STRIJDLUST KLASSEMENT

Vanaf donderdag 26 april 2018 voeren we het klassement van de Strijdlustigste Renner in voor zowel Velo als Glana Cup. Ga je dus in beide competities in de aanval kun je punten verdienen voor de groene. Dit geldt voor zowel mannen als vrouwen.

Let op:
Baancommissarissen kiezen samen met publiek iedere koers vijf renners. 1 t/m 5 die punten krijgen zoals bij een rituitslag.

Tussenstand na

STRIJDLUST KLASSEMENT NA GLANA CUP RIT 13.

1 Raül Rademakers 45 (GROENE TRUI)
2 Math Roberts 36
3 Jarne Vannut 16
4 Marco Akershoek 16
5 Peter Vijgen 12
6 Frigyes Nagy 8
7 Jochem Widdershoven 8
8 Karina Dortu 8
9 Lars Wijnands 8
10 Remco Snippe 8
11 Theo Luijten 8
12 Dylano Smit 7
13 Kevin de Roeck 7
14 Ivo Erens 6
15 Robin Boeren 6
16 Philip Heijnen 4
17 Roel van der Stegen 4
18 Ron Schetters 4
19 Tim Ramaekers 4
20 Colin Strik 3
21 Dirk Darding 3
22 Mark Smeets 3
23 Markus Link 3
24 Peter Stienstra 3
25 Sophie van Bakel 3

Tussenstand STRIJDLUST KLASSEMENT na Bioracer rit 10.

1 Raül Rademakers 41 (Groene trui)
2 Math Roberts 30
3 Jarne Vannut 13
4 Peter Vijgen 12
5 Frigyes Nagy 8
6 Jochem Widdershoven 8
7 Karina Dortu 8
8 Lars Wijnands 8
9 Marco Akershoek 8
10 Remco Snippe 8
11 Theo Luijten 8
12 Dylano Smit 7
13 Ivo Erens 6
14 Robin Boeren 6
15 Philip Heijnen 4
16 Roel van der Stegen 4
17 Ron Schetters 4
18 Tim Ramaekers 4
19 Colin Strik 3
20 Dirk Darding 3
21 Mark Smeets 3
22 Markus Link 3
23 Peter Stienstra 3
24 Sophie van Bakel 3

TUSSENSTAND STRIJDLUST KLASSEMENT NA Bioracer rit 8.

1 Raül Rademakers 41 (Groene Trui)
2 Math Roberts 30
3 Jarne Vannut 13
4 Peter Vijgen 12
5 Lars Wijnands 8
6 Frigyes Nagy 8
7 Theo Luijten 8
8 Jochem Widdershoven 8
9 Karina Dortu 8
10 Dylano Smit 7
11 Robin Boeren 6
12 Ivo Erens 6
13 Roel van der Stegen 4
14 Tim Ramaekers 4
15 Ron Schetters 4
16 Philip Heijnen 4
17 Sophie van Bakel 3
18 Dirk Darding 3
19 Peter Stienstra 3
20 Markus Link 3
21 Mark Smeets 3
22 Colin Strik 3

STRIJDLUSTKLASSEMENT NA VELO CUP RIT 8.
1 Raül Rademakers 35
2 Math Roberts 23
3 Jarne Vannut 13
4 Peter Vijgen 12
5 Lars Wijnands 8
6 Frigyes Nagy 8
7 Theo Luijten 8
8 Jochem Widdershoven 8
9 Dylano Smit 7
10 Robin Boeren 6
11 Ivo Erens 6
12 Roel van der Stegen 4
13 Tim Ramaekers 4
14 Ron Schetters 4
15 Philip Heijnen 4
16 Sophie van Bakel 3
17 Dirk Darding 3
18 Peter Stienstra 3
19 Markus Link 3
20 Mark Smeets 3
21 Colin Strik 3

Tussenstand STRIJDLUST KLASSEMENT na Glana Cup rit 7.
1 Raül Rademakers 35 (Groene Trui)
2 Math Roberts 19
3 Jarne Vannut 13
4 Peter Vijgen 12
5 Frigyes Nagy 8
6 Lars Wijnands 8
7 Theo Luijten 8
8 Robin Boeren 6
9 Philip Heijnen 4
10 Roel van der Stegen 4
11 Ron Schetters 4
12 Tim Ramaekers 4
13 Dirk Darding 3
14 Mark Smeets 3
15 Markus Link 3
16 Peter Stienstra 3
17 Sophie van Bakel 3

STRIJDLUST KLASSEMENT Glana Cup rit 6.
1 Raül Rademakers 22 Groene trui 
2 Math Roberts 13 
3 Frigyes Nagy 8 
4 Lars Wijnands 8 
5 Jarne Vannut 6 
6 Robin Boeren 6 
7 Peter Vijgen 4 
8 Roel van der Stegen 4 
9 Tim Ramaekers 4 
10 Dirk Darding 3 
11 Peter Stienstra 3 
12 Sophie van Bakel 3

01-05-2018 Velo cup rit 6
1 Raül Rademakers 15 (Groene Trui)
2 Math Roberts 13
3 Lars Wijnands 8
4 Jarne Vannut 6
5 Peter Vijgen 4
6 Roel van der Stegen 4
7 Dirk Darding 3
8 Sophie van Bakel 3

26-04-2018

Glana Cup rit 5.
1. Raül Rademakers (Groene trui)
2. Math Roberts
3. Jarne Vannut 
4. Roel van der Stegen
5. Sophie van Bakel