MULLENERS VASTGOED  VELO  CUP

ERE - LIJST

2018 -  ??

2017 -  RON SCHETTERS

2016 -  JOLLE DE VRIES

2015 -  ROB HEIJNE

2014 -  MICHAEL VAN DEN BERG

2013 -  MICHAEL VAN DE BERG

Puntentelling:
Bij elke categorie krijgt de nummer 1=8 punten, 2=6, 3=5 , 4=4 en 5=3 punten.
Rest van de deelnemers krijgt 2 punten.

 

Ritwinnaar krijgt 1 punt extra.

9-06-2018

JO VAN DE WALL HEEFT GOEIE BENEN EN WINT.

Mulleners Vastgoed Velo Cup rit rit 11.

MANNEN 40+
1. Jo Van de Wall
2. Roy Glaesmaekers
3. Arjan van Engeland
4. Frigyes Nagy
5. ??

 

MANNEN 40-
1. Kevin de Roeck
2. Tom Lenaerts
3. Ludo Notermans
4. Rick Stultiens
5. Ivo Erens

VROUWEN
1. Tamara Janssen

JEUGD
1. Dirk Darding
2. Colin Strik
3. Jarne Vannut 
4. Bram Beenkens

TUSSENSTAND KLASSEMENT Mulleners Vastgoed VELO CUP na rit 11 en PISTE PLEZIER KLASSEMENT.

MANNEN 40+
1 Roy Glaesmaekers 54 (GELE TRUI)
2 Ron Schetters 50
3 Victor Widdershoven 34
4 Math Roberts 30
5 Peter Vijgen 28
6 Gunnar Souren 27
7 Frygyes Nagy 24
8 Jo Hanssen 19
9 Markus Link 19
10 Jan de Koning 17
11 Henny Courage 12
12 Dion Dabekaussen 10
13 Mark Smeets 10
14 Jo van de Wall 9
15 Peter Driesen 9
16 Henk de Hey 8
17 Jos vd Linde 8
18 Pepito Boels 8
19 Giel Snijders 6
20 Guido Darding 6
21 Rob Heijne 6
22 Thorsten Peters 6
23 Arjan van Engeland 5
24 John Warson 5
25 Roger Meels 5
26 J. Quadvlieg 4
27 Marcel Muijrers 4
28 Math Dohmen 3
29 Patrick Strouken 3
30 Alain Strouken 2
31 Frank Rademacher 2
32 Jack Knibbler 2
33 Johnny van Kempen 2
34 Lucas Janssen 2
35 Paul Beenkens 2
36 Rob Willems 2
37 Ronald Broeren 2
38 Ronald van Engelshoven 2
39 Ruben Bont 2
40 Theo Luijten 2
41 Tonny Strouken 2
42 van Dael 2
43 Wil Sijstermans 2

MANNEN 40-
1 Tom Lenaerts 50 (BLAUWE TRUI)
2 Lars Wijnands 33
3 Dylano Smit 32
4 Raül Rademakers 31
5 Ludo Notermans 26
6 Kevin de Roeck 24
7 Jeroen Engelen 22
8 Rick Stultiens 20
9 Ralf Peters 19
10 Joey Extra 15
11 Roel Jetten 14
12 Sven Schulz 13
13 Jeremy Ehlen 12
14 Benno Balter 11
15 Ivo Erens 10
16 Jochem Widdershoven 10
17 Bram Mennen 9
18 Laurens Warson 9
19 Luuk Herben 9
20 Melvin Lindelauf 9
21 Lennart Jongen 8
22 Ruben Heinle 7
23 Twan Ramakers 7
24 Denis Cremers 6
25 Dennis van Pey 6
26 Dylan Strik 6
27 Max Courage 5
28 Quinn Quadvlieg 5
29 Frank de Langhe 4
30 Jeffrey Reijnders 4
31 Luuk Dirix 4
32 Niels Smits 4
33 Robin Lemmens 4
34 Roel de Vries 4
35 Kai Spelthaen 3
36 Wouter Jacobs 3
37 Bas Bisshops 2
38 Brend Muyrers 2
39 Daan Westra 2
40 David Vanwijck 2
41 Kristof Meex 2
42 Levi Pieroen 2
43 Lonny Hoogenberg 2
44 Marc Schreurders 2
45 Marco Akershoek 2
46 Randy de Rijck 2
47 Raoul Suijkerbuijk 2
48 Raul Suijkerbuijk 2
49 Remco Esselaar 2
50 Rémon Delnoye 2
51 Rik Timmers 2
52 Sven Durlinger 2
54 Sven Durlinger 2
55 Teun Wefab 2
56 Tom Nordhausen 2

VROUWEN
1 Tamara Janssen 62 (ROZE TRUI)
2 Lotte Greven 42
3 Gemma Esselaar 22
4 Petra Boels-Hoche 18
5 Esther Engelen 14
6 Linda Jansen 8
7 Charlotte Willems 6
8 Nikki Souren 6
9 Diana Cranssen 5
10 Dion Schrijnemakers 3

JEUGD t/m 15 jaar
1 Jarne Vannut 40
2 Colin Strik 29
3 Dirk Darding 28
4 Bram Beenkens 24
5 Carl van Dijke 22
6 Jesper Schins 14
7 Femke Tholen 9
8 Nikki Souren 9
9 Lance van Goidsenhoven 8
10 Demiano Boels 6
11 Joep Mullers 6
12 Judith Alleleijn 6
13 Shane Barten 6
14 Sjoerd Spanjaard 5
15 Amber Feller 3
16 Jaida Nagy 3
17 Elize Rietveld 2
18 Tygo Puijnen 2

 

09-06-2018

VELO CUP rit 10.

 

OTTO PISTERS WINT STRIJD OP DE WINDRAAK.

Klauter Chrono rit 2 - Windraak.
Volgende keer gaan we de jeugd categorie splitsen.

 

MANNEN 40-
1. Otto Pisters 09:49:55
2. Raül Rademakers 09:52:15
3. Jeroen Engelen 10:07:45
4. Roel de Vries 10:12:87
5. Wouter Jacobs. 10:25:54
6. Bram Mennen 10:49:54
7. Rick Stultiens 11:19:08
8. Niels Smits 11:36:00
9. Tom Nordhausen 11:48:66

MANNEN 40+
1. Victor Widdershoven 10:11:57
2. Jolle de Vries 10:12:50
3. Jan de Koning 10:57:38
4. Mathias Roberts 10:59:73
5. Roy Glaesmaekers 11:01:31
6. Ron Schetters 11:03:51

VROUWEN
1. Esther Engelen - Salden 12:10:18

JEUGD.
1. Carl van Dijke 12:14:56
2. Joep Mullers. 13:07:93
3. Sjoerd Spanjaard 13:32:65
4. Victor Maasen 14:46:50
5. Amber Feller 17:56:37
6. Elize Rietveld 19:43:37
7. Tygo Puijnen 19:19:35

 

 

Tussenstand Mulleners Vastgoed Velo Cup 2018 na de Klauter Chrono rit 2 / VELO CUP rit 10.

MANNEN 40+
1 Ron Schetters 50 (GEEL)
2 Roy Glaesmaekers 48
3 Victor Widdershoven 34
4 Math Roberts 28
5 Peter Vijgen 28
6 Gunnar Souren 27
7 Frygyes Nagy 20
8 Jo Hanssen 19
9 Markus Link 19
10 Jan de Koning 17
11 Dion Dabekaussen 10
12 Henny Courage 10
13 Mark Smeets 10
14 Peter Driesen 9
15 Henk de Hey 8
16 Jos vd Linde 8
17 Pepito Boels 8
18 Giel Snijders 6
19 Guido Darding 6
20 Rob Heijne 6
21 Thorsten Peters 6
22 John Warson 5
23 Roger Meels 5
24 J. Quadvlieg 4
25 Marcel Muijrers 4
26 Math Dohmen 3
27 Patrick Strouken 3
28 Alain Strouken 2
29 Frank Rademacher 2
30 Jack Knibbler 2
31 Johnny van Kempen 2
32 Lucas Janssen 2
33 Paul Beenkens 2
34 Rob Willems 2
35 Ronald Broeren 2
36 Ronald van Engelshoven 2
37 Ruben Bont 2
38 Tonny Strouken 2
39 Wil Sijstermans 2

MANNEN 40-
1 Tom Lenaerts 44 (BLAUW)
2 Lars Wijnands 31
3 Dylano Smit 30
4 Raül Rademakers 29
5 Jeroen Engelen 22
6 Ludo Notermans 21
7 Ralf Peters 19
8 Rick Stultiens 18
9 Kevin de Roeck 16
10 Joey Extra 15
11 Roel Jetten 14
12 Sven Schulz 13
13 Jeremy Ehlen 12
14 Benno Balter 11
15 Jochem Widdershoven 10
16 Laurens Warson 9
17 Luuk Herben 9
18 Melvin Lindelauf 9
19 Ivo Erens 8
20 Bram Mennen 7
21 Ruben Heinle 7
22 Twan Ramakers 7
23 Dennis van Pey 6
24 Dylan Strik 6
25 Lennart Jongen 6
26 Quinn Quadvlieg 5
27 Denis Cremers 4
28 Frank de Langhe 4
29 Jeffrey Reijnders 4
30 Luuk Dirix 4
31 Niels Smits 4
32 Robin Lemmens 4
33 Roel de Vries 4
34 Kai Spelthaen 3
35 Max Courage 3
36 Wouter Jacobs 3
37 Bas Bisshops 2
38 Brend Muyrers 2
39 Daan Westra 2
40 David Vanwijck 2
41 Kristof Meex 2
42 Levi Pieroen 2
43 Lonny Hoogenberg 2
44 Marc Schreurders 2
45 Marco Akershoek 2
46 Randy de Rijck 2
47 Raoul Suijkerbuijk 2
48 Raul Suijkerbuijk 2
49 Remco Esselaar 2
50 Rémon Delnoye 2
51 Rik Timmers 2
52 Sven Durlinger 2
54 Sven Durlinger 2
55 Teun Wefab 2
56 Tom Nordhausen 2

VROUWEN
1 Tamara Janssen 60
2 Lotte Greven 42
3 Gemma Esselaar 22
4 Petra Boels-Hoche 18
5 Esther Engelen 14
6 Linda Jansen 8
7 Nikki Souren 6
8 Charlotte Willems 6
9 Diana Cranssen 5
10 Dion Schrijnemakers 3

JEUGD
1 Jarne Vannut 35
2 Colin Strik 23
3 Carl van Dijke 22
4 Bram Beenkens 20
5 Dirk Darding 20
6 Jesper Schins 14
7 Femke Tholen 9
8 Nikki Souren 9
9 Lance van Goidsenhoven 8
10 Demiano Boels 6
11 Joep Mullers 6
12 Judith Alleleijn 6
13 Shane Barten 6
14 Sjoerd Spanjaard 5
15 Amber Feller 3
16 Jaida Nagy 3
17 Elize Rietveld 2
18 Tygo Puijnen 2

 

05-06-2018

AANGENAME SFEER TIJDENS SPECTACULAIRE Strouken KOPPELTIJDRIT 2018.

SNELSTE TIJD VOOR LUUK VAN HELDEN & RALF PETERS.

6 Ronden - 3 km 
MULLENERS VASTGOED VELO CUP 2018 - Rit 9.

MANNEN 40- 
1. Luuk van Helden - Ralf Peters 3,49,45 
2. Joey Extra - Frigyes Nagy 3,51,53 
3. Joey Extra - Bram Mennen 3,55,18 
4. Raül Rademakers - Kevin de Roeck 4,04,50 
5. Ruben Heinle - Roel Jetten 4,05,98 
6. Dylano Smit - Lars Wijnands 4,12,34 
7. Rick Stultiens - Ludo Notermans 4,18,52 
8. Victor Widdershoven - Jochem Widdershoven 4,11,82 
9. Ludo Notermans - Raul Rademakers 4,12,74

MANNEN 40+ 
1.Jan de Koning - Peter Driesen 4,15,12 
2 Ron Schetters - Roy Glaesmaekers 4,15,86 
3 Mathias Roberts - Peter Vijgen 4,27,92 
4 Gunnar Souren - Pepito Boels 4,31,92 
5 Math Dohmen - Patrick Strouken 4,33,04 
6 Alain Strouken - Tonny Strouken 5,02,20

VROUW / MAN 
1Tamara Janssen- Frigyes Nagy 4,12,48 
2 Jeroen Engelen - Esther Engelen - Salden 4,23,60 
3 Ron Schetters - Karina Dortu 4,33,88

VROUW / VROUW 
1 Tamara Janssen - Karina Dortu 4,46,89 
2 Charlotte Willems - Lotte Greven 5,08,91 
3 Petra Boels-Hoche - Diana Cranssen 5,22,36

JEUGD 
1 Nikki Souren - Femke Thoolen 4,47,57 
2 Judith Alleleijn - Demiano Boels 5,17,98 
3 Judith Alleleijn - Femke Thoolen 5,21,16 
4 Jaida Nagy - Demiano Boels 5,58,72

BUITEN CATEGORIE 
1 Markus Link - Jarne Vannut 4,37,91

Tussenstand Mulleners Vastgoed VELO CUP 2018 na Strouken Koppeltijdrit.

