeland 16
10 Wil Sijstermans 10
11 Jack Wenders 9
12 John Soenen 9
13 Pascal Evers 8
14 Eric Maillard 6
15 Jan de Koning 6
16 Maurice Paulssen 6
17 Peter Hindriks 6
18 Victor Widdershoven 6
19 Dion Dabekaussen 5
20 Guido Darding 4
21 Rob Demandt 4
22 Rob Vanwersch 3
23 André Paasen 2
24 Giel Snijders 2
25 Henk Demeer 2
26 Henny Courage 2
27 Jean Roosdorp 2
28 Jeroen Veldman 2
29 Lon Jacobs 2
30 Maurice Wolters 2
31 Pascal Bessems 2
32 Patrick Kleine 2
33 Peter Driesen 2
34 Piet Hauser 2
35 Remco Geilen 2
36 Rob Willems 2
37 Stephan Loth 2
38 Theo Luijten 2
39 Tjeu Pinkaers 2

MANNEN 40-
Kevin de Roeck 88 - Math Salden Cadeaubon t.w.v. €90,- / Gouden Medaille - Piet Hindriks Coupe d'Hiver wisseltrofee.
Joey Extra 48 - Math Salden Cadeaubon t.w.v. €60,- / Zilveren medaille.
Mark Steins 40 - Math Salden Cadeaubon t.w.v. €30,- / Bronzen medaille

4 Jules Bremers 36
5 Kris Bunkens 24
6 Renier Scheepers 24
7 Rick Stultiens 19
8 Otto Pisters 17
9 Rik Timmers 14
10 Bram Mennen 13
11 Jinn Leffering 13
12 Jonathan Martens 11
13 Tom Lenaerts 11
14 Dave Lindelauf 9
15 David van Eers 9
16 Melvin Lindelauf 9
17 Stijn Daemen 9
18 Jeroen Engelen 8
19 Kasper Troquet 8
20 Rick Dam 8
21 Tomac Soenen 8
22 Raül Rademakers 7
23 Jeroen Erkens 6
24 Kaj Verhaegh 6
25 Luuk Muggleton 6
26 Michel van de Wall 6
27 Pablo Schmeitz 6
28 Remco Snippe 6
29 Roel Jetten 6
30 Yoek Bessems 6
31 Dennis Heuts 5
32 Erik Heesen 5
33 Frank Jöris 5
34 Frans Ledoux 5
35 Geert Jan Hanssen 5
36 Guido Maat 5
37 Jan Arets 5
38 Jan Willem Groeneveld 5
39 Kevin Martins 5
40 Kevin Martins 5
41 Koen vd Sterren 5
42 Rob Salden 5
43 Tim Epping 5
44 Daan Vossen 4
45 Eric v/v Varst 4
46 Guido Darding 4
47 Joran Driesen 4
48 Kees Jan Schuurman 4
49 Leon Peeters 4
50 Ralf Peeters 4
51 Raoul Pinxt 4
52 Robbin van de Geer 4
53 Thomas Schuitemaker 4
54 Bart Bongers 3
55 Domenique Waterval 3
56 Pieter Leermakers 3
57 Bart Schreurs 2
58 Bas van der Hoeven 2
59 Bram Hendriks 2
60 Dave Meens 2
61 Jens Macharis 2
62 Jeremy Ehlen 2
63 Jeroen Schot 2
64 Kevin Vingerhoets 2
65 Lars Erckens 2
66 Lex Habraken 2
67 Ludo Notermans 2
68 Niek aan den Boom 2
69 Nino Jacobs 2
70 Ralf Knobben 2
71 Roel Barks 2
72 Roger Bellefante 2
73 Stefan Courbois 2
74 Sven Durlinger 2
75 Thijs vd Sterren 2
76 Willie Nijsten 2
77 Wouter Ubachs 2
78 Yorrick Olivers 2

JEUGD 
1 Jarne Vannut 22 - Math Salden Cadeaubon t.w.v. €50,- / Gouden medaille
- Coupe d'Hiver
2 Nikki Souren 12 - Zilveren Medaille
3 Jeunke Timmermans 11 - Bronzen medaille
4 Scarlett Souren 10
5 Iris Timmermans 9
6 Dirk Darding 8
7 Levi Glaesmaekers 4
8 Bram Ledoux 2
9 Finn Roumen 2

TANDEM
Bjorn Demas - Hans Bodelier 22 - 2 x Math Salden Cadeaubon t.w.v. €50,- / Gouden medaille

VROUWEN 

 

 

1 Joyce Bertrand 8
2 Laura de Rooy 4
3 Vyne van der Sloot 3
4 Anna Witteveen 2
5 Bryony van Velzen 2
6 Evelien Ruijters 2
7 Linda Janssen 2
8 Tessa Witteveen 2

11-03-2018

MARK STEINS ZIT ALS EEN BOK OP DE HAVERKIST EN WINT DE LAATSTE COUPE D'HIVER RIT.

MANNEN 40-
1. Mark Steins
2. Luuk Muggleton
3. Frank Joris
4. Robbin Van de Geer
5. Tom Lenaertz

MANNEN 40+
1. Roy Glaesmaekers
2. Mathias Roberts
3. Jo Hanssen
4. Guido Darding

VROUWEN
1. Iris Timmermans
2. Anna en Tessa Witteveen

JEUGD
1. Dirk Darding
2. Jeunke Timmermans 
3. Jarne Vannut

GripGrab PRESTATIEPRIJZEN
Anna en Tessa Witteveen en Lex Habraken

25-02-2018

MARK STEINS KEEK DE IJSBEER IN DE BEK EN WON HEROÏSCHE KOUDSTE BAANRIT OOIT OP WIELERBAAN GELEEN.

Met een temperatuur van -3 en gevoels temperatuur van -7 was het een zeer uitzonderlijke koude baanrit. De straffe noordoosten wind was stevig en een enkeling haakte af vanwege de kou of bevriesde onderdelen aan de fiets. Alle deelnemers kregen de titel Flandrien van Wielerbaan Geleen mee. Want als je met deze temperaturen fiets ben je een ECHTE BIKKEL!

Uitslagen Math Salden Coupe d'Hiver rit 18.
MANNEN 40-
1. Mark Steins 
2. Michel van de Wall
3. Joey Extra
4. Kevin de Roeck
5. Koen van der Sterren

MANNEN 40+
1. Roy Glaesmaekers
2. Mathias Roberts
3. Ron Schetters

VROUWEN
1. Evelien Ruijters

GOB AANMOEDINGSPRIJS aangeboden door Yvonne Dohmen-Peters 
Finn Roumen

GripGrab PRESTATIEPRIJS 
Joran Drsn Driesen

18-02-2018

KRIS BUNKENS WINT ACCvice, uw MKB adviseur FOUTE KOERS & Omloop Annemiek Mooij en Hidde van Weert.

Math Salden Coupe d'Hiver rit 17.

MANNEN 40-
1. Kris Bunkens
2. Jeroen Engelen
3. Mark Steins
4. Kevin de Roeck
5. Tim Epping

MANNEN 40+
1. Roy Glaesmaekers
2. Mathias Roberts

JEUGD 15-
1. Iris Timmermans
2. Jeunke Ti.mermans
3. Jarne Vannut

GripGrab prestatieprijs:
Yorrick Olivers

04-02-2018

DAVID VAN EERD UIT BREDA WINT FINALE IN SNEEUWVAL.

Math Salden COUPE D'HIVER RIT 16.

MANNEN 40-
1. David van Eerd
2. Kaj Verhaegh
3. Jan-Willem Groeneveld
4. Rick Dam
5. Raül Rademakers

MANNEN 40+
1. Roy Glaesmaekers
2. Maillard Eric
3. Jo Hanssen

VROUWEN
1. Bryony van Velzen

JEUGD
1. Jeunke Timmermans
2. Iris Timmermans
3. Levi Glaesmaekers

GripGrab PRESTATIEPRIJS:
Jan Willem Groeneveld.

28-01-2018
RENIER SCHEEPERS WINT KEIHARDE BAANRIT.

Tijdens de neutralisatie werd er al hard gereden dat ik meermaals moest fluiten om het peloton te bedaren. Meteen bij het openen van de koers om 11:30u ging het er keihard aan toe. Een kopgroep met 7 renners kwam al in minuut 1 weg. Respect voor de renners die helaas niet mee konden komen maar toch de koers steevast uit rijden. 👍

MANNEN 40-
1. Renier Scheepers
2. Kris Bunkens
3. Mark Steins
4. Leon Peeters
5. Joey Extra

MANNEN 40+
1. Pascal Evers
2. Roy Glaesmaekers
3. Gunnar Souren
4. Rob Demandt
5. Mathias Roberts

VROUWEN
1. Laura de Rooy

JEUGD 15-
1. Jarne Vannut 
2. Nikki Souren
4. Scarlett Souren 
5. Levi Glaesmaekers

GripGrab PRESTATIEPRIJS 
Raül Rademakers

21-01-2018

ONBEPERKT HEERSENDE ROY GLAESMAEKERS DUBBELT EN WINT 14E COUPE D'HIVER RIT.

