IN 2019:
Nieuw: STARTERS KOERS.

Starters Koers is een nieuwe competitie bedoeld voor beginners en renners die NIET met de reguliere Glana Velo Cup op dinsdag en donderdag mee rijden. 2 keer per maand 15 minuten geneutraliseerd en 15 minuten wedstrijd. Categorieën zijn mannen 40-, 40+ vrouwen en jeugd t/m 15 jaar. Het ere-podium lonkt ook voor beginners op wielerbaan Geleen. Deelname volwassenen = 2 Euro. Kinderen tot en met 15 jaar zijn gratis. Win je 3 wedstrijden mag je de eerstvolgende 3 wedstrijden na je laatste overwinning NIET winnen.
Zaterdag 23 maart: Klauter Chrono rit 1
Donderdag 4 april: rit 2 
Donderdag 18 april: r
it 3
Donderdag 2 mei: rit 4

Donderdag 16 mei: rit 5
Zaterdag 25 mei - ForYouTour tbv Jeugdfietsen rit 6.
Donderdag 30 mei: rit 7
Dinsdag 11 juni: Strouken Koppeltijdrit rit 8
Donderdag 27 juni: rit 9
Donderdag 11 juli: rit 10
Donderdag 22 augustus: rit 11
Zaterdag 7 september: rit 12 - Klauter Chrono 
Donderdag 12 september finale rit 13  met aansluitend prijsuitreiking.

Uitslagen 2019

JOEP MULLERS WINT STARTERSKOERS 2019

12-09-2019
JOEP MULLERS WINT LAATSTE RIT EN STARTERKOERS 2019 ZOMER COMPETITIE.

Uitslag finale rit 13.
JEUGD
1. Joep Mullers
2. Pim van de Sterren
3. Quintin Smeets
4. Stan Pijls

MANNEN 40-
1. Kevin Hendriks

MANNEN 40+
1. Giel Snijders

VROUWEN
1. Ester Bakker
2. Moniek Cobben

 

 

 

EINDKLASSEMENT STARTERSKOERS 2019
JEUGD
1 Joep Mullers 93
2 Pim van der Sterren 70
3 Quintin Smeets 51
4 Tygo Puijnen 43
5 Stan Pijls 27
6 Jarne Vannut 21
7 Guus Mullers 8

MANNEN 40-
1 Kevin Hendriks 69
2 Martijn Bijnens 28
3 Ferdi Pijls 25
4 Chiel Lankveld 8
5 Ivo Smeets 8
6 Jeroen van Laarschot 6

MANNEN 40+
1 Giel Snijders 69
2 Danny de Havere 50
3 Frank Meels 19
4 Math Peters 16
5 Theo Luijten 16
6 Jan Peeters 14
7 Guus Bücker 5
8 Jack Theunissen 4

VROUWEN
1 Moniek Cobben 52
2 Judi Roumen 29
3 Anneleen Peeters 20
4 Esther Bakker 14
5 Sharona Meertens 10

07-09-2019

KLAUTER CHRONO 2019 - RIT 2 - SLINGERBERG - GEULLE

VROUWEN

2. Moniek Cobben (39) Ubachsberg (Starterskoers) 10.26.67

JEUGD

1. David Bartelet (14) Bunde - 07.48.24
2. Jarne Vannut (13) Maasmechelen (Glana-Velo) 08.01.07
3. Joep Mullers (13) Maastricht (Starterskoers) - 08.29.78
4. Brannan Heijnens (15) Meersen - 09.07.44
5. Luuk Megens (11) Maastricht - 09.24.56
6 Pim vd Sterren (11) Maastricht (Starterskoers) 09.30.14

 

1. Tygo Puijnen (8) Spaubeek (Starterskoers) - 11.17.02

 

TUSSENKLASSEMENT STARTERSKOERS na Klauter Chrono rit 2 (7 sept 2019)

JEUGD
1 Joep Mullers 84
2 Pim van der Sterren 64
3 Quintin Smeets 46
4 Tygo Puijnen 40
5 Stan Pijls 23
6 Jarne Vannut 21
7 Guus Mullers 8