MANNEN 40+
1 Ron Schetters 48 (GELE TRUI)
2 Roy Glaesmaekers 45
3 Math Roberts 28
4 Peter Vijgen 28
5 Gunnar Souren 27
6 Victor Widdershoven 26
7 Frygyes Nagy 20
8 Jo Hanssen 19
9 Markus Link 19
10 Jan de Koning 12
11 Dion Dabekaussen 10
12 Henny Courage 10
13 Mark Smeets 10
14 Peter Driesen 9
15 Henk de Hey 8
16 Jos vd Linde 8
17 Pepito Boels 8
18 Giel Snijders 6
19 Guido Darding 6
20 Rob Heijne 6
21 Thorsten Peters 6
22 John Warson 5
23 Roger Meels 5
24 J. Quadvlieg 4
25 Marcel Muijrers 4
26 Math Dohmen 3
27 Patrick Strouken 3
28 Alain Strouken 2
29 Frank Rademacher 2
30 Jack Knibbler 2
31 Johnny van Kempen 2
32 Lucas Janssen 2
33 Paul Beenkens 2
34 Rob Willems 2
35 Ronald Broeren 2
36 Ronald van Engelshoven 2
37 Ruben Bont 2
38 Tonny Strouken 2
39 Wil Sijstermans 2

MANNEN 40-
1 Tom Lenaerts 44 (BLAUWE TRUI)
2 Lars Wijnands 31
3 Dylano Smit 30
4 Raül Rademakers 23
5 Ludo Notermans 21
6 Ralf Peters 19
7 Jeroen Engelen 17
8 Kevin de Roeck 16
9 Rick Stultiens 16
10 Joey Extra 15
11 Roel Jetten 14
12 Sven Schulz 13
13 Jeremy Ehlen 12
14 Benno Balter 11
15 Jochem Widdershoven 10
16 Laurens Warson 9
17 Luuk Herben 9
18 Melvin Lindelauf 9
19 Ivo Erens 8
20 Ruben Heinle 7
21 Twan Ramakers 7
22 Dennis van Pey 6
23 Dylan Strik 6
24 Lennart Jongen 6
25 Bram Mennen 5
26 Quinn Quadvlieg 5
27 Denis Cremers 4
28 Frank de Langhe 4
29 Jeffrey Reijnders 4
30 Luuk Dirix 4
31 Robin Lemmens 4
32 Kai Spelthaen 3
33 Max Courage 3
34 Bas Bisshops 2
35 Brend Muyrers 2
36 Daan Westra 2
37 David Vanwijck 2
38 Kristof Meex 2
39 Levi Pieroen 2
40 Lonny Hoogenberg 2
41 Marc Schreurders 2
42 Marco Akershoek 2
43 Niels Smits 2
44 Randy de Rijck 2
45 Raoul Suijkerbuijk 2
46 Raul Suijkerbuijk 2
47 Remco Esselaar 2
48 Rémon Delnoye 2
49 Rik Timmers 2
50 Sven Durlinger 2
51 Sven Durlinger 2
52 Teun Wefab 2

VROUWEN
1 Tamara Janssen 60 (ROZE TRUI)
2 Lotte Greven 42
3 Gemma Esselaar 22
4 Petra Boels-Hoche 18
5 Linda Jansen 8
6 Charlotte Willems 6
7 Esther Engelen 6
8 Nikki Souren 6
9 Diana Cranssen 5
10 Dion Schrijnemakers 3

JEUGD
1 Jarne Vannut 35
2 Colin Strik 23
3 Bram Beenkens 20
4 Dirk Darding 20
5 Carl van Dijke 14
6 Jesper Schins 14
7 Femke Tholen 9
8 Nikki Souren 9
9 Lance van Goidsenhoven 8
10 Demiano Boels 6
11 Judith Alleleijn 6
12 Shane Barten 6
13 Jaida Nagy 3

15-05-2018

JEROEN ENGELEN IS DE STERKSTE VAN DE KOPGROEP.

Mulleners Vastgoed Velo Cup rit rit 8.

MANNEN 40-
1. Jeroen Engelen
2. Tom Lenaerts
3. Dylano Smit
4. Jochem Widdershoven
5. Ralf Peters

MANNEN 40+
1. Peter Vijgen
2. Roy Glaesmaekers
3. Ron Schetters
4. Gunnar Souren
5. Jan de Koning

VROUWEN 
1. Tamara Janssen
2. Lotte Greven

JEUGD
1. Colin Strik
2. Jarne Vannut
3. Bram Beenkens

STRIJDLUST DAGPRIJS
1. Jochem Widdershoven 
2. Dylano Smit
3. Ivo Erens
4. Mathias Roberts 
5. Colin Strik

Tussenstand Mulleners Vastgoed Velo Cup 2018 na rit 7.

MANNEN 40-
1 Tom Lenaerts 44
2 Lars Wijnands 29
3 Dylano Smit 28
4 Raül Rademakers 23
5 Ludo Notermans 19
6 Rick Stultiens 14
7 Sven Schulz 13
8 Jeremy Ehlen 12
9 Kevin de Roeck 12
10 Benno Balter 11
11 Jeroen Engelen 11
12 Roel Jetten 11
13 Ralf Peters 10
14 Joey Extra 9
15 Laurens Warson 9
16 Luuk Herben 9
17 Melvin Lindelauf 9
18 Ivo Erens 8
19 Jochem Widdershoven 8
20 Twan Ramakers 7
21 Dennis van Pey 6
22 Dylan Strik 6
23 Lennart Jongen 6
24 Quinn Quadvlieg 5
25 Denis Cremers 4
26 Frank de Langhe 4
27 Jeffrey Reijnders 4
28 Luuk Dirix 4
29 Robin Lemmens 4
30 Ruben Heinle 4
31 Kai Spelthaen 3
32 Max Courage 3
33 Bas Bisshops 2
34 Brend Muyrers 2
35 Daan Westra 2
36 David Vanwijck 2
37 Kristof Meex 2
38 Levi Pieroen 2
39 Lonny Hoogenberg 2
40 Marc Schreurders 2
41 Marco Akershoek 2
42 Niels Smits 2
43 Randy de Rijck 2
44 Raoul Suijkerbuijk 2
45 Raul Suijkerbuijk 2
46 Remco Esselaar 2
47 Rémon Delnoye 2
48 Rik Timmers 2
49 Sven Durlinger 2
50 Teun Wefab 2
51 Sven Durlinger 2

 

MANNEN 40+
1 Ron Schetters 42
2 Roy Glaesmaekers 39
3 Math Roberts 28
4 Victor Widdershoven 24
5 Gunnar Souren 23
6 Peter Vijgen 23
7 Jo Hanssen 19
8 Frygyes Nagy 14
9 Dion Dabekaussen 10
10 Henny Courage 10
11 Mark Smeets 10
12 Markus Link 10
13 Henk de Hey 8
14 Jos vd Linde 8
15 Giel Snijders 6
16 Guido Darding 6
17 Rob Heijne 6
18 Thorsten Peters 6
19 John Warson 5
20 Roger Meels 5
21 J. Quadvlieg 4
22 Marcel Muijrers 4
23 Pepito Boels 4
24 Jan de Koning 3
25 Johnny van Kempen 2
26 Lucas Janssen 2
27 Paul Beenkens 2
28 Rob Willems 2
29 Ronald van Engelshoven 2
30 Ruben Bont 2
31 Wil Sijstermans 2
32 Jack Knibbler 2
33 Ronald Broeren 2
34 Frank Rademacher 2

VROUWEN 
1 Tamara Janssen 51
2 Lotte Greven 36
3 Gemma Esselaar 22
4 Petra Boels-Hoche 13
5 Linda Jansen 8
6 Nikki Souren 6
7 Dion Schrijnemakers 3

JEUGD
1 Jarne Vannut 35
2 Colin Strik 23
3 Dirk Darding 20
4 Bram Beenkens 20
5 Carl van Dijke 14
6 Jesper Schins 14
7 Lance van Goidsenhoven 8
8 Shane Barten 6

08-05-2018 
EINDELIJK BEKRONING VOOR AANVALSLUST RAÜL RADEMAKERS, HIJ WINT ZIJN EERSTE BAANKOERS.

Helaas was er in de laatste ronde een valpartij te betreuren. We wensen betrokkenen heel veel sterkte toe.

Mulleners Vastgoed Velo Cup rit 7.

Voorlopige uitslag.

MANNEN 40-
1. Raül Rademakers
2. Lars Wijnands
3. Tom Lenaerts
4. Kevin de Roeck
5. Twan Ramakers

MANNEN 40+
1. Ron Schetters
2. Henk de Hey
3. Roy Glaesmaekers
4. Gunnar Souren
5. Jo Hanssen
VROUWEN
1. Tamara Janssen
Linda Jansen
Gemma Esselaar
4. Lotte Greven
5. Dion Schrijnemaekers

STRIJDLUST DAGPRIJS
1. Peter Vijgen
2. Raül Rademakers 
3. Mathias Roberts
4. Ron Schetters
5. Markus Link

JEUGD
Jarne Vannut, Colin Strik, Bram Beenkens, Carl van DijkeQuinn QuadvliegJesper Schins krijgen allen 2 punten.

Tussenstand Mulleners Vastgoed Velo Cup en Piste Plezier na training 7.

MANNEN 40-
1 Tom Lenaerts 38 (Leider overall)
2 Lars Wijnands 27
3 Dylano Smit 23
4 Raül Rademakers 21
5 Ludo Notermans 19
6 Sven Schulz 13
7 Rick Stultiens 12
8 Benno Balter 11
9 Jeremy Ehlen 10
10 Kevin de Roeck 10
11 Joey Extra 9
12 Laurens Warson 9
13 Luuk Herben 9
14 Melvin Lindelauf 9
15 Roel Jetten 9
16 Ralf Peters 7
17 Twan Ramakers 7
18 Dennis van Pey 6
19 Dylan Strik 6
20 Ivo Erens 6
21 Lennart Jongen 6
22 Quinn Quadvlieg 5
23 Denis Cremers 4
24 Frank de Langhe 4
25 Jeffrey Reijnders 4
26 Jochem Widdershoven 4
27 Luuk Dirix 4
28 Robin Lemmens 4
29 Kai Spelthaen 3
30 Max Courage 3
31 Bas Bisschops 2
32 Brend Muyrers 2
33 Daan Westra 2
34 David Vanwijck 2
35 Jeroen Engelen 2
36 Kristof Meex 2
37 Lonny Hoogenberg 2
38 Marc Schreurders 2
39 Marco Akershoek 2
40 Niels Smits 2
41 Randy de Rijck 2
42 Raoul Suijkerbuijk 2
43 Raul Suijkerbuijk 2
44 Remco Esselaar 2
45 Rémon Delnoye 2
46 Rik Timmers 2
47 Ruben Heinle 2
48 Sven Durlinger 2
49 Teun Wefab 2

MANNEN 40+ 
1 Ron Schetters 37
2 Roy Glaesmaekers 33
3 Math Roberts 26
4 Victor Widdershoven 22
5 Gunnar Souren 19
6 Jo Hanssen 17
7 Peter Vijgen 15
8 Frygyes Nagy 14
9 Markus Link 10
10 Dion Dabekaussen 8
11 Henny Courage 8
12 Jos vd Linde 8
13 Mark Smeets 8
14 Giel Snijders 6
15 Guido Darding 6
16 Henk de Hey 6
17 Rob Heijne 6
18 Thorsten Peters 6
19 John Warson 5
20 Roger Meels 5
21 J. Quadvlieg 4
22 Pepito Boels 4
23 Johnny van Kempen 2
24 Lucas Janssen 2
25 Marcel Muijrers 2
26 Paul Beenkens 2
27 Rob Willems 2
28 Ronald van Engelshoven 2
29 Ruben Bont 2
30 Wil Sijstermans 2

VROUWEN
1 Tamara Janssen 43
2 Lotte Greven 30
3 Gemma Esselaar 22
4 Petra Boels-Hoche 13
5 Linda Jansen 8
6 Nikki Souren 6
7 Dion Schrijnemakers 3

JEUGD
1 Jarne Vannut 29
2 Dirk Darding 20
3 Colin Strik 17
4 Bram Beenkens 15
5 Carl van Dijke 14
6 Jesper Schins 14
7 Lance van Goidsenhoven 8
8 Shane Barten 6

01-05-2018

JOEY EXTRA WINT MATHIEU DOHMEN BOKAAL 2018 NA ONTSNAPPING VAN DE WEEK.

STRIJDLUSTIGSTE RENNER : 
Lars Wijnands

Acht renners ontsnapten al vrij vroeg in de koers. Joey Extra Tom LenaertsFrigyes Nagy Victor Widdershoven Raül Rademakers Roel Jetten Ralf Peters en de 16 jarige Lars Wijnands. Ze dubbelde zelfs het peloton en in de finale maakte Joey Extra het af en eiste de zege op.

Uitslagen Mulleners Vastgoed Velo Cup rit 6.

MANNEN 40-
1. Joey Extra
2. Tom Lenaertz
3. Lars Wijnands
4. Raul Rademakers
5. Roel Jetten

MANNEN 40+
1. Victor Widdershoven
2. Frigyes Nagy
3. Ron Schetters
4. Gunnar Souren
5. Roy Glaesmaekers

VROUWEN
1. Tamara Janssen
2. Nikki Souren
3. Lotte Greven

JEUGD 15 jaar en jonger.
1. Jesper Schins
2. Dirk Darding
3. Jarne Vannut 
4. Bram Beenkens
5. Carl van Dijke

STRIJDLUST DAGUITSLAG
1. Lars Wijnands
2. Raül Rademakers
3. Mathias Roberts
4. Peter Vijgen
5. Dirk Darding

TUSSEN KLASSEMENTEN

VELO CUP na rit 5.

MANNEN 40-
1 Tom Lenaerts 33 (Gele trui)
2 Dylano Smit 21
3 Lars Wijnands 21
4 Ludo Notermans 17
5 Sven Schulz 13
6 Raül Rademakers 12
7 Benno Balter 11
8 Jeremy Ehlen 10
9 Rick Stultiens 10
10 Joey Extra 9
11 Laurens Warson 9
12 Luuk Herben 9
13 Melvin Lindelauf 9
14 Roel Jetten 9
15 Ralf Peters 7
16 Dennis van Pey 6
17 Dylan Strik 6
18 Kevin de Roeck 6
19 Lennart Jongen 6
20 Quinn Quadvlieg 5
21 Denis Cremers 4
22 Ivo Erens 4
23 Jeffrey Reijnders 4
24 Jochem Widdershoven 4
25 Twan Ramakers 4
26 Kai Spelthaen 3
27 Max Courage 3
28 Daan Westra 2
29 David Vanwijck 2
30 Frank de Langhe 2
31 Jeroen Engelen 2
32 Kristof Meex 2
33 Lonny Hoogenberg 2
34 Luuk Dirix 2
35 Marc Schreurders 2
36 Marco Akershoek 2
37 Niels Smits 2
38 Randy de Rijck 2
39 Raoul Suijkerbuijk 2
40 Remco Esselaar 2
41 Rémon Delnoye 2
42 Rik Timmers 2
43 Robin Lemmens 2
44 Ruben Heinle 2
45 Sven Durlinger 2

MANNEN 40+
1 Ron Schetters 29 (Blauwe trui)
2 Roy Glaesmaekers 28
3 Math Roberts 24
4 Victor Widdershoven 22
5 Gunnar Souren 15
6 Frygyes Nagy 14
7 Jo Hanssen 14
8 Peter Vijgen 13
9 Dion Dabekaussen 8
10 Jos vd Linde 8
11 Mark Smeets 8
12 Markus Link 8
13 Henny Courage 6
14 Thorsten Peters 6
15 John Warson 5
16 Roger Meels 5
17 Giel Snijders 4
18 Guido Darding 4
19 J. Quadvlieg 4
20 Rob Heijne 4
21 Johnny van Kempen 2
22 Lucas Janssen 2
23 Paul Beenkens 2
24 Pepito Boels 2
25 Rob Willems 2
26 Ronald van Engelshoven 2
27 Ruben Bont 2
28 Wil Sijstermans 2

VROUWEN
1 Tamara Janssen 35 (Roze trui)
2 Lotte Greven 26
3 Gemma Esselaar 14
4 Petra Boels-Hoche 13
5 Nikki Souren 6

JEUGD
1 Jarne Vannut 23
2 Dirk Darding 20
3 Colin Strik 11
4 Bram Beenkens 9
5 Carl van Dijke 8
6 Jesper Schins 8
7 Lance van Goidsenhoven 8
8 Shane Barten 6

24-04-2018
LAURENS WARSON GAAT VOLLE BAK DOOR EN WINT BAANRIT.