Leider in het Math Salden Coupe d'Hiver klassement overall Roy Glaesmaekers haalde alles uit zijn lijf wat erin zat deze mooie winterse ochtend en verstevigde zijn koppositie.

MANNEN 40+
1. Roy Glaesmaekers. 
2. Gunnar Souren
3. Ron Schetters
4. Jo Hanssen
5. Mathias Roberts

MANNEN 40-
1. Joey Extra
2. Tom Lenaerts
3. Kevin de Roeck

JEUGD 15-
1. Femke Thoolen
2. Nikki Souren
3. Scarlett Souren.

GripGrab prestatieprijs:
Jo Hanssen.

14-01-2018
KRIS BUNKENS (B) WINT SPANNENDE ONTKNOPING OP PISTE GELEEN.

Math Salden COUPE D'HIVER RIT 13.

MANNEN 40-
1. Kris Bunkens
2. Joey Extra
3. Kevin de Roeck
4. Jinn Leffering
5. Dennis Heuts

MANNEN 40+
1. Roy Glaesmaekers
2. Peter Hindriks
3. Jos Reinders
4. Danny Driessen
5. Gunnar Souren

VROUWEN
1. Laura de Rooy

JEUGD 15 -
1. Nikki Souren
2. Jarne Vannut

GripGrab prestatieprijs:
Pascal Bessems.

JOS REINDERS WINT IJSKILLE NIEUWJAARSKOERS 2018. Rit 12

Het was net 3 graden boven nul maar de gevoelstempreratuur lag toch echt bij de -5 graden op Wielerbaan Geleen. De eerste ijskoude baanrit van het jaar werd gewonnen door veteraan Jos Reijnders. Kevin de Roeck won bij de 40- categorie.

MANNEN 40+
1. Jos Reinders
2. Roy Glaesmaekers
3. Gunnar Souren
4. Jo Hanssen
5. Mathias Roberts

MANNEN 40-
1. Kevin de Roeck
2. Rik Timmers
3. Jan Arets
4. Yoek Bessems
5. Kasper Troquet

TANDEM
1. Bjorn Demas - Hans Bodelier

JEUGD 15-
1. Scarlett Souren 
2. Jarne Vannut
3. Nikki Souren

GRIPGRAP PRESTATIEPRIJS
Yoek Bessems

BELG JOHN SOENEN WINT GURE EERSTE KLAUTER CHRONO.

Individuele tijdrit (3.5km) op de Fromberg was er eentje voor echte klasbakken. Renners trotseerden wind, regen en kou. 
Ik bedank daarom alle renners die mee fietsten. Super dat jullie ondanks het slechte weer toch aanwezig waren.

Jack Theunissen Eft Susanne Odekerken Giel Snijders Rob Heinle Harrie Arets Maickel Goossens Kevin Hendriks Bernd Oldenbeuving HARTSTIKKE BEDANKT ALLEMAAL zonder jullie hulp geen koers. 

Uitslag rit 11 - 2e van trilogie.
MANNEN 40+
1. John Soenen (Maasmechelen) 00:06:27,36
2. Jan de Koning (Sittard) 00:07:19,93
3. Roy Glaesmaekers (Sittard) 00:07:38,75
4. Mathias Roberts (Sittard) 00:08:07,48
5. Jo Hanssen (Sittard) 00:08:27,51
6. Stephan Loth (Schinnen) DNF
7. Andre Paasen (Aken) DNF

MANNEN 40- 
1. Tomac Soenen ( Maasmechelen) 00:06:38,18
2. Joey Extra (Hulsberg) 00:07:10,83
3. Kevin Martins (Kerkrade) 00:07:11,72
4. Bram Mennen (Hulsberg) 00:07:32,73
5. Kevin de Roeck (S'gravenwezelt België) DNF
6. Rick Stultiens ( Einighausen) DNF
7. Rik Timmers ( Beek) DNS

VROUWEN
1. Joyce Bertrand (Eijsden) 00:09:40,91

Zondag 24 december 2017.

JULES BREMERS WINT ADVENTKOERS/ LAATSTE BAANRACE VAN HET JAAR.

1e van Wielertrilogie
Math Salden COUPE D'HIVER 2017-2018
Uitslag rit 10.

MANNEN 40-
1. Jules Bremers
2. Reinier Scheepers.
3. Joey Extra
4. Thomas Schuitemaker
5. Kevin de Roeck

MANNEN 40+
1. Roy Glaesmaekers
2. Ron Schetters
3. Dion Dabekaussen
4. Gunnar Souren
5. Jo Hanssen

VROUWEN
1. Marije Hengeveld
2. Scarlett Souren

GRIPGRAB Prestatie prijs:
Thomas Schuitemaker.

17-12-2017

JOEY EXTRA DUBBELT PELOTON EN WINT IJSKOUDE NEGENDE COUPE D'HIVER RIT.

Uitslag rit 9.

MANNEN 40-
1. Joey Extra
2. Kevin de Roeck
3. Geert-Jan Hanssen
4. Bram Mennen
5. Rick Stultiens
6. Tom Lenaerts

MANNEN 40+
1. Roy Glaesmaekers
2. Danny Driessen
3. Mathias Roberts

GRIPGRAB PRESTATIEPRIJS
Math Roberts

26-11-2017

TWEEDE OVERWINNING DIT JAAR VOOR KEVIN DE ROECK.

Met 3 graden was het een zeer koude Math Salden Coupe d'Hiver rit 8.

MANNEN 40-
1. Kevin de Roeck
2. Rick Stultiens
3. Kasper Troquet
4. Rick Dam

MANNEN 40+
1. Roy Glaesmaekers
2. Danny Driessen
3. Jo Hanssen

TANDEM
Bjorn Demas - Hans Bodelier

GRIPGRAB PRESTATIEPRIJS
Danny Driessen

19-11-2017
EXPLOSIEVE RENIER SCHEEPERS WINT RIT 7 COUPE D'HIVER.

De baan is mosvrij dus is Math Salden Coupe d'Hiver hervat tijdens een prachtige zonnige ochtend.

MANNEN 40-
1. Renier Scheepers 
2. Otto Pisters
3. Erik Heesen
4. Jeroen Erkens
5. Kevin de Roeck

MANNEN 40+
1. Roy Glaesmaekers
2. Jos Reijnders.
3. Ron Schetters
4. Danny Driessen
5. Jo HanssenJanssen

JEUGD
1. Jarne Vannut

05-11-2017

Math Salden Coupe d'Hiver rit 6.
MACHTIGE JULES BREMERS OP RAMKOERS.

Drie keer achter elkaar wint hij een Coupe d'Hiver rit.

MANNEN 40-
1. Jules Bremers
2. Joey Extra
3. Frans Ledoux
4. Kevin de Roeck
5. Bram Mennen

MANNEN 40+
1. Roy Glaesmaekers
2. Jolle de Vries
3. Arjan van Engeland
4. Jo Hanssen
5. Mathias Roberts

VROUWEN 
1. Linda Janssen

JEUGD JONGENS
1. Jarne Vannut

22-10-2017

WEER ZEGE VOOR JULES BREMERS.

Jules Bremers wint twee zondagen achter elkaar. Vorige week won hij de Valore Dell Autunno met 24 graden en vandaag een natte 13 graden koers.

UItslagen Math Salden COUPE D'HIVER 2017-2018 RIT 4.

MANNEN 40-
1. Jules Bremers
2. Otto Pisters
3. Kevin de Roeck
4. Jonathan Martens

MANNEN 40+
1. Jolle de Vries
2. Roy Glaesmaekers
3. Arjan van Engeland
4. Gunnar Souren
5. Jo Hanssen
6. Theo Luijten

JEUGD meiden
1. Nikki Souren
2. Scarlett Souren

TANDEM
Bjorn Demas - Henk Bodelier

15-10-2017

JULES BREMERS WINT ZONNIGE HERFST KLASSIEKER VALORE DELL AUTUNNO 2017😉

MANNEN 40-
1. Jules Bremers
2. Mark Steins
3. Kevin de Roeck
4. Guido Darding
5. Jonathan Martens

MANNEN 40+
1. Jolle de Vries
2. Arjan van Engeland
3. Jos Reinders
4. Gunnar Souren
5. Danny Driessen

TANDEM
1. Bjorn Demas - Henk Bodelier.

