ERE- LIJST

2018   Luuk Herben

2017   Geert Jan Hanssen 

2016  Pablo Schmeitz

2015   Frank Jöris

2018

10-04-2018

TIJDENS FINALE OMLOOP Ad Wijnands SLUIPT LUUK HERBEN WEG EN WINT MET OVERMACHT.

Uitslag
Mulleners Vastgoed Velo Cup rit 3.

MANNEN 40-
1. Luuk Herben
2. Tom Lenaerts
3. Benno Balter
4. Lars Wijnands
5. Ludo Notermans

MANNEN 40+
1. Ron Schetters
2. Victor Widdershoven
3. M. Schmitz
4. Mathias Roberts
5. Jo Hanssen

VROUWEN
1. Tamara Janssen
2. Gemma Esselaar
3. Petra Boels-Hoche
4. Lotte Greven

JEUGD
1. Lance van Goidsenhoven
2. Dirk Darding

3. Colin Strik

4. Jarne Vannut

2017

18-04-2017
TANDEM RENNERS & SCARLETT SOUREN WINNEN OMLOOP AD WIJNANDS TROFEE.

GEERT JAN HANSSEN WINT IN CATEGORIE 40-.

Mulleners Vastgoed Velo Cup rit 4.

TANDEM
1. Bjorn Demas - Henk Bodelier

MANNEN 40-
1. GJ Hanssen
2. Jeroen Engelen
3. Frank Jöris
4. Tom Lenaerts
5. Carlo Verwijlen

JEUGD 15-
1. Scarlett Souren 
2. Bram Ledoux
3. Dirk Darding
4. Max Courage 
5. Nikki Souren
5. Jayda Janssen

MANNEN 40+
1. Remco Geilen
2. Ron Schetters
3. Rene Fabry
4. Rob Willems
5. Jo Hanssen

VROUWEN
1. Audrey Bams
2. Tamara Janssen
3. Laura De Rooy Poulissen

2016

Dinsdag 19-04-2016
Mulleners Vastgoed Velo Cup 2016 baanrit 2.
OMLOOP AD WIJNANDS (2e Editie)
Pablo Schmeitz hervindt zich en wint!
Voorlopige uitslagen:
Mannen 40 -:
1. Pablo Schmeitz (Sittard)
2. Tom Lenaerts (Rekem- België)
3. Frank Jöris (Munstergeleen)
4.
5. Kevin de Roeck (S'Gravenwezel- België)

Mannen 40+
1. Jolle de Vries (St. Geertruid)
2. Eddy Beckers (Lanaken)
3. Eric Op Den Camp (Gulpen)
4. Gerard Cuijten (Munstergeleen)
5. Ron Schetters (Ubachsberg)

Vrouwen:
1. Gemma Esselaar (Stein)
2. Sabine Jobsen (Geleen)

Jongens 15-
1. Dirk Darding (Maastricht)
2. Ryan Cortjens (Lanaken)
3. Levi Glaesmaekers (Limbricht)
4. Luuk Cox
5. Jarne van Nut (Maasmechelen)
6. Shane Barten (Stevensweert)

Meisjes 15-
1. Edie Barten (Stevensweert)
2. Scarlett Souren (Meersen)
3. Nikki Souren (Meersen)
4. Ellen Meels (Geleen)

2015

14 april 2015


1e Omloop Ad Wijnands


Heren 40-: 1. Frank Jöris ( Munstergeleen), 2. Jeroen Dohmen (Munstergeleen), 3. Carlos Lima (Weert), 4. Jonathan Martens (Mesch) 5. Michiel Slits (Beek)


Heren 40+: 1. Arno van Zandbeek (Riemst), 2. Michael vd Berg (Einighausen), 3. Arco van Diggele (Margraten), 4. Rob Heijne (Geleen), 5. Frank Rademacher (Geleen).


Dames: 1. Gemma Esselaar (Stein), 2. Heleen Zandstra (Maastricht), 3. Aniek Rooderkerken (Maastricht), 4. Kirsten Schramm (Weert), 5. Djamilla van Zandbeek (Riemst)


Heren 18-: 1. Sven Schulz (Maastricht), 2. Youri Keulen (Spaubeek), 3. Raoul Suijkerbuijk (Geleen), 4. Nanno Simonis (Limbricht), 5. Dirk Darding (Maastricht)