Voorlopige Uitslagen Mulleners Vastgoed Velo Cup rit 5.

MANNEN 40-
1. Laurens Warson
2. Tom Lenaerts
3. Ralf Peters
4. Dennis van Pey
5. Dylano Smit

MANNEN 40+
1. Markus Link
2. Roy Glaesmaekers
3. John Warson
4. Mathias Roberts
5. Peter Vijgen

VROUWEN
1. Gemma Esselaar
2. Tamara Janssen
3. Lotte Greven

JEUGD
1. Jarne Vannut 
2. Schane Barten
3. Carl van Dijke

Tussenklassement Mulleners Vastgoed Velo Cup 2018 na rit 5 en Piste Plezier na 5e training.

VELO CUP 2018

MANNEN 40- 
1 Tom Lenaerts 27 (Gele trui)
2 Dylano Smit 19
3 Lars Wijnands 16
4 Ludo Notermans 15
5 Sven Schulz 13
6 Benno Balter 9
7 Luuk Herben 9
8 Melvin Lindelauf 9
9 Laurens Warson 9
10 Jeremy Ehlen 8
11 Raül Rademakers 8
12 Rick Stultiens 8
13 Dylan Strik 6
14 Lennart Jongen 6
15 Roel Jetten 6
16 Quinn Quadvlieg 5
17 Ralf Peters 5
18 Jeffrey Reijnders 4
19 Jochem Widdershoven 4
20 Kevin de Roeck 4
21 Twan Ramakers 4
22 Dennis van Pey 4
23 Kai Spelthaen 3
24 Max Courage 3
25 Daan Westra 2
26 Deniis Cremers 2
27 Ivo Erens 2
28 Jeroen Engelen 2
29 Lonny Hoogenberg 2
30 Marc Schreurders 2
31 Marco Akershoek 2
32 Randy de Rijck 2
33 Raoul Suijkerbuijk 2
34 Remco Esselaar 2
35 Rémon Delnoye 2
36 Robin Lemmens 2
37 Ruben Heinle 2
38 Niels Smits 2
39 David Vanwijck 2

MANNEN 40+
1 Roy Glaesmaekers 25 (Blauwe trui)
2 Ron Schetters 24
3 Math Roberts 22
4 Victor Widdershoven 14
5 Jo Hanssen 12
6 Gunnar Souren 11
7 Peter Vijgen 11
8 Frygyes Nagy 8
9 Markus Link 8
10 Dion Dabekaussen 6
11 Jos vd Linde 6
12 Mark Smeets 6
13 Thorsten Peters 6
14 Roger Meels 5
15 John Warson 5
16 Giel Snijders 4
17 Henny Courage 4
18 J. Quadvlieg 4
19 Rob Heijne 4
20 Guido Darding 2
21 Johnny van Kempen 2
22 Lucas Janssen 2
23 Ronald van Engelshoven 2
24 Ruben Bont 2
25 Wil Sijstermans 2

VROUWEN 
1 Tamara Janssen 27
2 Lotte Greven 21
3 Gemma Esselaar 14
4 Petra Boels-Hoche 13

JEUGD 15 JAAR & JONGER
1 Jarne Vannut 18
2 Dirk Darding 14
3 Colin Strik 11
4 Lance van Goidsenhoven 8
5 Shane Barten 6
6 Bram Beenkens 5
7 Carl van Dijke 5

17-04-2018

MELVIN LINDELAUF IS DE RAPSTE EN WINT ZOMERSE AVONDKOERS.

Jewel Paumen tbv Linda Foundation.
Mulleners Vastgoed Velo Cup rit 4.

MANNEN 40-
1. Melvin Lindelauf
2. Dylan Strik
3. Dylano Smit
4. Sven Schulz
5. Quinn Quadvlieg

MANNEN 40+
1. Victor Widdershoven
2. Frigyes Nagy
3. Mathias Roberts
4. Roy Glaesmaekers
5. Peter Vijgen

VROUWEN 
1. Petra Boels-Hoche
2. Lotte Greven
3. Tamara Janssen

JEUGD
1. Dirk Darding
2. Colin Strik
3. Jarne Vannut

Klassement na rit 4 Mulleners Vastgoed Velo Cup 2018.
Jewel's Race tbv Linda Foundation.

MANNEN 40+
1 Ron Schetters 22 
2 Roy Glaesmaekers 19
3 Math Roberts 18
4 Victor Widdershoven 14
5 Jo Hanssen 10
6 Gunnar Souren 9
7 Peter Vijgen 8
8 Frygyes Nagy 6
9 Thorsten Peters 6
10 Roger Meels 5
11 Dion Dabekaussen 4
12 Henny Courage 4
13 J. Quadvlieg 4
14 Jos vd Linde 4
15 Mark Smeets 4
16 Giel Snijders 2
17 Guido Darding 2
18 Johnny van Kempen 2
19 Lucas Janssen 2
20 Rob Heijne 2
21 Ronald van Engelshoven 2

MANNEN 40-
1 Tom Lenaerts 21
2 Dylano Smit 16
3 Lars Wijnands 14
4 Ludo Notermans 13
5 Sven Schulz 13
6 Benno Balter 9
7 Luuk Herben 9
8 Melvin Lindelauf 9
9 Dylan Strik 6
10 Jeremy Ehlen 6
11 Raül Rademakers 6
12 Rick Stultiens 6
13 Quinn Quadvlieg 5
14 Jeffrey Reijnders 4
15 Jochem Widdershoven 4
16 Kevin de Roeck 4
17 Lennart Jongen 4
18 Roel Jetten 4
19 Twan Ramakers 4
20 Kai Spelthaen 3
21 Max Courage 3
22 Daan Westra 2
23 Deniis Cremers 2
24 Ivo Erens 2
25 Jeroen Engelen 2
26 Lonny Hoogenberg 2
27 Marc Schreurders 2
28 Marco Akershoek 2
29 Randy de Rijck 2
30 Raoul Suijkerbuijk 2
31 Remco Esselaar 2
32 Rémon Delnoye 2
33 Robin Lemmens 2
34 Ruben Heinle 2

VROUWEN
1 Tamara Janssen 21
2 Lotte Greven 16
3 Petra Boels-Hoche 13
4 Gemma Esselaar 6

JEUGD 15 jaar & jonger
1 Dirk Darding 14
2 Colin Strik 11
3 Jarne Vannut 10
4 Lance van Goidsenhoven 8
5 Bram Beenkens 5

10-04-2018

TIJDENS FINALE OMLOOP Ad Wijnands SLUIPT LUUK HERBEN WEG EN WINT MET OVERMACHT.

Uitslag
Mulleners Vastgoed Velo Cup rit 3.

MANNEN 40-
1. Luuk Herben
2. Tom Lenaerts
3. Benno Balter
4. Lars Wijnands
5. Ludo Notermans

MANNEN 40+
1. Ron Schetters
2. Victor Widdershoven
3. Peter Vijgen
4. Mathias Roberts
5. Jo Hanssen

 

VROUWEN
1. Tamara Janssen
2. Gemma Esselaar
3. Petra Boels-Hoche
4. Lotte Greven

JEUGD
1. Lance van Goidsenhoven
2. Dirk Darding

3. Colin Strik
4. Jarne Vannut

Klassement na rit 3 Mulleners Vastgoed Velo Cup 2018

MANNEN 40+
1 Ron Schetters 22 (Leider Overall)
2 Roy Glaesmaekers 15
3 Math Roberts 13
4 Jo Hanssen 8
5 Gunnar Souren 7
6 Thorsten Peters 6
7 Victor Widdershoven 6
8 Peter Vijgen 5
9 Roger Meels 3
10 Henny Courage 2
11 J. Quadvlieg 2
12 Jos vd Linde 2
13 Giel Snijders 2
14 Mark Smeets 2
15 Dion Dabekaussen 2

MANNEN 40-
1 Tom Lenaerts 19
2 Lars Wijnands 12
3 Dylano Smit 11
4 Ludo Notermans 11
5 Benno Balter 9
6 Luuk Herben 9
7 Sven Schulz 9
8 Jeremy Ehlen 4
9 Kevin de Roeck 4
10 Raül Rademakers 4
11 Rick Stultiens 4
12 Kai Spelthaen 3
13 Max Courage 3
14 Daan Westra 2
15 Deniis Cremers 2
16 Ivo Erens 2
17 Jeffrey Reijnders 2
18 Jochem Widdershoven 2
19 Lennart Jongen 2
20 Quinn Quadvlieg 2
21 Randy de Rijck 2
22 Remco Esselaar 2
23 Roel Jetten 2
24 Ruben Heinle 2
25 Twan Ramakers 2

VROUWEN
1 Tamara Janssen 16
2 Lotte Greven 10
3 Gemma Esselaar 6
4 Petra Boels-Hoche 5

JEUGD 15 jaar + jonger 
1 Lance van Goidsenhoven 8
2 Dirk Darding 6
3 Jarne Vannut 6
4 Colin Strik 5

 

03-04-2018

SVEN SCHULZ WINT MASSASPRINT!

Uitslagen Mulleners Vastgoed Velo Cup rit 2.

MANNEN 40-
1. Sven Schulz
2. Ludo Notermans
3. Tom Lenaerts
4. Dylano Smit
5. Kai Spelthaen

MANNEN 40+
1. Ron Schetters
2. Thorsten Peters
3. Mathias Roberts
4. Roy Glaesmaekers
5. Roger Meels

VROUWEN
1. Tamara Janssen
2. Lotte Greven

JEUGD
1. Jarne Vannut

Tussenklassement na rit 2 Mulleners Vastgoed VELO CUP 2018.

MANNEN 40+
1 Ron Schetters 14 (Leider overall)
2 Roy Glaesmaekers 13
3 Math Roberts 9
4 Gunnar Souren 7
5 Thorsten Peters 6
6 Jo Hanssen 5
7 Roger Meels 3

MANNEN 40-
1 Tom Lenaerts 13
2 Dylano Smit 9
3 Sven Schulz 9
4 Lars Wijnands 8
5 Ludo Notermans 8
6 Benno Balter 4
7 Kevin de Roeck 4
8 Kai Spelthaen 3
9 Max Courage 3
10 Daan Westra 2
11 Ivo Erens 2
12 Jeremy Ehlen 2
13 Raül Rademakers 2
14 Rick Stultiens 2

VROUWEN
1 Tamara Janssen 8
2 Lotte Greven 6

JEUGD
1 Jarne Vannut 2

27-03-2018

ROY GLAESMAEKERS WINT WATERIGE EERSTE VELO CUP RIT.

Uitslagen Mulleners Vastgoed Velo Cup rit 1.

MANNEN 40+
1. Roy Glaesmaekers
2. Ron Schetters
3. Gunnar Souren
4. Mathias Roberts
5. Jo Hanssen

MANNEN 40-
1. Tom Lenaerts
2. Lars Wijnands
3. Dylano Smit
4. Benno Balter
5. Max Courage

Jonge honden in vorm Lars Wijnands en Dylano Smit gaven hun stempel op de koers. Meermaals haalde deze twee de renners terug die een ontsnapping probeerden te forceren.
Kevin de Roeck moest vanwege defecte fiets in de finale verstek laten gaan. Mr. Coupe d'Hiver Roy Glaesmaekers liet zien dat hij nog steeds goeie benen heeft na de zware wintercompetitie. Lars kreeg vandaag de bloemen voor Ad Wijnands. Hou je taai Ad!

EERSTE TUSSENKLASSEMENT MULLENERS VASTGOED VELO CUP NA RIT 1.

MANNEN 40+
1 Roy Glaesmaekers 9 (Leider)
2 Ron Schetters 6
3 Gunnar Souren 5
4 Math Roberts 4
5 Jo Hanssen 3

MANNEN 40- 
1 Tom Lenaerts 8
2 Lars Wijnands 6
3 Dylano Smit 5
4 Benno Balter 4
5 Max Courage 3
6 Kevin de Roeck 2
7 Ludo Notermans 2
8 Rick Stultiens 2

2017

Ron Schetters wint Velo Cup 2017

EINDSTAND  Mulleners Vastgoed Velo Cup 2017 na rit 23. Laatste rit was er geen uitslag vanwege valpartij.

MANNEN 40+
1 Ron Schetters 104 (Goud)
2 Rene Fabry 71 (zilver)
3 Henk de Hey 69 (Brons)
4 Jo Hanssen 44
5 Wil Sijstermans 44
6 Robert Wendler 41
7 Math Roberts 37
8 Henny Courage 32
9 Remco Geilen 28
10 Gunnar Souren 27
11 Theo Luijten 27
12 Frigyes Nagy 25
13 Roy Glaesmaekers 23
14 Giel Snijders 22
15 Arjan van Engeland 18
16 Ed Haartmans 18
17 Frank Rademacher 18
18 Peter Schmitz 17
19 Victor Widdershoven 17
20 Henk van Weersch 16
21 John Kölker 16
22 Wim Habets 16
23 Jos van de Linde 15
24 Rob Willems 15
25 Hennie van Dongen 13
26 Erik Willems 12
27 Jan de Koning 11
28 Johnny van Kempen 11
29 Tim Heemskerk 11
30 Peter Hindriks 10
31 Huub Smeets 9
32 Paul Willems 9
33 Berry van Daal 8
34 Ed Meerburg 8
35 Jack Knibbler 8
36 Lucas Janssen 8
37 Math Peeters 8
38 Remi Termeer 8
39 Math Dohmen 7
40 Gunther Jacubzik 6
41 Henry Rours 6
42 Patrick Kleine 6
43 Raymond Schoenmakers 6
44 Roger Meels 6
45 Ronald van Engelshoven 6
46 Ivan Hengelson 5
47 Evert van de Ven 4
48 Kris Monnens 4
49 Marc Biesmans 4
50 Maurice Honderdors 4
51 Peter van de Wall 4
52 Stephan Loth 4
53 Wiel van Aken 4
54 Frank Schoenmakers 3
55 John Vanderhaegen 3
56 Arno van Zandbeek 2
57 Eric Maillard 2
58 Erwin Kerstgens 2
59 Fons Heijens 2
60 Guido Darding 2
61 Guus Wagemans 2
62 Jack Dieteren 2
63 Johan den Ouden 2
64 Jos Sijstermans 2
65 Luc de Droog 2
66 Lyon Ohlenforst 2
67 Marc ten Wolde 2
68 Maurice Wolters 2
69 Raf Cauberg 2
70 Rob Heijne 2
71 Rob vd Berg 2
72 Robert Jan Sneijder 2
73 Ronald Broeren 2
74 Roman Rademacher 2
75 Ronald Bujanic 2
76 Ruud Motke 2
77 Stephan Lotz 2
78 Willie Nijsten 2
79 Danny Driesen 2
80 Jack Smeets 2
81 Gerard Cuijten 2
82 Bjorn/ Stephan 2
83 Willy de Boer 2