08-10-2017
JOLLE DE VRIES WINT IN STROMENDE REGEN.

Uitslagen Math Salden Coupe d'Hiver 2017-2018 RIT 2.

MANNEN 40+
1. Jolle de Vries
2. Victor WiddershovenWiddershoven
3. Roy Glaesmaekers
4. Danny Driessen
5. Gunnar Souren

MANNEN 40-
1. Kevin de Roeck en Rik Timmers
2. Rick Stultiens

TANDEM 
1. Bjorn Demas & Henk Bodelier

JEUGD meiden
1. Scarlett Souren
2. Nikki Souren

JEUGD jongens
1. Jarne Vannut

01-10-2017
Brand Bier Wielerteam WINT SPECTACULAIRE EERSTE THARSOS PLOEGENTIJDRIT.
PROLOOG MATH SALDEN COUPE D'HIVER 2017-2018

20 km (40 ronden)
1. Brand Bier Wielerteam - 25 min. 58 sec.
2. Team S. - 26 min. 32 sec.
3. Team Marathon Skate Janssen Schilderwerken - 28 min. 39 sec.
4. Provincie Limburg Team 1 - 29 min. 29 sec
5. Maastricht UMC + - 29 min. 35 sec.
6. WTC St. Geertruid - 30 min. 28 sec.
7. Team Wielerbaan Geleen - 30 min. 43 sec.
8. Team Omerta - 30 min. 57 sec.
9. Team Tharsos - 31 min. 43 sec
10. Team Tharsos 2 - 31 min. 49 sec.
11. Provincie Limburg 2 - 32 min. 45 sec.

Math Salden OOK HOOFDSPONSOR COUPE D'HIVER 2017-2018 EDITIE 1O.

Math Salden is een begrip. Al sedert de gouden jaren zestig is de fiets speciaalzaak in Limbricht actief. Reeds decennialang komen liefhebbers van de fiets, en bovenal van de race fiets, er langs om zich te vergapen aan de mooiste spullen die de wielersport te bieden heeft. Math Salden was de founding father, sinds 2004 coördineert zoon Ralph de winkel en een enthousiaste crew medewerkers die de klant met raad en daad bijstaat.

Wij van Wielerbaan Geleen zijn verheugd dat Math en Ralph Salden voor het vijfde achtereenvolgend jaar onze winter cup sponsort.

Coupe d'Hiver start op zondag 1 oktober met een ploegentijdrit.

UITSLAGEN  2016-2017

VLNR: Maya Kingma, Lyon Ohlenforst en Kevin de Roeck

EINDKLASSEMENT MATH SALDEN COUPE D'HIVER 2016-2017

MANNEN 40+
1 Lyon Ohlenforst 137 (Cadeaubon €90,-)
2 Ron Schetters 116 (Cadeaubon €,60-)
3 Arjan van Engeland 83 (Cadeaubon €30,-)
4 Jos Reinders 64
5 Theo Luijten 52
6 Jo Hanssen 46
7 Gunnar Souren 41
8 Jan Hermans 30
9 Jolle de Vries 26
10 Jack Knibbler 25
11 Giel Sneijders 22
12 Jos van de Linde 21
13 Ed Haartmans 20
14 Henk van Weersch 17
15 Math Roberts 16
16 Ed Meerberg 14
17 Peter Schmitz 12
18 Hennie van Dongen 10
19 Jan de Koning 10
20 Pascal Evers 10
21 Remi Termeer 10
22 Stephan Lotz 10
23 Ronald van Engelshoven 8
24 Tjarco Cuppens 8
25 Peter Hindriks 6
26 Roel Sweelsen 6
27 Colin Fleming 5
28 Eric Willems 5
29 Henk van Lijsdonk 5
30 Marcel Beks 5
31 Patrick Kleine 5
32 Rene Vijgen 5
33 Wim Schmitz 5

MANNEN 40- 
1 Kevin de Roeck 107 (Cadeaubon €90,-)
2 Dennis Heuts 75 (Cadeaubon €60,-)
3 Frank Jöris 47 (Cadeaubon €30,-)
4 Jeroen Erkens 41
5 Tim Jongen 36
6 Tom Lenaerts 36
7 Geert Jan Hanssen 30
8 Jules Bremers 26
9 Remco Snippe 19
10 Jeroen Engelen 18
11 Joey Extra 18
12 Sam Errens 18
13 Sander Smeets 17
14 Edo van de Meer 15
15 Erik Heesen 15
16 Raymond Pauwels 15
17 Sander Smeets 15
18 Sven Bams 15
19 Bob Martens 13
20 Youri Keulen 13
21 Kris Bunkens 12
22 Tjeu Geelen 12
23 Lex Habraken 11
24 Roel Wijnands 11
25 Dennis Cremers 10
26 Josh Teasdale 10
27 Laurens Warson 10
28 Mark Steins 10
29 Martijn van Merode 10
30 Renier Scheepers 10
31 Stephan van Deurse 10
32 Tom Penders 10
33 Armando van Bruggen 9
34 Berto van Dam 9
35 Carlo Verwijlen 9
36 Martijn van Merode 9
37 Robbin van de Geer 9
38 Robin Boeren 8
39 Joppe Penders 7
40 Yoram Carboex 7
41 Colin Fleming 5
42 Daan Gehlen 5
43 David van Wijk 5
44 Dion Op den Camp 5
45 Guido Darding 5
46 Jardy van den Heuvel 5
47 Kay Verhaegh 5
48 Kenneth Heylen 5
49 Loic Mignon 5
50 Otto Pisters 5
51 Raymond Broeren 5
52 Remco de Veen 5
53 Rens Engels 5
54 Rik Timmers 5
55 Ruben Heinle 5

VROUWEN 
1 Maya Kingma 70 (Cadeaubon €50,-)
2 Audrey Brams 35
3 Karolien Liesens 27
4 Ayla Rudgley 10
5 Bryony van Velzen 9
6 Carley McKay 9
7 Sophie van Bakel 8

JEUGD 15- 
1 Scarlett Souren 50 (Cadeaubon €50,-)
2 Nikki Souren 34
3 Jarne Vannut 27
4 Levi Glaesmaekers 9
5 Daan Vijgen 8
6 Dirk Darding 5
7 Femke Spanjaard 5
8 Sjoerd Spanjaard 5

TANDEM
1 Bjorn Demas & Hans Bodelier 50 (Cadeaubon €50,-)

12-03 2017

STEPHAN LOTZ WINT SLUITSTUK COUPE D'HIVER.

Uitslagen Math Salden Coupe d’Hiver baanrit 15 (Finale)

MANNEN 40+
1. Stephan Lotz
2. Arjan van Engeland
3. Tjarco Cuppens
4. Peter Schmitz
5. PeterHindriks

MANNEN 40-
1. Frank Jöris
2. Kevin de Roeck
3. Jardy van den Heuvel
4. Jeroen Erkens
5.

VROUWEN
1. Ayla Rudgley
2. Carley Mckay
3. Audrey Bams

Ed Haartmans Schilderwerken Prestatieprijs:
Dennis Cremers en SanderSmeets

Deze heren bleven bijna de hele wedstrijd op kop totdat ze voor de laatste 2 ronden werden opgeslokt door het peloton.

05-03-2017
PALMEN & DASSEN NOTARISSEN RACE 
MATH SALDEN COUPE D'HIVER RIT 14

JOSH TEASDALE DUBBELT PELOTON EN WINT.

Kopgroep met Teasdale, van de Geer en Kaj Verhaegh blijven geruime tijd voorop totdat Verhaegh en van de Geer lossen dubbelt Teasdale het peloton en wint de race. Schetters wint bij categorie 40+ door op tijd uit het peloton te ontsnappen.

Uitslagen:

MANNEN 40-
1. Josh Teasdale (Lanaken)
2. Robbin Van de Geer (Maastricht)
3. Bob Martens (Meersen)
4. Frank Jöris ( Munstergeleen)
5. Kevin de Roeck (S'Gravenwezel, Antwerpen)

MANNEN 40+
1. Ron Schetters (Ubachsberg)
2. Lyon Ohlenforst (Pey- Echt)
3. Jolle de Vries (Sint Geertruid)
4. Arjan van Engeland (Echt)
5. Jos Reinders ( )

VROUWEN
1. Maya Kingma (Maastricht)
2. Bryony van Velzen (Munstergeleen)
3. Sophie van Bakel (Maastricht)
4. Karolien Liesens (Lanaken)

JEUGD 15-
1. Dirk Darding (Riemst)
2. Femke & Sjoerd Spanjaard (Geleen)

ED HAARTMANS SCHILDERWERKEN PRESTATIEPRIJS:
Femke & Sjoerd Spanjaard (Geleen)

25-02-2017
ACCvice FOUTE KOERS 2017
Math Salden Coupe d’Hiver baanrit 13.