MANNEN 40-
1 Kevin Hendriks 61
2 Martijn Bijnens 28
3 Ferdi Pijls 25
4 Chiel Lankveld 8
5 Ivo Smeets 8
6 Jeroen van Laarschot 6

MANNEN 40+
1 Giel Snijders 61
2 Frank Meels 19
3 Math Peters 16
4 Theo Luijten 16
5 Jan Peeters 14
6 Danny de Havere 5
7 Guus Bücker 5
8 Jack Theunissen 4

VROUWEN
1 Moniek Cobben 44
2 Judi Roumen 29
3 Anneleen Peeters 20
4 Sharona Meertens 10
5 Esther Bakker 8

22-07-2019
OVERTUIGENDE RITWINST VOOR JOEP MULLERS.

Uitslagen Starterskoers rit 11.

JEUGD
1. Joep Mullers 
2. Quintin Smeets 
3. Tygo Puijnen

MANNEN 40-
1. Kevin Hendriks

MANNEN 40+
1. Jan Peeters 
2. Giel Snijders

VROUWEN 
1. Esther Bakker
2. Anneleen Peeters

Tussenstand Starterskoers klassement na rit 11 op 22-08-2019.

JEUGD
1 Joep Mullers 79 (Gele trui)
2 Pim van der Sterren 62
3 Quintin Smeets 46
4 Tygo Puijnen 32
5 Stan Pijls 23
6 Jarne Vannut 21
7 Guus Mullers 8

MANNEN 40-
1 Kevin Hendriks 61 
2 Martijn Bijnens 28
3 Ferdi Pijls 25
4 Chiel Lankveld 8
5 Ivo Smeets 8
6 Jeroen van Laarschot 6

MANNEN 40+ 
1 Giel Snijders 61
2 Frank Meels 19
3 Math Peters 16
4 Theo Luijten 16
5 Jan Peeters 14
6 Danny de Havere 5
7 Guus Bücker 5
8 Jack Theunissen 4

VROUWEN 
1 Moniek Cobben 36 (Roze trui)
2 Judi Roumen 29
3 Anneleen Peeters 20
4 Sharona Meertens 10
5 Esther Bakker 8

11-07-2019
DANNY HAVERE WINT TIENDE RIT IN DE STARTERSKOERS.

MANNEN 40+
1. Danny Havere
2. Jan Peters.
3. Guus Bücker
4. Jack Theunissen
5. Giel Snijders

MANNEN 40-
1. Kevin Hendriks
2. Jeroen van de Laarschot

3. Ferdi Pijls

 

JEUGD
1. Joep Mullers
2. Pim vd Sterren 
3. Quintin Smeets
4. Stan Pijls

VROUWEN
1. Anneleen Peeters

Tussenklassement na rit 10 / 11-07-2019

JEUGD 
1 Joep Mullers 71 Gele trui
2 Pim van der Sterren 62 
3 Quintin Smeets 31 
4 Tygo Puijnen 27 
5 Stan Pijls 23 
6 Jarne Vannut 21 
7 Guus Mullers 8

MANNEN 40+ 
1 Giel Snijders 55 Blauwe trui
2. Danny de Havere 50
3 Frank Meels 19
4 Math Peters 16
5 Theo Luijten 16
6 Jan Peters 6
7 Guus Bücker 5
8 Jack Theunissen 4

MANNEN 40- 
1 Kevin Hendriks 53 
2 Martijn Bijnens 28 
3 Ferdi Pijls 25 
4 Chiel Lankveld 8 
5 Ivo Smeets 8 
6 Jeroen van Laarschot 6

VROUWEN 
1 Monique Cobben 36 Roze trui
2 Judi Roumen 29 
3 Anneleen Peeters 14 
4 Sharona Meertens 10

27-06-2019 - rit 9.
JOEP MULLERS WINT ZOMERSE RIT IN DE STARTERSKOERS.