MANNEN 40-
1 Tom Lenaerts 75 (Goud)
2 Kevin de Roeck 68 (Zilver)
3 Frank Jöris 62 (Brons)
4 Jeroen Engelen 60
5 Rick Stultiens 57
6 Ludo Notermans 43
7 Rik Kavsek 33
8 Frans Ledoux 32
9 Ralf Peeters 32
10 Rik Timmers 32
11 Ruben Heinle 32
12 Otto Pisters 25
13 Tim Epping 24
14 Dion op den Camp 22
15 Jeroen Dohmen 21
16 Ruben Heuvelsland 21
17 Geert Jan Hanssen 19
18 Mathijs Korevaar 19
19 Robert de Korte 17
20 Joey Extra 16
21 Roel Lenaerts 16
22 Sven Durlinger 16
23 Robin Lemmens 15
24 Ivo Erens 14
25 Jardy van den Heuvel 14
26 Jeroen Erkens 14
27 Tim Bruls 12
28 Colin Fleming 11
29 Kris Bunkens 11
30 Tom Penders 11
31 Frank de Langhe 10
32 Guido Darding 10
33 Rick Dam 10
34 Simon van Merode 10
35 Mathijs Loman 9
36 Sander Smeets 9
37 Sven Bams 9
38 Daniel Bemelmans 8
39 Dennis Heuts 8
40 Jeffrey Reinders 8
41 Roel Jetten 8
42 Tim Blank 8
43 Matteo Bonetti 7
44 Dylan Strik 6
45 Jandre Storm 6
46 Kevin Martens 6
47 Luke Ramsay 6
48 Luuk van Helden 6
49 Martijn van Merode 6
50 Peter Stienstra 6
51 Raymond Broeren 6
52 Tjeu Gehlen 6
53 Bram Nolten 5
54 Edo van de Meer 5
55 Erik Heesen 5
56 Ivo Dahlmans 5
57 Jesse de Haan 5
58 Luuk Herben 5
59 Maarten de Ruijter 5
60 Pablo Schmeitz 5
61 Alwijn Steenkamp 4
62 Bart Groen 4
63 Bogdan Vreuls 4
64 Coen Hermans 4
65 Jordy Wouters 4
66 Lex Habraken 4
67 Martijn Coumans 4
68 Melvin Lindelauf 4
69 Nick Bocken 4
70 Raymond Pauwels 4
71 Remco Snippe 4
72 Sam Errens 4
73 Sandrich Kotze 4
74 Tim Jongen 4
75 Tom Schijnen 4
76 Carlo Vewijlen 3
77 Dorian Vogels 3
78 Gilbert Krekelberg 3
79 Lars van Swaap 3
80 Arno Heijnen 2
81 Bjorn van de Kuit 2
82 Bram Mennen 2
83 Brett Velderman 2
84 Cijril Klijnen 2
85 Daan Zenden 2
86 David van Wijck 2
87 Dimitri Geraerds 2
88 Dion Dabbeaussen 2
89 Flavio Venceslau 2
90 Giel Meesen 2
91 Guido Maat 2
92 Jeffrey Stegen 2
93 Jeremy Ehlen 2
94 Joey van het Verlaat 2
95 Joost Rijkers 2
96 Jork Olivers 2
97 Jules Bremers 2
98 Lars Wijnands 2
99 Luuk Rothkrans 2
100 Mark Steins 2
101 Maurice Galen 2
102 Maurice Poulssen 2
103 Nico Laugs 2
104 Niels Schmetz 2
105 Nino Jacobs 2
106 Peter Stienstra 2
107 Raoul Suijkerbuijk 2
108 Remco Bouwens 2
109 Remco de Veen 2
110 Remco Esselaar 2
111 Remon Delnoye 2
112 Remy Luijten 2
113 Robert Soberg 2
114 Robin Usai 2
115 Roel van der Stegen 2
116 Roel Wijnands 2
117 Roy Dammers 2
118 Rudo Pinckarts 2
119 Stefan Houtbeckers 2
120 Tim Krijntjens 2
121 Tristan Cutbert 2
122 Wesley van Susteren 2
123 Youri Keulen 2

VROUWEN:
1 Gemma Esselaar 114 (Goud)
2 Tamara Janssen 112 (Zilver)
3 Audrey Bams 59 (Brons)
4 Charlotte Wilms 22
5 Linda Jansen 15
6 Sophie van der Most 13
7 Schirin van Anrooij 8
8 Tessa Witteveen 7
9 Maaike Brandwagt 6
10 Anja Witteveen 5
11 Diana van Rooijen 5
12 Laura Poulissen 5
13 Petra Boels 5
14 Amit Moran 4
15 Jewel Paumen 4
16 Romy Spoelder 3
17 Dirkje Lebouille 2
18 Lotte van Hoek 2
19 Maaike Telkamp 2
20 Manon Zuurmond 2
21 Maya Kingma 2
22 Silke de Wolde 2
23 Sjaan Nederhorn 2

JEUGD 15- 
1 Max Courage 85 (Goud)
2 Bram Ledoux 69 (Zilver)
3 Jaida Nagy 45 (Brons)
4 Scarlett Souren 44
5 Lance van Goidsenhoven 40
6 Dirk Darding 34
7 Branco Suijkerbuijk 21
8 Bram Beenkens 17
9 Mauro Suijkerbuijk 17
10 Nikki Souren 14
11 Femke Gort 8
12 Tyson Cloudt 8
13 Carl van Dijke 7
14 Jarne Vannut 7
15 Jochem Widdershoven 6
16 Thijs Gort 6
17 Daan Honderdors 5
18 Niels Luijten 4
19 Kyan van Deurse 3
20 Ben Maas 2
21 Bram Mennen 2
22 Mathies Gerards 2

05-09-2017

JEROEN ENGELEN IS DE RAPSTE!

Mulleners Vastgoed Velo Cup rit 22.
Voorlopige uitslagen.

MANNEN 40-
1. Jeroen Engelen
2. Ralf Peeters
3. Tim Bruls
4. Daniel Bemelmans
5. Joey Thedor Joan

MANNEN 40+
1. Frigyes Nagy
2. Henk de Hey
3. Rene Fabry
4. Gunnar Souren
5. Rob Willems

VROUWEN
1. Gemma Esselaar
2. Tamara Janssen
3. Petra Boels-Hoche
4. Jewel Paumen

JEUGD 15-
1. Max Courage
2. Branco Suijkerbuijk
3. Colin Strik
4. Mauro Suijkerbuijk
5. Jaida Nagy

29-08-2017
TOM LENAERTS WINT TROPISCHE OMLOOP NELISSEN 2017

Mulleners Vastgoed Velo Cup rit 21.

MANNEN 40-
1. Tom Lenaerts 
2. Joey Thedor Joan
3. Rick Stultiens
4. Dylan Strik
5. Gilbert Krekelberg

MANNEN 40+
1. Henk de Hey
2. Johnny van Kempen
3. Ron Schetters
4. Rene Fabry
5. Hennie van Dongen
6. Wil Sijstermans

VROUWEN:
1. Sophie van der Most
2. Tamara Janssen
3. Gemma Esselaar
4. Amit Moran
5. Linda Marina
6. Manon Zuurmond
7. Tessa Witteveen
8. Sjaan Nederhorn
PRESTATIEPRIJS: Manon Zuurmond

JEUGD 15-

Jarne van Nut, Max Courage, Dirk Darding, Jaida Nagy, Bram Mennen en Bram Ledoux krijgen allen 2 punten.

22-08-2017

KRIS BUNKENS WINT ZOMERSE AVONDKOERS.

Voorlopige uitslagen GROTE PRIJS Rademakers Parket
Mulleners Vastgoed Velo Cup rit 20.

MANNEN 40-
1. Kris Bunkens
2. Ralf Peeters
3. Tom Lenaerts
4. Kevin de Roeck
5. Joey Thedor Joan

MANNEN 40+
1. Henk de Hey
2. Ron Schetters
3. Johnny van Kempen
4. Rene Fabry
5. Jean Vanderhaegen

VROUWEN.
1. Gemma Esselaar
2. Tamara Janssen
3. Linda Marina

JEUGD 15 -
1. Dirk Darding
2. Max Courage
3. Carl van Dijke

PRESTATIEPRIJS
Johnny van Kempen

18-07-2017 
ZOMERSE PIKA AFVALKOERS + PIKA RIDE.

TEAM WATERSLEY RENNER EN COACH TIM HEEMSKERK WINT PIKA AFVALKOERS & RALF PEETERS WINT PIKA RIDE.

Voor het eerst werd er een Afvalkoers gereden op Wielerbaan Geleen. Achteraf konden we concluderen dat er teveel deelnemers waren en was het voor de renners ook nog eens moeilijk om mij te verstaan. Al doende leert men, dus gaan we dit met zoveel renners niet meer doen. Een afvalkoers is leuk met max 20 deelnemers niet met 50. Misschien de volgende keer de groep in tweeën splitsen.

 

VELO CUP 18 PIKA.NL AFVALKOERS:
MANNEN 40+
1. Tim Heemskerk
2. Henk de Hey
3. Frigyes Nagy

MANNEN 40-
1. Jeroen Engelen
2. Jeroen Erkens
3. Frans Ledoux
4. Rik Timmers
5. Kevin de Roeck

VROUWEN
1. Gemma Esselaar Tamara Janssen.

VELO CUP RIT 19 PIKA.NL RIDE 
MANNEN 40-
1. Ralf Peeters.
2. Jeroen Erkens
3. Swen Durlinger
4. Rick Stultiens
5. Jeroen Engelen

MANNEN 40+
1. Henk de Hey
2. Wil Sijstermans
3. Gunnar Souren.
4. Roy Glaesmaekers
5. Ron Schetters

VROUWEN
1. Tamara Janssen Gemma Esselaar.

04-07-2017
MICHEL VAN HALDEREN CLASSIC (Waanzinnige Wielerweken)
Mulleners Vastgoed Velo Cup rit 14.

JARDY VAN DEN HEUVEL WINT RIT IN VELO CUP.

MANNEN 40-
1. Jardy van den Heuvel (Envelop met inhoud)
2. Robert de Korte
3. Ralf Peters
4. Joey Thedor Joan
5. Tom Lenaerts

MANNEN 40+
1. Roy Glaesmaekers (Envelop met inhoud)
2. Henry Rours
3. Henk de Hey
4. Arjan van Engeland
5. Ron Schetters

VROUWEN
1. Gemma Esselaar (Envelop met inhoud)
2. Audrey Bams
3. Tamara Janssen
5. Charlotte Willems
6. Linda Jansen

JEUGD 15-
1. Branco Suijkerbuijk (Boek Wiel Verheesen)
2. Mauro Suijkerbuijk
3. Jaida Nagy

Prestatieprijs: Charlotte Willems (Officiële Tour de France Gids 2017 en boekjes)

27-06-2017
MULLENERS VASTGOED VELO CUP RIT 13.

OTTO PISTERS HEEFT LANGSTE ADEM EN WINT UITSTEKENDE RIT.

MANNEN 40-
1. Otto Pisters
2Frans Ledoux
3. Matthijs Korevaar
4. Melvin Lindelauf
5. Kevin de Roeck

MANNEN 40+
1. Henk de Hey
2. John Kolker
3. Ron Schetters
4. Ronald van Engelshoven
5. Mathias Roberts

VROUWEN
1. Gemma Esselaar
2. Audrey Bams
3. Tamara Janssen

JEUGD 15 -
1. Jaida Nagy
2. Max Courage Bram Ledoux

Alle 3 krijgen ze 2 punten.

20 juni 2017

Strouken Koppeltijdrit

VELO CUP rit 12 (6 RONDEN)
1. Ron Schetters - Kevin de Roeck 4.13,05 (GOUDEN MEDAILLE)
2. Jeroen Engelen - Nino Jacobs 4.15,32 (ZILVEREN MEDAILLE)
3. Peter Driessen - Frank Rademacher. 4.19,95 (BRONZEN MEDAILLE)
4. Jan de Koning - Rob Willems 4.21,65 
5. Ludo Notermans - Rick Stultiens 4.24,87 
6. Ruben Heuvelsland - Rik Timmers 4.29,23 
7. Ed Meerburg - Maurice Honderdors 4.34,15 
8. Ed Haartmans - Math Roberts 4.43,49 

13-06-2017
MATHIJS LOMAN WINT SUPPORTKOERS

Mulleners Vastgoed Velo Cup rit 11.
Supportkoers TEAM HOME4LIMBURG

MANNEN 40-
1. Mathijs Loman
2. Ruben Heinle
3. Otto Pisters
4. Frans Ledoux
5. Dorian Vogels

MANNEN 40+ 
1. Remco Geilen
2. Arjan van Engeland
3. Ron Schetters
4. Henk de Hey
5. Wil Sijstermans John Kolker

VROUWEN 
1. Gemma Esselaar
2. Tamara Janssen
3. Linda Jansen
4. Diana Rooyen

JEUGD 15-
1. Femke Gort
2. Thijs Gort
3. Daan Honderdors
4. Max Courage
5. Bram Ledoux
6. Bram Beenkens
7. Teun Honderdors

06-06-2017 
VICTOR WIDDERSHOVEN WINT WAAIER KOERS.
Vanavond hebben met een fikse zuidwestenwind het waaier rijden kunnen trainen. Sommige wisten niet hoe je een waaier moest fietsen. Nu was de gelegenheid om dit eens zelf te ervaren en uit te voeren. Daarna werd er vol in de beugels gekoerst voor een overwinning.
Mulleners Vastgoed Velo Cup rit 10.
MANNEN 40+
1. Victor Widdershoven
2. Eric Willems.
3. Frigyes Nagy.
4. Ron Schetters
5. Rene Fabry
MANNEN 40-
1. Frank Jöris
2. Tom Lenaerts
3. Rick Stultiens
4. Ludo Notermans
5. Colin Fleming
VROUWEN
1. Audrey Bams
2. Tamara Janssen
JEUGD 15-
1. Bram Ledoux Bram Beenkens.