JULES BREMERS OP RAMKOERS!
Bremers had een halve ronde voorsprong op het achtervolgende groepje.

Voorlopige uitslagen.
MANNEN 40-
1. Jules Bremers
2. Jeroen Erkens
3. Youri Keulen
4. Frank Jöris
5. Tim Jongen

MANNEN 40+
1. Lyon Ohlenforst
2. Ron Schetters
3. Ronald van Engelshoven
4. Gunnar Souren
5. Jo Hanssen

VROUWEN
1. Karolien Liesens
2. Audrey Bams

Jeugd 15-
1. Scarlett Souren

Ed Haartmans Schilderwerken Prestatieprijs:
Dennis Heuts

Foute Koers wisseltrofee (best verklede renner):
Piet Wilms

19-02-2017

COUPE D'HIVER BESLIST?

Met weer een klinkende overwinning is het nu al zeker dat Lyon Ohlenforst 4 jaar achter elkaar de Coupe d’Hiver gaat winnen. Er staan nog 3 ritten in de klassieke wintercompetitie gepland.

Uitslagen rit 12.
MANNEN 40+:
1. Lyon Ohlenforst 
2. Jolle de Vries
3. Ron Schetters
4. Ed Meerburg
5. Roel Sweelssen

MANNEN 40-
1. Frank Jöris
2. Carlo Verwijlen
3. GJ Hanssen
4. Yoram Carboex
5. Joey Extra

VROUWEN:
1. Maya Kingma

Ed Haartmans Schilderwerken Prestatieprijs:
Yoram Carboex

12-02-2017

JARIGE Laurens Warson WINT WATERKOUDE BAANRIT.

Uiteraard werd er ook voor de winnaar gezongen. Laurens jouw dag kan niet meer stuk.

Uitslagen Math Salden Coupe d’Hiver baanrit 11.

MANNEN 40-
1. Laurens Warson
2. Kevin de Roeck
3. Frank Jöris
4. Joey Extra
5. Sander Smeets

MANNEN 40+
1. Lyon Ohlenforst
2. Ron Schetters
3. Theo Luijten
4. Henk van Weersch
5. Mathias Roberts
6. Jan Hermans

VROUWEN
1. Maya Kingma

Ed Haartmans Schilderwerken Prestatieprijs:
Colin Fleming

05-02-2017
KONING WINTER REGEERT COUPE D'HIVER.

Uitslagen 
MATH SALDEN COUPE D'HIVER RIT 10
Sport(i)Eve koers powered by Sport-Eve Fotografie.

PUNTEN AFTREK DE ROECK INGETROKKEN.
Kevin heeft zich 1000 maal verontschuldigd en gaf aan dat hij de kwak niet bewust deed. Ïk ben er kapot van" zo zegt ie zelf. Op onze baan gaan we voor #puurwielerplezier en dat moet het ook blijven. De boodschap is bij Kevin nu wel duidelijk.

MANNEN 40+
1. Lyon Ohlenforst
2. Arjan van Engeland
3. Ron Schetters
4. Ed Meerburg
5. Giel Snijders

MANNEN 40-
1. Sander Smeets
2. Kevin de Roeck
3.Thomas Leenaerts
4. Dennis Heuts
5. Lex Habraken

Vrouwen
1. Maya Kingma
2. Audrey Bams

OPVALLEND waren Bjorn Demas en Henk Bodelier 2e eindplek.

ED HAARTMANS SCHILDERWERKEN PRESTATIEPRIJS :
Lex Habraken

29 januari 2017
MATH SALDEN COUPE D'HIVER BAANRIT 9.
NIEUWJAARSKOERS

Uitslagen.

MANNEN 40+
1. Lyon Ohlenforst
2. RonSchetters
3. JoHanssen
4. Gunnar Souren
5. Giel Snijders

MANNEN 40-
1. Edo Van Der Meer
2. DennisHeuts
3. Kevin de Roeck
4. Tjeu Gehlen
5. Roel Wijnands

VROUWEN 
1. Maya Kingma
2. Audrey Bams

Renners 15-
1. Nikki Souren
2. Scarlett Souren

EdHaartmans Schilderwerken Prestatieprijs 
ging naar Audrey Bams

18-12-2016
ADVENTKOERS - Math Salden Coupe d'Hiver 2016-2017 rit 8.

RENIER SCHEEPERS WINT ADVENTKOERS.
(Laatste baanrit van het jaar 2016)

MANNEN 40-
1. Renier Scheepers 
2. Martijn van Merode
3. Robin Boeren
4. Kris Bunkens
5. RemcoSnippe

MANNEN 40+
1. Lyon Ohlenforst
2. Arjan van Engeland
3. Ron Schetters
4. Jos Reijnders
5. Jo Hanssen

Jeugd 15-
1. Scarlett Souren

GRIPGRAP prijs en Ed Haartmans Schilderwerken Prestatieprijs: Kris Bunkens

11-12-2016
Math Salden Coupe d'Hiver 2016- 2017 rit 7.
THEO LUIJTEN LEGEND RACE

JEROEN ERKENS WINT 1E TL- LEGEND RACE.

MANNEN 40-:
1. Jeroen Erkens
2. Dennis Heuts
3. Remco Snippe
4. Kevin de Roeck

MANNEN 40+
1. Lyon Ohlenforst
2. Jos Reijnders
3. Ron Schetters
4. Theo Luijten
5. Arjan van Engeland

ED HAARTMANS SCHILDERWERKEN PRESTATIEPRIJS & GRIPGRAB PRIJS:
Jos Reijnders

27-11-2016
MATH SALDEN COUPE D'HIVER RIT 6.

OHLENFORST WINT KOUDE BAANRIT.

MANNEN 40+
1. Lyon Ohlenforst
2. Arjan van Engeland
3. Jos Reijnders
4. Theo Luijten
5. Ron Schetters
6. Jan Hermans
7. Jack Knib

MANNEN 40-
1. Jeroen Engelen
2. Dennis Heuts
3. Kevin de Roeck

GRIPGRAB AANMOEDIGINGSPRIJS:
Dennis Heuts

 

22-10-2016

MATH SALDEN COUPE D'HIVER RIT 4.

MARK STEINS WINT OP MISTIGE BAAN.

Verdere uitslagen komen later op de dag.

MANNEN 40-
1. MarkSteins
2. Jeroen Erkens
3. Sam Errens
4. Kevin de Roeck
5. Sander Smeets

MANNEN 40+
1. Lyon Ohlenforst
2. Jolle de Vries
3. Jos Reijnders
4. Gunnar Souren
5. Ron Schetters

VROUWEN
1. Maya Kingma

Jeugd 15-
1. Nikki en Scarlett Souren

Ed Haartmans SCHILDERWERKEN PRESTATIEPRIJS: Jos Reijnders

16-10-2016
MATH SALDEN COUPE D'HIVER RIT 3.

SPRINTKANON BREMERS WINT 3E RIT.

MANNEN 40- 
1. Jules Bremers (Brunssum)
2. Kevin de Roeck
3. TomLenaerts
4. Erik Heesen
5. Dennis Heuts
MANNEN 40+
1. Remi Termeer
2. LyonOhlenforst
3. Arjan van Engeland
4. RonSchetters
5. Jos Van de Linde
Vrouwen
1. Maya Kingma
Jeugd 15-
1. Scarlett Souren 
2. Nikki Souren - Jarne Vannut 

GRIPGRAB AANMOEDIGINGSPRIJS:
Wim Schmitz
Ed Haartmans Schilderwerken Prestatieprijs: Otto Pisters

09-10-2016

KONING WINTER WINT HERFSTKOERS.

Beste renner in het herfst- winter seizoen van de afgelopen 3 jaar Lyon Ohlenforst wint de VALORE DELL AUTUNNO 2016.

