STROUKEN KOPPELTIJDRIT

2018


SCHRIJF JE IN VOOR DE STROUKEN KOPPELTIJDRIT 2018 op dinsdag 5 juni

Afstand =  3 km of 1.5 km.

 

Stuur een mail naar wielerbaangeleen@gmail.com / betalen € 2,50,- p.p. kan op de wielerbaan.

 

GLANA CUP (6 RONDEN)
1. 
2. 
3. 
4. 
5.

VELO CUP (6 RONDEN)
1. Rick Stultiens - Ludo Notermans
2. Joey Extra - Bram Mennen
3. Ron Schetters - Roy Glaesmaekers
4. Rémon Delnoije - Kai Spelthaen
5. Ruben Heinle - Ruben Heuvelsland
6. Raül Rademakers - Ludo Notermans
7. Henny Courage - Max Courage
8. Raül Rademakers - Kevin de Roeck

9. Victor Widdershoven - Jochem Widdershoven

MAN/VROUW (6 RONDEN)
1.
2. 
3. 
4. 
5.

VROUW/ VROUW
1. Tamara Janssen - Karina Dortu
2.

JEUGD (6 RONDEN)
1. Dylano Smit - Lars Wijnands
2. 
3. 
4. 
5.

JEUGD (3 RONDEN)
1. 
2. 
3.

 

 

2017

20-062017
UITSLAGEN STROUKEN KOPPELTIJDRIT 2017

Jeroen Erkens & Bram Linnartz GOUDEN DUO TIJDENS KOPPELTIJDRIT.

GLANA CUP (6 RONDEN)
1. Jeroen Erkens - Bram Linnartz 3.45,07 (GOUDEN MEDAILLE)
2. Jandre Storm - Jandrich Kotze 3.48,44 (ZILVEREN MEDAILLE)
3. Roel Jetten - Stephan Lotz 3.49,07 (BRONZEN MEDAILLE)
4. Kristof Bomans - Koen Janssen 4.04,08 
5. Frigyes Nagy - Erik Willems 4.05,63 
6. Jolle de Vries - Rene Fabry 4.18,30

VELO CUP (6 RONDEN)
1. Ron Schetters - Kevin de Roeck 4.13,05 (GOUDEN MEDAILLE)
2. Jeroen Engelen - Nino Jacobs 4.15,32 (ZILVEREN MEDAILLE)
3. Peter Driessen - Frank Rademacher. 4.19,95 (BRONZEN MEDAILLE)
4. Jan de Koning - Rob Willems 4.21,65 
5. Ludo Notermans - Rick Stultiens 4.24,87 
6. Ruben Heuvelsland - Rik Timmers 4.29,23 
7. Ed Meerburg - Maurice Honderdors 4.34,15 
8. Ed Haartmans - Math Roberts 4.43,49

FAMILIE (6 RONDEN)
1. Simon van Merode - Martijn van Merode 4.04,17 (GOUDEN MEDAILLE)
2. Jeroen Dohmen - Math Dohmen 4.26,16 (ZILVEREN MEDAILLE)
3. Ruben Heinle - Rob Heinle 4.39,23 (BRONZEN MEDAILLE)
4. Scarlett Souren - Gunnar Souren 4.40,41
5. Patrick Strouken - Tonny Strouken 4.51,23
6. Rick Stultiens - Robin Damen 4.52,48
7. Henny Courage - Max Courage 5.53,37
8. Robbert Lambriks - Laurens Lambriks 6.30,20

MAN/VROUW (6 RONDEN)
1.Maya Kingma - Nicky van Es 4.07,64 (GOUDEN MEDAILLE)
2. Erik Willems - Ilona Willems 4.19,40 (ZILVEREN MEDAILLE)
3. Linda Jansen - Martijn van Merode 4.28,26 (BRONZEN MEDAILLE)
4. Gemma Esselaar - Jo Hanssen 4.31,71 
5. Tamara Jansen - Ruben Heinle 4.36,32 
6. Carlos Lima - Kirsten Schramm 4.44,04 
7. Gemma Esselaar - Giel Snijders 5.03,56

JEUGD (6 RONDEN)
1. Scarlett Souren - Nikki Souren 4.12,34 (GOUDEN MEDAILLE)
2. Femke Gort - Daan Honderdors. 4.45,74 (ZILVEREN MEDAILLE)
3. Max Courage - Bram Ledoux 4.47,57 (BRONZEN MEDAILLE)
4. Femke Thoolen - Iris Timmermans 4.56,17 
5. Thijs Gort - Daan Honderdors. 5.04,46 
6. Teun Honderdors - Femke Gort 5.17,70

JEUGD (3 RONDEN)
Jaida Nagy - Meadow Willems. 3 3.02,41

VROUW/VROUW
1. Tamara Janssen - Karina Dortu. 4.41,71 (GOUDEN MEDAILLE)
2. Diana van Rooijen - Diana Cranssen 5.31,41

2016

STROUKEN KOPPELTIJDRIT 2016.

ALLE TIJDEN EN UITSLAGEN OP EEN RIJ!

