VALORE DELL AUTUNNO

Ere- lijst Valore Dell Autunno

2019  Raül Rademakers (Oirsbeek)

2018  Jules Bremers (Brunssum)

2017  Jules Bremers (Brunssum)

2016  Lyon Ohlenforst (Pey- Echt)

2015  Jules Bremers (Brunssum)

2014  Max Janssen (Maastricht)
2013  Lonny Hoogenberg (Nieuwstadt)

2019

26-10- 2019
🍁 RAUL RADEMAKERS WINT HERFSTKLASSIEKER VALORE DELL AUTUNNO 2019 🍁

Uitslagen Math Salden COUPE D'HIVER rit 3.

MANNEN 40-
1. Raül Rademakers
2. Tom Lenaerts
3. Kevin de Roeck
4. Tim Epping
5. Bart Groen

MANNEN 40+
1. Frigyes Nagy
2. Victor Widdershoven
3. Erik Heesen
4. Jos Reinders
5. Roy Glaesmaekers

JEUGD
1. Sem Maessen
2. David Bartelet
3. Sjoerd Spanjaard
4. Joep Mullers

Winnaar "Rugnummer is je lot"
Tom Lenaerts- Math Salden Cadeaubon twv 30 Euro.

Powered by Math Salden Mulleners Vastgoed BV Rass Banden & Autoservice Geleen Gemeente Sittard-Geleen

2018

20-10-2018

Zesde VALORE DELL AUTUNNO (Waarde van de herfst)
Math Salden Coupe d'Hiver rit 4.

JULES BREMERS IS WEER DE STERKSTE EN ZET RECORD NEER. Nog nooit eerder heeft iemand 4 ritten achter elkaar gewonnen op Wielerbaan Geleen. Sprintkanon Jules Bremers uit Brunssum is de eerste.

MANNEN 40-
1. Jules Bremers
2. Jeroen Engelen
3. Kevin de Roeck
4. Mark Steins
5. Benno Balter

MANNEN 40+
1. Frigyes Nagy
2. Roy Glaesmaekers
3. Jos Reinders
4. Jo Hanssen
5. Theo Luijten

JEUGD meiden
1. Femke Thoolen

JEUGD jongens
1. Juul Tholen
2. Gebre Swanenvleugel

2017

15-10-2017

JULES BREMERS WINT ZONNIGE HERFST KLASSIEKER VALORE DELL AUTUNNO 2017😉

MANNEN 40-
1. Jules Bremers
2. Mark Steins
3. Kevin de Roeck
4. Guido Darding
5. Jonathan Martens

MANNEN 40+
1. Jolle de Vries
2. Arjan van Engeland
3. Jos Reinders
4. Gunnar Souren
5. Danny Driessen

TANDEM
1. Bjorn Demas - Henk Bodelier.

2016

09-10-2016

KONING WINTER WINT HERFSTKOERS.

Beste renner in het herfst- winter seizoen van de afgelopen 3 jaar Lyon Ohlenforst wint de VALORE DELL AUTUNNO 2016.

MANNEN 40+
1. Lyon Ohlenforst (Pey-Echt)
2. Jos Reinders
3, Arjan van Engeland (Susteren)
4. Ron Schetters (Ubachsberg)
Jo Hanssen (Sittard)

MANNEN 40-
1. Tim Jongen (Heerlen)
2. Armando van Bruggen (Purmerend)
3. Erik Heesen 
4. GJ Hanssen (Geleen)
5. Jules Bremers (Brunssum)

Jeugd 15-
1. Scarlett Souren (Meersen)
2. Jarne Vannut (Maasmechelen)

GRIPGRAP AANMOEDINGINGSPRIJS:
Jo Hanssen - Sittard

Ed Haartmans Schilderwerken PRESTATIEPRIJS
Armando van Bruggen - Purmerend

2015

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zondag 11 oktober 2015

Wien en Woosj VALORE DELL AUTUNNO 2015.

WEER ZEGE VOOR JULES BREMERS!

Fred Rompelberg KRACHTPRIJS: Paul van Herpt

Mannen 40-:
1. Jules Bremers (Brunssum) (Winnaar Valore Dell Autunno)
2. Jeroen Erkens (Brunssum)
3. Mark Steins (Linne)
4. Lodewijk Rinsma (Maastricht)
5. Maarten de Ruijter (Maastricht)

Mannen 40+:
1. Lyon Ohlenforst (Pey- Echt)
2. Arjan van Engeland (Susteren)
3. Wil Sijstermans (Brunssum)
4. Eric Willems (Brunssum)
5. Roy Glaesmaekers (Urmond)

Vrouwen:
1. Ilse Miltenburg (Sittard)
2. Aniek Rooderkerken (Maastricht)

Categorie Tandem:
1. Bjorn Demas - Jacques Peeters

2014

VALORE DELL AUTUNNO 2014/ Math Salden Coupe 'D Hiver 2014/2015 baanrit1.

De herfstkoers 2014 (met 21 graden) zit erop!
Koers werd geopend door oud coureur Jean Bastens. Jean reed in de jaren 50 al op de oude sintel wielerbaan in Geleen. Tijdens zomerse temperaturen is de wintercompetitie Coupe D'Hiver dan eindelijk weer van gestart gegaan.

Uitslagen:

Ritwinnaar Max Janssen

Renners 40-: 1. Max Janssen (Maastricht) 10pnt, 2.Stefan Houtbeckers (Heinsberg) 9pnt, 3. Robin Boeren (Maasbracht) 8 pnt, 4. Frank de Langhe (Maaseik) 7 pnt, 5. Simon van Merode (Stein) 6 pnt.

Renners 40+: Lyon Ohlenforts (Pey-Echt) 10 pnt, 2. Theo Luijten (Stein) 9 pnt, 3. Robert Vonk (Susteren) 8 pnt.

Dames: 1. Gemma Esselaar (Stein) 10 pnt, 2. Manon Zuurmond (Maastricht) 9 pnt.

Renners 18-: 1. Nanno Simonis (Limbricht) 10 pnt. 2. Carl van Dijke (Geleen) 5 pnt van vanwege in de neutralisatie te zijn gestopt.



2013

Zo. 6 okt. 2014: 

1e VALORE DELL AUTUNNO 2013 (Waarde van de Herfst)

 

Renners 40-: 1. Lonny Hoogenberg (Nieuwstadt)

Renners 40+: 1. Lyon olhenforst (Pey-Echt)

Vrouwen: 1. Gemma Esselaar (Stein)