MANNEN 40+
1. Lyon Ohlenforst (Pey-Echt)
2. Jos Reinders
3, Arjan van Engeland (Susteren)
4. Ron Schetters (Ubachsberg)
Jo Hanssen (Sittard)

MANNEN 40-
1. Tim Jongen (Heerlen)
2. Armando van Bruggen (Purmerend)
3. Erik Heesen 
4. GJ Hanssen (Geleen)
5. Jules Bremers (Brunssum)

Jeugd 15-
1. Scarlett Souren (Meersen)
2. Jarne Vannut (Maasmechelen)

GRIPGRAP AANMOEDINGINGSPRIJS:
Jo Hanssen - Sittard

Ed Haartmans Schilderwerken PRESTATIEPRIJS
Armando van Bruggen - Purmerend

02-10-2016

OPPERMACHTIGE MARTIJN VAN MERODE WINT 1E COUPE D'HIVER RIT.
Math Salden Coupe d'Hiver 2016-2017

MANNEN 40-:
1. Martijn van Merode (Stein)
2. Berto van Dam (Roermond)
3. Jeroen Engelen (Geleen)
4. Joppe Penders (Kotem, België)
5. Jeroen Erkens (Brunssum)

MANNEN 40+:
1. Pascal Evers (Roermond)
2. Lyon Ohlenforst (Pey-Echt)
3. Arjan van Engeland (Susteren)
4. Jos Reinders
5. Ron Schetters (Ubachsberg)

VROUWEN:
1. Karolien Liesens (Sluizen, België)

JONGENS 18-
1. Jarne Vannut (Maasmechelen, België)
2. Levi Glaesmakers (Limbricht)
3. Daan Vijgen (Dieteren)

Meiden 18-
1. Nikki Souren.
2. Scarlett Souren.

Ed Haartmans Schilderwerken PRESTATIEPRIJS: Joppe Penders.

GRIPGRAP AANMOEDIGINGSPRIJS: Daan Vijgen

UITSLAGEN 2015- 2016

EINDKLASSEMENT MATH SALDEN COUPE D'HIVER 2015-2016

PRIJSUITREIKING IS OP 1E PAASDAG VLAK VOOR DE RONDE VAN GELEEN.

ALLEN VAN HARTE GEFELICITEERD!

Mannen 40+:
1 LYON OHLENFORST 172 (Best geklasseerde) 
Coupe D'Hiver Tonny Strouken Trofee, Gouden medaille, Math Salden cadeaubon €85,-

2 ARJAN VAN ENGELAND 128 - Zilveren medaille, Math Salden Cadeaubon twv €50,-

3 RON SCHETTERS 114- Bronzen medaille Math Salden cadeaubon twv €25,-

4 Theo Luijten 111
5 Jos Reinders 56
6 Roy Glaesmaekers 51
7 Gunnar Souren 32
8 Jean Debets 25
9 Peter Hindriks 23
10 Jan Peeters 21
11 Wil Sijstermans 21
12 André Paasen 18
13 Eric Willems 14
14 Gunter Jekubzik 14
15 Wim Habets 12
16 Jolle de Vries 11
17 Raymond Schoenmakers 11
18 Robert Wendler 11
19 Ed Meerburg 10
20 Jack Knibbeler 10
21 Pascal Evers 10
22 Patrick Strouken 10
23 Peter Schmitz 10
24 Tom Haagmans 10
25 Maas van Beek 8
26 Ronald van Engelshoven 8
27 Ronny Denier 8
28 Servé Smeets 8
29 Jo van de Wall 7
30 Hans Bodelier 6
31 Bartho van der Heijden 5
32 Berry van Daal 5
33 Henk van Lijsdonk 5
34 Hennie van Dongen 5
33 Jo Hanssen 5
34 Jos van de Linde 5
35 Klaus Groffman 5
36 Michel Dohmen 5
37 Stephan Loth 5
38 Stephan Lotz 5
39 Tom Philips 5
40 Rein Bidlot 6

 

Mannen 40-:
1 KEVIN DE ROECK 101
Coupe D'Hiver Piet Hindrix Trofee, Gouden medaille, Math Salden cadeaubon twv €85,-

2 JULES BREMERS 71 - Zilveren medaille, Math Salden cadeaubon twv €50,-

3 FRANK JÖRIS 65 - Bronzen medaille, Math Salden cadeaubon twv €25,-

4 Renier Scheepers 58
5 Jeroen Erkens 49
6 Thomas Lenaertz 44
7 Mark Steins 40
8 Dylan Drent 34
9 Dennis Heuts 31
10 Max Janssen 31
11 Robbert Mulder 30
12 Brend Muyrers 29
13 Guido Gelissen 20
14 Frank de Langhe 17
15 Paul van Herpt 17
16 Lodewijk Rinsma 16
17 Donald Hillebregt 15
18 Roel Lenaertz 15
19 Leon Peeters 12
20 Martijn van Merode 11
21 Rick Dam 11
22 Geert Jan Hanssen 10
23 Jeroen Dohmen 10
24 Patrick Moolenvliet 10
25 Raymond Broeren 10
26 Remco Coelen 10
27 Robin Boeren 10
28 Robin Lemmens 10
29 Thijs Horrichs 10
30 Bram Linnartz 9
31 Lonny Hoogenberg 9
32 Berto van Dam 8
33 Cheng Ji 8
34 Remco de Veen 8
33 Stefan Joosten 8
34 Xavier Salut 7
35 Maarten de Ruijter 6
36 Thomas Schmitz 6
37 Bart Schreurs 5
38 Carlo Verwijlen 5
39 Daan Ghelen 5
40 David Hannot 5
41 Dennis Cremers 5
42 Giel Meesen 5
43 Guido Darding 5
44 Kris Bunkens 5
45 Lars van de Weerdt 5
46 Luuk van Neer 5
47 Niek aan den Boom 5
48 Paul Evers 5
49 Ralf Bonnema 5
50 Randy De Rijck 5
51 Remy Termeer 5
52 Robbin van de Geer 5
53 Roel Jetten 5
54 Roel Jetten 5
55 Roel Wijnands 5
56 Tjarco Cuppens 5
57 Tjeu Geelen 5
58 Wesley Widar 5
59 Yoram Carboux 5
60 Youri Keulen 5

 

Renners 18-
1 LEVI GLAEMAEKERS 87
Coupe D'Hiver beker, Gouden medaille, Math Salden cadeaubon twv €85,-

2 Philip Heijnen 19
3 Dirk Darding 10
4 Raoul Suijkerbuijk 10
5 Shane Barten 9
6 Carl van Dijke 8
7 Jarno van Nuth 8
8 Pim van de Sterren 5

 

Meiden 18-
1 SCARLETT SOUREN 53 Gouden medaille, Math Salden cadeaubon twv €85,-

2 NIKKI SOUTEN 21 - Zilveren medaille, Math Salden cadeaubon twv €50,-

3 Edie Barten 10
4 Amber Feller 5
5 Jill Lomme 5

Tandem:
1. Bjorn Demas & Hans Bodelier - Gouden medaille

 

Vrouwen:
1 Maya Kingma 28
2 Ilse Miltenburg 20
3 Aniek Rooderkerken 17
4 Laura Poulissen 10
5 Robin Driehuis 10
6 Sophie van Bakel 10
7 Senna Feron 9

20-03-2016
GIANT STORE -SITTARD- GELEEN presenteert
Jan Krekels OLYMPIA RACE 2016

(Math Salden Coupe D'Hiver baanrit 18)

RENIER SCHEEPERS WAS WEER OPPERMACHTIG & LYON OLHENFORST WINT 3 JAAR ACHTER ELKAAR DE COUPE D'HIVER.

GRIPGRAB PRESTATIEPRIJS: Roel Lenaerts

FRED ROMPELBERG KRACHTPRIJS: Robbin Van de Geer

Mannen 40-
1. Renier Scheepers (Herten) Cadeaubon Giant Store twv €50,-
& Tablet chocolade Jan Krekels Olympia Race 
2. Brend Muyrers (Simpelveld) Tablet chocolade Jan Krekels Olympia Race
3. Berto van Dam (Roermond)Tablet chocoladeJan Krekels Olympia Race
4. Jules Bremers (Brunssum)
5. Donald Hillebregt (Sittard)

Mannen 40+
1. Pascal Evers (Roermond) Cadeaubon Giant Store twv €50,-
& Tablet Jan Krekels Olympia Chocolade Race
2. Lyon Ohlenforst (Pey-Echt) Tablet chocolade Jan Krekels Olympia Race
3. André Paasen (Aken) Tablet chocolade Jan Krekels Olympia Race 
4. Peter Hindriks (Sittard)
5. Jolle de Vries (Sint Geertruid)

Vrouwen
1. Laura Poulissen (Lille België) Cadeaubon Giant Store twv €50,-
&Tablet chocolade Jan Krekels Olympia Race Race.