Uitslag Velo Cup, 30 mei 2017, rit 9

MANNEN 40-
1. Jeroen Engelen
2. Frank Jöris
3. Tom Lenaerts
4. Matthijs Korevaar
5. Matteo Bonetti
6. Martijn van Merode

MANNEN 40+ 
1. Erik Willems 
2. Gunther Jacubzik
3. Frigyes Nagy
4. Rene Fabry
5. Ron Schetters
6. Wil Sijstermans
7. Berry van Daal

VROUWEN
1. Gemma Esselaar
2. Audrey Bams
3. Tamara Janssen

JEUGD15-

1. Scarlet Souren 
 2. Max Courage
3. Bram Ledoux
4. Dirk Darding 
5. Mathies Gerards 
6. Bram Beenkens 
7. Nikki Souren 
8. Jaida Nagi

Tandem
1. Bjorn Demas en Stephan Lotz  

23-05-2017
TAAIE RIK KAVSEK WINT HEMELSE KOERS

BIORACER GLANA CUP RIT 8

MANNEN 40-
1. Rik Kavsek ( Goddelijke renner van 2017)
2. Jeroen Engelen
3. Jesse De Haan
4. Ralf Peters

5. Otto Pisters

MANNEN 40 +
1. Arjan van Engeland
2. Raymond Schoenmakers 
3. Peter Schmitz
4. Ron Schetters
5. Rene Fabry

VROUWEN
1. Gemma Esselaar (Goddelijke Renster 2017)
2. Tamara Janssen

JEUGD 15 JAAR & JONGER 
1. Max Courage
2. Scarlett Souren
3. Bram Ledoux
4. Raoul Suijkerbuijk
5. Branco Suijkerbuijk

16-05-2017
MULLENERS VASTGOED VELO CUP rit 7.

KLINKENDE OVERWINNING VOOR RIK KAVSEK

MANNEN 40-
1. Rik Kavsek
2. Frank De Langhe
3. Otto Pisters
4. Matthijs Korevaar
5. Rick Stultiens

Bram Nolten (elite renner)
Roel van der Stegen

MANNEN 40+
1. Wim Habets
2. Peter Schmitz 
3. John Kölker 
4. Ron Schetters
5. Frank Schoenmakers

VROUWEN
1. Gemma Esselaar
2. Maaike Brandwagt
3. Tamara Janssen
4. Charlotte Willems

Lotte van Hoek (elite renster)

JEUGD 15 JAAR EN JONGER
1. Max Courage
2. Scarlett Souren 
3. Nikki Souren
4. Jaida Nagy

PRESTATIEPRIJS: Jaida Nagy

09-05-2017
MULLENERS VASTGOED VELO CUP RIT 6.

FRANK JÖRIS SNELSTE OP DE BAAN

MANNEN40-
1. Frank Joris
2. Raymond Broeren 
3. Pablo Schmeitz
4. FransLedoux
5. Tom Lenaerts

MANNEN 40+
1. Wil Sijstermans
2. Ron Schetters 
3. Rene Fabry
4. Marc Biesmans
5. Jo Hanssen

VROUWEN
1. Gemma Esselaar
2. Tamara Janssen
3. Audrey Bams

JEUGD 15 & jonger
1. Max Courage 
2. Bram Ledoux
3. Scarlett Souren 
4. Bram Beenkens
5. Mauro Suijkerbuijk
6. Branco Suijkerbuijk
7. Nikki Souren 
8. Jaida Nagy

PRESTATIEPRIJS
Pablo Schmeitz

25-04-2017
RIK KAVSEK WINT 5e VELO CUP RIT.

Mulleners Vastgoed Velo Cup rit 5.
Voorlopige uitslagen.

MANNEN 40-
1. Rik Kavsek 
2. Frank Jöris
3. Tom Lenaerts
4. Joey Van T Verlaat
5. Lars van der Swaap

MANNEN 40+
1. Ron Schetters
2. Remi Termeer
3. Frigyes Nagy
4. Rene Fabry
5. Jan de Koning

VROUWEN
1. Shirin van Anrooij
2. Gemma Esselaar
3. Tamara Janssen
4. Charlotte Willems
5. RomySpoelder

JEUGD 15-
1. Bram Ledoux
2. Dirk Darding
3. Lance van Goidsenhoven
4. Bram Beenkens
5. Jaida Nagy
6. Ben Maas

18-04-2017
TANDEM RENNERS & SCARLETT SOUREN WINNEN OMLOOP AD WIJNANDS TROFEE.

GEERT JAN HANSSEN WINT IN CATEGORIE 40-.

Mulleners Vastgoed Velo Cup rit 4.

TANDEM
1. Bjorn Demas - Henk Bodelier

MANNEN 40-
1. GJ Hanssen
2. Jeroen Engelen
3. Frank Jöris
4. Tom Lenaerts
5. Carlo Verwijlen

JEUGD 15-
1. Scarlett Souren 
2. Bram Ledoux
3. Dirk Darding
4. Max Courage 
5. Nikki Souren
5. Jayda Janssen

MANNEN 40+
1. Remco Geilen
2. Ron Schetters
3. Rene Fabry
4. Rob Willems
5. Jo Hanssen

VROUWEN
1. Audrey Bams
2. Tamara Janssen
3. Laura De Rooy Poulissen

11-03-2017
Mulleners Vastgoed Velo Cup rit 3.

EINDELIJK OVERWINNING VOOR KEVIN DE ROECK.

MANNEN 40-
1. Kevin de Roeck (S'Gravenwezel-België)
2. Frank Jöris (Munstergeleen)
3. Tom Lenaerts (Lanaken)
4. Ruben Heinle (Geleen)
5. Ludo Notermans (Nieuwstadt)

MANNEN 40+
1. Remco Geilen (Sittard)
2. Peter Schmitz (Geleen)
3. Ron Schetters (Ubachsberg)
4. Jo Hanssen (Sittard)
5. Rene Fabry (Maasmechelen)

VROUWEN
1. Tamara Janssen (Hoensbroek)
2. Audrey Bams (Eijsden)
3. Charlotte Wilms (Maastricht)

JEUGD 15 -
1. Bram Ledoux (Landgraaf)
2. Max Courage (Limbricht)
3. Scarlett Souren (Meersen)
4. Lance van Goidsenhoven (Zelem- Belgie)
5. Jarne Vannut (Maasmechelen)
6. Nikki Souren (Meersen)
7. Jaida Nagy

04-04-2017
DUBBELSLAG VOOR FRANK JÖRIS

Omdat Megaland niet open is was het een Koers met hele snelle renners die sportief hebben gefietst en zich aan de regels hebben gehouden. Waarvoor onze dank. 

MULLENERS VASTGOED VELO CUP RIT 2.

MANNEN 40-
1. Frank Jöris (Ritwinnaar)
2. Thieu Geelen
3. Kevin de Roeck
4. Coen Hermans
5. Tom Lenaerts

MANNEN 40+
1. Wim Habets
2. Ron Schetters
3. Rene Fabry
4. Remco Geilen
5. Frank Rademacher.

VROUWEN
1. Audrey Bams

JEUGD 15 -
1. Tyson Cloudt
2. Bram Ledoux
3. Dirk Darding
4. Scarlett Souren 
5. Bram Beenkens

28-03-2017

MULLENERS VASTGOED VELO CUP 2016 BAANRIT 1.
JORIS WINT VOOR ZIEKE MOEDER.
Mannen 40-
1. Frank Jöris
2. Jeroen Engelen
3. Luuk Herben
4. Kevin de Roeck
5. Erik Heesen
Mannen 40+
1. Frank Rademacher
2. Ron Schetters
3. Rene Fabry
4. Peter Schmitz
5. Jos Van de Linde
Vrouwen
1. Audrey Bams
2. Maya Kingma
Jeugd 15 -
1. Dirk Darding, Jarne Vannut, Carl van Dijke, Kyan van Deurse, Nikki Souren, Scarlett Souren

2017

JOLLE DE VRIES WINT VELO CUP

EINDKLASSEMENT MULLENERS VASTGOED VELO CUP 2016 POWERED BY MATH SALDEN

MANNEN 40+
1 Jolle de Vries 163 (WINNAAR VELO CUP 2016 - GOUD- GELE TRUI- CADEAUBON €75,-)
2 Ron Schetters 155(ZILVER)
3 Roy Glaesmaekers 121 (BRONS)
4 Rob Heijne 111

5 Jo Hanssen 105
6 Ed Meerburg 84
7 Henk de Hey 75
8 Lyon Ohlenforst 73
9 Robert Wendler 70
10 Theo Luijten 65
11 Luc Dedroog 60
12 Jos vd Linde 57
13 Henny Courage 56
14 Gunnar Souren 45
15 Hennie van Dongen 42
16 Giel Snijders 40
17 Rene Fabry 40
18 Arjan van Engeland 33
19 Arno van Zandbeek 26
20 Jo van de Wall 22
21 John Kölker 22
22 Arco van Diggele 21
23 Jan de Koning 21
24 Ed Haartmans 20
25 Gunter Jakubzik 20
26 Eric Op den Camp 18
27 Gerard Cuijten 17
28 Marco Janssen 15
29 Ruud Motke 15
30 Peter Schmitz 13
31 Berry van Daal 10
32 Frank Vleugels 10
33 Henk van der Stam 10
34 Jan Hermans 10
35 Math Dohmen 10
36 Wiel van Aken 10
37 Bartho van der Heijden 9
38 Eddy Beckers 9
39 Michael vd Berg 7
40 Ron Schoens 7
41 Patrick Strouken 6
42 Bas Tissen 5
43 Chris Bunkens 5
45 Dennis Heuts 5
46 Dennis van Loon 5
47 Erwin Koken 5
48 Frank Meels 5
49 Frank Rademacher 5
50 Frank Schoenmakers 5
51 Hans Maus 5
52 Jan Hendriks 5
53 John Tummers 5
54 John van de Haage 5
55 John Warson 5
56 Marcel Melgert 5
57 Math Peeters 5
58 Math Peters 5
59 Math Roberts 5
60 Pavel Mestrini 5
61 Peter Luikx 5
62 Peter van Groenewoud 5
63 Rob Heinle 5
64 Rob Willems 5
65 Ronald Broeren 5
66 Ronald van Engelshoven 5
67 Sef Laugs 5
68 Stephan Loth 5
69 Vincent van Lieshout 5
70 Ylja Velter 5

MANNEN 40-
1 Tom Lenaerts 162 (GOUD- BLAUWE TRUI- CADEAUBON €75,-)
2 Frank Jöris 136 (ZILVER)
3 Kevin de Roeck 118 (BRONS)
4 Geert Jan Hanssen 85
5 Lars Wijnands 70
6 Roel Lenaerts 63
7 Carlo Verwijlen 62
8 Jeroen Dohmen 57
9 George Niddrie 55
10 Guido Darding 48
11 Jordy Smal 47
12 Raoul Suijkerbuijk 45
13 Jos Nohlmans 37
14 Raymond Broeren 37
15 Simon van Merode 35
16 Pablo Schmeitz 34
17 Raven Pirnay 34
18 Jeroen Engelen 33
19 Guido Gelissen 31
20 Otto Pisters 31
21 Remco Esselaar 25
22 Erwin Koken 24
23 Jeremy Ehlen 21
24 Bart Groen 20
25 Brett Velderman 20
26 Donnie Bruls 20
27 Jarno Messing 20
28 Marco Akershoek 20
29 Martijn van Merode 20
30 Raymond Pauwels 20
31 Remco Snippe 20
32 Sven Schulz 20
33 Paul van Herpt 15
34 Rick Dam 15
35 Tim Jongen 15
36 Luuk Herben 12
37 Robin Lemmens 11
38 Daan Gehlen 10
39 Erik Heesen 10
40 Koen vd Sterren 10
41 Rik Kavsek 10
42 Ruben Heinle 10
43 Sven Durlinger 10
44 Thijs vd Sterren 10
45 Jan Willem vd Heijden 9
46 Joey van T' Verlaat 9
47 Niels Scheuneman 8
48 Alex van Haveren 5
49 Bas van Bommel 5
50 Brend Myrers 5
51 Chris Steenbakker 5
52 Davy Heijsteeg 5
53 Demas- Bodeliers 5
54 Dennis Heuts 5
55 Dylan Drent 5
56 Ewout Buys 5
57 Giel Meesen 5
58 Guido Maat 5
59 Hugo Kwaaitaal 5
60 Jeffrey Reijnders 5
61 Jelmer de Walder 5
62 Jens de Groot 5
63 Joep Lebouille 5
64 Jules Bremers 5
65 Julius Heijnen 5
66 Laurens Warson 5
67 Luuk Rothkrantz 5
68 Mark Solberg 5
69 Matthijs Korevaar 5
70 Mitch Pluymakers 5
71 Mohammed Mieso 5
72 Niek Heldoorn 5
73 Niels Peters 5
74 Nino Jacobs 5
75 Paul Evers 5
76 Pim Lebouille 5
77 Ralf Peeters 5
78 Remco de Veen 5
79 Roel Beckers 5
80 Roel Jetten 5
81 Roel van der Stegen 5
82 Roel Wijnands 5
83 Ron Schoens 5
84 Stefan Courbois 5
85 Stephan Courbois 5
86 Stijn Jansen 5
87 Sven Rademakers 5
88 Thijs Horrich 5
89 Thomas Schuitemaker 5
90 Ties Houwers 5
91 Wegihu Brhane 5
92 Youri Keulen 5

JONGENS 15-
1 Levi Glaesmaekers 144 (GOUD- CADEAUBON €75,-)
2 Dirk Darding 110 (ZILVER)
3 Jarne van Nut 90 (BRONS)
4 Max Courage 79
7 Bram Beenkens 37
8 Shane Barten 37
9 Tyson Cloudt 25
10 Rick Nuy 22
11 Ryan Cortjens 14
12 Mauro Suijkerbuijk 12
13 Branco Suijkerbuijk 10
14 Matiss 10
15 Ruben Velter 10
16 Sep van Bommel 6
17 Ties Beckers 6
18 Damian Oosthuizen 5
19 Demarco Pilley 5
20 Devin Shortt 5
21 Greg Devink 5
22 Jason Oosthuizen 5
23 Rik Tummers 5

VROUWEN

1 Gemma Esselaar 135 (GOUD- CADEAUBON €75,-)
2 Quinty Schoens 92 (ZILVER)
3 Anouk Souren 35 
4 Chayenne Poorts 31
5 Edie Barten 27
6 Maya Kingma 19
7 Ilse Miltenburg 9
8 Jeanine Kocken 8
9 Marije Dankeldam 8
10 Elianne Huitema 7
11 Esmee Peters 7
12 Aniek Bloemendaal 5
13 Brenda Zwarthoed 5
14 Danielle Strydom 5
15 Joyce Caro 5
16 Kim Groeneveld 5
17 Lynette Benson 5
18 Nicoleen Marais 5
19 Romy Spolder 5
20 Schirin van Amrooij 5
21 Sil Olderich 5
22 Silke de Wolder 5

MEIDEN 15-

1 Scarlett Souren 84 (GOUD- €75,-)
2 Nikki Souren 81 (ZILVER)
3 Ellen Meels 7
4 Jewel Paumen 5

CARLO VERWIJLEN WINT KLUIZENAARSRONDE EN JOLLE DE VRIES WINT VELO CUP COMPETITIE 2016. Baanrit 19

Het was een knettergekke laatste Velo Cup baanrit. Tot de laatste meters bleef het spannend. Tom Lenaerts en Jolle de Vries bleven steeds dicht bij elkaar rijden tot de laatste paar honderd meter Jolle naar voren sprintte en eerder over de meet komt dan Tom. Jolle wint met 1 punt verschil de Cup de grote oren. Publiek heeft in ieder geval genoten van de strijd.

