STRIJDLUST KLASSEMENT

Vanaf donderdag 26 april 2018 voeren we het klassement van de Strijdlustigste Renner in voor zowel Velo als Glana Cup. Ga je dus in beide competities in de aanval kun je punten verdienen voor de groene. Dit geldt voor zowel mannen als vrouwen.

Let op:
Baancommissarissen kiezen samen met publiek iedere koers vijf renners. 1 t/m 5 die punten krijgen zoals bij een rituitslag.

Raül Rademakers wint Strijdlust Klassement 2018.

1 Raül Rademakers 68 (Groene trui, beker en bloemen)
2 Math Roberts 60
3 Lars Wijnands 32
4 Dylano Smit 29
5 Kevin de Roeck 18
6 Jarne Vannut 16
7 Jochem Widdershoven 16
8 Marco Akershoek 16
9 Peter Vijgen 14
10 Jolle de Vries 13
11 Frigyes Nagy 12
12 Ivo Erens 12
13 Peter Vijgen 12
14 Remco Snippe 11
15 Aidan Geary 8
16 Bram Mennen 8
17 Daniyal Matthews 8
18 Ed Meerburg 8
19 Ed Meerburg 8
20 Frigyes Nagy 8
21 Joep Verhoeven 8
22 Karina Dortu 8
23 Ricardo Broxham 8
24 Rick Stultiens 8
25 Roel Jetten 8
26 Theo Luijten 8
27 Callum Ormiston 7
28 Jo Hanssen 7
29 Koen van der Sterren 7
30 Ludo Notermans 7
31 Nicholas James 7
32 Robin Lemmens 7
33 Bart Huppertz 6
34 Erik Heesen 6
35 Glenn van der Leij 6
36 Glenn van der Leij 6
37 Jeroen Erkens 6
38 Robin Boeren 6
39 Tom Lenaerts 6
40 Victor Widdershoven 6
41 Jan Willem van der Heijden 4
42 Joey Extra 4
43 Philip Heijnen 4
44 Roel Jetten 4
45 Roel van der Stegen 4
46 Ron Schetters 4
47 Roy Glaesamaekers 4
48 Tamara Janssen 4
49 Tim Ramaekers 4
50 Colin Strik 3
51 Dirk Darding 3
52 Mark Smeets 3
53 Markus Link 3
54 Peter Stienstra 3
55 Robin Boeren 3
56 Sophie van Bakel 3
57 Tiano Da Silva 3

Tussenstand STRIJDLUST KLASSEMENT na Glana Cup rit 23-08-2018

1 Raül Rademakers 68 (Groene Trui)
2 Math Roberts 46
3 Lars Wijnands 32
4 Jarne Vannut 16
5 Jochem Widdershoven 16
6 Marco Akershoek 16
7 Dylano Smit 15
8 Peter Vijgen 14
9 Frigyes Nagy 12
10 Ivo Erens 12
11 Peter Vijgen 12
12 Kevin de Roeck 11
13 Aidan Geary 8
14 Daniyal Matthews 8
15 Joep Verhoeven 8
16 Karina Dortu 8
17 Remco Snippe 8
18 Ricardo Broxham 8
19 Rick Stultiens 8
20 Roel Jetten 8
21 Theo Luijten 8
22 Callum Ormiston 7
23 Jolle de Vries 7
24 Koen van der Sterren 7
25 Ludo Notermans 7
26 Nicholas James 7
27 Robin Lemmens 7
28 Bart Huppertz 6
29 Erik Heesen 6
30 Jeroen Erkens 6
31 Robin Boeren 6
32 Tom Lenaerts 6
33 Jan Willem van der Heijden 4
34 Joey Extra 4
35 Philip Heijnen 4
36 Roel Jetten 4
37 Roel van der Stegen 4
38 Ron Schetters 4
39 Tamara Janssen 4
40 Tim Ramaekers 4
41 Colin Strik 3
42 Dirk Darding 3
43 Mark Smeets 3
44 Markus Link 3
45 Peter Stienstra 3
46 Robin Boeren 3
47 Sophie van Bakel 3
48 Tiano Da Silva 3

 Tussenstand Strijdlust Klassement na 26-07-2018.

