NIEUWJAARSZEGENING & NIEUWJAARSKOERS

ERELIJST NIEUWJAARSKOERS

2020 Geen koers!

2019  RAÜL RADEMAKERS

2018  JOS REINDERS

2017  LYON OHLENFORST (Pey-Echt)

2016  RENIER SCHEEPERS (Herten)

2015  TJARCO CUPPENS (Landgraaf)

2014  LYON OHLENFORST (Pey-Echt)

2019

Nieuwjaarszegening

Nieuwjaarskoers 2020

06-01-2019

RAÜL RADEMAKERS WINT NIEUWJAARSKOERS 2019 NA HUZARENSTUKJE.

Raül Rademakers heeft de Adventkoers op 23 december 2018, de Klauter Chrono rit op 30 december 2018 en de Nieuwjaarskoers gewonnen. Hij is de eerste die de Feestdagen TRILOGIE achter elkaar wint. Petje af Raül 

Math Salden Coupe d'Hiver rit 14.

MANNEN 40-
1. Raül Rademakers
2. Edo Van Der Meer
3. Wieger van der Schaaf
4. Kevin de Roeck
5. Tom Lenaerts

MANNEN 40+
1. Roy Glaesmaekers
2. Ron Schetters
3. Theo Luijten
4. Mark Smeets
5. Jan Peeters.

 

JEUGD JONGENS
1. Dirk Darding
2. Jarne Vannut
3. Sem Maessen.
4. Daan Maessen

2018

JOS REINDERS WINT IJSKILLE NIEUWJAARSKOERS 2018.

Het was net 3 graden boven nul maar de gevoelstempreratuur lag toch echt bij de -5 graden op Wielerbaan Geleen. De eerste ijskoude baanrit van het jaar werd gewonnen door veteraan Jos Reijnders. Kevin de Roeck won bij de 40- categorie.

MANNEN 40+
1. Jos Reinders
2. Roy Glaesmaekers
3. Gunnar Souren
4. Jo Hanssen
5. Mathias Roberts

MANNEN 40-
1. Kevin de Roeck
2. Rik Timmers
3. Jan Arets
4. Kasper Troquet
5. Yoek Bessems

TANDEM
1. Bjorn Demas - Hans Bodelier

JEUGD 15-
1. Scarlett Souren 
2. Jarne Vannut
3. Nikki Souren

GRIPGRAP PRESTATIEPRIJS
Yoek Bessems

2017

29 januari 2017
MATH SALDEN COUPE D'HIVER BAANRIT 9.
NIEUWJAARSKOERS

Uitslagen.

MANNEN 40+
1. Lyon Ohlenforst
2. RonSchetters
3. JoHanssen
4. Gunnar Souren
5. Giel Snijders

MANNEN 40-
1. Edo Van Der Meer
2. DennisHeuts
3. Kevin de Roeck
4. Tjeu Gehlen
5. Roel Wijnands

VROUWEN 
1. Maya Kingma
2. Audrey Bams

Renners 15-
1. Nikki Souren
2. Scarlett Souren

EdHaartmans Schilderwerken Prestatieprijs 
Audrey Bams

2016

NIEUWJAARKOERS 2016
MATH SALDEN COUPE D'HIVER RIT 10. (03-01-2016)

ROYALE RITOVERWINNING SCHEEPERS.

Uitslagen

Mannen 40-
1. Renier Scheepers (Herten)
2. Jules Bremers (Brunssum)
3. Max Janssen (Maastricht)
4. Kevin de Roeck (s'Gravenwezel- Antwerpen)
5. Thomas Schmitz (Maastricht)

Mannen 40+:
1. Lyon Ohlenforst (Pey-Echt)
2. Gunnar Souren (Maastricht)
3. Ron Schetters (Ubachsberg)
4. Roy Glaesmaekers (Urmond)
5. Robert Wendler (Doenrade)

Vrouwen:
1. Scarlett Souren (Maastricht)
2. Nikki Souren (Maastricht)

Renners 18-:
1. Levi Glaesmaekers (Limbricht)

Tandem:
1. Bjorn Demas & Hans Bodelier

GRIPGRAB PRESTATIEPRIJS: Christian Riemens

FRED ROMPELBERG KRACHTPRIJS:
Robert Wendler

2015

Nieuwjaarskoers 2015. Rit 7 Math Salden Coupe D'Hiver.

EN WE ZIJN WEER BEGONNEN!

Renners 40-: 1. Tjarco Cuppens (Landgraaf), 2. Dirk Finders (Herzogenrath), 3. Jules Bremers (Brunssum), 4. Lodewijk Rinsma (Maastricht), 5. Frank de Langhe (Maaseik)

Renners 40+: 1. Lyon Ohlenforst (Pey-Echt), 2. Peter Schmitz (Geleen), 3. Jos Poulissen (Grevenbicht), 4. Tom Marcellis (Echt), 5. Gerard Cuijten (Munstergeleen).

Dames: 1. Marije Hengeveld (Maastricht), 2. Aniek Rooderkerken (Maastricht), 3. Jeanine Laudy (Leiderdorp), 4. Mary Rose Postma (Maastricht), 5. Sophie van Bakel (Maastricht).

Renners 18-: 1. Youri Keulen (Spaubeek). 2. Niels Peters ( Meers), 3. Sander Meures (Tuddern), 4. Nanno Simonis (Limbricht), 5. Carl van Dijke (Geleen).

2014

5 januari: Nieuwjaarskoers, Rit 6 Coupe D'Hiver.

Renners 40+ : 
1. Lyon Olhenforst (Pey-Echt), 2. Jos Poulissen (Grevenbicht), 3. Rob Vonk (Grevenbicht), 4. Erik Van Herck (Lier- België), 5. Hennie van Dongen (Susteren), 6. Ger van Loon (Landgraaf), 7. Jack Theunissen (Hoensbroek)

Renners 40- : 
1. Stefan Houtbeckers (Heinsberg), 2. Raymon Broeren (Obbicht), 3. Remco Geilen (Sittard)