MANNEN 40-
1. Carlo Verwijlen
2. Raymond Broeren
3. Tom Lenaerts 
4. GJ Hanssen
5.

MANNEN 40+
1. Jolle de Vries
2. Ron Schetters
3. Hennie van Dongen
4.
5.

VROUWEN 
1. Gemma Esselaar
2. Ilse Miltenburg

13-09-2016
FRANK JORIS WINT LOEIWARME AVONDKOERS

MULLENERS VASTGOED VELO CUP BAANRIT 18.

 

MANNEN 40-:
1. Frank Jöris 
2. Jos Nohlmans
3. Niels Scheuneman
4. Luuk Herben
5. Jeroen Engelen

MANNEN 40+:
1. Jolle de Vries
2. Lyon Ohlenforst
3. Ron Schetters
4. Henk de Hey
5.

VROUWEN:
1. Gemma Esselaar

06-09-2016
MULLENERS VASTGOED VELO CUP 2016 BAANRIT 17.

TACTISCH INZICHT MAAKT Arjan van Engeland en Guido Gelissen TOT WINNAARS.

Arjan (40+) en Guido (40-) werkten in hun ontsnapping goed samen zodat ze het hongerige peloton voor bleven. Arjan werd uiteindelijk ritwinnaar.

MANNEN 40+
1. Arjan van Engeland ( Susteren)
2. Jolle de Vries (St. Geertruid)
3. Peter Schmitz (Geleen)
4. Lyon Ohlenforst (Pey-Echt)
5. Rob Heijne (Geleen)
6. John Warson (Rekem)
7. Ron Schetters (Ubachsberg)
8. Roy Glaesmaekers (Sittard)

MANNEN 40-
1. Guido Gelissen (Holtum)
2. Jordy Smal 
3. Frank Jöris (Munstergeleen)
4. Tom Lenaerts 
5. GJ Hanssen (Geleen)
6. Kevin de Roeck (S'Gravenwezel)

VROUWEN
1. Gemma Esselaar (Stein)

30-08-2016
MULLENERS VASTGOED VELO CUP BAANRIT 16

VLAMMEND EINSCHOT TIM JONGEN EN KEVIN DE ROECK KNAP TWEEDE.

MANNEN 40-:
1. Tim Jongen
2. Kevin de Roeck
3. Frank Jöris
4. TomLenaerts
5. Robin Lemmens
6. Paul van HerptHerpt

MANNEN 40+
1. Lyon Ohlenforst
2. Jolle de Vries
3. Ron Schetters
4. Rob Heijne
5.

VROUWEN:
1. Gemma Esselaar

26-07-2016

MULLENERS VASTGOED VELO CUP BAANRIT 15.

Carlo Verwijlen TRAPT ZICH NAAR EEN OVERWINNING

en Henk de Hey wint prijs STRIJDLUSTIGSTE RENNER van Bikefitting.com

Voorlopige uitslagen:

MANNEN 40-:
1. Carlo Verwijlen
2. Raven Pirnay
3. Erwin Koken (Buchten)
4. Frank Jöris (Munstergeleen)
5. Tom Lenaerts (Rekem)

MANNEN 40+:
1. Jolle de Vries (St. Geertruid)
2. Ron Schetters (Ubachberg)
3. Jo Van de Wall (Elsloo)
4. Ron Schoens (Stein)
5. Lyon Ohlenforst (Pey-Echt)

VROUWEN:
1. Quinty Schoens (Stein)
2. Gemma Esselaar (Stein)

19-07-2016

Mulleners Vastgoed Velo Cup baanrit 14.

JOLLE DE VRIES WINT TROPISCHE KOERS!

MANNEN 40+
1. Jolle de Vries (St. Geertruid)
2. Jo Van de Wall (Elsoo)
3. Henk de Hey
4. Rob Heijne (Geleen)
5. Ron Schetters (Ubachberg)

MANNEN 40-
1. Jeroen Dohmen (Munstergeleen)
2. Carlo Verwijlen
3. Frank Jöris (Munstergeleen)

4. Roy Glaemaekers (Sittard)
5. Jos Nohlmans (Sittard)

VROUWEN:
1. Gemma Esselaar (Stein)
2. Quinty Schoens (Stein)

05-07-2016

 

WEER ZEGE VOOR JOLLE DE VRIES

MULLENERS VASTGOED VELO CUP BAANRIT 13.

MANNEN 40+:
1. Jolle de Vries (St. Geertruid)
2. Lyon Ohlenforst (Pey- Echt)
3. Arjan van Engeland (Susteren)
4. Roy Glaesmaekers (Sittard)
5. Patrick Strouken (Schinnen)

MANNEN 40-
1. Raymond Broeren (Buchten)
2. Jeroen Engelen (Geleen)
3. Guido Gelissen 
4. Raoul Suijkerbuijk (Geleen)
5. Otto Pisters (Neerbeek)

Vrouwen:
1. Quinty Schoens (Stein)
2. Chayenne Poorts

Meiden 14-
1. Scarlett Souren (Meersen)
2. Nikki Souren (Meersen)

Jongens 14-
1. Dirk Darding (Riemst)
2. Max Courage (Limbricht)
3. Levi Glaesmaekers (Limbricht)

28-06-2016
MULLENERS VASTGOED VELO CUP BAANRIT 12.

ZEGE VOOR Carlo Verwijlen

MANNEN 40-:
1. Carlo Verwijlen (Sittard)
2. Tom Lenaerts (Rekem)
3. Guido Gelissen (Holtum)
4. Jordy Smal (Maastricht)
5. Kevin de Roeck (S'Gravenwezel België)

MANNEN 40+:
1. Jolle de Vries (St. Geertruid)
2. Roy Glaesmaekers (Sittard)
3. Rob Heijne (Geleen)
4. JM Kolker (Born)
5. Ron Schetters (Ubachsberg)

VROUWEN:
1. Gemma Esselaar (Stein)
2. Maya Kingma (Sittard)

Renners 16-:
1. Scarlett Souren (Meersen)
2. Tyson Cloudt (Geleen)
3. Dirk Darding (Maastricht)
4. Rick Nuy (Amsterade)
5. Levi Glaesmaekers (Limbricht)

21-06-2016

STROUKEN KOPPELTIJDRIT 2016

VELO CUP baanrit 11

(6 ronden- 3km)
1. Frank Jöris - Pablo Schmeitz 3.55.02
2. Jolle de Vries - Luc Dedroog 4.04.77
3. Carlos Lima - Hans Maus 4.05.01
4. Ron Schetters - Kevin de Roeck 4.09.02
5. Jan de Koning - Guus Wagemans 4.13.63
6. Bas van Bommel - Roel Beckers 4.16.15
7. Jordy Smal - Raven Pirnaj 4.26.44
6. Rob Heijne - Jos Van de Linde 4.31.33
6. Ed Meerburg - Robert Wendler 4.32.45
7. Gunnar Souren - Guido Darding 4.34.74

14-06-2016
Mulleners Vastgoed Velo Cup rit 10.

RICK DAM HAALT ALS EERSTE DE EINDSTREEP!

We begonnen zonnig en warm halverwege de koers kwam er bui en koelde het af.. volgens mijn betrouwbare app duurde het maar even.. en zo was het gelukkig ook. Koersen tot het eind.. er vielen zelfs spreekwoordelijke slachtoffers uit het klassement. Dit alles maakt de koers altijd weer spannend. Dames en heren het was weer een mooie avond!

MANNEN 40-:
1. Rick Dam (Bocholtz)
2. Carlo Verwijlen (Sittard)
3. Raymond Broeren (Buchten)
4. Frank Jöris (Munstergeleen)
5. Tom Lenaerts (Rekem)

MANNEN 40+
1. Jolle de Vries (Sint Geertruid)
2. Lyon Ohlenforst (Pey-Echt)
3. Roy Glaesmaekers (Sittard)
4. Ron Schetters (Ubachsberg)
5. Henny Courage (Limbricht)

Vrouwen:
Quinty Schoens Gemma Esselaar en Anouk Souren Chayenne Poortskrijgen ieder 5 punten.

Jeugd:
Dirk Darding, Levi Glaemaekers, Bram Beenkens, Tyson Cloudt, Jarne van Nut, Raven Pirnaj, Jordy Smal, Lars Wijnands, Shane Barten, Edie Barten, Raoul Suijkerbuijk, Mauro Suijkerbuijk krijgen allen 5 punten.

09-06-2016
Mulleners Vastgoed Velo Cup rit 9.

RAYMOND BROEREN VECHT TERUG!

Raymond's eigen woorden: "8 Weken geleden had ik nog chemokuur nu win ik een baanrit"

Mannen 40-:
1.Raymond Broeren (Buchten)
2. GJ Hanssen (Geleen)
3. Tom Lenaerts
4. Rick Dam (Bocholtz)
5. Erwin Koken

Mannen 40+:
1. Jolle de Vries (St. Geertruid)
2. JM Kolker (Born)
3. Lyon Ohlenforst (Echt)

4. Rob Heijne (Geleen
5. Roy Glaesmaekers

Vrouwen:
1. Quinty Schoens (Stein)

Jeugd krijgt allemaal 5 punten vanwege ploegentijdrit oefening.

31-05-2016

Mulleners Vastgoed Velo Cup rit 8.

Voorlopige uitslagen!

SNELLE LICENTIE RENNERS:
1. Thijs Horrichs
2. Dylan Drent
3.

VELO CUP RENNERS
Mannen 4O-:
1. Marco Akershoek
2. Pablo Schmeitz
3. Tom Lenaerts
4. GJ Hanssen
5. Frank Jöris

MANNEN 40+:
1. Jan de Koning
2. Ron Schetters
3. Luc Dedroog
4. Arco van Diggele
5.

VROUWEN:
1. Quinty Schoens
2. Gemma Esselaar

Jongens 15-
1. Dirk Darding
2. Jarne van Nut
3. Levi Glaesmaekers
4. Shane Barten

Meiden 15-
1. Scarlett Souren
2. Nikki Souren

3. Edie Barten

24-05-2016
Marco Akershoek ALS EERSTE OVER DE EINDSTREEP.

Voorlopige uitslagen Mulleners Vastgoed Velo Cup rit 7.

Mannen 40-
1. Marco Akershoek (Sittard)
2. Frank Jöris (Munstergeleen)
3. GJ Hanssen (Geleen)
4. ?
5. Guido Darding (Maastricht)

Mannen 40+:
1. Arno van Zandbeek (Riemst)
2. Ron Schetters (Ubachsberg)
3. Roy Glaesmaekers (Sittard)
4. Rob Heijne (Geleen)
5. Luc Dedroog (Maasmechelen)

Vrouwen:
1. Gemma Esselaar (Stein)
2. Quinty Schoens (Stein)
3. Jeanine Kocken (Sittard)
4. Edie Barten
5. Anouk Souren (Meersen)

Jongens 15-
1. Branco Suijkerbuijk (Geleen)
2. Jarne van Nut 
3. Max Courage (Limbricht)

Meisjes 15-:
1. Scarlett Souren (Meersen)
2. Nikki Souren (Meersen)

Jolle de Vries WINT MATHIEU DOHMEN BOKAAL 2016.

17 MEI 2016.
VOORLOPIGE UITSLAGEN!

MANNEN 40+:
1. Jolle de Vries (Sint Geertruid)
2. Arno van Zandbeek (Riemst)
3. Lyon Ohlenforst (Echt)
4. Ron Schetters (Ubachsberg)
5. JM Kolker (Born)

MANNEN 40-:
1. Tom Lenaerts (Rekem)
2. Frank Jöris (Munstergeleen)
Jeroen Engelen (Geleen)
4. Guido Darding (Maastricht)
5. Kevin de Roeck (S'Gravenwezel- België)

Vrouwen:
1. Maya Kingma (Sittard)
2. Quinty Schoens (Stein)
3. Gemma Esselaar (Stein)
4. Anouk Souren (Meersen)

Meiden 15-:
1. Scarlett Souren (Meersen)
2. Nikki Souren (Meersen)

Jongens 15-:
Ruben Velter (Heythuyzen)
2. Dirk Darding (Maastricht)
3. Shane Barten (Stebensweert)
4. Jarne van Nut (Maastricht)
5.Levi Glaesmaekers (Limbricht)

10-05-2016

MULLENERS VASTGOED VELO CUP BAANRIT 5.

3e OVERWINNING Frank Jöris IN VELO CUP.

Mannen 40-:
1. Frank Joris (Munstergeleen)
2. Tom Lenaerts (Rekem- België)
3. Carlo Verwijlen (Sittard)
4. GJ Hanssen (Geleen)
5. Jos Nohlmans (Sittard)

Mannen 40+:
1. Luc Dedroog (Stokkem- België)
2. Roy Glaesmaekers (Sittard)
3. Ron Schetters (Ubachsberg)
4. Rob Heijne (Geleen)
5. Lyon Ohlenforst (Echt)

Vrouwen:
1. Quinty Schoens (Stein)
2. Gemma Esselaar (Stein)
3. Chayenne Poorts (Landgraaf)
4. Elianne Huitema (Sittard)
5. Anouk Souren (Meersen)

Renners 15-
1. Scarlett Souren (Meersen)
2. Dirk Darding (Maastricht)
3. Nikki Souren (Meersen)
4. Levi Glaesmaekers (Limbricht)
5. Jarne van Nut (Maasmechelen)

GIRO GOODIEBAG aanmoedigingsprijs:
Anouk Souren en Giel Snijders

03-05-2015
HEMELSE KOERS 2016
Mulleners Vastgoed Velo Cup rit 4

Frank Jöris WINT ZEER OVERTUIGEND IN VOLLE PISTE.

Mannen 40-:
1. Frank Joris (Munstergeleen)
2. Joey van t Verlaat (Spijkenisse)
3. Tom Lenaerts (Rekem- België)
4. Kevin de Roeck (S'Gravenwezel- België)
5.