 

Renners 18-
1. Dirk Darding (Maastricht)Tablet chocolade Jan Krekels Olympia Race 
2. Levi Glaesmaekers (Limbricht) Tablet chocolade Jan Krekels Olympia Race .
3. Carl van Dijke (Geleen) Tablet chocolade Jan Krekels Olympia Race

13-03-2016

Math Salden Coupe D'Hiver baanrit 17.

WEER VICTORIE VOOR RENIER SCHEEPERS!

GRIPGRAB PRESTATIEPRIJS : Luc van Neer (Sittard)

FRED ROMPELBERG KRACHTPRIJS: Stefan Joosten (Maastricht)

Mannen 40-:
1. Renier Scheepers ( Herten )
2. Lonny Hoogenberg ( Nieuwstadt )
3. Stefan Joosten (Maastricht)
4. Xavier Salet (Maastricht)
5. Kevin de Roeck (S'Gravenwezel - Belgié)

Mannen 40+:
1. André Paasen ( Aken )
2. Jos Reijnders ( Maastricht )
3. Ronald van Engelshoven (Siitard)
3. Wim Habets ( Sittard)
4. Arjan van Engeland (Susteren)
5. Peter Hindriks (Sittard)

Vrouwen:
1. Sophie van Bakel ( Maastricht )
2. Edie Barten (Stevensweert )

Renners 18-:
1. Raoul Suijkerbuijk (Geleen)
2. Shane Barten (Maastricht)
3. Jarne van Nut ( Maasmechelen)

06-03-2016

KOERS IS TOCH AFGELAST! 
Start van de trainingswedstrijd werd eerst met 10 minuten uitgesteld. Daarna werd tijdens de neutralisatie toch besloten te stoppen vanwege een te hoog risico op gladheid en weinig zicht voor de renner. Iedere deelnemer kan volgende week gratis mee koersen en krijgt bovendien 5 punten. 


28-02-2016
Frank Jöris WINT IN IJZIG KOUDE LUCHTSTROOM.

Voorlopige uitslagen:

Math Salden Coupe D'Hiver baanrit 16.

Mannen 40-
1. Frank Jöris (Munstergeleen)
2. Donald Hillebrecht (Sittard)
3. Kevin de Roeck ( S' Gravenwezel- België)
4. Paul van Herpt (Leuven)

Mannen 40+
1. Lyon Ohlenforst (Pey-Echt)
2. Arjan van Engeland (Susteren)
3. Servé Smeets (Puth)
4. Wim Habets (Sittard)
5. Raymond Schoenmakers (Geulle)

Vrouwen 
1. Senna Feron (Schimmert)
Maya Kingma (Maastricht)
2. Scarlett Souren (Maastricht)
3. Nikki Souren (Maastricht)

FRED ROMPELBERG KRACHTPRIJS :
Hennie van Dongen

GRIPGRAB PRESTATIEPRIJS:
Donald Hillebrecht

21-02-2016
Math Salden Coupe D'Hiver baanrit 15.

RENIER SHEEPERS IS ONVERSLAANBAAR.

Mannen 40-:
1. Renier Scheepers (Herten)
2. Jeroen Erkens (Brunssum)
3. Frank Jöris (Munstergeleen)
4. Kevin de Roeck (S'Gravenwezel- België)
5. Rick Dam (Heerlen)
Mannen 40+:
1. Lyon Ohlenforst (Pey-Echt)
2. Arjan van Engeland (Susteren)
3. Wil Sijstermans (Landgraaf)
4. Ron Schetters (Ubachsberg)
5. Theo Luijten (Stein)

Renners 18-:
1. Philip Heijnen 
2. Levi Glaesmaekers (Limbricht)

GRIPGRAB PRESTATIEPRIJS:
Ed Meerburg (Stein)

FRED ROMPELBERG KRACHTPRIJS
Rick Dam (Heerlen)

 

06-02-2016 
FOUTE KOERS 2016 Math Salden Coupe D'Hiver baanrit 14.

KONING OLHENFORST WINT MET OVERMACHT.

Mannen 40+:
1. Lyon Ohlenforst (Pey-Echt)
2. Arjan van Engeland (Susteren)
3. Theo Luijten ( Stein)
4. Ron Schetters (Ubachsberg)
5. Hans Bodelier (Maastricht)

Mannen 40-:
1. Jules Bremers (Brunssum)
2. Dennis Heuts (Heerlen)
3. Kevin de Roeck (Vlaanderen)

Tandem:
1. Bjorn Demas - Thijs vd Sterren

 

 

 

  

31-01-2016

Brend Muyrers WINT NATTE THRILLER KOERS.

Het was vanochtend een zeer spannende, natte en koude Coupe D'Hiver trainingsrit. Chapeau aan alle renners die de koers uiterst hard maakten.

Math Salden Coupe D'Hiver baanrit 13.

Voorlopige uitslagen.
Mannen 40-:
1. Brend Muyrers (Simpelveld)
2. Jules Bremers (Brunssum)
3. Cheng Ji (Sittard)
4. Léon Peeters (Heythuyzen)
5. Martijn van Merode (Stein)
6. Dennis Heuts (Heerlen)

Tandem:
1. Bjorn Demas & Hans Bodelier (Maastricht)

Mannen 40+:
1. Lyon Ohlenforst (Pey-Echt)
2. Theo Luijten (Stein)
3. Ron Schetters (Ubachsberg)

FRED ROMPELBERG BICYCLE HOLIDAYS KRACHTPRIJS: Leon Peeters(Heythuyzen)

GRIPGRAB PRESTATIEPRIJS : Cheng Ji

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

24-01-2016
MATH SALDEN COUPE D'HIVER RIT 12.

Brend Muyrers WINT WATERKOUDE BAANRIT.

Mannen 40-:
1. Brend Muyrers (Simpelveld)
2. Dylan Drent (Spaubeek)
3. Remco de Veen (Linne)
4. Kevin de Roeck (S'Gravenvezel- België)

Mannen 40+:
1. Lyon Ohlenforst (Pey-Echt)
2. Arjan van Engeland (Susteren)
3. Ron Schetters (Ubachsberg)
4. Theo Luijten (Stein)

Renners 18-:
1. Levy Glaesmaekers (Limbricht)

Tandem: 
1. Bjorn Demas - Hans Bodelier

 

Fred Rompelberg Bicycle Holidays Krachtprijs: Ron Schetters (Ubachberg)

 

GRIPGRAP prestatieprijs: Tjeu Gehlen (Herkenbosch) 

10 januari 2016.
Math Salden Coupe D'Hiver baanrit 11.

DUBBELSLAG RENIER SCHEEPERS NA ZEER SPANNENDE WEDSTRIJD!

 

Uitslagen:

Mannen 40-:
1. Renier Scheepers (Herten)
2. Dylan Drent (Spaubeek)
3. Jeroen Erkens (Brunssum)
4. Frank Jöris (Munstergeleen)
5. Robbert Mulder (Scherpenzeel)

Mannen 40+:
1. Lyon Ohlenforst (Pey-Echt)
2. Arjan van Engeland (Susteren)
3. Roy Glaesmaekers (Urmond)
4. Ron Schetters (Ubachsberg)
5. Günter Jekubzik (Aken)

Vrouwen:
1. Scarlett Souren (Meersen)

FRED ROMPELBERG PRESTATIEPRIJS: Robbert Mulder (Scherpenzeel)

GRIPGRAP PRESTATIEPRIJS: Leon Peeters (Heythuysen)

WIELERPROVINCIE LIMBURG GOODIEBAG: Tom Philips (Mariahoop)

 

NIEUWJAARKOERS 2016
MATH SALDEN COUPE D'HIVER RIT 10. (03-01-2016)

ROYALE RITOVERWINNING SCHEEPERS.

Uitslagen

Mannen 40-
1. Renier Scheepers (Herten)
2. Jules Bremers (Brunssum)
3. Max Janssen (Maastricht)
4. Kevin de Roeck (s'Gravenwezel- Antwerpen)
5. Thomas Schmitz (Maastricht)

Mannen 40+:
1. Lyon Ohlenforst (Pey-Echt)
2. Gunnar Souren (Maastricht)
3. Ron Schetters (Ubachsberg)
4. Roy Glaesmaekers (Urmond)
5. Robert Wendler (Doenrade)

Vrouwen:
1. Scarlett Souren (Maastricht)
2. Nikki Souren (Maastricht)

Renners 18-:
1. Levi Glaesmaekers (Limbricht)

Tandem:
1. Bjorn Demas & Hans Bodelier

GRIPGRAB PRESTATIEPRIJS: Christian Riemens

FRED ROMPELBERG KRACHTPRIJS:
Robert Wendler

 

TWEETAL WINT LAATSTE KOERS 2015.