1 Raül Rademakers 68 (groene trui)
2 Math Roberts 46
3 Lars Wijnands 32
4 Jarne Vannut 16
5 Jochem Widdershoven 16
6 Marco Akershoek 16
7 Peter Vijgen 14
8 Ivo Erens 12
9 Peter Vijgen 12
10 Aidan Geary 8
11 Frigyes Nagy 8
12 Karina Dortu 8
13 Remco Snippe 8
14 Ricardo Broxham 8
15 Theo Luijten 8
16 Daniyal Matthews 8
17 Rick Stultiens 8
18 Roel Jetten 8
19 Callum Ormiston 7
20 Dylano Smit 7
21 Kevin de Roeck 7
22 Nicholas James 7
23 Robin Lemmens 7
24 Ludo Notermans 7
25 Jeroen Erkens 6
26 Robin Boeren 6
27 Tom Lenaerts 6
28 Jan Willem van der Heijden 4
29 Joey Extra 4
30 Philip Heijnen 4
31 Roel van der Stegen 4
32 Ron Schetters 4
33 Tamara Janssen 4
34 Tim Ramaekers 4
35 Roel Jetten 4
36 Colin Strik 3
37 Dirk Darding 3
38 Mark Smeets 3
39 Markus Link 3
40 Peter Stienstra 3
41 Sophie van Bakel 3
43 Tiano Da Silva 3

Tussenstand STRIJDLUST KLASSEMENT na Velo Cup rit 17 op 17-07-2018.

1 Raül Rademakers 68
2 Math Roberts 43
3 Lars Wijnands 28
4 Jarne Vannut 16
5 Jochem Widdershoven 16
6 Marco Akershoek 16
7 Peter Vijgen 14
8 Peter Vijgen 12
9 Aidan Geary 8
10 Frigyes Nagy 8
11 Frigyes Nagy 8
12 Karina Dortu 8
13 Remco Snippe 8
14 Ricardo Broxham 8
15 Theo Luijten 8
16 Daniyal Matthews 8
17 Callum Ormiston 7
18 Dylano Smit 7
19 Kevin de Roeck 7
20 Nicholas James 7
21 Robin Lemmens 7
22 Ivo Erens 6
23 Jeroen Erkens 6
24 Robin Boeren 6
25 Tom Lenaerts 6
26 Jan Willem van der Heijden 4
27 Joey Extra 4
28 Philip Heijnen 4
29 Roel van der Stegen 4
30 Ron Schetters 4
31 Tamara Janssen 4
32 Tim Ramaekers 4
33 Roel Jetten 4
34 Colin Strik 3
35 Dirk Darding 3
36 Mark Smeets 3
37 Markus Link 3
38 Peter Stienstra 3
39 Sophie van Bakel 3
40 Tiano Da Silva 3

na Glana Cup rit 16 (05-07-2018)
1 Raül Rademakers 68 (Groene trui)
2 Math Roberts 43
3 Lars Wijnands 21
4 Jarne Vannut 16
5 Jochem Widdershoven 16
6 Marco Akershoek 16
7 Peter Vijgen 14
8 Peter Vijgen 12
9 Aidan Geary 8
10 Frigyes Nagy 8
11 Frigyes Nagy 8
12 Karina Dortu 8
13 Remco Snippe 8
14 Ricardo Broxham 8
15 Theo Luijten 8
16 Callum Ormiston 7
17 Dylano Smit 7
18 Kevin de Roeck 7
19 Nicholas James 7
20 Robin Lemmens 7
21 Ivo Erens 6
22 Jeroen Erkens 6
23 Robin Boeren 6
24 Jan Willem van der Heijden 4
25 Joey Extra 4
26 Philip Heijnen 4
27 Roel van der Stegen 4
28 Ron Schetters 4
29 Tamara Janssen 4
30 Tim Ramaekers 4
31 Colin Strik 3
32 Dirk Darding 3
33 Mark Smeets 3
34 Markus Link 3
35 Peter Stienstra 3
36 Sophie van Bakel 3
37 Tiano Da Silva 3

TUSSENSTAND STRIJDLUST KLASSEMENT na Glana Cup rit 15 op 28 juni 2018

1 Raül Rademakers 57 (Groene trui)
2 Math Roberts 43
3 Jarne Vannut 16
4 Jochem Widdershoven 16
5 Marco Akershoek 16
6 Lars Wijnands 15
7 Peter Vijgen 12
8 Aidan Geary 8
9 Frigyes Nagy 8
10 Karina Dortu 8
11 Remco Snippe 8
12 Ricardo Broxham 8
13 Theo Luijten 8
14 Callum Ormiston 7
15 Dylano Smit 7
16 Kevin de Roeck 7
17 Nicholas James 7
18 Ivo Erens 6
19 Peter Vijgen 6
20 Robin Boeren 6
21 Jan Willem van der Heijden 4
22 Philip Heijnen 4
23 Roel van der Stegen 4
24 Ron Schetters 4
25 Tamara Janssen 4
26 Tim Ramaekers 4
27 Colin Strik 3
28 Dirk Darding 3
29 Mark Smeets 3
30 Markus Link 3
31 Peter Stienstra 3
32 Sophie van Bakel 3
33 Tiano Da Silva 3

STRIJDLUST KLASSEMENT NA GLANA CUP RIT 13.