Mannen 40+:
1. Arjan van Engeland (Susteren)
2. Hennie van Dongen (Susteren)
3. Luc de Droog (Stokkem- België)
4. Arno van Zandbeek (Riemst)
5. Jolle de Vries (St. Geertruid)
6. Rob Heijne (Geleen)

Vrouwen:
1. Quinty Schoens (Stein)
2. Chayenne Poorts (Landgraaf)
3. Marije Dankelman (Sittard)
4. Esmee Peters (Maastricht)
5. Aniek Bloemendaal (Doesburg)

Meisjes 15:
Scarlett en Nikki Souren krijgen allebei 5 punten.

Jongens 15-:
Dirk Darding, Levi Glaesmakers, Jarne van Nut , Sven Schulz, Ryan Cortjens, krijgen allen 5 punten.

Aanmoediging prijs Gemeente Sittard-Geleen ging naar Marije Dankeldam en Aniek Bloemendaal

Dinsdag 19-04-2016
Mulleners Vastgoed Velo Cup 2016 baanrit 2.
OMLOOP AD WIJNANDS.
Pablo Schmeitz hervindt zich en wintt
Mannen 40 -:
1. Pablo Schmeitz (Sittard)
2. Tom Lenaerts (Rekem- België)
3. Frank Jöris (Munstergeleen)
4.
5. Kevin de Roeck (S'Gravenwezel- België)

Mannen 40+
1. Jolle de Vries (St. Geertruid)
2. Eddy Beckers (Lanaken)
3. Eric Op Den Camp (Gulpen)
4. Gerard Cuijten (Munstergeleen)
5. Ron Schetters (Ubachsberg)

Vrouwen:
1. Gemma Esselaar (Stein)
2. Sabine Jobsen (Geleen)

Jongens 15-
1. Dirk Darding (Maastricht)
2. Ryan Cortjens (Lanaken)
3. Levi Glaesmaekers (Limbricht)
4. Luuk Cox
5. Jarne van Nut (Maasmechelen)
6. Shane Barten (Stevensweert)

Meisjes 15-
1. Edie Barten (Stevensweert)
2. Scarlett Souren (Meersen)
3. Nikki Souren (Meersen)
4. Ellen Meels (Geleen)

13-04-2016 Mulleners Vastgoed Velo Cup 2016 Baanrit 1.

Frank Jöris SCHUDT AAN DE BOOM EN WINT.

Eerste ontsnapte groep met Hindriks,Jekuzik, Lenaerts, Hanssen, Glaesmaekers, Joris en Schetters hebben meerdere renners gedubbeld. Vandaar de andere uitslag als op de foto's. Alleen Ron Schetters is weer terug gepakt!

Uitslagen:

Mannen 40-:
1. Frank Jöris (Munstergeleen)
2. Tom Lenaerts (Rekem- België))
3. GJ Hanssen (Geleen)
4. Kevin de Roeck (S'Gravenwezel- België)
5. Jeremy Ehlen (Sittard)

Mannen 40+:
1. Gunter Jekubzik (Aken)
2. Luc Dedroog
3. Roy Glaesmaekers (Sittard)
4. Michael van den Berg (Einighausen)

Renner 18-:
1. Levi Glaesmaekers (Limbricht)


ROB HEIJNE WINT VELO CUP 2015


Na zo'n 630 km in 18 ritten zit de Velo Cup erop. Sinds 7april werd de Velo Cup al gekoerst. Vandaag was de laatste. Het zit erop!

We feliciteren jullie allemaal. Prijzen worden zaterdag 26 september tijdens het LINKEBAL 2015 uitgereikt. Inschrijven kan nog steeds!


EINDKLASSEMENT MULLENERS VASTGOED VELO CUP 2015:

Mannen 40+:

1 ROB HEIJNE 170 WINNAAR VELO CUP 2015 
(Gouden medaille & Cadeaubon Math Salden t.w.v. 100 Euro)

2 MICHAEL VAN DEN BERG 137 (Zilveren medaille)

3 JOLLE DE VRIES 113 (Bronzen medaille)

4. Arco van Diggelen 98
5 Arno van Zandbeek 86
6 Jos vd Linde 86
7 Luc de Droog 81
8 Theo Luijten 80
9 Guus Wagemans 73
10 Ron Schetters 59
11 Lyon Ohlenforst 47
12 Stephan Loth 45
13 Hennie van Dongen 43
14 Roy Glaesmaekers 39
15 Gunnar Souren 30
16 Rene Fabry 30
17 Peter van de Wall 25
18 Bartho van der Heijden 23
19 Henk de Heij 20
20 Robert Wendler 20
21 Frank Vleugels 18
22 Chris Maessen 15
23 Serve Smeets 15
24 Roger Meels 15
25 Jo Hanssen 15
27 Berry van Daal 15
28 Frank Rademacher 14
29 Arjan van Engeland 12
30 Michel Arris 10
31 Ralph Frenken 10
32 Jo van de Wall 10
34 Rob Clement 10
35 Jan de Koning 10
36 Roger van de Wall 10
37 Peter Hindriks 10
38 Sef Laugs 10
39 Mark Biesmans 10
40 Math Houwers 10
41 Peter Vijgen 10
42 Jack Knibbeler 10
43 Math Dohmen 8
44 Jarno van krimpen 8
45 Tom Marcellis 7
46 Bjorn Houppermans 6
47 Rob Willems 6
48 Erik Willems 6
49 Marc Eric Biesmans 5
50 Wil Geilen 5
51 Lei Kurvers 5
52 Bert Tabor 5
53 Jos Poulissen 5
54 Frank Meels 5
55 Raymond Schoenmakers 5
56 Gunther Jekubzik 5
57 Rob Heinle 5
58 Peter Schmitz 5
59 Jan Paulissen 5
60 Roger Meels 5
61 Theij Leers 5
62 Helmut Bremer 5
63 Rob Clement 5
64 Erik Dieteren 5
65 Rob van de Berg 5
66 Alex Roberts 5
67 Arno Douven 5
68 Roland Nooy 5
69 Roland Bujanic 5
70 Bas Thissen 5
71 Marcel La Haye 5
72 Jan Paulissen 5

Mannen 40-:
1 JEROEN ERKENS 163 
(Gouden medaille & cadeaubon Math Salden t.w.v. 100 Euro)

2 ROBIN LEMMENS 127 (Zilveren Medaille)

3 FRANK JÖRIS 111 (Bronzen Medaille)

4 Carlos Lima 108
5 Geert Jan Hanssen 86
6 Jeroen Dohmen 70
7 Roel Lenaertz 66
8 Guido Darding 63
9 Erwin Koken 37
10 Patrick Stitzinger 36
11 Bart Groen 35
12 Michel van de Wall 31
13 Koen van de Werf 30
14 Jeremy Ehlen 25
15 Thomas Laenarts 25
16 Remco Esselaar 24
17 Simon van Merode 23
18 Arno Heijnen 21
19 Roman Rademacher 20
20 Dennis Heuts 20
21 Mark Kleijnen 20
22 Raymond Broeren 18
23 Randy van Duuren 15
24 Oscar Heberle 15
25 Kaj Raaijmakers 15
27 Martijn van Merode 15
28 Carlo Verwijlen 14
29 Ties Houwers 13
30 Michiel Slits 11
31 Dennis van Pey 10
32 Patrick Slangen 10
34 Ricardo Schmitz 10
35 Roel Swelsen 10
36 Brend Muyres 10
37 Maarten de Ruijter 10
38 Tim Ottenheim 10
39 Jeroen Engelen 10
40 Remco de Veen 9
41 Barry Crouch 9
42 Thijs Oosthuizen 9
43 Jonathan Martens 7
44 Ralf Peters 7
45 Dennis van Pey 7
46 Donald Hillebregt 7
47 Jordy Kleinloog 6
48 Jeroen van Roij 5
49 Brett Velderman 5
50 Ralph Beunen 5
51 Bjorn Otte 5
52 Bjorn Otten 5
53 Lodewijk Rinsma 5
54 Edo van de Meer 5
55 Dennis Cremers 5
56 Robbert Mulder 5
57 Ruben Roomans 5
58 Jesse Raas 5
59 Thomas de Geus 5
60 Jeffrey Reijnders 5
61 Rick Dam 5
62 Roel Jetten 5
63 Koen Janssen 5
64 Jules Bremers 5
65 Timy van Leemput 5
66 Jan Willem vd Heijden 5
67 Martijn Mast 5
68 Daan Gehlen 5
69 Koen van de Sterren 5
70 Daan Westra 5
71 Guido Gelissen 5
72 Raymond Pauwels 5
73 Paul Evers 5
74 York Olivier 5

VROUWEN:
1 GEMMA ESSELAAR 147
(Gouden medaille en cadeaubon Math Salden t.w.v. 100 euro)

2 KIRSTEN SCHRAMM 101 (Zilveren Medaille)

3 MAYA KINGMA 56 (Bronzen medaille)

4 Heleen Zandstra 38
5 Jewel Paumen 38
6 Morris van Zandbeek 33
7 Djamilla van Zandbeek 31
8 Ilse Miltenburg 29
9 Scarlett Souren 25
10 Senna Feron 25
11 Elianne Huitema 25
12 Aniek Rooderkerken 20
13 Sophie van Bakel 18
14 Anouk Souren 11
15 Nikki Souren 11
16 Laura Poulissen 10
17 Maxime van der Sterren 7
18 Anneke Keulen 6
19 Nine Storms 5
20 Karolien Liesens 5
21 Edie Barten 5

RENNERS 18-:
1 YOURI KEULEN 132 (
Gouden medaille) (Cadeaubon Math Salden t.w.v. 100 euro)

2 DIRK DARDING 116 (zilveren medaille)

3 NANNO SIMONIS 108 (Bronzen medaille)


4 Raoul Suijkerbuijk 44
5 Tom van Zandbeek 43
6 Jarne van Nutt 41
7 Levi Glasmaekers 39
8 Sven Schulz 38
9 Martijn Spiertz 33
10 Ryan Cortjens 24
11 Carl van Dijke 21
12 Jordy Smal 18
13 Philip Heijnen 18
14 Sander Meures 10
15 Roel Heinle 10
16 Tyson Cloudt 9
17 Lars Wijnands 8
18 Stijn Jansen 8
19 Lars Rouffaer 5
20 Pim van de Sterren 5
21 Cas Dieteren 5

15-09-2015
Mulleners Vastgoed Velo Cup finale rit 18.

KEULEN WINT FINALE RIT IN DRIEKLEUR.

Mannen 18-
1. Youri Keulen (Spaubeek)
2. Nanno Simonis (Limbricht)
3. Levi Glaesmaekers (Limbricht)
4. Dirk Darding (Maastricht)
5. Jarne van Nut (Maasmechelen)

Mannen 40-
1. Jeroen Erkens (Brunssum)
2. Robin Lemmens (Groot Genhout)
3. York Olivier (Meersen)
4. GJ Hanssen (Geleen)
5. Frank Jöris (Munstergeleen)

Mannen 40+
1. Ron Schetters(Trintelen)
2. Rob Heijne(Geleen)
3 Roy Glaesmaekers (Urmond)
4. Hennie van Dongen (Susteren)
5. Guus Wagemans (Limbricht)

Vrouwen:
1. Sophie van Bakel(Maastricht)
2. Maya Kingma (Maastricht)
3. Elianne Huitema (Sittard)
4. Gemma Esselaar (Stein)
5. Anneke Keulen (Sittard)

8-9-2015: 
Mulleners Vastgoed Velo Cup rit 17
DE KOOS VAN MOERKERK SCHITTER IN ZILVER KOERS.

Mannen 40- 
1. Jeroen Erkens (Brunssum) Peloton gedubbeld 
2. Frank Jöris (Munstergeleen) Peloton gedubbeld
3. Robin Lemmens (Groot Genhout)
4. Jeroen Dohmen (Munstergeleen)
5. Carlos Lima (Weert)

Mannen 40+
1. Rob Heijne (Geleen)
2. Michael van den Berg (Einighausen)
3. Ron Schetters (Trintelen)
4. Arjan van Engeland (Susteren) 
5. Guus Wagemans (Limbricht)

Vrouwen
1. Gemma Esselaar (Stein)
2. Ilse Miltenburg (Sittard)
3. Elianne Huitema (Sittard)

Renners 18-:
1. Youri Keulen (Spaubeek)
2. Nanno Simonis (Limbricht)
3. Dirk Darding (Maastricht)
4. Levi Glaesmaekers (Limbricht)
5. Jarne van Nut (Maastricht)

1 september 2015. Voorlopige uitslagen 
OMLOOP NELISSEN 2015 (Velo Cup rit 16)

Mannen 40+: 1. Jolle de Vries (St. Geertruid), 2. Lyon Ohlenforst (Pey-Echt), 3. Frank Rademacher (Geleen),

Renners 18- : 1. Youri Keulen (Spaubeek), 2. Philip Heijnen (Oefelt), 3. Ryan Cortjens (Lanaken), 4. Nanno Simonis (Limbricht)

Mannen 40-: 1. Patrick Stitzinger (Maastricht), 2. Raymond Broeren (Buchten), 3. Jeroen Dohmen (Munstergeleen), 4. Frank Joris (Munstergeleen), 5. Carlos Lima (Weert)

Vrouwen: 1. Ilse Miltenburg (Sittard), 2. Maya Kingma (Maastricht), 3. Sophie van Bakel (Maastricht), 4. Jewel Paumen (Einighausen)

 

 

28 juli 2015: SUPPORTKOERS STICHTING RUZ - TEGEN VEREENZAMING.

VELO CUP RIT 15.

 

Mannen 40-: 1. Jeroen Engelen (Geleen), 2. Jeroen Erkens (Brunssum), 3. Geert Jan Hanssen (Geleen), 4. Donald Hillebregt (Sittard), 5.

Mannen 40+: 1. Jolle de Vries (St. Geertruid), 2. Lyon Olhenforst (Pey- Echt), 3. Jarno van Krimpen ( (Groot Amers), 4. Michael van den Berg (Einighausen), 5. Jos van de Linde (Geleen)

Vrouwen: 1. Maya Kingma (Maastricht), 2. Elianne Huitema (Zwartsluis)

Renners 18- : 1. Youri Keulen (Spaubeek), 2. Ryan Cortjens (Lanaken), 3. Stijn Jansen (Enschede), 4. Nanno Simonis ( Limbricht), 5. Dirk Darding (Maastricht), 6. Levi Glaesmaekers (Limbricht)

 

 

21-07-2015: Mulleners Vastgoed Velo Cup. Baanrit 14.

Jolle de Vries DANST OP DE PEDALEN!

Vanavond werd Jolle gehuldigd omdat hij op 28 juni Nederlands Kampioen bij de docenten werd. Vandaag liet hij tijdens de 14e Velo Cup rit zien dat hij ook op de baan heer en meester is.