Math Salden Coupe D'Hiver baanrit 9.

Categorie Tandem:
1. Bjorn Demas - Henk Bodelier (Rit overwinnaars)

Mannen 40+:
1. Lyon Ohlenforst (Pey-Echt)
2. Arjan van Engeland (Susteren)
3. Gunter Jekubzik (Aken)
4. Jo Van de Wall (Elsloo)
5. Roy Glaesmaekers (Urmond)
Mannen 40-:
1. Frank Jöris (Munstergeleen)
2. Thomas Lenaerts ( Maastricht )
3. Kevin de Roeck
4. Dennis Heuts
Renners18-:
1. Philip Heijnen (Oefelt)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

22 november 2015.
Math Salden Coupe D'Hiver baanrit 8.

Lyon Ohlenforst IJSKOUD DE BESTE!

Uitslagen:

Mannen 40+
1. Lyon Ohlenforst (Pey-Echt)
2. Arjan van Engeland (Susteren)
3. Ron Schetters (Ubachsberg)
4. Jos Reijnders 
5. Roy Glaesmaekers (Urmond)

Mannen 40-:
1. Kevin de Roeck ( Borgerhout, Antwerpen)

Renners 18-:
1. Levi Glaesmaekers (Limbricht)

 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

15 november 2015.
Math Salden Coupe D'Hiver baanrit 7.

Mark Steins WINT BAANRIT MET STEVIGE WIND!

Uitslagen.

Mannen 40-
1. Mark Steins (Linne)
WATTBIKE SCHINNEN PRIJS

2. Robbert Mulder (Maastricht)
3. Renier Scheepers (Herten)
4. Jeroen Erkens (Brunssum)
5. Dylan Drent (Spaubeek)

Mannen 40+
1. Arjan van Engeland (Susteren)
GRIPGRAB PRESTATIEPRIJS

2. Lyon Ohlenforst (Pey-Echt)
3. Ron Schetters (Ubachsberg)
4. Theo Luijten (Stein)
5. Jan Peeters

FRED ROMPELBERG KRACHTPRIJS: Jan Peeters 


 

 

 

 

 

 

ZERMATH 2-WIELERS BBB CYCLINGRACE Coupe D’Hiver baanrit 6.

TEMPO BEUL Robbert Mulder WINT!

Mannen 40+:
1. Robbert Mulder (Maastricht)
2. Jeroen Erkens (Brunssum)
3. Mark Steins (Linne)
4. Kevin de Roeck (S' Gravenwezel, Antwerpen)

Mannen 40 +:
1. Lyon Ohlenforst (Pey-Echt)
2. Arjan van Engeland (Susteren)
3. Ronny Denier 
4. Ron Schetters (Trintelen)
5. Theo Luijten (Stein)

Tandem:
1. Bjorn Demas (Maastricht) - Hans Bodelier

Vrouwen:
1. Robin Driehuis (Oirsbeek)

Wattbike Schinnen Prijs: Jeroen Erkens
Fred Rompelberg Krachtprijs: Arjan van Engeland
GRIPGRAP Prestatieprijs: Theo Luijten

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 

1 november 2015.
Math Salden Coupe D'Hiver baanrit 5.

JOS REINDERS FIETST FENOMENAAL, OHLENFORST WINT!

 

 

 

 

Uitslagen:

Mannen 40+
1. Lyon Ohlenforst (Pey-Echt)
2. Jos Reinders (Helden)
3. Maas van Beek (Barneveld)
4. Arjan van Engeland (Susteren)

5. Roy Glaesmaekers (Sittard)

 

Mannen 40-
1. Raymond Broeren (Born)
2. Thomas Lenaerts (Maastricht)
3. Kevin de Roeck (S'Gravenwezel, België)

 

Tandem.
1. Bjorn Demas en Hans Bodelier

Renners 18-:
1. Levi Glaesmaekers (Limbricht)

WattBike Schinnen prijs: Thomas Lenaerts

Fred Rompelberg Krachtprijs: Kevin de Roeck

GRIPGRAB Prestatieprijs: Jos Reijnders 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

25-10-2015
Math Salden Coupe D'Hiver rit 4.

 

OHLENFORST WINT REGENACHTIGE BAANRIT.

Uitslagen:

Mannen 40+
1. Lyon Ohlenforst (Pey-Echt) (Rit overwinnaar)
2. Arjan van Engeland (Susteren)
3. Jean Debets (Merkelbeek)
4. Theo Luijten (Stein)

Mannen 40-:
1. Max Janssen (Maastricht)
2. Jules Bremers (Brunssum)

Vrouwen:
1. Ilse Miltenburg (Sittard)

Renners 18-:
1. Levi Glaesmaekers (Limbricht)

Tandem:
1. Bjorn Demas - Hans Bodelier

Fred Rompelberg krachtprijs: Levi Glaesmaekers 
GripGrap Prestatieprijs: Jean Debets
Wattbike Cycling XP: Bjorn Demas.

 

 


18-10-2015
Math Salden Coupe D'Hiver baanrit 3.

AARZELENDE Arjan van Engeland WINT!

Hij aarzelde zo'n 5 ronden voor aankomst nog. Arjan riep naar ons: "Ik ben maar alleen" en pufte. Het peloton bleef maar naar elkaar kijken en toen gaf Arjan alles wat ie hadt en won de Coupe D'Hiver rit.

 

 

Uitslagen:
Mannen 40+
1. Arjan van Engeland (Susteren)
2. Lyon Olhenforst (Pey- Echt)
3. Roy Glaesmaekers (Urmond)
4. Eric Willems (Brunssum)
5. Jos Reinders (Helden)

Mannen 40-:
1. Frank De Langhe (Maaseik)
2. Lodewijk Rinsma (Maastricht)
3. Max Janssen (Maastricht)
4. Jules Bremers (Brunssum)
5. Mark Steins (Linne)

Mannen 18-
1. Dylan Drent (Spaubeek)
2. Levi Glaesmaekers (Limbricht)

Vrouwen:
1. Maya Kingma (Maastricht)
2. Aniek Rooderkerken (maastricht)

WATTBIKE CYCLING XP - Frank Jöris
FRED ROMPELBERG KRACHTPRIJS - Jack Knibbeler
GRIPGRAP PRESTATIE PRIJS - Aniek Rooderkerken en Lodewijk Rinsma 

 

 

Wien en Woosj VALORE DELL AUTUNNO 2015.

WEER ZEGE VOOR JULES BREMERS!

Fred Rompelberg KRACHTPRIJS: Paul van Herpt

Voorlopige uitslagen

Mannen 40-:
1. Jules Bremers (Brunssum)
2. Jeroen Erkens (Brunssum)
3. Mark Steins (Linne)
4. Lodewijk Rinsma (Maastricht)
5. Maarten de Ruijter (Maastricht)

Mannen 40+:
1. Lyon Ohlenforst (Pey- Echt)
2. Arjan van Engeland (Susteren)
3. Wil Sijstermans (Brunssum)
4. Eric Willems (Brunssum)
5. Roy Glaesmaekers (Urmond)

Vrouwen:
1. Ilse Miltenburg (Sittard)

2. Maya Kingma (Maastricht)
3. Aniek Rooderkerken (Maastricht)

 

Categorie Tandem:
1. Bjorn Demas - Jacques Peeters


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

04-10-2015: JULES BREMERS WINT OPENING COUPE D'HIVER!

Uitslagen Bokkerijders Verzet - Math Salden Coupe D'Hiver 2015-2016 Baan Rit 1.