1 Raül Rademakers 45 (GROENE TRUI)
2 Math Roberts 36
3 Jarne Vannut 16
4 Marco Akershoek 16
5 Peter Vijgen 12
6 Frigyes Nagy 8
7 Jochem Widdershoven 8
8 Karina Dortu 8
9 Lars Wijnands 8
10 Remco Snippe 8
11 Theo Luijten 8
12 Dylano Smit 7
13 Kevin de Roeck 7
14 Ivo Erens 6
15 Robin Boeren 6
16 Philip Heijnen 4
17 Roel van der Stegen 4
18 Ron Schetters 4
19 Tim Ramaekers 4
20 Colin Strik 3
21 Dirk Darding 3
22 Mark Smeets 3
23 Markus Link 3
24 Peter Stienstra 3
25 Sophie van Bakel 3

Tussenstand STRIJDLUST KLASSEMENT na Bioracer rit 10.

1 Raül Rademakers 41 (Groene trui)
2 Math Roberts 30
3 Jarne Vannut 13
4 Peter Vijgen 12
5 Frigyes Nagy 8
6 Jochem Widdershoven 8
7 Karina Dortu 8
8 Lars Wijnands 8
9 Marco Akershoek 8
10 Remco Snippe 8
11 Theo Luijten 8
12 Dylano Smit 7
13 Ivo Erens 6
14 Robin Boeren 6
15 Philip Heijnen 4
16 Roel van der Stegen 4
17 Ron Schetters 4
18 Tim Ramaekers 4
19 Colin Strik 3
20 Dirk Darding 3
21 Mark Smeets 3
22 Markus Link 3
23 Peter Stienstra 3
24 Sophie van Bakel 3

TUSSENSTAND STRIJDLUST KLASSEMENT NA Bioracer rit 8.

1 Raül Rademakers 41 (Groene Trui)
2 Math Roberts 30
3 Jarne Vannut 13
4 Peter Vijgen 12
5 Lars Wijnands 8
6 Frigyes Nagy 8
7 Theo Luijten 8
8 Jochem Widdershoven 8
9 Karina Dortu 8
10 Dylano Smit 7
11 Robin Boeren 6
12 Ivo Erens 6
13 Roel van der Stegen 4
14 Tim Ramaekers 4
15 Ron Schetters 4
16 Philip Heijnen 4
17 Sophie van Bakel 3
18 Dirk Darding 3
19 Peter Stienstra 3
20 Markus Link 3
21 Mark Smeets 3
22 Colin Strik 3

STRIJDLUSTKLASSEMENT NA VELO CUP RIT 8.
1 Raül Rademakers 35
2 Math Roberts 23
3 Jarne Vannut 13
4 Peter Vijgen 12
5 Lars Wijnands 8
6 Frigyes Nagy 8
7 Theo Luijten 8
8 Jochem Widdershoven 8
9 Dylano Smit 7
10 Robin Boeren 6
11 Ivo Erens 6
12 Roel van der Stegen 4
13 Tim Ramaekers 4
14 Ron Schetters 4
15 Philip Heijnen 4
16 Sophie van Bakel 3
17 Dirk Darding 3
18 Peter Stienstra 3
19 Markus Link 3
20 Mark Smeets 3
21 Colin Strik 3

Tussenstand STRIJDLUST KLASSEMENT na Glana Cup rit 7.
1 Raül Rademakers 35 (Groene Trui)
2 Math Roberts 19
3 Jarne Vannut 13
4 Peter Vijgen 12
5 Frigyes Nagy 8
6 Lars Wijnands 8
7 Theo Luijten 8
8 Robin Boeren 6
9 Philip Heijnen 4
10 Roel van der Stegen 4
11 Ron Schetters 4
12 Tim Ramaekers 4
13 Dirk Darding 3
14 Mark Smeets 3
15 Markus Link 3
16 Peter Stienstra 3
17 Sophie van Bakel 3

STRIJDLUST KLASSEMENT Glana Cup rit 6.
1 Raül Rademakers 22 Groene trui 
2 Math Roberts 13 
3 Frigyes Nagy 8 
4 Lars Wijnands 8 
5 Jarne Vannut 6 
6 Robin Boeren 6 
7 Peter Vijgen 4 
8 Roel van der Stegen 4 
9 Tim Ramaekers 4 
10 Dirk Darding 3 
11 Peter Stienstra 3 
12 Sophie van Bakel 3

01-05-2018 Velo cup rit 6
1 Raül Rademakers 15 (Groene Trui)
2 Math Roberts 13
3 Lars Wijnands 8
4 Jarne Vannut 6
5 Peter Vijgen 4
6 Roel van der Stegen 4
7 Dirk Darding 3
8 Sophie van Bakel 3

26-04-2018

Glana Cup rit 5.
1. Raül Rademakers (Groene trui)
2. Math Roberts
3. Jarne Vannut 
4. Roel van der Stegen
5. Sophie van Bakel