FIETSERSZEGENING & NIEUWJAARSKOERS

ERELIJST NIEUWJAARSKOERS

2018   JOS REINDERS

2017   LYON OHLENFORST (Pey-Echt)

2016   RENIER SCHEEPERS (Herten)

2015  TJARCO CUPPENS (Landgraaf)

2014  LYON OHLENFORST (Pey-Echt)

2018

JOS REINDERS WINT IJSKILLE NIEUWJAARSKOERS 2018.

Het was net 3 graden boven nul maar de gevoelstempreratuur lag toch echt bij de -5 graden op Wielerbaan Geleen. De eerste ijskoude baanrit van het jaar werd gewonnen door veteraan Jos Reijnders. Kevin de Roeck won bij de 40- categorie.

MANNEN 40+
1. Jos Reinders
2. Roy Glaesmaekers
3. Gunnar Souren
4. Jo Hanssen
5. Mathias Roberts

MANNEN 40-
1. Kevin de Roeck
2. Rik Timmers
3. Jan Arets
4. Kasper Troquet
5. Yoek Bessems

TANDEM
1. Bjorn Demas - Hans Bodelier

JEUGD 15-
1. Scarlett Souren 
2. Jarne Vannut
3. Nikki Souren

GRIPGRAP PRESTATIEPRIJS
Yoek Bessems

2017

29 januari 2017
MATH SALDEN COUPE D'HIVER BAANRIT 9.
NIEUWJAARSKOERS

Uitslagen.

MANNEN 40+
1. Lyon Ohlenforst
2. RonSchetters
3. JoHanssen
4. Gunnar Souren
5. Giel Snijders

MANNEN 40-
1. Edo Van Der Meer
2. DennisHeuts
3. Kevin de Roeck
4. Tjeu Gehlen
5. Roel Wijnands

VROUWEN 
1. Maya Kingma
2. Audrey Bams

Renners 15-
1. Nikki Souren
2. Scarlett Souren

EdHaartmans Schilderwerken Prestatieprijs 
Audrey Bams

2016

NIEUWJAARKOERS 2016
MATH SALDEN COUPE D'HIVER RIT 10. (03-01-2016)

ROYALE RITOVERWINNING SCHEEPERS.

Uitslagen

Mannen 40-
1. Renier Scheepers (Herten)
2. Jules Bremers (Brunssum)
3. Max Janssen (Maastricht)
4. Kevin de Roeck (s'Gravenwezel- Antwerpen)
5. Thomas Schmitz (Maastricht)

Mannen 40+:
1. Lyon Ohlenforst (Pey-Echt)
2. Gunnar Souren (Maastricht)
3. Ron Schetters (Ubachsberg)
4. Roy Glaesmaekers (Urmond)
5. Robert Wendler (Doenrade)

Vrouwen:
1. Scarlett Souren (Maastricht)
2. Nikki Souren (Maastricht)

Renners 18-:
1. Levi Glaesmaekers (Limbricht)

Tandem:
1. Bjorn Demas & Hans Bodelier

GRIPGRAB PRESTATIEPRIJS: Christian Riemens

FRED ROMPELBERG KRACHTPRIJS:
Robert Wendler

2015

Nieuwjaarskoers 2015. Rit 7 Math Salden Coupe D'Hiver.

EN WE ZIJN WEER BEGONNEN!

Renners 40-: 1. Tjarco Cuppens (Landgraaf), 2. Dirk Finders (Herzogenrath), 3. Jules Bremers (Brunssum), 4. Lodewijk Rinsma (Maastricht), 5. Frank de Langhe (Maaseik)

Renners 40+: 1. Lyon Ohlenforst (Pey-Echt), 2. Peter Schmitz (Geleen), 3. Jos Poulissen (Grevenbicht), 4. Tom Marcellis (Echt), 5. Gerard Cuijten (Munstergeleen).

Dames: 1. Marije Hengeveld (Maastricht), 2. Aniek Rooderkerken (Maastricht), 3. Jeanine Laudy (Leiderdorp), 4. Mary Rose Postma (Maastricht), 5. Sophie van Bakel (Maastricht).

Renners 18-: 1. Youri Keulen (Spaubeek). 2. Niels Peters ( Meers), 3. Sander Meures (Tuddern), 4. Nanno Simonis (Limbricht), 5. Carl van Dijke (Geleen).

2014

5 januari: Nieuwjaarskoers, Rit 6 Coupe D'Hiver.

Renners 40+ : 
1. Lyon Olhenforst (Pey-Echt), 2. Jos Poulissen (Grevenbicht), 3. Rob Vonk (Grevenbicht), 4. Erik Van Herck (Lier- België), 5. Hennie van Dongen (Susteren), 6. Ger van Loon (Landgraaf), 7. Jack Theunissen (Hoensbroek)

Renners 40- : 
1. Stefan Houtbeckers (Heinsberg), 2. Raymon Broeren (Obbicht), 3. Remco Geilen (Sittard)