JEUGD
1. Joep Mullers
2. Pim van de Sterren 
3. Quentin Smeets
4. Tygo Puijnen 
5. Stan Pijls

MANNEN 40+
1. Danny Havere
2. Giel Snijders
3. Math Peters

 

MANNEN 40-
1. Kevin Hendriks

11-06-2019 STROUKEN KOPPELTIJDRIT 2019

MANNEN 40-

1. Kevin Hendriks - Ivo Smeets (Starterkoers) - 05.01.75

JEUGD

1. Joep Mullers- Guus Mullers (Starters) - 5.05.79

FAMILIE
1. Roger Vrancken - Sem Vrancken (Glana)- 4.25.51
2. Paul Beenkens - Bram Beenkens (Glana) - 4.36.16
3. Pim vd Sterren - Koen van der Sterren (Starters)- 5.02.54
4. Danny Havere - Farrell Havere (Starters) - 5.50.75
5. Mark Smeets - Quintin Smeets (Starters) - 5.51.94
6. Jeroen Puijnen - Tygo Puijnen Starters) - 6.06.31

30-05-2019
MARTIJN BIJNENS WINT VOOR HET EERST OP WIELERBAAN GELEEN.

UITSLAGEN HEMELSE STARTERSKOERS RIT 7. Competitie voor beginners.

MANNEN 40-
1. Martijn Bijnens
2. Ferdi Pijls
3. Kevin Hendriks

MANNEN 40+
1. Frank Meels
2. Math Peters

 

 

VROUWEN
1. Moniek Cobben

JEUGD.
1. Jarne Vannut
2. Joep Mullers
3. Pim van de Sterren
4. Tygo Puijnen 
5. Stan Pijls
6. Quintin Smeets

Tussenstand STARTERSKOERS 2019 na rit 7 -30-05-2019

25-05-2019 rit 6 - ForYouTour 2019.

MANNEN 40+

1. Giel Snijders

2. Theo Luijten

VROUWEN

1. Moniek Cobben

Tussenklassement na "Open Derny Kampioenschap 2019" en Starterskoers rit 6 bij ForYouTour tbv Jeugdfietsen
Aanstaande donderdag 30 mei is rit 7 om 18:30 uur.

JEUGD
1 Joep Mullers 41 (Gele Trui)
2 Pim van der Sterren 34
3 Tygo Puijnen 17
4 Jarne Vannut 13
5 Stan Pijls 11
6 Quintin Smeets 11

MANNEN 40+
1 Giel Snijders 38 (Blauwe trui)
2 Danny de Havere 32
3 Theo Luijten 16
4 Frank Meels 11
5 Math Peters 5

MANNEN 40-
1 Kevin Hendriks 24
2 Martijn Bijnens 19
3 Ferdi Pijls 14
4 Chiel Lankveld 8

VROUWEN 
1 Judi Roumen 29 (Roze trui)
2 Monique Cobben 28
3 Sharona Meertens 10

16-05-2019

DANNY HAVERE WINT STRAFFE BAANRIT IN STARTERSKOERS.

JUDI JOAN ROUMEN PAKT ROZE TRUI.

EEN STERKE KOERS JARNE VANNUT

UITSLAGEN STARTERSKOERS RIT 5.

MANNEN 40+
1. Danny Havere
2. Frank Meels
3. Theo Luijten
4. Giel Snijders

 

 

MANNEN 40-
1. Martijn Bijnens
2. Kevin Hendriks
3. Ferdi Pijls

VROUWEN 
1. Judi Joan Roumen

JEUGD 
1. Jarne Vannut 
2. Joep Mullers.
3. Pim van de Sterren
4. Tygo Puijnen 
5. Quintin Smeets.
6. Stan Pijls.

Tussenstand STARTERSKOERS na rit 5 op 16-05-2019.
Eerstvolgende trainingswedstrijd is op zaterdag 25 mei om 10:00 uur.