Tonny Strouken - Alain Strouken 4.50.73

GLANA CUP (6 ronden- 3km)
1. Renier Scheepers - Mark Steins 3.38.18
2. Bram Linnartz - Jeroen Erkens 3.40.63
3. Peter Hindriks - Henk Van der Star 4.13.56

VELO CUP (6 ronden- 3km)
1. Frank Jöris - Pablo Schmeitz 3.55.02
2. Jolle de Vries - Luc Dedroog 4.04.77
3. Carlos Lima - Hans Maus 4.05.01
4. Ron Schetters - Kevin de Roeck 4.09.02
5. Jan de Koning - Guus Wagemans 4.13.63
6. Bas van Bommel - Roel Beckers 4.16.15
7. Jordy Smal - Raven Pirnaj 4.26.44
6. Rob Heijne - Jos Van de Linde 4.31.33
6. Ed Meerburg - Robert Wendler 4.32.45
7. Gunnar Souren - Guido Darding 4.34.74

FAMILIE (3 ronden- 1.5 km)
1. Gunnar Souren - Scarlett Souren 
2. Nikki Souren - Scarlett Souren 2.26.33
3. Pim van der Sterren - Koen van der Sterren 3.19.97

FAMILIE (6 ronden- 3km)
1. Koen van der Sterren - Thijs van de Sterren 4.13.90
2. Bartho van der Heijden - Jan-Willem van der Heijden 4.17.06
3. Tom Lenaerts - Roel Lenaerts 4.19.99
3. Jeroen Dohmen - Math Dohmen 4.22.50

MAN- VROUW (6 ronden- 3km)
1. Jo Hanssen - Gemma Esselaar 4.27.10
2. Carlos Lima - Kirsten Schramm 4.43.63
3. Gemma Esselaar - Jarne van Nut (3 ronden- 1,5km) 2.29.58

Jeugd 15- (3 ronden- 1.5km)
1. Lars Wijnands - Luuk Cox 2.06.48
2. Dirk Darding - Jarne van Nut 2.29.21
3. Max Courage - Levi Glaesmaekers 2.30.65
4. Dirk Darding - Bram Beenkens 2.35.30
4. Ties Beckers -Sep van Bommel 2.42.40


Strouken Koppeltijdrit 2015.

SPANNENDE KOPPELTIJDRIT TIJDENS FRISSE GRIJZE ZOMERAVOND!

2e editie van de Strouken Koppeltijdrit was wederom een groot succes. Enig verschil met het afgelopen jaar was dat het nu een frisse grijze zomeravond was. Wil Smeets verkocht in het Glanerbloempje meer warme chocomel dan in de winter. De stemming zat er wel goed in en het was soms ook nog spannend.

Snelste tijd: 6 ronden / 3 km was voor Renier Schepers en Mark Steins
3.46.22
Renier heeft op dit moment ook nog steeds het WerelduurrecordWielerbaan Geleen op zijn naam (43.229)

Andere tijden worden komende dagen geplaatst.

Categorie 13- (3 ronden)
1. Dirk Darding - Jarne van Nut
2. Morris van Zandbeek (Riemst) - Tom van Zandbeek (Riemst)

Categorie Familie:
1. Pablo Schmeitz (Sittard) - Redon Schmeitz (Sittard)
2. John Soenen (Maasmechelen) - Tomac Soenen (Maasmechelen)
3. Alain Strouken (Sittard) - Patrick Strouken (Schinnen)

Categorie Levenspaar (Stelletjes)
1. Linda Schepers (Roermond) - Ward Schiffelers (Roermond)
2. Aniek Rooderkerken (Maastricht)- Lodewijk Rinsma (Maastricht)
3. Carlos Lima (Weert) - Kirsten Schramm (Weert)

Categorie Vrienden - Teamgenoten
1. Reniers Scheepers (Herten) - Mark Steins (Linne)
2. Ward Schiffelers (Roermond) - Roel Jetten (Einighausen)
3. Robbert Mulder (Maastricht) - Jason Schreurs (Maasticht)


2014















5 augustus 2014

Wielerbaan Geleen. Uitslagen- Strouken Koppeltijdrit 2014

Categorie Familie: 
1. Barry Gisberst- Sjors Salentijn (3:08:10), 
2. Patrick Strouken- Alain Strouken (3:24:06), 
3. John Soenen- Tomac Soenen (3:25:79), 
4. Dirk Darding- Guido Darding (4:21:03), 
5. Michel van Dijke- Carl van Dijke (4:38:26), 
6. Barry Gisberst- Stef Nelissen (6:10:75), 
7. Boudewijn Maesen- Victor Maesen (6:19:73), 
8. Marianne Alleleijn- Judith Alleleijn (7:00:40).

Categorie Vrienden: 
1. Ralph Ritzen- Remco Esselaar (3:13:60), 
2. Lodewijk Rinsma- Aniek Rooderkerken (3:20:12), 
3. Eddie Beckers- David Driesen (3:21:82), 
4. Robin Lemmens- Youri Keulen (3:26:04), 
5. Guido Darding - Jochem Schultz (3:29:21),
6. Math Houwers- Rob van den Berg (3:38:37), 
7. Bart Groen- Marlies Heijdra (3:38:81), 
8. Geert Jan Hanssen- Theo Luijten (3:56:50), 
9. Oscar Heberlé- Ger van Loon (3:58:18), 
10. Jarne Schultz- Jochem Schultz (4:25:04)
11. Jack Theunissen- Susanne Odekerken (4:49:06).

Categorie Vrouwen: 
1. Edie Barten- Gemma Esselaar (3:49:42), 
2. Cindy Beckers- Sonja Pernet (4:03:62), 
3. Ella Leurink- Amber Feller (7:03:50)

Categorie 16-: 
1. Lars Wijnands- Sven Schultz (3:58:15), 
2. Indy Barten- Shane Barten (4:24:76), 
3. Jarne van Nut- Dirk Darding (4:36:67)