Voorlopige uitslagen:
Mannen 40+: 1. Jolle de Vries (St. Geerttruid) Ritwinnaar, 2. Lyon Ohlenforst (Pey-Echt), 3. Ron Schetters (Trintelen), 4. Rob Heijne (Geleen), 5. Luc de Droog (Maasmechelen)

Mannen 40-: 1. Jeroen Erkens (Brunssum), 2. Carlo Verwijlen (Sittard), 3. Sven Schulz (Maastricht), 4. Robin Lemmens (Groot Genhout), 5. Carlos Lima (Weert)

Renners 18-: 1. Youri Keulen (Spaubeek), 2. Philip Heijnen (Oeffelt), 3. Nanno Simonis (Limbricht), 4. Ryan Cortjens (Lanaken), 5. Jarne van Nut (Maasmechelen)

Gemeente Sittard Geleen Prestatieprijs: Peter Vijgen (Geleen)

Wielerfederatie Limburg Prestatieprijs: Philip Heijnen (Oeffelt)

30-06-2015: Mulleners vastgoed Velo Cup Baanrit 13.

 

Renners 18-: 1. Youri Keulen (Spaubeek), 2. Tyson Cloudt (Geleen), 3. Carl van Dijke (Geleen)

Mannen 40-:1. Patrick Stitzinger (Maastricht), 2 Thijs Oosthuizen (Johannesburg- Z. Afrika), 3. Simon van Merode (Stein), 4. Jeroen Erkens (Brunssum), 5. Carlos Lima (Weert)

Mannen 40+ : 1. Roy Glaesmakers (Urmond), 2. Michael van den Berg (Einighausen), 3. Rob Heijne (Geleen), 4. Arco van Diggele (Margraten), 5.

Vrouwen: 1. Gemma Esselaar (Stein), 2. Maya Kingma (Sittard), 3. Kirsten Schramm (Weert)

WFL Prestatieprijs: Maya Kingma (Sittard)

 

 


23-06-2015 Strouken Koppeltijdrit 2015.

SPANNENDE KOPPELTIJDRIT TIJDENS FRISSE GRIJZE ZOMERAVOND!

2e editie van de Strouken Koppeltijdrit was wederom een groot succes. Enig verschil met het afgelopen jaar was dat het nu een frisse grijze zomeravond was. Wil Smeets verkocht in het Glanerbloempje meer warme chocomel dan in de winter. De stemming zat er wel goed in en het was soms ook nog spannend.

Snelste tijd: 6 ronden / 3 km was voor Renier Schepers en Mark Steins
3.46.22
Renier heeft op dit moment ook nog steeds het Werelduurrecord
Wielerbaan Geleen op zijn naam (43.229)

Andere tijden worden komende dagen geplaatst.

Categorie 13- (3 ronden)
1. Dirk Darding - Jarne van Nut
2. 
Morris van Zandbeek (Riemst) - Tom van Zandbeek (Riemst)

Categorie Familie:
1. 
Pablo Schmeitz (Sittard) - Redon Schmeitz (Sittard)
2. 
John Soenen (Maasmechelen) - Tomac Soenen (Maasmechelen)
3. Alain Strouken (Sittard) - 
Patrick Strouken (Schinnen)

Categorie Levenspaar (Stelletjes)
1. 
Linda Schepers (Roermond) - Ward Schiffelers (Roermond)
2. 
Aniek Rooderkerken (Maastricht)- Lodewijk Rinsma (Maastricht)
3. 
Carlos Lima (Weert) - Kirsten Schramm (Weert)

 1. Reniers Scheepers (Herten) - Mark Steins (Linne)
2. Ward Schiffelers (Roermond) - 
Roel Jetten (Einighausen)
3. 
Robbert Mulder (Maastricht) - Jason Schreurs (Maasticht)  

16-06-2015:

Uitslagen Velo Cup baanrit 12.

Mannen 40-: 1. Tim Ottenheim (Klimmen), 2. Barry Grouch (Pretoria-Zuid Afrika), 3. Ties Houwers (Brunssum), 4. Jeroen Erkens (Brunssum), 5. Roel Lenaerts (Lanaken)

Mannen 40+: 1. Jolle de Vries (Sint Geertruid), 2. Rob Heijne (Geleen), 3. Michael van den Berg (Einighausen), 4. Arco van Diggele (Margraten), 5. Roy Glasmaekers (Urmond)

Vrouwen: 1. Senna Feron (Schimmert), 2. Kirsten Schramm (Weert), 3. Gemma Esselaar (Stein), 4. Maxime van der Sterren (Maastricht)

Renners 18-: 1. Dirk Darding (Maastricht), 2. Levi Glasmaekers (Limbricht)

Prestatieprijs: Levi Glasmaekers (Limbricht)

 

 

09-06-2015: Mulleners Vastgoed Velo Cup. Baanrit 11.

Uitslagen:

Mannen 40+: 1. Rob Heijne (Geleen), 2. Jolle de Vries (Sint Geertruid), 3. Math Dohmen (Born), 4. Ron Schetters (Trintelen), 5. Michael van de berg (Einighausen)

Mannen 40-: 1. Jeroen Erkens (Brinssum), 2. Robin Lemmens (Groot Genhout), 3. Erwin Koken (Born), 4. Jeffrey Reijnders (Sittard), 5. Rick Dam (Heerlen)

Vrouwen: 1. Gemma Esselaar (Stein), 2. Nine Storms (Grevenbicht), 3. Karolien Liesens (Tongeren), 4. Scarlet Souren (Meersen), 4. Anouk Souren (Meersen), 5. Nikki Souren (Meersen)

Renners 18-: 1. Youri Keulen (Spaubeek),2. Sven Schulz (Maastricht), 3. Nanno Simonis (Limbricht), 4. Jarne van Nut (Maasmechelen)

 

Gemeente Sittard-Geleen Aanmoedigingsprijs: Nine Storms (Grevenbicht)

Sport Medisch Centrum Limburg Prestatieprijs: Karolien Liesens (Tongeren)

 


2 juni 2015. Uitslagen Mulleners Vastgoed Velo Cup rit 10

Mannen 40-
1. Jeroen Dohmen (Munstergeleen) Ritwinnaar
2. Erwin Koken (Born)
3. Jeroen Erkens (Brunssum)
4. Robin Lemmens (Groot-Genhout)
5. Jordi Kleinloog (Maastricht)

Mannen 40+
1. Jolle de Vries (Sint Geertruid)
2. Michael van den Berg (Einihausen)
3. Arco van Diggele (Margraten)
4. Rob Heijne (Geleen)
5. Ron Schetters (Trintelen)

Vrouwen:
1. Gemma Esselaar (Stein)

Renners 18-:
1. Youri Keulen (Spaubeek)
2. Dirk Darding (Maasticht)

 

 

26-05-2015:
Uitslagen Mulleners Vastgoed Velo Cup. Baanrit 9.

Renners 18-: 1. Youri Keulen (Spaubeek), 2. Dirk Darding (Maastricht), 3. Tom van Zandbeek (Maastricht)

Mannen 40+: 1. Roger van de Wall (Playa de Aro, Spanje), 2. Arno van Zandbeek (Riemst), 3. Arco van Diggele (Margraten), 4. Rob Heijne (Geleen), 5. Guus Wagemans (Limbricht), 6.

Mannen 40-: 1. Jeroen Erkens (Brunssum), 2. Arno Heijnen (Eijsden), 3. Michel van de Wall (Munstergeleen), 4. Frank Joris (Munstergeleen), 5. Patrick Stitzinger (Maastricht)

 

Vrouwen: 1. Gemma Esselaar (Stein), 2. Kirsten Schramm (Weert), 3. Scarlett Souren (Maastricht), 4. Jewel Paumen (Einighausen), 5. Nikki Souren (Maastricht)

Gemeente Sittard-Geleen Aanmoedigingsprijs: Nikki Souren (Maastricht)

Sport Medisch Centrum Zuid Limburg prestatieprijs: Roel Lenaerts (Lanaken)

 

19-05-2015: Uitslagen 
Mulleners Vastgoed Velo Cup. Baanrit 8.

JOLLE ON TOP!
Jolle de Vries is ritoverwinnaar.

Mannen 40+: 1. Jolle de Vries (St. Geertruid), 2. Rob Heijne (Geleen), 3. Arco van Diggele (Margraten), 4. Frank Vleugels (Maastricht), 5. Michael van den Berg (Einighausen)

Mannen 40-: 1. Kaj Raaijmakers (Maastricht), 2. Raymond Broeren (Buchten), 3. Michel van de Wall (Munstergeleen), 4. Robin Lemmens (Groot- Genhout), 5. Jeroen Erkens (Brunssum)

Vrouwen: 1. Gemma Esselaar (Stein), 2. Senna Feron (Schimmert)

Renners 18-: 1. Dirk Darding (Maastricht)

Sport Medisch Centrum Zuid-Limburg Prestatiprijs: Simon van Merode(Stein)

 

 

 

05-05-2015 (Bevrijdingsdag)

Mulleners Vastgoed Velo Cup. Baanrit 6.

Mannen 40-: 1. Jeroen Erkens (Veldwezelt), 2. Remco de Veen (St. Odiliënberg), 3. Frank Jöris (Munstergeleen), 4. Dennis van Pey (Born), 5. Geert Jan Hanssen (Geleen)


Mannen 40+: 1. Jolle de Vries (St. Geertruid), 2. Arno van Zandbeek (Riemst), 3. Michael van den Berg (Einghausen), 4. Rob Heijne (Geleen), 5. Hennie van Dongen (Susteren)


Vrouwen: 1. Heleen Zandstra (Maastricht), 2. Kirsten Schramm (Weert), 3. Morris van Zandbeek (Riemst)


Mannen 18-: 1. Raoul Suijkerbuijk (Geleen), 2. Nanno Simonis (Limbricht), 3. Carl van Dijke (Geleen), 4. Tom van Zandbeek (Riemst)

ForYouTour / Mulleners Vastgoed Velo Cup Baanrit 5.


Mannen 40-: 1. Jeroen Erkens (Veldwezelt), 2. Frank Joris (Munstergeleen), 3. Jeroen Dohmen (Born), 4. Geert jan Hanssen (Geleen), 

 

Mannen 40+:1. Arno van Zandbeek (Riemst), 2. Rob Heijne (Geleen), 3. Michael van den Berg (Einighausen), 4. Arco van Diggele (Margraten), 5. Chris Maessen (Obbicht)

 

Vrouwen: 1. Kisten Schramm (Weert)

28-04-2015: Uitslagen
Mulleners Vastgoed Velo Cup. Baanrit 4.

Van Zandbeek in de klem.

 

Mannen 40-: 1. Michel van de Wall (Munstergeleen), 2. Remco Esselaar (Stein), 3. Jeroen Erkens (Veldwezelt), 4. Ralf Peters (Brunssum), 5. Robin Lemmens (Groot Genhout)

 

Mannen 40+: 1. Arco van Diggele (Margraten), 2. Rob Heijne (Geleen), 3. Michael van de Berg (Einighausen), 4. Bartho van der Heijden (Sittard), 5. Rob Willems (Geleen)

 

Vrouwen: 1. Heleen Zandstra (Maastricht), 2. Kirsten Schramm (Weert), 3. Gemma Esselaar (Stein), 4. Morris van Zandbeek (Riemst)

 

Mannen 18- 1. Jordy Smal (Maastricht), 2. Sven Schultz (Maastricht), 3. Lars Wijnands (Maasticht), 4. Martijn Spiertz (Sittard), 5. Dirk Darding (Maastricht)

 

 

 

21-04-2015 : Mulleners Vastgoed Velo Cup. Baanrit 3.

Mannen 40+. 1. Arno van Zandbeek (Riemst), 2. Rob Heijne (Geleen), 3. Michael van den Berg (Einighausen), 4. Tom Marcellis (Echt), 5. Bartho van der Heijden (Sittard)

Mannen 40-: 1. Robin Lemmens (Groot Genhout), 2. Jeroen Erkens (Veldwezelt), 3. Frank Jöris ( Munstergeleen), 4. Carlos Lima (Weert), 5. Guido Darding (Maastricht).

Mannen 18-: 1. Sander Meures (Tüddern), 2. Nanno Simonis (Limbricht), 3. Youri Keulen (Spaubeek), 4. Raoul Suijkerbuijk (Geleen), 5. Martijn Spiertz (Sittard)

Dames: 1. Ilse Miltenburg (Sittard), 2. Jewel Paumen (Einighausen), 3. Kirsten Schramm (Weert), 4. Djamilla van Zandbeek (Riemst), 5. Morris van Zandbeek (Riemst)  

 

 

 

Meer foto's op https://www.facebook.com/groups/wielerbaangeleen/

14-04-2015:
Omloop Ad Wijnands. Velo Cup. Baanrit 2.

Heren 40-: 1. Frank Jöris ( Munstergeleen), 2. Jeroen Dohmen (Munstergeleen), 3. Carlos Lima (Weert), 4. Jonathan Martens (Mesch), 5. Michiel Slits (Beek)

Heren 40+: 1. Arno van Zandbeek (Riemst), 2. Michael vd Berg (Einighausen), 3. Arco van Diggele (Margraten), 4. Rob Heijne (Geleen), 5. Frank Rademacher (Geleen)

Heren 18-: 1. Sven Schulz (Maastricht), 2. Youri Keulen (Spaubeek), 3. Raoul Suijkerbuijk (Geleen), 4. Nanno Simonis (Limbricht), 5. Dirk Darding (Maastricht)

Dames: 1. Gemma Esselaar (Stein), 2. Heleen Zandstra (Maastricht), 3. Aniek Rooderkerken (Maastricht), 4. Kirsten Schramm (Weert), 5. Djamilla van Zandbeek (Riemst)

Meer foto's op https://www.facebook.com/groups/wielerbaangeleen/

07-04-2015: Mulleners Vastgoed Velo Cup. Baanrit 1.

Heren 40-: 1. Robin Lemmens (Groot Genhout), 2. Carlos Lima (Weert)
3. Frank Jöris (Munstergeleen) 4. Guido Darding (Maastricht), 5. Thomas Leenartz (Maastricht)6. Brett Velderman (Geleen), 7. Randy van Duuren (Spaubeek)
Heren 40+: 1. Arno van Zandbeek (Riemst), 2. Rob Heijne (Geleen), 3. Michael van den Berg (Einighausen), 4. Arco van Diggele (Margraten), 5. Bjorn Houppermans (Echt), 6. Hennie van Dongen (Susteren), 7. Marc Eric Biesmans (Maasmechelen)
Dames: 1. Gemma Esselaar (Stein), 2. Kirsten Schramm (Weert), 3. Djamilla van Zandbeek (Riemst), 4. Morris van Zandbeek (Riemst)
Renners 18-: 1. Youri Keulen (Spaubeek), 2. Nanno Simonis (Limbricht), 3. Dirk Darding (Maastricht), 4. Tom van Zandbeek (Riemst)