JEUGD
1 Joep Mullers 35 - Gele trui
2 Pim van der Sterren 28
3 Tygo Puijnen 17
4 Jarne Vannut 13
5 Stan Pijls 11
6 Quintin Smeets 11

MANNEN 40+ 
1 Danny de Havere 32 - Blauwe trui
2 Giel Snijders 29
3 Frank Meels 11
4 Theo Luijten 10
5 Math Peters 5

MANNEN 40- 
1 Kevin Hendriks 24
2 Martijn Bijnens 19
3 Ferdi Pijls 14
4 Chiel Lankveld 8

VROUWEN
1 Judi Roumen 29 - Roze trui
2 Monique Cobben 20
3 Sharona Meertens 10

 

12 JARIGE JOEP MULLERS UIT MAASTRICHT WINT 4e STARTERSKOERS.

JEUGD
1. Joep Mullers.
2. Pim vd Sterren

MANNEN 40+
1. Giel Snijders (Gele trui)

MANNEN 40-
1. Kevin Hendriks (Blauwe trui)

Tussen klassement STARTERSKOERS na rit 4 - 2 mei 2019.

JEUGD
1 Joep Mullers 24 
2 Pim van der Sterren 18 
3 Tygo Puijnen 8 
4 Stan Pijls 4 
5 Quintin Smeets 3

MANNEN 40+ 
1 Giel Snijders 20 Gele trui
2 Danny de Havere 18 
3 Math Peters 5

MANNEN 40-
1 Kevin Hendriks 13 Blauwe trui
2 Chiel Lankveld 8 
3 Martijn Bijnens 6 
4 Ferdi Pijls 4

VROUWEN

1 Monique Cobben 20 Roze trui
2 Judi Roumen 16 
3 Sharona Meertens 10

18-04-2019
DANNY HAVERE WINT BLOESEMKOERS.

Uitslagen STARTERSKOERS Rit 3.

MANNEN 40+
1. Danny Havere
2. Giel Snijders
3. Math Peters

MANNEN 40-
1. Chiel Lankveld
2. Martijn Bijnens
3. Kevin Hendriks
4. Ferdi Pijls

 

 

VROUWEN 
1. Judi Joan Roumen
2. Moniek Cobben
3. Sharona Meertens

JEUGD
1. Joep Mullers
2. Pim vd Sterren
3. Tygo Puijnen 
4. Stan Pijls.
5. Quintin Smeets.

KLASSEMENT STARTERSKOERS NA RIT 3 - 18-04-2019.

MANNEN 40+
1 Danny de Havere 18 Gele trui
2 Giel Snijders 12 
3 Math Peters 5

MANNEN 40- 
1 Chiel Lankveld 8 Blauwe trui
2 Martijn Bijnens 6 
3 Kevin Hendriks 5 
4 Ferdi Pijls 4

VROUWEN 
1 Monique Cobben 20 Roze trui
2 Judi Roumen 16 
3 Sharona Meertens 10

JEUGD 
1 Joep Mullers 16 
2 Pim van der Sterren 12 Groene trui - Jongste renner
3 Tygo Puijnen 8 
4 Stan Pijls 4 
5 Quintin Smeets 3

04-04-2019
DANNY DE HAVERE WINT 1E BAANRIT STARTERSKOERS.

Uitslagen Starterskoers rit 2.

MANNEN 40+
1. Danny de Havere.
2. Giel Snijders

VROUWEN
1. Judi Joan Roumen
2. Moniek Cobben
3. Sharona Meertens

 

 

JEUGD
1. Joep Mullers.
2. Pim vd Sterren.
3. Tygo Puijnen

Powered by Math Salden Bioracer Mulleners Vastgoed BV Rass Autobanden Gemeente Sittard-Geleen

1e Tussenklassement Starterskoers 2019 na rit 2.

VROUWEN 
1 Monique Cobben 14 (Roze Bioracer trui)
2 Judi Roumen 8
3 Sharona Meertens 5

MANNEN 40+ 
1 Danny de Havere 9 (Blauwe Bioracer trui)
2 Giel Snijders 6

JEUGD 
1 Joep Mullers 8
2 Pim van der Sterren 6
3 Tygo Puijnen 5


MANNEN 40- 
0 GEEN DEELNEMERS 0

23-03-2019 Klauter Chrono

Rit 1 Starterskoers.

VROUWEN

1. Moniek Cobben 39 Limbricht 9.30 (Roze trui Starterskoers)