Fred Rompelberg KRACHTPRIJS : Jean Debets (Merkelbeek)

Mannen 40-: 
1. Jules Bremers (Brunssum)
2. Bram Linnartz (Stein)
3. Mark Steins (Linne)
4. Frank De Langhe (Maaseik)
5. Thomas Lenaerts (Maastricht)
6. Frank Jöris (Munstergeleen)

Mannen 40+:
1. Lyon Ohlenforst (Pey- Echt)
2. Ron Schetters (Trintelen)
3. Gunnar Souren (Maastricht)
4. Jean Debets (Merkelbeek) 
5. Theo Luijten (Stein)

Vrouwen:
1. Scarlett Souren (Maastricht)

Tandem:
1. Bjorn Demas - Hans Bodelier

  

 

 


Coupe D'Hiver 2014-2015

Uitslagen en klassementen:

EINDKLASSEMENT

Math Salden Coupe D'Hiver 2014-2015 klassement na 15 baanritten. (15-03-2015)

Heren 40+

1 Lyon Ohlenforst 135 (Gouden medaille en Math Salden Cadeaubon t.w.v. €100,-)

2 Jos Poulissen 90 (Zilveren medaille)

3 Theo Luijten 70 (Bronzen medaille)

 

4 Rob Vonk 62

5 Peter Schmitz 55

6 Ger van loon 46

7 Stephan Loth 42

8 Ron Schetters 38

9 Ben Callemeijn 30

10 Gerard Cuijten 30

11 Koene Rem 28

12 Chris Maassen 27

13 Patrick Kleine 23

14 Tom Marcellis 19

15 Henk van Lijsdonk 19

16 Jolle de Vries 18

17 Sevé Smeets 16

18 Henny van Dongen 15

19 Jos vd Linde 15

20 Jos Reinders 15

21 Victor Widdershoven 12

22 Jean Stassen 10

23 Gerrie Tossings 10

24 Sjef Frissen 10

25 Leon Penris 10

26 Maurice Veltrop 10

27 Wim Habets 10

28 Wim Smits 8

29 Sef Laugs 6

30 Thei Schrooten 5

31 Jo Hanssen 5

32 Ronald van Engelshoven 5

33 Johan Schuurmans 5

 

Heren 40-:

1 Max Janssen 87 (Gouden medaille en Math Salden Cadeaubon t.w.v. €100,-)

2 Arjan van Engeland 67 (Zilveren medaille)

3 Frank Jöris 63 (Bronzen medaille)

 

4 Bas Severins 61

5 Ronald Vos 53

6 Jonathan Martens 51

7 Jules Bremers 50

8 Dennis Heuts 44

9 Simon van Merode 36

10 Frank de Langhe 32

11 Thomas Lenaerts 31

12 Martijn van Merode 27

13 Lonny Hoogenberg 26

14 Robin Lemmens 25

15 Reinier Scheepers 25

16 Robbert Mulder 24

17 Lodewijk Rinsma 21

18 Carlo Verwijlen 20

19 Mark Steins 17

20 Sjors Salentijn 16

21 Geert Jan Hanssen 15

22 Bjorn Demas&Co 15

23 Thomas Schuitemaker 14

24 Robin Boeren 13

25 Bertho van Dam 12

26 Guido Gelissen 12

27 Koen vd Sterren 10

28 Niek Dreier 10

29 Roel Montforts 10

30 Jesper Schuren 10

31 Danny Reinders 10

32 Oscar Heberlé 10

33 Lehvi Braam 10

34 Tjarco Cuppens 10

35 Pieter de Vries 10

36 Joost Hoedemakers 10

37 Stefan Houtbeckers 9

38 Cheng Ji 9

39 Dirk Finders 9

40 Paul Evers 8

41 Jeffrey Geurts 6

42 Atanis Mikov 5

43 Mark Kleijnen 5

44 Bart Groen 5

45 Jeroen Erkens 5

46 Ralph Beumers 5

47 Jeroen Engelen 5

48 Brett Velderman 5

49 Ettiene Zegers 5

50 Menno Verborg 5

51 Thomas Rieff 5

52 Wiegert Dormans 5

53 Peter van Schijndel 5

54 Jeroen Engelen 5

55 Henk Jaap Moorlag 5

56 Brend Muyres 5

57 Giel Meesen 5

58 Yoram Carbox 5

59 Bryan Bogue 5

60 Robin Lemmens 5

61 Ruben Roomans 5

62 Jason Schreurs 5

63 Edo van der Meer 5

64 Josef Kramer 5

65 Jesse Raas 5

66 Christiaan Riemens 5

67 Kevin Pieksma 5

 

Dames:

1 Manon Zuurmond 90 (Gouden medaille en Math Salden Cadeaubon t.w.v. €100,-)

2 Susanne Odekerken 35 (Zilveren medaille)

3 Jeanine Laudy 18 (Bronzen medaille)

 

4 Ilse Miltenburg 15

5 Gemma Esselaar 10

6 Nathalie vd Born 10

7 Monique Dorschiedt 10

8 Bryony van Velzen 10

9 Marije Hengeveld 10

10 Laura Poulissen 10

11 Ymke van Buuren 10

12 Marlies Heijdra 9

13 Aniek Rooderkerken 9

14 Karolien Liesens 8

15 Mary Rose Postma 7

15 Sophie van Bakel 6

16 Puck Moonen 5

 

Heren 18-:

1 Nanno Simonis 92  (Gouden medaille en Math Salden Cadeaubon t.w.v. €100,-)

2 Youri Keulen 20 (Winnaar wedstrijden met meeste 18- renners) (Zilveren medaille)

3 Jeffrey Stegen 20 (Bronzen medaille)

 

4 Luuk Muggleton 17

5 Jochem Widdershoven 17

6 Carl van Dijke 15

7 Twan Vondenhoff 10

8 Dylan Drent 10

9 Luc Cobben 9

10 Niels Peters 9

11 Martijn Spiertz 9

12 Sander Meures 8


Uitslagen Math Salden Coupe D'Hiver baanrit 14. (08-03-2015)

 

Heren 40-: 1. Max Janssen (Maastircht), 2. Cheng Ji (China), 3. Jules Bremers (Brunssum), 4. Arjan van Engeland (Susteren), 5. Robbert Mulder (Maastricht)

 

Heren 40+: 1. Lyon Ohlenforst (Pey-Echt), 2. Jos Poulissen (Grevenbicht), 3.Henk van Lijsdonk (Achel), 4. Gerard Cuijten (Munstergeleen), 5. Serve Smeets (Sittard)

 

Heren 18-: 1. Jeffrey Stegen (Lanaken), 2. Nanno Simonis (Limbricht)

 

Dames: 1. Susanne Odekerken (Wijlre)

 

Gripgrab presetatieprijs: Thomas Lenaerts (Leuven)


01-03-2015.

Uitslagen MIJNKOERS. Math Salden Coupe D'Hiver. Baanrit 13.


Heren 40-: 1. Max Janssen (Maastricht), 2. Thomas Schuitemaker (Maastricht), 3. Jules Bremers (Brunssum), 4. Arjan van Engeland (Susteren) 5. Lodewijk Rinsma (Maastricht) 5. 

Heren 40+: 1. Lyon Ohlenforst (Pey-Echt), 2. Gerard Cuijten (Munstergeleen), 3. Jos Poulissen (Grevenbicht), 4. Rob Vonk (Grevenbicht) , 5. Henk van Lijsdonk (Achel)

Dames: 1. Ymke van Buuren (Maastricht), 2. Manon Zuurmond (Maastricht)

Renner 18-: Nanno Simonis (Limbricht)

Gripgrab prestatieprijs: Robbert Mulder (Berg en Terblijt)

Foto's: Jack Theunissen, Carl van Dijke

22-02-2015: Uitslagen Math Salden Coupe D'Hiver. Baanrit 12.

 

Categorie Tandem: 1. Cor van Leeuwen- Rinne Oost (Borger-Drenthe), 2. Bjorn Demas- Thijs vd Sterren (Maastricht)

 

Heren 40+: 1. Lyon Ohlenforst (Pey-Echt), 2. Chris Maassen (Obbicht), 3. Gerard Cuijten (Munstergeleen), 4. Rob Vonk (Grevenbicht), 5. Theo Luijten (Stein), 6. Jos vd Linde (Geleen), 7. Henk van Lijsdonk (Achel), 8. Ger van Loon (Landgraaf)

 

Heren 40-: 1. Arjan van Engeland (Susteren), 2. Jonathan Martens (Mesch), 3. Frank Joris (Munstergeleen), 4. Guido Gelissen (Holtum), 5. Bas Severins (Obbicht), 6. Jules Bremers (Brunssum), 7. Robin Lemmens (Groot- Genhout)

 

Dames: 1. Laura Poulissen (Lille-België)

 

Gripgrab prestatieprijs: Jonathan Martens (Mesch)


Zaterdag 14-02-2015: Uitslagen: Foute Koers. Math Salden Coupe D'Hiver baanrit 11.

Heren 40-: 1. Renier Scheepers (Herten), 2. Lonny Hoogenberg (Nieuwstadt), 3. Jules Bremers (Brunssum), 4. Simon van Merode (Stein), 5. Thomas Lenaerts (Maastricht)

Heren 40+: 1. Wim Habets (Sittard), 2. Jos Reinders (Helden), 3. Peter Schmitz (Geleen), 4. Lyon Ohlenforst (Pey-Echt), 5. Ger van Loon (Landgraaf)

Dames: 1. Manon Zuurmond (Maastricht)

Prestatieprijs: Ger van Loon (Landgraaf)

SINDS 1980 - COUPE D'HIVER